На міжнародних змаганнях зі спортивних танців "Титули України" м. Львів 19-20 грудня 2009 року

 

На міжнародних змаганнях зі спортивних танців "Титули України" м. Львів 19-20 грудня 2009 року




 

Как сообщил официальный сайт Всемирной федерации танцевального спорта (ВФТС) 19-20 декабря во львовском концертно-танцевальном зале "Романтик" состоялись 15-е юбилейные традиционные международные соревнования по танцевальному спорту "Титулы Украины". В рамках "Титулов Украины" состоялись рейтинговые соревнования Международной федерации танцевального спорта IDSF Open ST , IDSF Open LAT.

В соревнованиях приняли участие 408 танцевальных пары из 47 клубов из 5 стран и иностранные судьи из 7 стран: Болгария, Беларусь, Литва, Словакия, Польша, Россия и многих регионов Украины.

 

________________________________________

 

У Львові відбулися 15 міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Титули України» 19-20 грудня 2009 року у концертно-танцювальному залі «Романтик» Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького. Цей турнір провели: Міжнародна федерація спортивного танцю (IDSF), Всеукраїнська спілка громадських організацій «Спорт і танці» (ВСГОСТ), Українська рада танцю (УРТ), Управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради, Рада спортивного танцю Львівської області (РСТЛО), Львівський танцювальний клуб «Лідер». На турнір позмагатися приїхали представники Болгарії, Белорусі, Росії, Молдавії, Литви, України, Польщі.Міжнародний фестиваль з бальних танців «Титули України», який 13 років поспіль проводили в Трускавці, змінив два роки назад змінив прописку. Наступний, 14 і 15 тури, відбулися у Львові у концертно-танцювальному залі «Романтик» Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

Причина зміни місця – щораз більші труднощі з організацією і орендою залу. У Львові ж зал надають безоплатно.

У межах турніру "Титули України" відбувся також міжнародний турнір IDSF International Open у стандартній та латиноамериканській програмах.



РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ IDSF

Date & Location:
19.12.09 - Lviv
Competition:
Adult Standard С Т А Н Д А Р Т
IDSF Member Ass.:
Ukraine (UUDSO)
Title of Competition:
Ukrainian Titles - 2009
Organizer:
DSMC "Leader", AUDSF СУДЬИ
Chairman:
Irena Bous'
Adjudicators
ID
Name
Country
A
Vladimir Khomitski
Ukraine
B
Victoria Kokoulina
Russia
C
Kazimierz Kurzak
Poland
D
Yuriy Lobanov
Belarus
E
Alicija Majewska
Poland
Result of the Final
Place
Couple
Coun

Final У Ч А С Т Н И К И СТ А Н Д А Р Т
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
1 Roman Usmanov - Anna Trukhan Byelorussia -
2 Vsevolod Levytskyy - Juliagadyanska - -
3 Denys Martynenko - Olga Volkova Ukraine -
4 Ruslan Polusytok - Olena Levytska Ukraine -
5 Andriy Dzivinskyy - Anastasiya Flyak Ukraine -
6 Vsevolod Knyaz - Tetyana Panchenko Ukraine -

Semi Final
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
7 Martin Janicek - Livia Melnikova Slovakia -
8 Egor Moskalyuk - Evgeniya Sokha Ukraine -
9 Sergei Fedotov - Mariya Lobanova Ukraine -
11 Dmytro Kozlovskyy - Anastasiya Postolovska Ukraine -
11 Pavlo Starshevskiy - Viktoriya Klymash Ukraine -
12 Volodymyr Barabash - Anna Karpa Ukraine -

Quarter Final
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
13 Roman Kozhenevskyy - Sofiya Kovach Ukraine -
14 Vasyl Porokhovskyy - Olga Baltrunas Ukraine -
15 Povilas Slivinskas - Laura Bubnelyte Lithuania -
16 Sergiy Martyanov - Hristina Steh Ukraine -
17 Oleksiy Bazela - Katerina Nanay Ukraine -
19 Oleksandr Koryakin - Victoriya Nadtochey Ukraine -
19 Stanislav Ushakov - Anastasiya Loboyko Ukraine -
21 Ivan Vasilevsky - Natalya Podgorodetskaya Ukraine -
21 Maksym Androsenko - Anna Savchuk Ukraine -

Round 1
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
25 Oleksandr Gorshkov - Karina Mereutsa Ukraine -
25 Mykola Logoyda - Tetyana Soloviova Ukraine -
25 Oleksandr Yanko - Anna Koloydenko Ukraine -
25 Sergii Zalyevsky - Nataliya Slobodyak Ukraine -




Adult Latin CУДЬИ Л А Т И Н А
IDSF Member Ass.:
Ukraine (UUDSO)
Title of Competition:
Ukrainian Titles - 2009
Organizer:
DSMC "Leader", AUDSF
Chairman:
Irena Bous'
Adjudicators
ID
Name
Country
A
Victoria Kokoulina
Russia
B
Kazimierz Kurzak
Poland
C
Yuriy Lobanov
Belarus
D
Alicija Majewska
Poland
E
Bogdan Muzh
Ukraine
Result of the Final
Place
Couple
Country
--------------------------------------------------------------------------------

Final
Place Couplenumber and Couple name Country Marks У Ч А С Т Н И К И
1 Олександр Кравчук-Олеся Гешко Україна -
2 Taras Opalenyk - Alena Kislitskaya Ukraine -
3 Maksym Ryzhykov - Anna Ponomar Ukraine -
4 Oleksiy Styran - Svitlana Ivaschenko Ukraine -
5 Martin Janicek - Livia Melnikova Slovakia -
6 Dmitriy Bushnyakov - Bella Smolentseva Russia -

Semi Final
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
8 Sergei Fedotov - Mariya Lobanova Ukraine -
8 Dmytro Samoylov - Olena Pencheva Ukraine -
10 Yuriy Radukh - Maryana Humenchuk Ukraine -
10 Ivan Vasilevsky - Anastasiya Bakumenko Ukraine -
11 Artem Lebedev - Lyudmila Stolyarchuk Ukraine -
12 Sergey Chernenko - Natalya Podgorodetskaya Ukraine -

Quarter Final
Place Couplenumber and Couple name Country Marks
13 Sergiy Martyanov - Hristina Steh Ukraine -
14 Oleksandr Koryakin - Victoriya Nadtochey Ukraine -
15 Volodimir Dub - Mariya Kravets Ukraine -
21 Oleksandr Yanko - Anna Koloydenko Ukraine -
21 Povilas Slivinskas - Laura Bubnelyte Lithuania -
21 Oleksandr Gorshkov - Karina Mereutsa Ukraine -
21 Oleksiy Bazela - Katerina Nanay Ukraine -
21 Maksym Androsenko - Anna Savchuk Ukraine -
21 Sergii Zalyevsky - Nataliya Slobodyak Ukraine -
_____________________________________________________________

 

 

 

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

"Ukrainian Titles - 2009"

Львів, 19.12.2009 - 20.12.2009

                            Протокол

                 Hobby Beginners, 5 Dances

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

96

1

Федоричак Андрій

Соломко Наталя

Трускавець

Вольта

Денисюк Зоряна

112

2

Шеремет Тарас

Слюсарчук Зоряна

Львів

Еліта Фортуна

Сивик Тетяна

                                Juniors I D, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

123

1

Маслій Борис

Шмагара Христина

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

42

2

Борис Павло

Реслер Вероніка

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

45

3

Брачка Валентин

Бразуль-Брушковська Марія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

36

4

Шургот Антон

Адамів Ульяна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

71

5

Єсін Сергій

Ціхоцька Діана

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

146

6

Вернер Андрій

Гоцульська Аліна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

29

7

Штибель Денис

Сава Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

Juniors I D, St

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

42

1

Борис Павло

Реслер Вероніка

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

45

2

Брачка Валентин

Бразуль-Брушковська Марія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

36

3

Шургот Антон

Адамів Ульяна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

71

4

Єсін Сергій

Ціхоцька Діана

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

29

5

Штибель Денис

Сава Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

Juniors I, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

78

1

Рачковський Олег

Горечко Софія

Львів

Талісман

Загребіна Анна

76

2

Деба Назар

Буженик Марта

Львів

Талісман

Загребіна Анна

121

3

Пеленичко Юрій

Поліщук Ірина

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

46

4

Коник Олександр

Андреєва Дарія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

119

5

Куранов Артем

Лико Яна

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

133

6

Кудрявцев Борис

Вигнан Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

58

7

Слук Сергій

Слук Ольга

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

113

8

Натрасенюк Віктор

Степаненко Лілія

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

115

9

Сапега Іван

Авраменко Ангеліна

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

Juniors I, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

121

1

Пеленичко Юрій

Поліщук Ірина

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

58

2

Слук Сергій

Слук Ольга

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

119

3

Куранов Артем

Лико Яна

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

46

4

Коник Олександр

Андреєва Дарія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

113

5

Натрасенюк Віктор

Степаненко Лілія

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

115

6

Сапега Іван

Авраменко Ангеліна

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

Juniors II B, Lat

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

80

1

Любчак Станіслав

Віцяк Анастасія

Львів

Талісман

Загребіна Анна

38

2

Палюшок Віталій

Ковалишин Мар'яна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

130

3

Присташ Дмитро

Поліщук Наталія

Херсон

Браво

Бондаренко Ольга,
Бондаренко Ігор

145

4

Янко Олександр

Колойденко Анна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Juniors II B, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

122

1

Іваник Василь

Світлична Лариса

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

38

2

Палюшок Віталій

Ковалишин Мар'яна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

145

3

Янко Олександр

Колойденко Анна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

3

4

Парада Олександр

Петровська Діана

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

Juniors II C, Lat

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

72

1

Дуб Володимир

Кравець Марія

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

83

2

Клапко Володимир

Туркоцьо Наталія

Львів

Естет

Муж Лідія,
Муж Богдан

130

3

Присташ Дмитро

Поліщук Наталія

Херсон

Браво

Бондаренко Ольга,
Бондаренко Ігор

133

4

Кудрявцев Борис

Вигнан Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

146

5

Вернер Андрій

Гоцульська Аліна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

143

6

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Juniors II C, St

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

37

1

Лихвар Олег

Хавелко Вікторія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

83

2

Клапко Володимир

Туркоцьо Наталія

Львів

Естет

Муж Лідія,
Муж Богдан

90

3

Лікенцан Денис

Дзюб Дарія

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

143

4

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Juniors II D, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

90

1

Лікенцан Денис

Дзюб Дарія

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

37

2

Лихвар Олег

Хавелко Вікторія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

120

3

Коваль Микола

Сімахіна Юля

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

124

4

Петришак Ростислав

Пущак Уляна

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

81

5

Мандзяк Віталій

Онофрійчук Вікторія

Львів

Талісман

Загребіна Анна

1

6

Бусь Віктор

Дубецька Софія

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

87

7 - 8

Кривобок Роман

Лукашевич Анастасія

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

143

7 - 8

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

146

9

Вернер Андрій

Гоцульська Аліна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

114

10

Овчар Олексій

Шиш Катерина

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

68

11

Білозор Назарій

Бойко Тетяна

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

128

12

Кадушний Денис

Кашульська Тетяна

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

Juniors II D, St

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

155

1

Dainius Karmazinas

Evelina Pileckaite

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

120

2

Коваль Микола

Сімахіна Юля

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

90

3

Лікенцан Денис

Дзюб Дарія

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

62

4

Фечан Руслан

Бандура Анастасія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

87

5

Кривобок Роман

Лукашевич Анастасія

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

68

6

Білозор Назарій

Бойко Тетяна

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

143

7

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

89

8

Машталер Дмитро

Мостова Інна

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

1

9

Бусь Віктор

Дубецька Софія

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

128

10

Кадушний Денис

Кашульська Тетяна

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

114

11

Овчар Олексій

Шиш Катерина

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

Juniors II, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

139

1

Базела Олексій

Нанай Катерина

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

80

2

Любчак Станіслав

Віцяк Анастасія

Львів

Талісман

Загребіна Анна

2

3

Синишин Іван

Біжок Анна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

145

4

Янко Олександр

Колойденко Анна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Juniors II, St

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

84

1

Вітюк Назар

Мисько Юлія

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

139

2

Базела Олексій

Нанай Катерина

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

2

3

Синишин Іван

Біжок Анна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

3

4

Парада Олександр

Петровська Діана

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

145

5

Янко Олександр

Колойденко Анна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Juveniles II, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

73

1

Абрамів Юрій

Ставрук Софія

Львів

Талісман

Загребіна Анна

 

Seniors, Lat

47

1

Большаков Олександр

Мишелова Олена

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

Seniors, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

49

1

Кокодиняк Андрій

Карпа Анна

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

97

2

Куценко Олександр

Журавльова-Волинець Людмила

Кривий Ріг

New Star

Дрьомін Микола

Youth, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

150

1

Стиран Олексій

Іващенко Світлана

Дніпропетровськ

Стиль

Лантух Анна,
Колюбаєв Антон

152

2

Martin Janicek

Livia Melnikova

Slovak Republic

---

---

129

3

Черненко Сергій

Підгородецька Наталія

Херсон

Браво

Бондаренко Ольга,
Бондаренко Ігор

99

4

Лебедев Артем

Столярчук Людмила

Чернівці

Гармонія

Богданова Тетяна

116

5

Корякін Олександр

Надточей Вікторія

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

75

6

Мартьянов Сергій

Стех Христина

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

Youth, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

152

1

Martin Janicek

Livia Melnikova

Slovak Republic

---

---

150

2

Стиран Олексій

Іващенко Світлана

Дніпропетровськ

Стиль

Лантух Анна,
Колюбаєв Антон

75

3

Мартьянов Сергій

Стех Христина

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

116

4

Корякін Олександр

Надточей Вікторія

Чернігів

Кармен

Федорчук Руслан

Youth+Adults B, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

127

1

Федотов Сергій

Лобанова Марія

Одеса

Лілія

Федотова Лілія

132

2

Василевський Іван

Бакуменко Анастасія

Херсон

Браво

Бондаренко Ольга,
Бондаренко Ігор

66

3

Антонюк Орест

Назаркевич Марта

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

 

Youth+Adults B, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

44

1

Страшевський Павло

Климаш Вікторія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

142

2

Москалюк Єгор

Соха Євгенія

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

127

3

Федотов Сергій

Лобанова Марія

Одеса

Лілія

Федотова Лілія

94

4

Філінський Любомир

Міщенко Анастасія

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

43

5

Коженевський Роман

Ковач Софія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

40

6

Kozlovskyi Dmytro

Postolovska Anastasiya

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

93

7

Музика Олександр

Пришляк Галина

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

153

8

Барабаш Володимир

Карпа Анна

Львів

Естет

Муж Лідія,
Муж Богдан

131

9

Василевський Іван

Підгородецька Наталія

Херсон

Браво

Бондаренко Ольга,
Бондаренко Ігор

7

10

Логойда Микола

Соловйова Тетяна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

140

11

Андросенко Максим

Савчук Анна

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

141

12

Ушаков Станіслав

Лобойко Анастасія

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

Youth+Adults C, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

7

1

Логойда Микола

Соловйова Тетяна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

140

2

Андросенко Максим

Савчук Анна

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

77

3

Залевський Сергій

Слободяк Наталія

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

Youth+Adults C, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

151

1

Povilas Slivinkas

Laura Bubnelyte

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

140

2

Андросенко Максим

Савчук Анна

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

141

3

Ушаков Станіслав

Лобойко Анастасія

Київ

Калейдоскоп

Базела Дмитро

118

4

Глущишин Остап

Гучко Софія

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

77

5

Залевський Сергій

Слободяк Наталія

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

98

6

Стефанишин Ярослав

Валуца Діана

Чернівці

Гармонія

Богданова Тетяна

Youth+Adults D, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

151

1

Povilas Slivinkas

Laura Bubnelyte

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

117

2

Ілечко Ярослав

Попик Марта

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

143

3

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

31

4

Ганимович Олег

Палагнюк Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

102

5

Андрійчак Роман

Корольва Юлія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

148

6

Скворцов Микола

Казанцева Олена

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

110

7

Кутовий Григорій

Штеменко Маргарита

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

149

8

Незбжицький Іван

Романович Анастасія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

Youth+Adults D, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

151

1

Povilas Slivinkas

Laura Bubnelyte

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

143

2

Горшко Олександр

Мереуца Каріна

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

31

3

Ганимович Олег

Палагнюк Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

102

4

Андрійчак Роман

Корольва Юлія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

148

5

Скворцов Микола

Казанцева Олена

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

149

6

Незбжицький Іван

Романович Анастасія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

110

7

Кутовий Григорій

Штеменко Маргарита

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

Youth+Adults E, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

101

1

Максимович Ігор

Давидова Ірина

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

111

2

Клімов Олександр

Коляда Ольга

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

109

3

Кутовий Григорій

Березіна Юлія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

148

4

Скворцов Микола

Казанцева Олена

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

Youth+Adults E, St

 

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

111

1

Клімов Олександр

Коляда Ольга

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

101

2

Максимович Ігор

Давидова Ірина

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

148

3

Скворцов Микола

Казанцева Олена

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

109

4

Кутовий Григорій

Березіна Юлія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

Ювенали І Е клас, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

63

1

Штефанчук Ігор

Монець Наталія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

74

2

Сухов Дмитро

Різниченко Руслана

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

175

3

Загоруйко Дамір

Щербак Оксана

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

144

4

Чумаченко Костянтин

Банк Юлія

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

176

5

Кондауров Іван

Шепель Анастасія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

 

Ювенали І Е клас, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

63

1

Штефанчук Ігор

Монець Наталія

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

144

2

Чумаченко Костянтин

Банк Юлія

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

175

3

Загоруйко Дамір

Щербак Оксана

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

74

4

Сухов Дмитро

Різниченко Руслана

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

176

5

Кондауров Іван

Шепель Анастасія

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

 

Ювенали І Початківці, 4 Dances

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

74

1

Сухов Дмитро

Різниченко Руслана

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

32

2

Гусаков Владислав

Павлівська Катерина

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

64

3

Косач Михайло

Пшик Уляна

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

10

4

Зарицький Андрій

Сивак Тереса

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

 

Ювенали ІІ Д клас, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

27

1

Вишневський Владислав

Шельдяшева Анастасія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

24

2

Слободяник Володимир

Хмеляр Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

26

3

Дубина Сергій

Левків Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

Ювенали ІІ Д клас, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

27

1

Вишневський Владислав

Шельдяшева Анастасія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

24

2

Слободяник Володимир

Хмеляр Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

26

3

Дубина Сергій

Левків Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

Ювенали ІІ Е клас, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

134

1

Галіщук Станіслав

Томаш Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

135

2

Шихов Данило

Янцеловська Юна

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

187

3

Осіпов Павло

Шолохова Олена

Здолбунів

Еліт-Данс

Арустамян Наталія,
Осіпов Констянтин

191

4

Крижов Вілен

Савчук Анна

Здолбунів

Еліт-Данс

Арустамян Наталія,
Осіпов Констянтин

125

5

Тарас Євген

Гаврилів Анна

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

41

6

Кагало Максим

Мирош Вікторія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

147

7 - 8

Трояненко Максим

Дроздовська Вікторія

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

157

7 - 8

Гуловський Аркадій

Потеруха Яна

Ковель

Модерн

Ткачук Ігор

158

9

Гнатюк Василь

Микитюк Яна

Ковель

Модерн

Ткачук Юлія,
Ткачук Ігор

24

10

Слободяник Володимир

Хмеляр Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

50

11

Монець Данило

Морозова Ельвіра

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

27

12

Вишневський Владислав

Шельдяшева Анастасія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

209

13

Ангельський Іван

Михалевич Діана

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

26

14

Дубина Сергій

Левків Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

154

15 - 16

Колесніков Олексій

Олейник Аліса

Київ

Максимум

Ігнатенко Наталія,
Ігнатенко Андрій

170

15 - 16

Шульженко Іван

Шепель Богдана

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

8

17

Жеребецький Олег

Давидовська Тетяна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

Ювенали ІІ Е клас, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

71

1

Єсін Сергій

Ціхоцька Діана

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

41

2

Кагало Максим

Мирош Вікторія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

191

3

Крижов Вілен

Савчук Анна

Здолбунів

Еліт-Данс

Арустамян Наталія,
Осіпов Констянтин

125

4

Тарас Євген

Гаврилів Анна

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

187

5

Осіпов Павло

Шолохова Олена

Здолбунів

Еліт-Данс

Арустамян Наталія,
Осіпов Констянтин

135

6

Шихов Данило

Янцеловська Юна

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

134

7

Галіщук Станіслав

Томаш Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

27

8

Вишневський Владислав

Шельдяшева Анастасія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

157

9

Гуловський Аркадій

Потеруха Яна

Ковель

Модерн

Ткачук Ігор

24

10

Слободяник Володимир

Хмеляр Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

59

11

Худий Юрій

Дульчак Юлія

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

26

12

Дубина Сергій

Левків Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

147

13

Трояненко Максим

Дроздовська Вікторія

Київ

Калейдоскоп

Дроздовська Галина,
Базела Дмитро

8

14 - 15

Жеребецький Олег

Давидовська Тетяна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

50

14 - 15

Монець Данило

Морозова Ельвіра

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

154

16 - 17

Колесніков Олексій

Олейник Аліса

Київ

Максимум

Ігнатенко Наталія,
Ігнатенко Андрій

158

16 - 17

Гнатюк Василь

Микитюк Яна

Ковель

Модерн

Ткачук Юлія,
Ткачук Ігор

170

18 - 19

Шульженко Іван

Шепель Богдана

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

209

18 - 19

Ангельський Іван

Михалевич Діана

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

Ювенали ІІ Початківці, 4 Dances

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

59

1

Худий Юрій

Дульчак Юлія

Львів

Карменс

Дмитрук Світлана

158

2

Гнатюк Василь

Микитюк Яна

Ковель

Модерн

Ткачук Юлія,
Ткачук Ігор

154

3

Колесніков Олексій

Олейник Аліса

Київ

Максимум

Ігнатенко Наталія,
Ігнатенко Андрій

170

4

Шульженко Іван

Шепель Богдана

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

8

5

Жеребецький Олег

Давидовська Тетяна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

25

6

Яремчук Віктор

Полигач Христина

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

206

7

Березенський Ігор

Криворука Валерія

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

33

8

Гумен Мар'ян

Вавричук Олена

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

218

9

Гнатюк Владислав

Годненко Катерина

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

 

Юніори І Е клас, Lat

Учасників: 

15

 

Клубів: 

9

 

Міст: 

8

 

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

136

1

Мазарчук Антон

Березовська Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

29

2

Штибель Денис

Сава Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

201

3

Aivaras Milevskis

Auguste Dersonaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

35

4

Мудрак Сергій

Сало Лілія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

34

5

Шолтис Ігор

Куліш Анна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

202

6

Arnas Bancevicius

Brigita Baubyte

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

177

7

Бессарабов Вячеслав

Жусь Маргарита

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

204

8

Giedrius Jakimonis

Julia Gorelcenkaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

212

9

Спахіч Петро

Лаврись Наталія

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

12

10

Лотиш Руслан

Лазарєва Олена

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

88

11 - 13

Бордюг Ярослав

Березенська Лера

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

165

11 - 13

Сухомлин Ігор

Цупко Каріна

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

211

11 - 13

Скоропад Назар

Бігуняк Вікторія

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

4

14

Станкевич Максим

Марусич Олена

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

217

15

Бежан Іван

Капустяник Надія

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

Юніори І Е клас, St

Учасників:

17

 

Клубів:

10

 

Міст:

8

 

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

202

1

Arnas Bancevicius

Brigita Baubyte

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

203

2

Mikas Glatkauskas

Kristina Pugaciauskaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

86

3

Златоус Святослав

Жировецька Христина

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

34

4

Шолтис Ігор

Куліш Анна

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

88

5

Бордюг Ярослав

Березенська Лера

Кременчук

Дует

Шапран Ігор

201

6

Aivaras Milevskis

Auguste Dersonaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

29

7

Штибель Денис

Сава Ольга

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

136

8

Мазарчук Антон

Березовська Юлія

Чернівці

Басседанс

Сіра Ілона,
Драгомирецький Дмитро

35

9

Мудрак Сергій

Сало Лілія

Львів

Фокстрот

Поливка Олена

204

10

Giedrius Jakimonis

Julia Gorelcenkaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

12

11 - 12

Лотиш Руслан

Лазарєва Олена

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

177

11 - 12

Бессарабов Вячеслав

Жусь Маргарита

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

165

13

Сухомлин Ігор

Цупко Каріна

Антрацит

Ніка

Якимова Оксана

30

14 - 15

Кудрик Роман

Сала Вікторія

Червоноград

Глорія

Радух Юрій,
Снісар Катерина

210

14 - 15

Яцуляк Віталій

Яцуляк Іванна

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

217

16

Бежан Іван

Капустяник Надія

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

4

17

Станкевич Максим

Марусич Олена

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

Юніори І Початківці, 4 Dances

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

201

1

Aivaras Milevskis

Auguste Dersonaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

202

2

Arnas Bancevicius

Brigita Baubyte

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

203

3

Mikas Glatkauskas

Kristina Pugaciauskaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

204

4

Giedrius Jakimonis

Julia Gorelcenkaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

95

5

Шелест Віталій

Іванців Оксана

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

4

6

Станкевич Максим

Марусич Олена

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

217

7

Бежан Іван

Капустяник Надія

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

Юніори ІІ Е клас, Lat

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

196

1

Dainius Karmazinas

Evelina Pileckaite

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

200

2

Modestas Jamantas

Rusne Guzelyte

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

199

3

Jonas Morkunas

Goda Sirvinskaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

92

4

Онищак Ігор

Шелест Маряна

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

195

5

Sarunas Rutkauskat

Liveta Packeviciute

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

91

6

Рись Тарас

Ковалик Юлія

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

126

7

Андрєєв Ростислав

Сачко Наталія

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

213

8

Волков Назар

Гатиляк Ілона

Дрогобич

Шк. Савич

Савич Ігор

6

9

Юрків Олег

Качор Мар'яна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

221

10

Панасюк Денис

Воронцова Марина

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

Юніори ІІ Е клас, St

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

200

1

Modestas Jamantas

Rusne Guzelyte

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

196

2

Dainius Karmazinas

Evelina Pileckaite

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

199

3

Jonas Morkunas

Goda Sirvinskaite

Druskininkai, Lithuania

Rock-rock

---

89

4

Машталер Дмитро

Мостова Інна

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

92

5

Онищак Ігор

Шелест Маряна

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

194

6

Rokas Gudaitis

Guoda Cerniauskaite

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

126

7

Андрєєв Ростислав

Сачко Наталія

Стрий

Крок

Черепаня Тарас

91

8

Рись Тарас

Ковалик Юлія

Львів

Аеліта

Прочко Юрій

221

9

Панасюк Денис

Воронцова Марина

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

6

10

Юрків Олег

Качор Мар'яна

Львів

Лідер

Радченко Олена,
Бусь Ірена

Юніори ІІ Початківці, 4 Dances

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер,
Керівник

194

1

Rokas Gudaitis

Guoda Cerniauskaite

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

195

2

Sarunas Rutkauskat

Liveta Packeviciute

Alytus, Lithuania

Vetrunge

Rolandas Slivinskas

221

3

Панасюк Денис

Воронцова Марина

Котовськ

Глорія

Перерва Ігор,
Кобзар Оксана

53

4

Пугач Олександр

Макуха Аліна

Львів

Едельвейс

Левицький Олег

 

 

 



Обновлен 19 янв 2015. Создан 20 июл 2010