Итоги Национального чемпионата Украины по спортивным танцам 13-14 февраля 2010 г. Киев

 

Итоги Национального чемпионата Украины по спортивным танцам 13-14 февраля 2010 г. Киев




1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 3
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 3
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
5 Категорія: Проф Ст н/д:3

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 571 5 Головащенко Руслан Головащенко Олена _ (Київ) _
2 600 10 Буланий Максим Спасітель Катерина Елегія (Краматорськ) _
3 219 15 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
Чемпіонат України 2010
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 13.2.2010 Всього пар: 3
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 3
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
Категорія: Проф Лат #ЗНАЧ!


Final
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
410 5 Волков Ігор Іванова Елла _ (Харків) _
219 11 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
280 14 Дикий Андрій Жебрак Ірина _ (Київ) _
1 1 # 1
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 2
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 2
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 1
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
6 Категорія: Проф Сек Лат #ЗНАЧ!

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 2 1 Дикий Андрій Жебрак Ірина _ (Київ) _
2 1 2 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
Чемпіонат України 2010
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 4
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 5
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
Категорія: Сен Ст н/д:4



Final
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
41 5 Орел Павло Орел Олена Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
432 10 Савельєв Михайло Солнцева Галина Темп (Київ) Тищенко Ігор
695 15 Чуйков Сергій Чуйкова Валентина Еліт (Дніпропетровськ ) Лідовський Павло
416 20 Аксьонов Олександр Боклан Юлія Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 4
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 3
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 3
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Сен Лат н/д:4


1
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 662 7 Новохацький Сергій Гаврилюк Лариса Профіт (Харків) Кочнев Олег
2 41 9 Орел Павло Орел Олена Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
3 625 14 Бочаров Роман Кулешова Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
4 695 20 Чуйков Сергій Чуйкова Валентина Еліт (Дніпропетровськ ) Лідовський Павло
Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 25
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 20
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 7
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Дор Ст #ЗНАЧ!




1
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 5 5 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 777 12 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
3 358 13 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
4 372 20 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
5 369 25 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 399 30 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 5 55 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 358 53 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
3 777 51 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
4 372 45 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
5 369 29 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 399 27 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7 366 24 Реплюк Анатолій Мамайсур Руслана Супутник (Харків) Францен Сергій
8 65 18 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
9 175 10 Мулляр Олександр Мулляр Катерина Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
10 398 8 Дундар Костянтин Матушова Тетяна Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
11 316 6 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
12 261 4 Соболевський Павло Гладюк Лілія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 777 55 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
1..2 5 55 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
3 372 54 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
4 358 53 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
5 399 48 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 369 47 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
7 366 46 Реплюк Анатолій Мамайсур Руслана Супутник (Харків) Францен Сергій
8..9 175 37 Мулляр Олександр Мулляр Катерина Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
8..9 65 37 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
10 261 36 Соболевський Павло Гладюк Лілія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
11 398 32 Дундар Костянтин Матушова Тетяна Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
12 316 27 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
13 331 25 Босецький Сергій Іванчик Даша Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
14 99 24 Нагібін Роман Котенко Дарія Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
15 200 23 Турків Андрій Полюхович Галина Аеліта (Львів) Прочко Юрій
16 244 20 Колісник Юрій Товстопят Руслана Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
17 15 17 Бойченко Дмитро Малько Віра Астра (Київ) Григорович Віталій
18 406 7 Шмирьов Сергій Коргун Ольга Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
19..20 314 5 Шарай Антон Новикова Олена Промінь (Запоріжжя) Бондаренко Григорій
19..20 283 5 Білоус Артем Ілюшенко Олеся Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
21 364 3 Юношев Олексій Зигура Тетяна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
22 313 2 Хрустальов Андрій Васильева Екатерина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій
23..24 63 1 Вакуленко Максим Шелест Ольга Селестіна (Київ) Вакуленко Максим, Шелест Ольга
23..24 218 1 Кравченко Павел Сьоміна Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
25 463 0 Колесник Дмитро Котова Марина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 43
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 28
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 9
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Дор Лат н/д:43





Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 5 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 15 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3 358 16 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
4 666 18 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
5 363 21 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
6 445 30 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 55 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 40 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 363 36 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
3..4 666 36 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
5..6 358 32 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
5..6 445 32 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
7 457 29 Авраменко Антон Каплий Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8..9 194 17 Гайдаш Олександр Малишкіна Анастасія Супутник (Харків) Францен Сергій
8..9 799 17 Івасенко Олексій Блоткевич Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10 138 15 Скасків Антон Кобзєва Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
11 475 13 Шилов Дмитро Порохова Софія Супутник (Харків) Францен Сергій
12 888 8 Бісько Олексій Крисанова Єкатєріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 54 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 53 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3 363 52 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
4 457 51 Авраменко Антон Каплий Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
5 666 49 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
6 358 47 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
7 445 44 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
8 475 42 Шилов Дмитро Порохова Софія Супутник (Харків) Францен Сергій
9 799 41 Івасенко Олексій Блоткевич Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10 138 39 Скасків Антон Кобзєва Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
11 194 36 Гайдаш Олександр Малишкіна Анастасія Супутник (Харків) Францен Сергій
12 888 28 Бісько Олексій Крисанова Єкатєріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
13 466 19 Семенов Володимир Мущанова Ксенія Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
14..15 367 16 Валенко ОлексІй Тахтамишева Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
14..15 369 16 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
16 797 15 Піліпака Гліб Лунячек Каріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
17 406 10 Шмирьов Сергій Коргун Ольга Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
18..21 400 9 Грицак Євген Гірда Юлія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..21 499 9 Сидоренко Олег Іщенко Поліна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..21 607 9 Тюткало Сергій Строкач Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
18..21 708 9 Цвєтков Олександр Балицька Анна Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
22 446 5 Колода Денис Раскіна Віра Силует (Миколаїв) Константинова Марина
23 669 4 Козлов Павло Герасименко Ольга Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
24 450 3 Дикий Ігор Лісова Анна Лілея (Черкаси) Фролови Валентин, Віра
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 17
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 13
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 5
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Мол-2 Ст #ЗНАЧ!

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 399 9 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2 4 10 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3 394 15 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
4 690 20 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
5 800 21 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 388 30 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 399 32 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2 4 26 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3 690 25 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
4..5 388 23 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 800 23 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 394 22 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
7 397 19 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постніков Вадим
8 321 10 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
9 261 9 Соболевський Павло Гладюк Лідія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
10 702 7 Огійчук Ігор Рожкова Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
11..12 345 5 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
11..12 409 5 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
13 260 4 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 399 35 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
1..2 4 35 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3..5 690 34 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
3..5 397 34 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постніков Вадим
3..5 800 34 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 394 33 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
7 260 32 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
8..9 321 31 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
8..9 388 31 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10 409 30 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
11 261 27 Соболевський Павло Гладюк Лідія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
12 345 23 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
13 702 21 Огійчук Ігор Рожкова Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
14 341 9 Скоренко Ярослав Лашкова Ольга Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій
15 217 7 Романенко Андрій Клімова Наталія Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
16 211 3 Юрченко Михаило Танічева Єкатерина Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
17 100 1 Горбач Богдан Доля Анастасія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 23
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 22
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 6
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Мол-2 Лат н/д:23



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 5 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 438 10 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 469 17 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
4 409 24 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
5 355 24 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
6 233 26,5 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
7 480 33,5 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 44 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 355 37 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
3 438 33 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4 469 31 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
5 409 28 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
6..7 233 19 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
6..7 480 19 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
8 444 16 Заяц Дмитро Спірідонова Ксенія Вояж (Харків) Бобрусь Константин
9 345 15 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
10 721 10 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11..12 564 9 Василенко Олександр Мартинюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
11..12 690 9 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 45 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 409 44 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
3 438 40 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4 469 34 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
5..6 690 33 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
5..6 480 33 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
7..8 355 32 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
7..8 444 32 Заяц Дмитро Спірідонова Ксенія Вояж (Харків) Бобрусь Константин
9 345 30 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
10..11 233 28 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
10..11 564 28 Василенко Олександр Мартинюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
12 721 27 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
13 591 21 Ткаченко Євгеній Храпак Валерія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
14 478 19 Бабенко Владислав Йовик Ольга Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
15 405 18 Ларін Андрій Кушнарьова Єкатерина Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
16 443 17 Чикалов Іван Чикалова Анастасія Вояж (Харків) Мєліхов Вадим
17 544 16 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
18..19 447 13 Ісаєв Андрій Свиридова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергей
18..19 775 13 Рибальченко Антон Алієва Карина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
20 321 9 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
21 527 5 Мазник Кирило Дубовик Поліна Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
22 216 3 Маєвський Максим Олексіенко Світлана Шанс (Київ) Трішина Катерина
23 423 0 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 27
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 25
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Мол-1 Ст #ЗНАЧ!

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 388 9 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
2 343 9 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
3 757 19 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
4 195 21 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
5 267 23 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 245 24 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 343 31 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
2..3 267 24 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2..3 388 24 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 195 22 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
4..5 757 22 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 245 21 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
7 396 19 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
8..9 174 10 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
8..9 80 10 Ротарь Олексій Шило Екатерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
10..12 7 8 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10..12 344 8 Калашник Влад Гаркушина Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор
10..12 342 8 Коротченко Олександр Даниловичь Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
13 243 3 Косюк Назар Полигач Юлія Альянс (Тернопіль) Полигач Ігор
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 396 32 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
1..2 343 32 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
3 388 31 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 267 30 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4..5 80 30 Ротарь Олексій Шило Екатерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
6 344 29 Калашник Влад Гаркушина Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор
7 757 28 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8 245 27 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
9 195 26 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
10 174 25 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
11 243 23 Косюк Назар Полигач Юлія Альянс (Тернопіль) Полигач Ігор
12 342 21 Коротченко Олександр Даниловичь Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
13 7 19 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
14 197 17 Леонідов Денис Рабинович Ірина Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
15 390 15 Волобуєв Ігор Чудік Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
16..17 39 14 Халматов Денис Усанова Мілена Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
16..17 308 14 Тіхвінський Павло Тонне Наталя Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
18 217 13 Романенко Андрій Клімова Наталя Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
19 257 9 Вікатто Павло Захарова Анастасія Карнавал (Маріуполь) Вікатто Іріна
20..21 248 5 Огньов Юрій Панаскевич Аліна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
20..21 317 5 Ільїн Павло Стольникович Катерина Астра (Київ) Григорович Віталій
22 659 4 Бобков Валентин Коровина Анна Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
23..24 184 2 Баршак Дмитро Тракалюк Вікторія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
23..24 359 2 Шигоцький Сергій Онишко Марина Фієста (Київ) Морозови Ірина та Сергій
25..26 441 1 Трет'яков Павло Балицька Каріна Тандем (Київ) Горовецький Олександр
25..26 340 1 Мокеев Всеслав Мокеева Анна Вікторія (Саки) Оберемко Светлана
27 306 0 Нозадзе Дмитро Шмельова Марія Фокстрот (Кривій Ріг) Компанієць Руслан
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 44
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 35
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 11
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Мол-1 Лат н/д:44

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 362 6 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
2 201 10 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
3 267 16 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 636 18 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
5 699 26 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 265 29 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 201 29 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
2 362 28 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 267 24 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
3..4 636 24 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
5 265 18 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 699 16 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7..8 599 14 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
7..8 663 14 Ковтун Влад Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
9 721 13 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
10 236 12 Горбенко Вячеслав Амірханян Марина Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
11 81 9 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
12 544 5 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
13 564 4 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс Університет (Київ) Завадський Володимир
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 362 34 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
2 201 33 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
3 267 26 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4..5 599 24 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
4..5 636 24 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
6 265 23 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7 699 22 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
8..10 81 21 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
8..10 663 21 Ковтун Влад Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8..10 721 21 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11 236 20 Горбенко Вячеслав Амірханян Марина Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
12..13 544 17 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
12..13 564 17 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс Університет (Київ) Завадський Володимир
14..15 388 15 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
14..15 448 15 Сиром’ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнев Олег
16 134 13 Нєвєнчанний Дмитро Митченко Марія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
17 467 12 Огієнко Артем Мащенко Юлія Реноме (Харків) Імангулова Діана
18 396 11 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
19..20 39 9 Халматов Денис Усанова Мілена Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
19..20 440 9 Грицюк Сергій Чуйченко Анастасія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
21 477 8 Калюжний Максим Пасічна Фатима Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергей
22..23 7 7 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
22..23 473 7 Тимошенко Єгор Чернюк Анастасія Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
24 197 6 Леонідов Денис Рабинович Ірина Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
25 257 5 Вікатто Павло Захарова Анастасія Карнавал (Маріуполь) Вікатто Іріна
Чемпіонат України 2010 Cуддi:
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 44
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 35
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 11
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по классах
Категорія: Мол-1 Лат н/д:44


1/8 F
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
699 27 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
362 27 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
201 27 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
267 27 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
636 26 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
265 25 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
599 24 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
564 23 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс Університет (Київ) Завадський Володимир
81 23 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
467 22 Огієнко Артем Мащенко Юлія Реноме (Харків) Імангулова Діана
663 22 Ковтун Влад Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
721 22 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
477 22 Калюжний Максим Пасічна Фатима Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергей
448 22 Сиром’ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнев Олег
440 21 Грицюк Сергій Чуйченко Анастасія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
396 20 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
236 19 Горбенко Вячеслав Амірханян Марина Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
388 19 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
7 19 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
257 19 Вікатто Павло Захарова Анастасія Карнавал (Маріуполь) Вікатто Іріна
544 18 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
39 18 Халматов Денис Усанова Мілена Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
134 17 Нєвєнчанний Дмитро Митченко Марія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
197 16 Леонідов Денис Рабинович Ірина Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
473 16 Тимошенко Єгор Чернюк Анастасія Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
344 15 Калашник Влад Гаркушина Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор
565 15 Марченко Олександр Сидоренко Валерія Лілея (Черкаси) Гаражун Максим
217 14 Романенко Андрій Клімова Наталя Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
192 12 Садуро Микола Ситник Олеся Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
80 10 Ротарь Олексій Шило Екатерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
306 10 Нозадзе Дмитро Шмельова Марія Фокстрот (Кривій Ріг) Компанієць Руслан
311 9 Щербак Олександр Мельник Анастасія Шарм (Маріуполь) Федорова Тетяна, приходько Олексій
408 8 Левонтуєв Ярослав Перкова Христина Ювента (Київ) Марченко Володимир, Павлова Альона
779 8 Чічугін Вячеслав Партола Анастасія Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
449 7 Бурдюгов Денис Моісеєнко Євгенія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
436 6 Сльота Дмитро Кругляк Аліна Тандем (Київ) Горовецький Олександр, Волошко Андрій
500 4 Востріков Богдан Ткач Анастасія Легенда (Харків) Малько Владислав
472 4 Юрченко Богдан Каспрук Мирослава Рондо (Київ-Львів) Сорокіна Євгенія, Астремська Людмила
203 4 Кудін Владислав Рибіцька Олена Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
476 3 Ярош Володимир Гарбузова Юлія Рондо (Київ-Львів) Сорокіна Євгенія, Астремська Людмила
415 2 Колонтай Артур Швидка Карина ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
308 0 Тіхвінський Павло Тонне Наталя Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
739 0 Галушков Дмитро Зайцева Єкатерина Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
340 0 Мокеев Всеслав Мокеева Анна Вікторія (Саки) Оберемко Светлана
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 34
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 24
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 11
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
4 Категорія: ЮН-2 Ст 1 н/д:34

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 181 8 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
2 40 13 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3 84 17 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
4 301 19 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
5 733 21 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
6 402 29 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
7 395 33 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 40 33 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 181 32 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
3 301 27 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 733 23 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
5 395 19 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
6..7 84 16 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
6..7 402 16 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
8 147 15 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 117 12 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
10..11 135 6 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
10..11 240 6 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
12 501 5 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постніков Вадим
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 40 34 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 301 32 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
3 181 31 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
4 84 27 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 117 26 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
6..7 402 24 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
6..7 733 24 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
8..10 135 23 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
8..10 240 23 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
8..10 501 23 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постніков Вадим
11..12 147 22 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
11..12 395 22 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
13 470 20 Новак Костянтин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
14 346 16 Жук Дмитро Парфенюк Катерина Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
15..16 282 15 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
15..16 373 15 Євтєрєв Дмитро Ломакіна Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
17 76 10 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
18..19 71 6 Буцура Дмитро Садковська Олександра Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
18..19 407 6 Обухов Дмитро Лесна Світлана Супутник (Харків) Францен Сергій
20 248 5 Огньов Юрій Панаскевич Аліна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
21..23 12 4 Мирвода Віталій Чернова Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
21..23 249 4 Столяров Андрій Швидка Альбіна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
21..23 468 4 Чкан Олексій Волкова Марія Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
24..25 46 2 Лялька Богдан Солдатова Олександра Астра (Київ) Григорович Віталій
24..25 307 2 Іванов Андрій Солієва Дар"я Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
Чемпіонат України 2010 Cуддi:
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 34
8 Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 24
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 11
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по классах
4 Категорія: ЮН-2 Ст н/д:34
Прохідний бал - 16. В наступному колі змагатимуться пари 12, 40, 46, 71, 76, 84, 117, 135, 147, 181
240, 248, 249, 282, 301, 307, 346, 373, 395, 402, 407, 468, 470, 501, 733
Етап 1/8 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 40 28 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1..2 733 28 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
3..4 395 27 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
3..4 402 27 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
5..7 240 26 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
5..7 147 26 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
5..7 470 26 Новак Костянтин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
8..9 181 25 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
8..9 301 25 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
10 135 24 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
11..13 84 23 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
11..13 71 23 Буцура Дмитро Садковська Олександра Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
11..13 346 23 Жук Дмитро Парфенюк Катерина Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
14..16 117 22 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
14..16 282 22 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
14..16 501 22 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постніков Вадим
17..18 407 21 Обухов Дмитро Лесна Світлана Супутник (Харків) Францен Сергій
17..18 12 21 Мирвода Віталій Чернова Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
19 468 20 Чкан Олексій Волкова Марія Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
20 249 19 Столяров Андрій Швидка Альбіна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
21..22 307 18 Іванов Андрій Солієва Дар"я Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
21..22 76 18 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
23 46 17 Лялька Богдан Солдатова Олександра Астра (Київ) Григорович Віталій
24..25 248 16 Огньов Юрій Панаскевич Аліна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
24..25 373 16 Євтєрєв Дмитро Ломакіна Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
26..27 285 15 Яшан Олег Коровіна Ганна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
26..27 299 15 Козленко Максим Тихонович Юлія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
28 392 14 Габчак Вадим Федорук Анастасія Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
29 689 13 Журенко Роман Ушкало Олександра Ліцей (Южний) Журенко Наталія
30..31 204 12 Нестеренко Тарас Власенко Ніка Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
30..31 327 12 Зайцев Борис Онацька Анастасія Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
32 437 11 Щудлик Василь Щудлик Софія Пролісок (Стрий) Марюк Ірина
33 25 10 Кулахметов Дмитро Мєлєнєвська Владислава Астра (Київ) Григорович Віталій
34 550 7 Парубець Ігор Кожедуб Анастасія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 52
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 37
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 19
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
4 Категорія: ЮН-2 Лат #ЗНАЧ!

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 172 5 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2 198 11 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
3 40 14 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 81 22 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
5 199 27 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
6 282 28 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
7 246 33 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 172 35 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2 81 32 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
3 198 27 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
4..5 246 25 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
4..5 40 25 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
6 199 24 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
7 282 19 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
8 147 17 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 181 16 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
10 76 8 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
11 393 6 Тесленко Олексій Галькевич Ольга _ (_) _
12 311 5 Щербак Олександр Мельник Анастасія Шарм (Маріуполь) Федорова Т, Приходько А.
13 247 4 Мігур Данієль Пак Анастасія Лілея (Черкаси) Гаражун Максим, Хіврич Юрій, Довгань Вікторія
14 176 2 Заікін Михаило Гудім Анна Супутник (Харків) Францен Сергій
15 117 0 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 81 35 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
2..3 172 33 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2..3 198 33 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
4 199 32 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
5 246 30 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
6 181 28 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
7 40 27 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
8 147 25 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 282 24 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
10 393 23 Тесленко Олексій Галькевич Ольга _ (_) _
11 247 19 Мігур Данієль Пак Анастасія Лілея (Черкаси) Гаражун Максим, Хіврич Юрій, Довгань Вікторія
12 76 18 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
13..15 117 15 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
13..15 176 15 Заікін Михаило Гудім Анна Супутник (Харків) Францен Сергій
13..15 311 15 Щербак Олександр Мельник Анастасія Шарм (Маріуполь) Федорова Т, Приходько А.
16..18 84 14 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
16..18 407 14 Обухов Дмитро Лесна Світлана Супутник (Харків) Францен Сергій
16..18 500 14 Востріков Богдан Ткач Анастасія Легенда (Харків) Малько Владислав
19..20 301 13 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
19..20 395 13 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
21 192 10 Садуро Микола Ситник Олеся Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
22..23 135 9 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
22..23 550 9 Парубець Ігор Кожедуб Анастасія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
24 315 6 Матвєєв Іван Поліванова Юлія Тріумф (Харків) Балагула Ірина
25 627 5 Айтімбетов Микола Додонча Ганна Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
26..27 309 3 Юрченко Богдан Каспрук Мирослава Рондо (Київ-Львів) Сорокіна Євгенія, Астремська Людмила
26..27 165 3 Фельгер Артем Скляр Дарина Гарде (Київ) Дибань Олена
28..29 373 2 Євтєрєв Дмитро Ломакіна Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
28..29 392 2 Габчак Вадим Федорук Анастасія Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
30 241 1 Мух Антуан Мух Елена Супутник (Харків) Францен Сергій
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 33
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 23
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 10
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: ЮН-1 Ст н/д:33



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 6 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 402 9 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3 688 15 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
4 82 20 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 357 27 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
6 72 28 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 123 37 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
1..2 402 37 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3 688 33 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
4 82 32 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5..6 72 21 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
5..6 357 21 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
7..8 88 19 Калістов Михайло Мірошніченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7..8 180 19 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 685 18 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
10 675 14 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
11 122 12 Куклін Артем Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
12 222 7 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 42 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 688 40 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
3..4 402 39 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3..4 82 39 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 72 35 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
6 122 33 Куклін Артем Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
7 357 31 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
8..9 222 27 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
8..9 675 27 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
10 88 26 Калістов Михайло Мірошніченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
11 180 22 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
12 685 21 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
13 339 20 Корабльов Владислав Сухотська Юлія Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
14..16 610 17 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
14..16 291 17 Савицький Максим Папенко Олександра Галатея (Київ) Шиманський Андрій
14..16 682 17 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
17..18 124 15 Орел Богдан Лагута Станіслава Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
17..18 665 15 Ярмоленко Максим Коритнік Єлізавєта Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
19 151 14 Поролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
20 337 13 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
21 78 11 Єфремченков Андрій Никитинська Єлізавєта Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
22 254 8 Федичен Денис Лазарчук Анжеліка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
23 613 7 Яцкевіч Лев Аралова Ольга Силует (Харків) Хавкін Геннадій
24 28 4 Григорович Віталій Бурковська Діана Астра (Київ) Григорович Віталій

Чемпіонат України 2010 Cуддi:
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 13.2.2010 Всього пар: 33
8 Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 23
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 10
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по классах
2 Категорія: ЮН-1 Ст н/д:33


Прохідний бал - 23. В наступному колі змагатимуться пари 28, 72, 78, 82, 88, 122, 123, 124, 151, 180
222, 254, 291, 337, 339, 357, 402, 610, 613, 665, 675, 682, 685, 688
Етап 1/8 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..5 402 35 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
1..5 685 35 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
1..5 222 35 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
1..5 610 35 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1..5 688 35 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
6 88 34 Калістов Михайло Мірошніченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7 357 33 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
8..11 82 32 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
8..11 123 32 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
8..11 291 32 Савицький Максим Папенко Олександра Галатея (Київ) Шиманський Андрій
8..11 337 32 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
12..13 675 31 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
12..13 339 31 Корабльов Владислав Сухотська Юлія Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
14 72 30 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
15..18 78 29 Єфремченков Андрій Никитинська Єлізавєта Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
15..18 665 29 Ярмоленко Максим Коритнік Єлізавєта Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
15..18 151 29 Поролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
15..18 613 29 Яцкевіч Лев Аралова Ольга Силует (Харків) Хавкін Геннадій
19..20 124 28 Орел Богдан Лагута Станіслава Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
19..20 180 28 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
21 682 27 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
22 28 26 Григорович Віталій Бурковська Діана Астра (Київ) Григорович Віталій
23 254 24 Федичен Денис Лазарчук Анжеліка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
24 122 23 Куклін Артем Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
25 664 22 Фесенко Денис Литвиненко Марія Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
26 285 20 Яшан Олег Коровіна Ганна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
27..28 228 19 Гріднєв Вадим Зощук Елеонора Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
27..28 658 19 Джансиз Миколай Задніпровська Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
29..30 118 15 Рабчук Олександр Суховій Анастасія Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
29..30 411 15 Козак Анатолій Беренчук Дарина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
31 627 13 Айтімбетов Микола Додонча Ганна Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
32 503 5 Феркаляк Євген Головчак Наталія Динамо (Ів-Франківськ) Головчак В.
33 635 2 Наумов Денис Одноралова Ольга Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 43
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 33
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 12
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: ЮН-1 Лат н/д:43



Етап
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 5 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 675 16 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
3 427 16 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
4 688 23 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
5 202 23 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
6 577 25 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
7 402 32 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 43 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 688 35 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
3 202 30 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4..5 427 29 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
4..5 675 29 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
6 402 24 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
7 577 23 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
8 82 21 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
9 357 19 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10 361 17 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Великголова Богдан, Гредчана Діана
11 787 15 Веселий Сергій Євтушенко Каретина Профіт (Харків) Кочнев Олег
12..13 77 12 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
12..13 185 12 Дмитренко Дмитро Текелемаріам Лелісе Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
14 682 6 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 44 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2..4 427 37 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
2..4 577 37 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
2..4 688 37 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
5..6 202 36 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
5..6 361 36 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Великголова Богдан, Гредчана Діана
7 675 34 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
8 82 32 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
9 402 28 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
10..11 357 23 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10..11 682 23 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
12 185 22 Дмитренко Дмитро Текелемаріам Лелісе Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
13..14 77 21 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
13..14 787 21 Веселий Сергій Євтушенко Каретина Профіт (Харків) Кочнев Олег
15 610 19 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
16 627 16 Айтімбетов Микола Додонча Ганна Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
17 337 14 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
18..19 151 12 Поролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..19 180 12 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
20 177 9 Петрук Адріан Внучкова Єлизавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
21..22 78 8 Єфремченков Андрій Никитинська Єлізавєта Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
21..22 420 8 Агванян Сергій Шаповало Даша Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
23 421 6 Сердюк Марк Марозайте Наталя Парадайз (Харків) Миколайчук Н.
24 429 5 Камалі Дмитро Савенко Наталка Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав


Чемпіонат України 2010
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 30
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 25
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
Категорія: Юв-2 Ст н/д:30



Final
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
88 6 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
50 9 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Балла Олексій
101 19 Безшапошніков Григорій Шаповалова Д іана Міф (Київ) Дибань Олена
163 19 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
222 27 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
789 30 Терещенко Георгій Гаммова Ксенія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
680 30 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
1/2 F
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
50 45 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Балла Олексій
88 45 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
101 33 Безшапошніков Григорій Шаповалова Д іана Міф (Київ) Дибань Олена
789 33 Терещенко Георгій Гаммова Ксенія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
222 27 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
163 25 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
680 25 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
296 15 Савицький Денис Трегуб Олена Галатея (Київ) Шиманський Андрій
485 8 Щербанич Кирило Вахрушева Аліса Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
374 6 Патрушев Євгеній Салівончик Анастасія Чемпіон (Київ) Грітчак Дмитро, Ольга
182 5 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
145 3 Панкратов Артур Сваричевська Поліна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1/4 F
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
88 45 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
50 44 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Балла Олексій
222 42 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
163 40 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
680 40 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
101 37 Безшапошніков Григорій Шаповалова Д іана Міф (Київ) Дибань Олена
789 34 Терещенко Георгій Гаммова Ксенія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
296 28 Савицький Денис Трегуб Олена Галатея (Київ) Шиманський Андрій
145 24 Панкратов Артур Сваричевська Поліна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
374 24 Патрушев Євгеній Салівончик Анастасія Чемпіон (Київ) Грітчак Дмитро, Ольга
485 23 Щербанич Кирило Вахрушева Аліса Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
182 21 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
113 20 Гриценко Данило Говоруха Сарра Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
224 18 Степурко Владислав Васютяк Даяна Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
661 17 Грачев Іван Марченко АнастасІя Натхнення (Полтава) Брик Сегрій
318 16 Кононенко Володимир Гончарова Наталія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
715 13 Коморний Артем Підлісна Васіліса Премьєра (Харків) Калачов Сергій
304 12 Коврижних Юрій Самарська Юлія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
112 12 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
425 11 Омельченко Антон Лінкевич Настя Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
719 10 Заболотний Костянтин Амеліна Ганна Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
183 8 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
717 1 Тимошенко Даніїл Вакулена Наташа Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
720 0 Бардіевський Владислав Долгова Валерія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
Чемпіонат України 2010 Cуддi:
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 30
8 Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 25
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по классах
3 Категорія: Юв-2 Ст н/д:30


Прохідний бал - 24. В наступному колі змагатимуться пари 50, 88, 101, 112, 113, 145, 163, 182, 183, 222
224, 296, 304, 318, 374, 425, 485, 661, 680, 715, 717, 719, 720, 789
Етап 1/8 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..4 50 36 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Балла Олексій
1..4 163 36 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
1..4 88 36 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
1..4 222 36 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
5 101 35 Безшапошніков Григорій Шаповалова Д іана Міф (Київ) Дибань Олена
6..8 680 34 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
6..8 296 34 Савицький Денис Трегуб Олена Галатея (Київ) Шиманський Андрій
6..8 789 34 Терещенко Георгій Гаммова Ксенія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
9..10 182 33 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
9..10 224 33 Степурко Владислав Васютяк Даяна Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
11..13 318 32 Кононенко Володимир Гончарова Наталія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
11..13 112 32 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
11..13 661 32 Грачев Іван Марченко АнастасІя Натхнення (Полтава) Брик Сегрій
14..16 113 30 Гриценко Данило Говоруха Сарра Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
14..16 715 30 Коморний Артем Підлісна Васіліса Премьєра (Харків) Калачов Сергій
14..16 719 30 Заболотний Костянтин Амеліна Ганна Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
17..19 145 29 Панкратов Артур Сваричевська Поліна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
17..19 374 29 Патрушев Євгеній Салівончик Анастасія Чемпіон (Київ) Грітчак Дмитро, Ольга
17..19 425 29 Омельченко Антон Лінкевич Настя Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
20 485 28 Щербанич Кирило Вахрушева Аліса Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
21 304 26 Коврижних Юрій Самарська Юлія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
22 720 25 Бардіевський Владислав Долгова Валерія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
23..24 183 24 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
23..24 717 24 Тимошенко Даніїл Вакулена Наташа Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
25..27 187 22 Рой Антон Голубєва Таісія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
25..27 707 22 Пужайло Юра Стельмах Катя Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
25..27 692 22 Ковалінський Микола Діденко Олена Ліцей (Южний) Журенко Наталія
28 684 20 Лащенко Артем Іванішина Ірина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
29 653 17 Корчмарь Кирило Власова Анастасія ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
30 239 14 Задворнов Артем Маковій Вероніка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 34
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 30
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 14
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Юв-2 Лат н/д:34



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 50 6 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Яременко Ігор
2 667 10 Романюк Богдан Жученко Ліліана Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
3 643 15 Мордвінов Олексій Заїка Тетяна Спектр (Куп'янськ) Ширяєва Світлана, Ширяєва Анна
4 163 22 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
5 182 23 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
6 88 29 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 50 44 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Яременко Ігор
2 667 43 Романюк Богдан Жученко Ліліана Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
3 643 39 Мордвінов Олексій Заїка Тетяна Спектр (Куп'янськ) Ширяєва Світлана, Ширяєва Анна
4 163 34 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
5 182 27 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
6 88 21 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7 630 17 Ліпшиць Станіслав Романова Варвара Латінос (Херсон) Порощай Лілія
8 183 12 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
9 145 10 Панкратов Артур Сваричевська Поліна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
10 222 9 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
11 374 6 Патрушев Євгеній Салівончик Анастасія Чемпіон (Київ) Грітчак Дмитро, Ольга
12 113 5 Гриценко Данило Говоруха Сарра Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
13 296 3 Савицький Денис Трегуб Олена Галатея (Київ) Шиманський Андрій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 50 44 Степаненко Ян Лісовська Юлія Динамо (Київ) Яременко Ігор
2 667 43 Романюк Богдан Жученко Ліліана Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
3 88 42 Калістов Михайло Мірошниченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
4..5 222 38 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
4..5 182 38 Сібілевич Павло Щучинська Катерина Супутник (Харків) Францен Сергій
6..7 630 37 Ліпшиць Станіслав Романова Варвара Латінос (Херсон) Порощай Лілія
6..7 163 37 Макаренко Єгор Поштук Поліна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав,Буланий Максим, Спаситель Єкатерина
8 643 34 Мордвінов Олексій Заїка Тетяна Спектр (Куп'янськ) Ширяєва Світлана, Ширяєва Анна
9 145 32 Панкратов Артур Сваричевська Поліна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
10 183 29 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
11 113 27 Гриценко Данило Говоруха Сарра Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
12 374 22 Патрушев Євгеній Салівончик Анастасія Чемпіон (Київ) Грітчак Дмитро, Ольга
13 296 19 Савицький Денис Трегуб Олена Галатея (Київ) Шиманський Андрій
14..15 101 18 Безшапошніков Григорій Шаповалова Діана Міф (Київ) Дибань Олена
14..15 661 18 Грачев Іван Марченко Анастасія Натхнення (Полтава) Брик Сегрій
16 304 17 Коврижних Юрій Самарська Юлія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
17 112 15 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
18..20 187 14 Рой Антон Голубєва Таісія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
18..20 717 14 Тимошенко Даніїл Вакулена Наташа Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
18..20 224 14 Степурко Владислав Васютяк Даяна Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
21 715 13 Коморний Артем Підлісна Васіліса Премьєра (Харків) Калачов Сергій
22 680 8 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
23 719 6 Заболотний Костянтин Амеліна Ганна Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
24..25 179 3 Олійник Максим Шатульська Олена Імперія танцю (Запоріжжя) Черненко Тимофій
24..25 720 3 Бардіевський Владислав Долгова Валерія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна

1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 18
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 16
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 7
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
4 Категорія: Юв-1 Ст н/д:18

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 5 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 562 11 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
3 144 14 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 508 22 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 424 27 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 144 33 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 116 32 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 562 29 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
4 508 27 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 183 25 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 424 19 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
7 370 15 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
8 439 14 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
9 428 7 Ширіма Адріан Дьоміна Єва Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
10 461 6 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
11 212 2 Ткаченко Дмитро Гуцало Катерина Шанс (Київ) Бєднягіна Ірина
12 606 1 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 562 35 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
1..2 116 35 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 144 34 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 508 33 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 424 27 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
6..7 461 26 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
6..7 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
8 428 25 Ширіма Адріан Дьоміна Єва Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
9..10 370 24 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
9..10 606 24 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
11 439 23 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
12 212 20 Ткаченко Дмитро Гуцало Катерина Шанс (Київ) Бєднягіна Ірина
13 127 19 Кушнір Віталій Топольняк Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена
14 513 17 Мороз Артур Кругликова Єлізавєта Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
15 259 15 Бабін Павло Наришкіна Каріна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
16 655 13 Коваленко Роман Бурлакова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
17..18 49 12 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
17..18 482 12 Поддубний Антон Бень Юлія Молодість (Кривій Ріг) Підтопний Володимир
1 Чемпіонат України 2010
2 Статус змагань: Чемпіонат України
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 12
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 12
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 7
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
4 Категорія: Юв-1 Лат н/д:12

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 7 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 183 12 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
3 606 17 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 223 21 Чернов Ігор Гаврилюк Дарія Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
5 668 24 Роздайбіда Дмітрій Рижкова Юлія Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
6 508 24 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 31 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
3 223 24 Чернов Ігор Гаврилюк Дарія Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
4 668 23 Роздайбіда Дмітрій Рижкова Юлія Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
5 606 20 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 508 17 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
7..9 259 16 Бабін Павло Наришкіна Каріна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7..9 144 16 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
7..9 562 16 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
10..11 370 9 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
10..11 461 9 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
12 49 3 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
1 Відкриті міські класифікаційні змагання
2 Статус змагань: Відкриті міські класифікаційні змагання
4 Дата: 13.2.2010 Всього пар: 14
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 11
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
5 Категорія: Хобі Ст н/д:15
Пара №659 переведена у іншу категорію
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 5 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 718 7 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3 383 12 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 215 18 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
5 97 20 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
6 79 22 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 718 27 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
1..2 383 27 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3 585 24 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 79 21 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
5 97 19 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
6 215 18 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
7 713 12 Стукаленко Олексій Корнієнко Вікторія Віннер (Київ) Литвиненко Вадим
8 541 8 Сивківський Павло Харченко Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
9 379 6 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
10 391 3 Ковалев Олександр Владика Анна Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
11 139 2 Мотриченко Микола Козловська Ольга Тандем (Київ) Горовецький Олександр
12 676 1 Герасименко Павло Шпак Олена Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 215 28 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
1..2 718 28 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3..4 383 27 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3..4 585 27 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
5..6 379 26 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
5..6 79 26 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
7 97 25 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
8..9 676 23 Герасименко Павло Шпак Олена Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
8..9 713 23 Стукаленко Олексій Корнієнко Вікторія Віннер (Київ) Литвиненко Вадим
10 541 22 Сивківський Павло Харченко Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
11 391 19 Ковалев Олександр Владика Анна Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
12 139 18 Мотриченко Микола Козловська Ольга Тандем (Київ) Горовецький Олександр
13 696 14 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
14 659 0 Бобков Валентин Коровина Анна Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
1 Відкриті міські класифікаційні змагання
2 Статус змагань: Відкриті міські класифікаційні змагання
4 Дата: 14.2.2010 Всього пар: 19
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 17
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 6
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам
5 Категорія: Хобі Лат н/д:18
Пари №527, 771 переведені у іншу категорію
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 6 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 431 7 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
3 371 11 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
4 601 17 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
5 300 21 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 423 22 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 27 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 371 26 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
3 431 21 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
4 300 13 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
5..6 423 12 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
5..6 601 12 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
7 136 11 Ільєнко Олег Ільєнко Ольга Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
8 382 10 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
9..11 98 9 Ємельянов Ігор Атаманенко Тетяна Фантом (Київ) Науменко Максим
9..11 413 9 Бурчак Ігор Шафрай Надія Арт-Квартал (Рівне) Прокаєв Артур, Деревянчук Оксана
9..11 481 9 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
12 433 6 Смирнов Юрій Костюк Світлана Шанс (Київ) Бисько Олексій
13 435 3 Скурихін Дмитро Червякова Катерина Силует (Харків) Хавкін Геннадій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 371 28 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
2 423 26 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
3..4 601 25 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 431 25 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
5 585 24 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
6 136 23 Ільєнко Олег Ільєнко Ольга Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
7 98 20 Ємельянов Ігор Атаманенко Тетяна Фантом (Київ) Науменко Максим
8 382 19 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
9 413 17 Бурчак Ігор Шафрай Надія Арт-Квартал (Рівне) Прокаєв Артур, Деревянчук Оксана
10..11 481 15 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
10..11 435 15 Скурихін Дмитро Червякова Катерина Силует (Харків) Хавкін Геннадій
12 300 14 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
13 433 12 Смирнов Юрій Костюк Світлана Шанс (Київ) Бисько Олексій
14 696 9 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
15 418 8 Стрижко Михаил Дубровская Светлана Супутник (Київ) Яременко Ігор
16 414 2 Крещенко Володимир Стасюк Євгенія Шанс (Київ) Бисько Олексій
17 693 1 Спіцин Всеволод Зеленова Катерина Ліцей (Южний) Журенко Наталія
18..19 527 0 Мазник Кирило Дубовик Поліна Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
18..19 771 0 Галушков Дмитро Зайцева Елена Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга


Создан 20 июл 2010