У Києві 30-31.03.2013 року пройшов чемпіонат України зі спортивного танцю

 
 

У Києві 30-31.03.2013 року пройшов чемпіонат України зі спортивного танцю




 

   У Києві пройшов чемпіонат України зі спортивного танцюП'ятниця, 05 квітня 2013
30 та 31 березня в ігровій залі навчального корпусу №5 НУФВСУ відбулася значуща подія у світі спортивного танцю – Чемпіонат України зі спортивного танцю 2013 року. Організатори змагань - Міністерство молоді та спорту України, Асоціація спортивного танцю України, клуб спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України «Супаданс». За попередніми заявками планували взяти участь у цих змаганнях більше однієї тисячі танцювальних пар з усіх куточків України. Остаточна статистика учасників змагань – 617 пар, які представляли 143 клуби з 33 міст України.

 

    Вже близько 10-ти років на базі університету силами циклу спортивного танцю на високому організаційному рівні проводяться найпрестижніші змагання зі спортивного танцю, що безперечно сприяє підвищенню іміджу нашого університету та залученні до вступу найкращих представників цього ще досить молодого але надзвичайно красивого та вишуканого виду спорту.

 

   Учасників Чемпіонату України на офіційній церемонії відкриття привітав перший проректор НУФВСУ Дутчак Мирослав Васильович.Високий престиж змагань та авторитет організаторів змагань підтвердила міжнародна суддівська бригада з Австрії, Німеччини, Англії, Шотландії, Італії, Росії та лише одного представника України, що оцінювала виступи наших українських танцюристів. До складу суддівської бригади увійшли судді міжнародної категорії WDC, серед яких чемпіони світу у минулому Керол Повелл (Англія), Ріта Шорт (Англія), Майкл Стиліанос (Англія), Снегуолє Вуд (Англія), Джонатан Кросслі (Англія), Барбара МакКолл (Шотландія), В’ячеслав Крикливий (Україна), а також Генеральний Секретар WDC Ханнес Емріч (Англія).Чемпіонами України 2013 стали:
Кобюк Ігор та Гладюк Лілія у категорії «Професіонали», програма – Стандарт.Портаненко Станіслав та Коляда Наталія у категорії «Дорослі», програма – Стандарт.


    Категория: Юв-1 Лат 6 пар 6 клубов 5 городов1 123 5 Довганич Владимир Гугнина Алика Дюсш №1 (Одесса) Гоцуляк Алексей2 252 13 Євтушенко Тімур Міронкіна Поліна Галатея (Киев) Скорова Юлия3 420 15,5 Гарбуз Максим Полторак Марія Профи (Николаев) Руденко Виктория4 209 16,5 Садовиков Дмитрий Кодак Елизавета Максимум (Донецк) Васюк5 17 27 Фонякин Матвей Шуманская Алеся Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав6 270 28 Красноусов Арсений Капустина София Горизонт (Харьков) Широковская Александра

 


Категория: Юв-2 Лат 19 пар 19 клубов 14 городов1 221 7 Твердохлебов Егор Шевелёва Елизавета Данс-Люкс (Харьков) Малышкина Анастасия, Гайдаш Александр2 220 8 Сидоренко Николай Маркина Мария Данс-Стиль (Николаев) Легковенко Вячеслав3 246 16 Роздайбида Дмитрий Антипова Катерина Кураж (Харьков) Полуляховы Сергей, Ольга4 147 22 Буглак Олександр Задорожна Ольга Гранд-Дуэт (Киев) Андрусенко Марина, Грабовский Алексей5 170 25 Ромодин Альберт Резяпова Арина Школа Ежовой (Днепропетровск) Ежова Елена6 105 27 Янгишин Назар Захарченко Вікторія Крістал (Львов) Лаптева Александра

 


Категория: ЮН-2 Ст  18 пар 15 клубов 7 міст1 234 5 Кривов Вадим Гаммова Ксенія Стиль (Донецк) Гончаров Сергей2 130 13 Василенко Никита Солодухина Александра Форум (Донецк) Постников Вадим, Ольга3 256 13 Савицкий Максим Смоляр Софія Галатея (Киев) Шиманский Андрей4 264 19 Котов Павел Скорина Екатерина Авангард (Луганск) Апанасова Эльмира5 178 25 Меренков Владислав Дяченко Анастасия ЗАЛК (Запорожье) Кочкарев Юрий6 74 30 Гетало Олексій Поліщук Софія Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав

 


Категория: Мол-2 Ст  20 пар 16 клубов 8 городов1 139 5 Зінченко Андрій Молодец Дарья Форум (Донецк) Постников Вадим, Ольга2 262 12 Каленюк Александр Аблицова Алена Максимум (Донецк) Васюк3 163 13 Яшан Олег Коровіна Ганна Дюсш №1 (Одесса) Палий Виктор4 180 20 Евтерев Дмитрий Маковецкая Дарья Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав5 58 27 Огнёв Юрий Сябро Анастасия Астра (Киев) Григорович Вероника, Виталий6 271 28 Демидов Кирилл Щучинская Ольга Максимум (Донецк) Васюк

 


Категория: Сеньйоры Ст  10 пар 9 клубов 4 города1 182 5 Мостовой Сергей Поспелова Ольга Rich Art (Харьков) Хавкин Геннадий2 261 10 Орел Павел Орел Елена Спорт-Данс (Киев) Федорчук Валентина3 222 20 Урясьев Сергей Речицкая Алла Линия Танца (Днепропетровск) Тополевская Ольга, Никитин Максим4 237 21 Храбуст Николай Резниченко Ольга Виктория - А (Киев) Ильина Виктория, Жиленко Алексей5 212 22 Сытник Олег Сытник Светлана ЗАЛК (Запорожье) Кочкарев Юрий6 236 27 Воронов Юрий Воронова Маргарита Ренессанс (Днепропетровск) Шатов Олег


Результаты вечернего отделения, первого дня соревнований (30 марта) следующие:


Категория: Юв-2 Ст 16 пар 16 клубов 11 городов1 303 5 Демченко Игорь Давиденко Влада Топ-Денс (Харьков) Кравчук Виктор2 230 11 Михневич Станислав Терехова Алиса Маэстро (Донецк) Глазков Виталий3 147 18 Буглак Олександр Задорожна Ольга Гранд-Дуэт (Киев) Андрусенко Марина, Грабовский Алексей4 311 19 Удовиченко Степан Боцюра Ирина Dancebreeze (Харьков) Леонтьев Алексей, Тахтамышева Светлана5 170 23 Ромодин Альберт Резяпова Арина Школа Ежовой (Днепропетровск) Ежова Елена6 105 29 Янгишин Назар Захарченко Вікторія Крістал (Львов) Лаптева Александра


Категория: ЮН-1 Лат  25 пар 23 клуба 13 городов1 281 5 Павленко Валерий Пильник Анастасия Гармония (Николаев) Толмачов Александр2 360 12 Тимошенко Даниил Стельмах Валерия Спутник (Харьков) Река Денис3 324 13 Ковалев Никита Жовтниренко Милена Максимум (Донецк) Буланый Максим4 316 23 Безуглый Тимур Бугаева Дарина Профит (Харьков) Кочнев Олег5 273 23 Ткачук Егор Товт Мария Виктория-Престиж (Мелитополь) Новосёлова Виктория6 297 32 Путилин Михаил Мехоношина Анастасия Аргос (Симферополь) Путилина Наталья, Путилин Пётр7 377 32 Ліщук Дмитро Осадчук Анастасія Данс-Люкс (Харьков) Малышкина Анастасия, Гайдаш Александр


Категория: ЮН-2 Лат  25 пар 22 клуба 9 городов1 286 5 Скасків Олег Сіренко Віолетта Спутник (Харьков) Францен Сергей2 347 11 Чечкин Дмитрий Дмитриева Анастасия Вдохновение (Харьков) Забелин Александр3 325 16 Сердюк Марк Аралова Ольга Лотос (Харьков) Дмитренко Людмила, Квашин Сергей4 374 20 Степурко Влад Васютяк Даяна Зоряный (Киев) Зощук Евгений, Светлана5 305 23 Липшиц Станислав Романова Варвара Латинос (Херсон) Порощай Лилия6 133 30 Дерментли Александр Власова Анастасия Дюсш №1 (Одесса) Гоцуляк Алексей


Категория: Мол-1 Ст  31 пар 26 клубов 8 городов1 262 6 Каленюк Александр Аблицова Алена Максимум (Донецк) Буланый Максим2 307 10 Комельков Влад Довгань Елена Коррида (Харьков) Цихановский Валерий3 163 14 Яшан Олег Коровіна Ганна Дюсш №1 (Одесса) Палій Віктор4 118 20 Набок Артур Митюрина Екатерина Миф (Киев) Дыбань Алена5 354 26 Сальников Владислав Буткайте Эвелина Рио-Рита (Одесса) Кашковская Ирина6 58 29 Огнёв Юрий Сябро Анастасия Астра (Киев) Григорович Вероника, Виталий


Категория: Дор Ст  27 пар 19 клубов 8 городов1 332 6 Портаненко Станислав Коляда Наталия _ (Киев) _2 575 9 Доля Владислав Сидорова Александра Динамо-Запорожье (Запорожье) Шевченко Руслан3 63 18 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Киев) Григорович Вероника, Виталий4 139 21 Зінченко Андрій Молодец Дарья Форум (Донецк) Постникова Ольга5 315 21 Илич Марко Садовская Юлия Коррида (Харьков) Цихановский Валерий6 351 30 Савинский Дмитрий Фурсова Юлия Rich-Art (Харьков) Хавкин Геннадий, Колчин Игорь
Категория: Профессионалы Секвей Лат  3 пары 3 клуба 2 города1 378 1 Росенко Дмитрий Гранько Наталья Время танцевать (Полтава) Гранько Наталья, Васин Валентин2 327 2 Костецкий Сергей Янчевска Малгожата Данс-Центр (Киев) Васютяк Юрий, Яна3 342 3 Мілованов Сергій Зайцева Єлена Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав


Категория: Профессионалы Лат  9 пар 6 клубов 3 города1 400 5 Влох Дмитро Боровик Тетяна Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав2 348 10 Скарлато Олександр Лєсохіна Юлія Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав3 373 17 Bilopukhov Mykhailo Shchypilina Anastasiia Ювента (Киев) Марченко Владимир4 290 18 Гайдаш Олександр Дибань Олена Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав5 77 27 Рыбак Сергей Русенюк Яна Империя Танца (Киев) Рыбак Сергей6 327 28 Костецкий Сергей Янчевска Малгожата Данс-Центр (Киев) Васютяк Юрий, Яна
Результаты утреннего отделения, второго дня соревнований (31 марта) следующие:


Категория: Юв-1 Ст 4 пар 4 клуба 4 города1 356 7 Дели Кирилл Ковтун Дарья Данс Степ (Мариуполь) Арепьев Дмитрий2 123 9 Довганич Владимир Гугнина Алика Дюсш №1 (Одесса) Гоцуляк Алексей3 209 14 Садовиков Дмитрий Кодак Елизавета Максимум (Донецк) Буланый Максим4 270 20 Красноусов Арсений Капустина София Горизонт (Харьков) Широковская Александра


Категория: Мол-2 Лат 30 пар 22 клуба 9 городов1 403 7 Олігов Богдан Середа Дарья Профит (Харьков) Кочнев Олег2 393 8 Беседин Андрей Ляшенко Виктория Топ-Денс (Харьков) Иванова Элла3 357 16 Олигов Роман Кравчук Дарья Профит (Харьков) Кочнев Олег4 181 19 Мансуров Тагир Евтушенко Екатерина Спутник (Харьков) Францен Сергей5 402 25 Худолей Иван Селезнева Алиса Профит (Харьков) Кочнев Олег6 177 30 Винокуров Филлип Одноралова Ольга Дюсш №1 (Одесса) Палий Виктор


Категория: Сеньйоры Лат 8 пар 7 клубов 4 города1 390 8 Ковальчук Александр Речицкая Алла Школа Ежовой (Днепропетровск) Ежова Елена2 237 11 Храбуст Николай Резниченко Ольга Виктория - А (Киев) Ильина Виктория, Жиленко Алексей3 261 15 Орел Павел Орел Елена Спорт-Данс (Киев) Федорчук Валентина4 277 16 Колесник Дмитро Котова Марина Супаданс (Киев) Соронович Игорь, Бойко Оксана5 203 27 Юртаев Владимир Юртаева Марина Школа Ежовой (Днепропетровск) Ежова Елена6 309 28 Кузахметов Михаил Коробская Наталья Inter Dance (Запорожье) Черненко Тимофей
Результаты вечернего отделения, второго дня соревнований (31 марта) следующие:

Категория: ЮН-1 Ст 10 пар 10 клубов 6 міста1 130 5 Василенко Никита Солодухина Александра Форум (Донецк) Постникова Ольга2 435 12 Андриевский Артур Иванина Элина Тип-Топ (Донецк) Соловьев Дмитрий, Мущанова Татьяна3 104 14 Марченко Роман Аксенова Маргарита ДЮСШ №1 (Одесса) Палий Виктор4 103 20 Moroz Mykhailo Savchuk Mariia Астра (Киев) Гончаров Владимир5 324 24 Ковалев Никита Жовниренко Милена Максимум (Донецк) Буланый Максим6 360 30 Тимошенко Даниил Стельмах Валерия Спутник (Харьков) Река Денис


Категория: Мол-1 Лат 43 пар 29 клубов 9 міст1 417 7 Казаков Денис Саханенко Катерина Фиеста (Запорожье) Шевцовы Лариса, Геннадий2 313 9 Боднар Максим Внучкова Елизавета Шaнс (Киев) Миркин Роман, Беднягина Наталья3 448 14 Агванян Сергей Шаповалова Дарья Максимум (Донецк) Буланый Максим4 428 21 Хондарь Павел Хеджазі Даяна Карнавал-Спартак (Симферополь) Марченко Юлия5 525 24 Фесенко Денис Ивженко Диана Фиеста (Запорожье) Шевцовы Лариса, Геннадий6 531 30 Орлов Евгений Ерина Марина Шaнс (Киев) Миркин Роман, Беднягина Наталья


Категория: Взр Лат 35 пар 22 клуба 9 городов

1 101 6 Нестерко Антон Марюшенко Дарья Данс-Центр (Киев) Васютяк Юрий, Яна2 527 12 Кравчук Александр Гецко Олессия Ювента (Киев) Чамата Анна3 453 12 Числов Сергей Числова Дарья Вояж (Харьков) Бобрусь Константин4 168 20 Vasiuk Kirill Cherepkova Anastasia Максимум (Донецк) Буланый Максим5 452 25 Кухарский Виктор Цыкалюк Оксана Данс-Центр (Киев) Васютяк Юрий, Яна6 421 30 Ларин Андрей Свиридова Вероника Топ-Денс (Харьков) Волков Игорь


Категория: Профессионалы Секвей Ст

1 пара 1 клуб 1 город1 Степаненко Дмитро Апанасова Ельміра Авангард Луганськ


Категория: Профессионалы Ст

3 пары 2 клуба 1 город 1 111 5 Кобюк Ігор Гладюк Лиля Супаданс (Киев) Соронович Игорь, Бойко Оксана2 361 10 Донской Денис Гальцева Мария Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав3 454 15 Додонча Юрій Додонча Олена Динамо-Киев (Киев) Влох Святослав

 

 

Материал подготовил Олександр Куценко, Київ

 

 

.



Обновлен 01 авг 2016. Создан 10 янв 2015