На XIX-му традиційному міжнародному турнірі зі спортивних танців «KYIV OPEN 2014» 29-30 листопада 2014

 

На XIX-му традиційному міжнародному турнірі зі спортивних танців «KYIV OPEN 2014» 29-30 листопада 2014




 

    З 29 по 30 листопада 2014 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації відбулися XIX-е традиційні відкриті міжнародні змагання зі спортивних танців «KYIV OPEN 2014», в рамках яких відбувся Чемпіонат світу міжнародної Асоціації спортивного танцю (IDSA) 2014 року.

На відкритті турніру перед учасниками і глядачами виступили заступник міністра з питань молоді та спорту України, а також олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка Европи з біатлону Олени Підгрушна. президент Асоціації спортивного танцю України - Святослав Тарасович Влох та організатор турніру Ігор Соронович.

Головними учасниками спортивного заходу стали представники різних танцювально-спортивних клубів Молдови, Румунії, Південної Кореї, Росії, Італії, Республіки Білорусь, Чехії, Угорщини, Ізраїлю та України.

У змаганнях брало участь 975 пар з 10 країн світу.

  Основними претендентами на медалі, як і очікувалося, стали представники танцювальних шкіл Києва, Харкова, Донецька, Запоріжжя та Одеси.

Турнір оцінювала міжнародна суддейская коллегія з 12 країн.

До складу суддівської бригади були запрошені видатні виконавці та фахівці зі спортивних бальних танців світу, серед яких - Marcus HILTON MBE (England), Allan і Hazel FLETCHER (England), Hans GALKE і Bianka ORSCHITT (Germany), Allan TORNSBERG (USA), Amanda DOKMAN (England), Roberto VILLA (Italy), Stefan OSSENKOP (Germany).

Організатори одного з найбільших турнірів України Ігор Соронович та Оксана Бойко подарували справжній танцювальний свято для танцюристів з усіх куточків України та інших країн світу.

 

Під час урочистої церемонії відкриття змагань заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна зачитала вітання від в.о. Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова.

      "Від щирого серця вітаю всіх учасників міжнародних змагань зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014". Сюди прибули найсильніші танцювальні пари світу. Проведення заходу такого рівня - це дуже відповідальна справа, як для організаторів змагань, так і для країни в цілому. Сподіваюсь, що учасники зроблять усе можливе, щоб показати свою майстерність, красу та досконалість у виді спорту, в якому об’єднується грація і талант, пластичність, витримка, професіоналізм, краса руху в спортивній боротьбі. Бажаю усім міцного здоров’я і добра. Нових успіхів в особистих справах та на танцювальних майданчиках", - йдеться у вітанні Дмитра Булатова.

Також Олена Підгрушна вручила подяку майстру спорту України міжнародного класу зі спортивного танцю, старшому викладачу кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Оксані Бойко - за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі.

     Зазначимо, що міжнародні змаганнях зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014" відбувались серед ювеналів, юніорів, молоді, дорослих, сеньйорів (стандарт, латина) 29-30 листопада 2014 року.

 

 

Найкращі результати Чемпіонат світу Міжнародної Асоціації спортивного танцю (IDSA) у фіналі показали:

 

(Дорослі-стандарт) Adults St IDSA World Championship

1. Доля Владислав-Сидорова Олександра, Запоріжжя-Динамо-Запоріжжя-Шевченко Руслан

2. Михайлов Андрій-Богачова Анна, Київ-Фавор-Головащенко Руслан, Головащенко Альона

3. Луцький Владислав-Рожкова Тетяна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана

4. Босецький Сергій-Рабинович Ірина, Одеса-ДЮСШ №1-Палій Віктор, Головащенко Руслан, Головащенко Альона

5. Антоненко Віктор-Кулик Ольга, Харків-Мрія-Кабарухіна Галина

6. Демидов Кирило-Шевченко Анна, Донецьк-ТЦ Максимум-Спаситель Катерина

 

         (Дорослі-латина) Adults Lat IDSA World Championship

1. Камнєв Олександр-Перевозник Катерина, Київ-Ювента-Марченко Володимир, Павлова Альона

2. Tkaченко Євген-Гармаш  Maргаріта, Київ-Фаворит-Стадников Володимир

3. Василенко Олександр-Панфілова Катерина, Київ-Данс-Стиль-Руденко Віталій, Левіт Ірина

4. Гилюк Олег-Гилюк Ірина, Харків-Супутник-Шилов Дмитро

5. Позовна Дмитро-Гижко Єлизавета, Київ-Інтер-Денс-Мартинюк Альона, Речка Денис

6. Василенко Богдан-Kурінова Maріна, Тель-Авів (Ізраїль) -Kaрнавал-Meліхов Вадим

 

  (Молодь-2, стандарт)  Youth-2 St IDSA World Championship

1. Kaташінскій Артемій-Kaташінская Марина, Москва-RDU- (Росія) Варданян Асмік

2. Півненко Василь-Чібухчян Татевік, Донецьк-ТЦ Максимум-Спаситель Катерина, Васюк Кирило

3. Дружинін Микита-Мірошниченко Діана, Київ-Фенікс-Портаненко Станіслав, Коляда Наталія

4. Огньєв Юрій-Сябро Анастасія, Київ-Астра-Григорович Віталій

5. Савицький Максим-Кар»єва Лідія, Київ-Альта-Балла Олексій

6. Hong Seok Ju-Hong In Hwa, Seoul-Elegance-Vitalie

 

    (Молодь 2, латина) Youth-2 Lat IDSA World Championship

1. Боднар Макс-Внучкова Еліза, Київ-Шанс-Миркин Роман, Беднягіна Наталія

2. Черніков Сергій-Ван Ірина, Харків-Профіт-Кочнев Олег

3. Скасків Олег-Майстер Вікторія, Харків-Respect Dance Hall-Скасків Поліна Скасків Антон

4. Postolachi Paul-Iulian-Gusan SImona, Chisinau-Flagrant-Condratieva Irina, Condratiev Maxim

5. Косяков Єгор-Бельмач Анастасія, Minsk-Sigma-Kazyra Aliaksandr, Kazyra Alena

6. Швиданенко Вадим-Якименко Валентина, Київ-Ольтіма-Бакалор Тимофій, Максименко Ольга

 

     (Молодь-1, стандарт)Youth-1 St IDSA World Championship

1. Куклін Артем-Дика Аліка, Донецьк-ТЦ Максимум-Спаситель Катерина, Васюк Кирило

2. Півненко Василь-Чібухчян Татевік, Донецьк-ТЦ Максимум-Спаситель Катерина, Васюк Кирило

3. Савицький Максим-Карева Лідія, Київ-Альта-Балла Олексій

4. Ярошевський Андрій-Ярошевська Яна, Донецьк-ТЦ Максимум-Спаситель Катерина

5. Aitimbetov Mykola-Dolzhykova Iaroslava, Київ-Динамо-Київ-Влох Святослав

6. Бешкендзе Тимур-Слюсар Анастасія, Харків-Супутник-Сергій Францен, Дмитро Савінський, Дмитро Шилов

 

    (Молодь-1-латина) Youth-1 Lat IDSA World Championship

1. Чечкін Дмитро-Щуцінська Катерина, Харків-Натхнення-Забєлін Олександр

2. Postolachi Paul-Iulian-Gusan Simona, Chisinau-Flagrant-Condratieva Irina, Condratiev Maxim

3. Скасків Олег-Майстер Вiктор, Харків-Respect Dance Hall-Скасків Поліна Скасків Антон

4. Камшиленко Родіон-Сотніченко Оксана, Кіровоград-Олімп-Мачулка Володимир

5. Коваленко Назарій-Лагута Станіслава, Київ-Inter-dance-Мартинюк Олена, Річка Денис

6. Grama Alexandru-Budeanu Valeria, Chisinau-Flagrant-Condratieva Irina, Condratiev Maxim

 

     Як завжди з великим інтересом вболівальники зустріли на танцювальному паркеті професіоналів. У європейській програмі перемогла київська пара Ігор Кобюк та Лілія Гладюк. На другому місці опинилася пара Антон Переводчик і Дарина Перекладач, Третє місце завоювали представники Білорусії з Мінська Артсена Кажура та Анастасія Веслова.

В латиноамериканській програмі серед професіоналів на турнірі перемогли Дмитро Влох та Катерина Крисанова з Києва. Друге місце дісталося парі-  Максим Леонов та Олена Дибань. Третє місце Антон Скасків і Поліна Скасків, м. Харків.

 всіх категоріях було багато пар. Завдяки цьому на танцювальному паркеті постійно панувала атмосфера конкуренції і, що робило турнір більш цікавим, невизначеності в кінцевому результаті турніру.

Відмінний паркет, звук, світло, підтримка глядачів та вболівальників - все це створювало непердаваемий дух і атмосферу протягом двох турнірних днів.

 

Олександр Куценко, Київ

 

 

 Результати іншіх фіналів турніра "Київ-Опен 2014"

 

 

Сен Ст

1. Грінь Володимир-Грінь Ольга
2. Khrabust Mykola-Riznychenko Olga
3. Kalinichenko Vadym-Kalinichenko Yanina
4. Мотриченко Микола-Гучек Наталия
5. Кочура Євген-Ващук Жанна

Сен Лат

1. Орел Павел-Орел Елена
2. Khrabust Mykola-Riznychenko Olga
3. Козин Сергей-Кушниренко Валентина
4. Кочура Євген-Ващук Жанна
5. Мотриченко Микола-Гучек Наталия

Дор Ст

1. Доля Владислав-Сидорова Олександра
2. Дахновський Дмитро-Сукач Анна
3. Огньов Юрій-Сябро Анастасія
4. Kostrzewa Pawel-Lewandowska Martyna
5. Каленюк Олександр-Абліцова Олена
6. Михайлов Андрій-Богачова Анна

Дор Лат

1. Kravchuk Oleksandr-Getsko Olessia
2.
Васюк Кирилл-Черепкова Анастасия
3. Камнев Александр-Перевозник Катерина
4. Боднар Макс-Внучкова Элиза
5. Tkachenko Ievgen-Garmash Margaryta
6. Олігов Роман-Кравчук Дарія

Мол-2 Ст

1. Огньов Юрій-Сябро Анастасія
2. Алексеєв Богдан-Мальована Анастасія
3. Столяров Андрій-Висоцька Вероніка
4. Hong Seok Ju-Hong In Hwa
5. Телега Олег-Молчанова Анастасія
6. Галактионов Алексей-Моисеенко Евгения

Мол-2 Лат

1. Черніков Сергій-Ван Ірина
2. Швиданенко Вадим-Якименко Валентина
3. Сальніков Владислав-Черниш Юлія
4. Федоров Алексей-Крук Елизавета
5. Ткаченко Иван-Маркина Ангелина
6. Бойко Денис-Ноник Диана

Мол-1 Ст

1. Дружинін Нікіта-Мірошніченко Діана
2. Куклин Артем-Дикая Алика
3. Алексеєв Богдан-Мальована Анастасія
4. Кривов Вадим-Гаммова Ксения
5. Савицький Максим-Карєва Лідія
6. Півненко Василь-Чібухчян Татевік

Мол-1 Лат

1. Агванян Сергей-Мажова Дарья
2. Фесенко Денис-Івженко Діана
3. Федоров Алексей-Крук Елизавета
4. Скаскив Олег-Майстер Вiктория
5. Коваленко Назарий-Лагута Станислава
6. Molko Gleb-Shved Irina

ЮН-2 Ст

1. Савицький Денис-Алєксєєва Анна
2. Ковальов Микита-Жовниренко Милена
3. Артеменко Андрей-Трегуб Елена
4. Павленко Валерий-Пильник Анастасия
5. Пастухов Антон-Щербина София
6. Патрушев Євгеній-Овчаренко Діана

ЮН-2 Лат

1. Степурко Владислав-Васютяк Даяна
2. Калініченко Віктор-Калініченко Олександра
3. Романюк Богдан-Придатько Софія
4. Савицький Денис-Алєксєєва Анна
5. Щербак Марко-Путіліна Олександра
6. Мордвинов Алексей-Пономарёва Александра

ЮН-1 Ст
1. Ліщук Дмитро-Осадчук Анастасія
2. Ковальов Микита-Жовниренко Милена
3. Усанов Александр-Костюк Мария
4. Иванов Виктор-Киртока Алина
5. Довгальов Богдан-Томашевська Анна
6. Безкровний Олександр-Мадiй Дiана

ЮН-1 Лат

1. Ліщук Дмитро-Осадчук Анастасія
2. Довгальов Богдан-Томашевська Анна
3. Котенко Василь-Нерознікова Даніела
4. Сидоренко Николай-Маркина Мария
5. Крайній Максим-Кучер Анастасія
6. Ромодин Альберт-Резяпова Арина

Юв-2 Ст

1. Талпа Никита-Ясинская Анна
2. Терещенко Олег-Борисюк Вероника
3. Поштук Семен-Кодак Елизавета
4. Бокий Михаил-Петрикова Альвина
5. Гранзберг Илья-Кралько Алина
6. Постников Микита-Коваль Вікторія

Юв-2 Лат

1. Равлик Артур-Маргіта Соломія
2. Zaika Bogdan-Nikuljak Dar'ja
3. Поштук Семен-Кодак Елизавета
4. Тисячний Деніс-Біденко Крістіна
5. Третяк Михайло-Сангаре Ніколь-Марьям
6. Терещенко Олег-Борисюк Вероника

Юв-1 Ст

1. Панасенко Артем-Ясеновська Дар'я
2. Романенко Артем-Чернiкова Софiя
3. Мое Томас-Тараненко Марія

Юв-1 Лат

1. Заїка Богдан-Нікуляк Дар'я
2. Романенко Артем-Чернiкова Софiя
3. Мороз Арсеній-Ярославська Софія
4. Панасенко Артем-Ясеновська Дар'я
5. Мое Томас-Тараненко Марія
6. Лазнюк Роман-Сирота Валерія

Мол+Дор Rising Stars Ст

1. Ткаченко Артем-Пономаренко Анна
2. Сергейчук Николай-Третьяк Валерия
3. Кияниця Іван-Лобойко Анастасія
4. Передерiй Денис-Полякова Марина
5. Баршак Дмитро-Тракалюк Вікторія
6. Федорчук Тарас-Шуль Валерия

Мол+Дор Rising Stars Лат

1. Драгунов Денис-Олексюк Анна
2. Виноградов Дмитро-Демчук Марина
3. Бойко Денис-Нолік Діана
4. Скоренко Ярослав-Пащенко Анастасія
5. Сорокін Роман-Ковальова Єлизавета
6. Рашевский Дмитрий-Иванова Евгения

ЮН-2 Rising Stars Ст

1. Кравчук Данило-Новічкова Марта
2. Карпенко Владислав-Кузенко Кристина
3. Калініченко Віктор-Калініченко Олександра
4. Стас Иван-Колос Татьяна
5. Кіхаєв Юрій-Денісова Олександра
6. Сіроштан Євгеній-Завадська Єлізавета

ЮН-2 Rising Stars Лат

1. Альохін Артур-Переверза Анастасія
2. Запольський Владислав-Черненькая Анастасия
3. Стас Иван-Колос Татьяна, Одеса-Белая Акация-Базарова Марина
4. Личко Владислав-Кальтя Єлизавета
5. Скорняков Олександр-Сосновська Валерія
6. Шевчук Богдан-Рыбаченко Аделина

ЮН-1 Rising Stars Ст

1. Иванов Виктор-Киртока Алина
2. Тропша Вадим-Дрожанская Анастасия
3. Кельнер Олександр-Вишневська Єлизавета
4. Бонковський Олексій-Вільдман Каріна
5. Лагутин Максим-Усатенко Ольга
6. Янчишин Данило-Бурган Марта

ЮН-1 Rising Stars Лат

1. Бонковський Олексій-Вільдман Каріна
2. Храпаль Егор-Лемишко Анастасия
3. Мартыненко Олег-Калитвенцева Диана
4. Иванов Виктор-Киртока Алина
5. Мізюн Артем-Кирнас Анна
6. Дроник Дмитро-Урсакій Тетяна

ЮН-1 Д Ст

1. Кавун Дмитро-Приходько Дарья
2. Глушко Вадим-Яремчук Дар'я
3. Григоров Максим-Левадная Полина
4. Титаренко Денис-Деркач Валерия
5. Мінцев Юрій-Уразгільдєєва Каріна
6. Ефремов Георгий-Банникова Мария

ЮН-1 Д Лат

1. Григоров Максим-Левадная Полина
2. Пушкарьов Максим-Горенко Катерина
3. Крыжановский Даниил-Девлыш Ксения
4. Фащевський Володимир-Тищенко Єлізавета
5. Максимчин Дмитро-Ротерман Анастасія
6. Роздорожнюк Михайло-Пелиховська Надія

Юв-2 Д Лат

1. Саханенко Иван-Железнякова Алена
2. Яремнюк Богдан-Андросова Софія
3. Маєвський Дмитро-Пінчук Марія
4. Гудима Нікіта-Губарєва Анна
5. Рогожинский Глеб-Вернигора Анна
6. Глебов Родіон-Яшта Олександра

Юв-2 Д Ст

1. Поддубный Евгений-Исакова Карина
2. Маєвський Дмитро-Пінчук Марія
3. Кіценко Олександр-Домніч Ганна
4. Попов Кирилл-Руденко Света
5. Давиденко Віктор-Кутиркіна Валерія
6. Карра Алесандр-Муравская Ирина

Юв-2 Е Ст

1. Ярошенко Михаил-Кочкіна Дар'я
2. Галич Михайло-Вурсалова Влада
3. Белов Юрий-Бондаренко Ирина
4. Цидинський Кирило-Бадзюх Валерія
5. Єлисеєв Дмитро-Скаженик Марія
6. Кадомцев Владимир-Моисеенко София

Юв-2 Е Лат

1. Нiкiтiн Марсель-Нiкiтiна Софiя
2. Литвиненко Владислав-Собещук Анастасия
3. Пискун Александр-Апостолова Полина
4. Гарбуз Максим-Полторак Марія
5. Дойчев Косьтянтин-Зверева Валерія
6. Міхеєв Нікіта-Ситниченко Єлизавета

Юв-1 Е Ст

1. Мороз Арсеній-Ярославська Софія
2. Афонін Данило-Мартинюк Олександра
3. Бабко Алексей-Таращенко Виктория
4. Тітков Максим-Борисюк Софія
5. Винник Данил-Синенко Катерина
6. Постолатий Егор-Яценко Ангелина

Юв-1 Е Лат

1. Зінченко Артем-Славич Єлизавета
2. Бабко Алексей-Таращенко Виктория
3. Скибинский Константин-Гайдай Влада
4. Мороз Арсеній-Ярославська Софія
5. Тітков Максим-Борисюк Софія
6. Радченко Владислав-Пасечник Софія

Юв-2 Н класс

1. Телегін Нікіта-Лавденко Вероніка
2. Яковенко Богдан-Гаєва Зінаїда
3. Гавриш Лука-Сміян Валерія
4. Хруник Дмитро-Лічман Анастасія
5. Задирака Олександр-Зелинська Вікторія
6. Сидоренко Дмитро-Атаманчук Юлія

Юв-1 Н класс

1. Василюк Денис-Жомир Анастасія
2. Рудківський Максим-Денисюк Юлія
3. Герега Ілля-Олексин Анна
4. Попелюк Иван-Мурызина Дарья
5. Радченко Владислав-Пасечник Софія
6. Протас Ростилав-Мирко Вероніка

 

 

 

                         

 

 



Обновлен 05 дек 2014. Создан 04 дек 2014