"Підсумки XXV танцювального міжнародного фестиваля спортивного танцю"Парад надій 2014"

 

"Підсумки XXV танцювального міжнародного фестиваля спортивного танцю"Парад надій 2014"




        18  і  19  жовтня  2014 року   в   Києві  відбувся  XXV ювілейний міжнародний турнір зі спортивних танців,  де майстерність  632   танцювальних пар    з  України,  Молдови,    Румунії,   Англії, Німеччини    оцінили   судді-чемпіони світу та Європи  

     Міжнародний спортивний турнір в цьому році святкує 25-річчя. Кращі спортсмени, судді з усього світу, успішні бізнесмени, політики і зірки шоу-бізнесу зібралися на ювілейному турнірі «Параді Надій». 

      Танцювальні пари усіх вікових категорій від «бейбі» до «сеньйорів» протягом двох днів показували свою майстерність у виконанні віденського вальсу, фокстроту, джайву, квік-степу, самби, румби, ча-ча-ча, пасадобля, танго. І отримали оцінку своїй техніці, міміці, емоціям, артистичним образам від суддів - багаторазових чемпіонів Європи та світу, серед яких Снегуале Вуд (Англія), Нікола Нордін (Англія), Клаус Конгсдал (Данія), Стефан Оссенкоп (Німеччина), Лука Тонеллі (Італія), Джері Абрата (Італія), Марек Горський (Польща) та інші авторитети спортивного танцю. 

Головною і хвилюючою подією турніру виявилося змагання між професіоналами.

У європейській програмі серед професіоналів перемогу здобули чемпіони України 2013 і 2014 років Ігор Кобюк та Лілія Гладюк (клуб "Супаданс", тренери Оксана Бойко та Ігор Соронович). На другому місці - молдавська пара Євген Соколов Соколов Євген та Олександра Скібінська. Третє місце посіла львівська пара Володимир Барабаш та Ірина Демчук (клуб "Аеліта", тренер Юрій Прочко. 

В латині серед професіоналів перемогу здобули чемпіони України 2014 кияни Дмитро Влох та Катерина Крисанова (клуб "Динамо Київ", тренер Святослав Влох). Друге місце зайняли харківчани Антон Скасів і Поліна Скасів (клуб "Супутник", тренер Сергій Францен). На третьому місці опинилися Максим Леонов та Олена Дибань (клуб  "Динамо Київ " , тренер Святослав Влох). 

Не менш цікаво пройшло участь у спортивній боротьбі у віковій категорії "дорослі" серед любителів.

Запорізька пара Владислав Доля та Олександра Сидорова (клуб "Динамо Запоріжжя", тренер Руслан Шевченко), у відсутності на турнірі чемпіонів України Станіслава Портаненко і Наталії Коляди, зайняли перше місце. На другому місці опинилися Марко Іліч і Юлія Садовська з Донецька (танцювальний центр "Максимум". На третьому місці опинилися одесити Сергій Босецкій та Ірина Рабинович (клуб "ДЮСШ 1", тренер Віктор Палій).

В латині серед любителів найсильнішими виявилася київська пара Антон Нестерко і Дарина Марющенко (клуб "Данс-центр", тренери Яна Васютяк та Юрій Васютяк). На другому місці донецька пара Кирило Власюк та Анастасія Черенкова (танцювальний центр "Максимум", Кирило Васюк та Катерина Спаситель. 3 місце завоювали Максим Боднар та Єлизавета внучка з Києва (клуб Шанс ", тренери Наталія Беднягіна і Роман Міркін. Протягом турніру в залі ВЦ "КиївЕкспоПлаза", панувала атмосфера суперництва. Боролися не тільки спортсмени, а й вболівальники. 

Молоді спортсмени, а саме "молодь-2" (від 19 до 21 років) показали в цілому відмінний презентаційний танець, професійна майстерність.

У європейській програмі перемогли кияни Микита Дружинін та Діана Мірошниченко, клуб "Фенікс", тренери Наталя Коляда і Станіслав Портаненко. Друге місце зайняли Владислав Хільченко і Таїсія Споришева, Київ, клуб "Фавор", тренер Алена Головащенко. Третє місце завоювали спортсмени з Англії Олександр Вихованець і Деманій Ромаш. 

В латиноамериканській програмі кращими були харків'яни Іван Худолій і Аліса Селезньова, клуб "Профіт", тренер Олег Кочнев. На другому місці -Владіслав Хільченко і Таїсія Споришева, клуб "Данс центр", тренери Яна Васютяк та Юрій Васютяк. Третє місце виграли Владислав Урсаті і Поліна Краснощок (Київ, клуб  "Ювента " , тренер Володимир Марченко.

У віковій категорії "молодь 1" (від 16 до 18 років) в європейській програмі перше місце зайняли київська пара Нікітін Дружинін та Діана Мірошниченко (клуб "Фенікс", тренери Наталія Коляда та Станіслав Портаненко), друге місце - англійська пара з Лондона Олександр Вихованець і Деманій Ромаш, третє місце зайняли Вадим Кривов та Ксенія гаммових з Києва (клуб "Діамант-Еліт", тренери Сергій Гончаров та Лариса Машина). 

В латині, серед "молоді-1", тон задавали харків'яни, які були сильніші за конкурентів Олег Скасків і Вікторія Майстер (клуб "Respect dance hall", тренери Поліна Скасків, Антон Скасків) і по праву зайняли перше місце. Друге місце також дісталося харківської парі Данилу Грозенков та Анастасії Колесник (клуб "Альянс", тренер Андрій Аксененко). Третє місце місце посіла Гліб Молько та Ірина Швед з Києва, ("Інтер денс", тренер Олена Мартинюк). 

 

У найстаршій шановній віковій категорії "сеньйори" (від 35 років і вище) по виконанню європейської програми перше місце зайняли спортсмени з Дніпропетровська Володимир Гринь і Ольга Гринь (клуб "Ренесанс", тренер Кирило Мальована), які обіграли у впертій боротьбі танцювальну пару з Києва Михайла Савельєва і Оксану Демиденко (клуб "Темп", тренери Крістіна Кеба та Тетяна Вовненко), а також київську пару Дмитра Колесника і Марину Котову (клуб "Супаданс", тренери Оксана Бойко та Ігор Соронович), які зайняли 3 місце. 

      Серед сеньйорів в латині перемогли кияни Павло Орел і Олена Орел (клуб "Спорт-данс",тренер Валентина Федорчук). Друге місце посіла пара з Києва Микола Храбуст і Ольга Різниченко (клуб "Інтерденс", тренер Олена Мартинюк). Третє місце дісталося Миколі Мотріченко і Наталії Гучок (Київ, клуб "Тандем" Анастасія Осадча та Олександр Горовецкий). 

 

Цього року кубок "Фокстроту" за майстерність у виконанні самого складного танцю європейської програми виїхав до Запоріжжя, його завоювали українські спортсмени Влад Доля та Олександра Сидорова.

 

Олександр Куценко, Київ 

 

   

25-й ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

"PARAD NADIY - 2014"

Киев, 18.10.2014 - 19.10.2014

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Бебі, Дебют

 

         фіналісти

 

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

4

1

Власенко Никита

Коваль Мирослава

Киев

Миф

Митченко Мария

1

2

Парфенюк Егор

Оленская Илона

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

5

3

Колмиков Дмитро

Сьомко Валерія

Киев

Миф

Митченко Мария

3

4

Бабенко Михайло

Царук Софія

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

6

5

Сова Артем

Кисилева Марія

Киев

Флеш Кристал

Довгалин Кирилл

2

6

Мизин Михаил

Мизина Мария

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

7

7

Дзевін Олександр

Шовковська Олександра

Киев

Гранд-Дуэт

Стайловская Катерина

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

199

1

Строин Артур

Медведева Анастасия

Одесса

Модерн

---

101

2

Гулеватий Данило

Лагода Єлизавета

Киев

Ольтима

Максименко Ольга, Бакалор Тимофій

137

3

Кардашев Данил

Мамчур Ирина

Одесса

Модерн

---

67

4

Безкоровайний Данило

Канашевич Анастасія

Харьков

Имидж

Юрьев Алексей, Юрьева Виктория

57

5

Севрюков Даниїл

Мороз Єлизавета

Харьков

Lisabond

Лисняк Ольга, Бондарев Андрей

249

6

Кукайло Даніїл

Злочевська Крістіна

Киев

Ювента

Белопухов Михаил

265

7

Чуприна Максим

Саєнко Ярослава

Киев

Dreams

Дудник Руслан, Терешко Наталия

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

327

1

Григ Ростислав

Веселова Анастасия

Киев

Миф

Дыбань Алена

249

2

Кукайло Даніїл

Злочевська Крістіна

Киев

Ювента

Белопухов Михаил

281

3

Лукін Олексій

Злиденко Вероніка

Киев

Триумф

Буйневич Дмитрий, Буйневич Наталья

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

86

1

Рогожинский Глеб

Вернигора Анна

Одесса

Белая Акация

Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина

35

2

Дубіль Микола

Афанасьєва Поліна

Запорожье

Браво

Еременко Наталия

214

3

Абдуллаєв Руслан

Чеснокова Валерія

Киев

Dance Star

Строкач Анна, Тюткало Сергей

255

4

Ронкович Андрій

Лагута Анна

Киев

Ювента

Довгалин Кирилл

337

5

Медуниця Захар

Грицук Дарья

Сумы

M-Studio

Медуница Людмила, Медуница Алексей

204

6

Балинський Ілля

Безбабна Владислава

Сумы

Школа Гараниной

Жук Марина, Жук Константин

311

7

Захарченко Алексей

Васіна Ганна

Киев

Миф

Дыбань Алена

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

90

1

Бокий Михаил

Петрикова Альвина

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

86

2

Рогожинский Глеб

Вернигора Анна

Одесса

Белая Акация

Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина

66

3

Гранзберг Илья

Кралько Алина

Одесса

Белая Акация

Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина

103

4

Балюк Данііл

Євтушенко Анастасія

Сумы

Школа Гараниной

Жук Марина, Жук Константин

177

5

Штефанюк Дмитро

Котенко Олена

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

370

6

Руденко Дмитро

Тиха Поліна

Киев

Миф

Дыбань Алена

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 1 Н ОК Парад Надежд, Общая

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

271

1

Боньковський Ілля

Сегеда Богдана

Киев

Body feet

Ярославская Яна

34

2

Попелюк Іван

Муризіна Дарія

Запорожье

Браво

Еременко Наталия

52

3

Дяченко Денис

Федоренко Софія

Киев

V.I.dance

Ильина Яна, Волков Денис

207

4

Богдан Даниил

Лазаренко Анастасия

Киев

Dance Star

Тюткало Сергей

10

5

Данилейко Олексій

Царук Катерина

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

231

6

Скибінський Костянтин

Гайдай Влада

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

 


 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 С ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

38

1

Личко Владислав

Кальтя Єлизавета

Николаев

Олимпия

Саенко Ирина

39

2

Литвинов Андрій

Штанько Марина

Николаев

Олимпия

Саенко Ирина

56

3

Чумаченко Сергій

Бурлакова Софія

Херсон

Латинос

Порощай Лилия

91

4

Лопатухін Олександр

Околіт Люсьєн

---

---

---

37

5

Корень Сергій

Бучковська Юлія

Ивано-Франковск

Динамо

Гурик Тарас

113

6

Бычков Иван

Затулеева Анна

Верхнеднепровск

Променад

---

508

7

Науменко Назар

Пастухова Тетяна

Сумы

M-Studio

Медуница Людмила, Медуница Алексей

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 С ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

123

1

Авдєєв Олексій

Гончарова Арина

Харьков

Ирбис

Ключивский Василий

215

2

Калиниченко Виктор

Калиниченко Александра

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

508

3

Науменко Назар

Пастухова Тетяна

Сумы

M-Studio

Медуница Людмила, Медуница Алексей

340

4

Штефанчук Ігор

Монець Наталія-Софія

Львов

Аэлита

Прочко Юрий

48

5

Крєстянінов Дмитрій

Фоміна Анна

Одесса

Белая Акация

Базарова Марина

354

6

Кіхаєв Юрій

Денісова Олександра

Киев

Данс-Центр

Васютяк Яна, Васютяк Юрий

149

7

Черкашин Никита

Демченко Алина

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

40

1

Проценко Олексій

Соколовська Софія

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

222

2

Бузульов Іван

Бурдига Дар`я

Киев

Starlight dance club

Жданова Наталия, Тысивский Евгений

42

3

Бабій Максим

Кулішова Єлизавета

Николаев

Олимпия

Саенко Ирина

137

4

Кардашев Данил

Мамчур Ирина

Одесса

Модерн

---

206

5

Шафрай Ілля

Пановікова Діана

Киев

Dance Star

Строкач Анна, Тюткало Сергей

291

6

Оберемок Богдан

Лавришина Анастасия

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

402

1

Корниенко Максим

Колесник Ева

Запорожье

Спартак

Колесник Анастасия, Колесник Роман

161

2

Кавун Дмитро

Приходько Дар`я

Харьков

StarDance

Гайдаш Александр, Илич Марко

321

3

Галанський Нікіта

Хітько Анастасія

Киев

Рондо

Астремская Людмила

40

4

Проценко Олексій

Соколовська Софія

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

291

5

Оберемок Богдан

Лавришина Анастасия

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

206

6

Шафрай Ілля

Пановікова Діана

Киев

Dance Star

Строкач Анна, Тюткало Сергей

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

9

1

Шачко Артём

Ракицкая Дарья

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

14

2

Петренко Кирило

Шидловська Євгенія

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

341

3

Дяченко Даніїл

Маніч Валерія

Киев

Миф

Дыбань Алена

94

4

Лещенко Сергій

Троіцкіте Олександра

Біла Церква

Фантазія

Пелех Максим

49

5

Волков Денис

Бочек Яна

Шостка

Реверанс

Заричняк Еввгений

64

6

Кулеш Андрій

Мандрика Анна

Харьков

Имидж

Юрьев Алексей, Юрьева Виктория

208

7

Тросницький Никита

Хидирова Есміра

Киев

Флеш Кристал

Лебедин Светлана, Довгалин Кирилл

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

9

1

Шачко Артём

Ракицкая Дарья

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

14

2

Петренко Кирило

Шидловська Євгенія

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

237

3

Салата Антон

Лі Аліна

Киев

ASK Dance

Кононенко Анна

341

4

Дяченко Даніїл

Маніч Валерія

Киев

Миф

Дыбань Алена

253

5

Ремига Єгор

Комендант Софія

Киев

Ювента

Белопухов Михаил, Щипилина Анастасия

267

6

Васильєв Іван

Мартиненко Поліна

Киев

Полонез

Журавлева Анастасия

246

7

Нижник Борис

Хомяк Виктория

Киев

Рондо

Сорокина Евгения, Сидоренко Илья

49

8

Волков Денис

Бочек Яна

Шостка

Реверанс

Заричняк Еввгений

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

226

1

Родін Дмитро

Горун Єлизавета

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

81

2

Равлик Артур

Маргіта Соломія

Калуш

Данс Студио

Косович Юрий, Яцик Павел

262

3

Терещенко Олег

Борисюк Вероника

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

225

4

Талпа Микита

Ясинська Анна

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

221

5

Прижибиток Артем

Скоробогач Софія

Киев

Унисон

Олех Виктория, Олех Евгений

303

6

Третяк Михаил

Сангаре Николь Марьям

Киев

Рик Роуз

Колесниченко Евгения

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

226

1

Родін Дмитро

Горун Єлизавета

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

225

2

Талпа Микита

Ясинська Анна

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

262

3

Терещенко Олег

Борисюк Вероника

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

216

4

Поштук Семен

Кодак Єлизавета

Донецк

Максимум

---

285

5

Афонін Михайло

Цибульська Дар`я

Киев

Фавор

Головащенко Алена

109

6

Лозовский Данил

Ниц Полина

Одесса

Диамант

Федорова Анна

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

194

1

Василик Максим

Швець Енгеліна

Полтава

Время танцевать

Васин Валентин, Гранько Наталья

125

2

Кияниця Олесь

Зубатенко Олена

Запорожье

Динамо-Запорожье

---

223

3

Ковбасюк Олексій

Котик Марина

Киев

Унисон

Олех Виктория, Олех Евгений

23

4

Гонтовой Лев

Пронюк Валерия

Полтава

Время танцевать

Васин Валентин, Гранько Наталья

250

5

Нікітін Марсель

Нікітіна Софія

Киев

Ювента

Щипилина Анастасия

390

6

Дем`яненко Віталій

Безшапошнікова Ліна

Киев

Миф

Дыбань Алена

162

7

Боровський Багратіон

Завадська Вероніка

Белая Церковь

Фантазия

Пелых Максим

26

8

Ларченко Єгор

Нетреба Вероніка

Запорожье

Браво

Еременко Наталия

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

mso-bidi-font-size: 14.0pt; color: windowtext; mso-fareast-language: UK; font-weight: normal;

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

223

1

Ковбасюк Олексій

Котик Марина

Киев

Унисон

Олех Виктория, Олех Евгений

128

2

Ярошенко Михаил

Кочкіна Дар`я

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

26

3

Ларченко Єгор

Нетреба Вероніка

Запорожье

Браво

Еременко Наталия

125

4

Кияниця Олесь

Зубатенко Олена

Запорожье

Динамо-Запорожье

---

112

5

Галич Михайло

Вурсалова Владислава

Киев

Фавор

Головащенко Алена, Головащенко Руслан

390

6

Дем`яненко Віталій

Безшапошнікова Ліна

Киев

Миф

Дыбань Алена

13

7

Арсентьев Александр

Земцова Мария

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

150

1

Довгалев Богдан

Томашевська Анна

Киев

Баланс

Переводчик Дарья, Переводчик Антон

179

2

Лищук Дмитрий

Осадчук Анастасія

Харьков

StarDance

Илич Марко, Гайдаш Александр

8

3

Храпаль Єгор

Лемішко Анастасія

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

115

4

Котенко Василий

Нерознікова Даніела

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

138

5

Соляник Кирило

Костенко Яна

Харьков

Топ-Денс

Волков Игорь, Іванова Елла

132

6

Сидоренко Николай

Маркина Мария

Николаев

Данс-стиль

Легковенко Вячеслав

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

179

1

Лищук Дмитрий

Осадчук Анастасія

Харьков

StarDance

Илич Марко, Гайдаш Александр

151

2

Ковальов Микита

Жовніренко Мілена

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

191

3

Безкровний Олександр

Мадій Діана

Харьков

StarDance

Илич Марко, Гайдаш Александр

150

4

Довгалев Богдан

Томашевська Анна

Киев

Баланс

Переводчик Дарья, Переводчик Анtd style=тон

188

5

Усанов Александр

Костюк Мария

Одесса

Белая Акация

Базарова Марина

197

6

Шипілін Клим

Резник Єлизавета

Донецк

Танцевальный центр Максимум

Спаситель Катерина, Васюк Кирилл

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

316

1

Худолей Иван

Селезнева Алиса

Харьков

Профит

Кочнев Олег

295

2

Хильченко Владислав

Споришева Таїсія

Киев

Данс-Центр

Васютяк Яна, Васютяк Юрий

444

3

Урсатий Владислав

Краснощек Полина

Киев

Ювента

Марченко Владимир

117

4

Федоров Олексій

Крук Єлизавета

Одесса

Диамант

Федорова Анна, Федоров Денис

328

5

Скасків Олег

Майстер Вікторія

Харьков

Respect dance hall

Скаскив Полина, Скаскив Антон

100

6

Швиданенко Вадим

Якименко Валентина

Киев

Ольтима

Бакалор Тимофей

318

7

Postolachi Paul_Iulian

Gushan Simona

Кишинев

Flagrant Kids

Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

238

1

Дружинін Нікіта

Мірошниченко Діана

Киев

КСТ Феникс

Коляда Наталья, Портаненко Станислав

157

2

Евтерев Дмитрий

Калетник Владислава

Киев

Фавор

Головащенко Алена

143

3

Vykhovanetc Alexandr

Romasz Demani

London

---

---

212

4

Жук Дмитро

Парфенюк Катерина

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

264

5

Савицький Максим

Карева Лидия

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

133

6

Півненко Василь

Грибняк Аліна

Запорожье

Спартак

Колесник Анастасия, Колесник Роман

300

7

Галактионов Алексей

Моисеенко Евгения

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

148

1

Щербак Марко

Путилина Александра

Киев

Интер денс

Мартынюк Елена

99

2

Степурко Влад

Васютяк Даяна

Киев

Зоряный

Зощук Светлана, Зощук Евгений

193

3

Романюк Богдан

Придатько Софія

Харьков

Кураж

Полуляхова Ольга, Полуляхов Сергей

196

4

Павленко Валерий

Пильник Анастасия

Николаев

Гармония

Толмачев Александр, Толмачева Наталья

229

5

Залужний Денис

Дрелінг Вікторія

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

118

6

Добровольский Данил

Полищук Мария

Киев

Интер денс

Мартынюк Елена

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

298

1

Савицький Денис

Алєксєєва Анна

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

118

2

Добровольский Данило

Полищук Мария

Киев

КСТ Феникс

Коляда Наталия, Портаненко Станислав

210

3

Зонь Антон

Красножон Вікторія

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

339

4

Патрушев Євгений

Овчаренко Діана

Киев

Альта

Балла Татьяна

195

5

Бешкенадзе Тимур

Слюсарь Анастасия

Харьков

Спутник

Францен Сергей

410

6

Шепелюк Владислав

Ільяш Євгенія

Киев

Интер денс

Мартынюк Елена

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь + Взрослые C+B ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

154

1

Ирванец Евгений

Гребеник Полина

Киев

Ювента

Павлова Алена

110

2

Богомолов Андрей

Богомолова Виктория

Одесса

Ах, Одесса

Карапетян Карина

127

3

Жибер Андрій

Кузнєцова Надія

Киев

Ювента

Уродливченко Стас

220

4

Ісаєв Олександр

Новікова Ольга

Киев

Унисон

Олех Виктория, Олех Евгений

146

5

Галактионов Алексей

Моисеенко Евгения

Киев

Орион

Дикий Андрей

155

6

Кобзаренко Богдан

Вакуленко Олена

Киев

Body feet

Ярославская Яна, Яременко Игорь

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь + Взрослые C+B ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

372

1

Федорчук Тарас

Шуль Валерія

Ровно

Vega-dance

Романкевич Ирина, Городниченко Вадим

20

2

Трояновський Юрій

Рудика Катерина

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

110

3

Богомолов Андрей

Богомолова Виктория

Одесса

Ах, Одесса

Карапетян Карина

155

4

Кобзаренко Богдан

Вакуленко Олена

Киев

КСТ Феникс

Коляда Наталия, Портаненко Станислав

368

5

Сірий Віталій

Сіра Аліса

Киев

Супаданс

Гладюк Лилия, Кобюк Игорь

387

6

Обмелько Володимир

Йосипенко Ірина

Киев

Супаданс

Соронович Игорь

15

7

Гудков Станіслав

Манжула Ганна

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 С ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

181

1

Мартиненко Олег

Калітвенцева Діана

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

305

2

Ромодин Альберт

Резяпова Арина

Днепропетровск

школа Ежовой

Ежова Елена

56

3

Чумаченко Сергій

Бурлакова Софія

Херсон

Латинос

Порощай Лилия

184

4

Борушко Євгений

Бокова Кристина

Купянск

Спектр

Ширяева Анна

198

5

Нікуляк Денис

Клюшник Оксана

Купянск

Спектр

Ширяева Анна

84

6

Матяш Константин

Переходко Анна

Одесса

Белый Клуб

Белоусова Елена, Белоусов Александр

321

7

Галанський Нікіта

Хітько Анастасія

Киев

Рондо

Астремская Людмила

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 1 С ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

365

1

Лагутин Максим

Усатенко Ольга

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

181

2

Мартиненко Олег

Калітвенцева Діана

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

415

3

Вронський Олексій

Карась Олеся

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

374

4

Макаренко Владислав

Маковоз Оксана

Запорожье

Фаворит

Салякин Сергей

402

5

Корниенко Максим

Колесник Ева

Запорожье

Спартак

Колесник Анастасия, Колесник Роман

116

6

Рябенко Данило

Коржева Анастасія

Николаев

Гармония

Толмачев Александр, Толмачева Наталья

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Молодежь 1, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

404

1

Камшиленко Родіон

Сотніченко Оксана

Кировоград

Олимп

Мачулка Владимир

174

2

Липшиц Станислав

Романова Варвара

Херсон

Латинос

Порощай Лилия

378

3

Павленко Валентин

Томас Юлия

Одесса

Модерн

---

403

4

Кочубей Артём

Голубєва Таїсія

Херсон

Променад

Кузьева Наталья

411

5

Глущенко Александр

Засипко Єлизавета

Николаев

Данс-стиль

Легковенко Вячеслав

229

6

Залужний Денис

Дрелінг Вікторія

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Молодежь 1, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

17

1

Калістов Михайло

Коваленко Каріна

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

104

2

Бабич Борис

Литвиненко Мария

Запорожье

Фиеста

Шевцов Геннадий, Шевцова Лариса

275

3

Моісеєнков Дмитро

Гуцало Катерина

Киев

Шaнс

Миркин Роман

152

4

Кияниця Іван

Лобойко Анастасія

Киев

Фавор

Головащенко Алена

130

5

Васькин Владислав

Мормуль Анастасия

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

144

6

Grama Alexandru

Budeanu Valeria

Кишинев

Flagrant Kids

Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина

190

7

Корчмар Кирило

Янкул Ганна

Одесса

ДЮСШ №1

Палий Виктор

20

8

Трояновський Юрій

Рудика Катерина

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Юниоры 2, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

215

1

Калиниченко Виктор

Калиниченко Александра

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

89

2

Нестеренко Віктор

Єпіфанова Дар`я

Одесса

ДЮСШ №1

Палий Виктор

97

3

Скорняков Александр

Сосновская Валерия

Одесса

Диамант

Федорова Анна, Федоров Денис

310

4

Бабенко Микола

Харченко Олександра

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

87

5

Колодій Владислав

Дударенко Валерія

Кировоград

Олимп

Мачулка Владимир

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Юниоры 2, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

277

1

Кравчук Данило

Новічкова Марта

Львов

Вика Данс

Ильинова Виктория

182

2

Гетало Олексій

Дяченко Анастасия

Донецк

Максимум

---

508

3

Науменко Назар

Пастухова Тетяна

Сумы

M-Studio

Медуница Людмила, Медуница Алексей

97

4

Скорняков Александр

Сосновская Валерия

Одесса

Диамант

Федорова Анна, Федоров Денис

185

5

Жупаненко Илья

Сердюкова Лілія

Запорожье

Inter dance

Черненко Тимофей

37

6

Корень Сергій

Бучковська Юлія

Ивано-Франковск

Динамо

Гурик Тарас

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

328

1

Скасків Олег

Майстер Вікторія

Харьков

Respect dance hall

Скаскив Полина, Скаскив Антон

399

2

Грозенко Данило

Колєснік Анастасія

Харьков

Альянс

Оксененко Андрей

320

3

Молько Гліб

Швед Ірина

Киев

Интер денс

Мартынюк Елена

117

4

Федоров Олексій

Крук Єлизавета

Одесса

Диамант

Федорова Анна, Федоров Денис

143

5

Vykhovanetc Alexandr

Romasz Demani

London

---

---

318

6

Postolachi Paul_Iulian

Gushan Simona

Кишинев

Flagrant Kids

Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина

174

7

Липшиц Станислав

Романова Варвара

Херсон

Латинос

Порощай Лилия

261

8

Айтимбетов Микола

Должикова Ярослава

Киев

Динамо-Киев

Влох Святослав

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Молодежь 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

325

1

Дружинін Нікіта

Мірошниченко Діана

Киев

КСТ Феникс

Коляда Наталья, Портаненко Станислав

143

2

Vykhovanetc Alexandr

Romasz Demani

London

---

---

299

3

Кривов Вадим

Гаммова Ксенія

Киев

Диамант-Элит

Гончаров Сергей, Машина Лариса

133

4

Півненко Василь

Грибняк Аліна

Запорожье

Спартак

Колесник Анастасия, Колесник Роман

264

5

Савицький Максим

Карева Лидия

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

17

6

Калістов Михайло

Коваленко Каріна

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

261

7

Айтимбетов Микола

Должикова Ярослава

Киев

Динамо-Киев

Влох Святослав

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Взрослые ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

395

1

Нестерко Антон

Марющенко Дарья

Киев

Данс-Центр

Васютяк Яна, Васютяк Юрий

386

2

Васюк Кирилл

Черепкова Анастасия

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Спаситель Екатерина

96

3

Боднар Максим

Внучкова Єлизавета

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

373

4

Ткаченко Євген

Гармаш Маргарита

Киев

Фаворит

Стадников Владимир

323

5

Худолей Иван

Селезнева Алиса

Харьков

Профит

Кочнев Олег

260

6

Чопенко Дмитрий

Храпак Валерія

Киев

Фаворит

Стадников Владимир

278

7

Василенко Олександр

Панфілова Катерина

Киев

Данс-Cтиль

Левит Ирина, Руденко Виталий

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Взрослые ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

292

1

Доля Владислав

Сидорова Александра

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

165

2

Іліч Марко

Садовська Юлія

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

314

3

Босецкий Сергей

Рабинович Ирина

Одесса

ДЮСШ №1

Палий Виктор

212

4

Жук Дмитро

Парфенюк Катерина

Киев

Реверанс

Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

322

5

Одинцов Владимир

Черных Виктория

Киев

Фавор

Головащенко Алена

169

6

Антоненко Віктор

Кулік Ольга

Харьков

Мечта

Кабарухин Владимир и Кабарухина Галина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Открытый кубок фокстрота, Foxtrot

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

292

1

Доля Владислав

Сидорова Александра

Запорожье

Динамо - Запорожье

Шевченко Руслан

314

2

Босецкий Сергей

Рабинович Ирина

Одесса

ДЮСШ №1

Палий Виктор

17

3

Калістов Михайло

Коваленко Каріна

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

144

4

Grama Alexandru

Budeanu Valeria

Кишинев

Flagrant Kids

Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина

277

5

Кравчук Данило

Новічкова Марта

Львов

Вика Данс

Ильинова Виктория

331

6

Трояновський Юрій

Рудика Катерина

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Профессионалы ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

550

1

Влох Дмитро

Крисанова Катерина

Киев

Динамо-Киев

Влох Святослав

383

2

Скасків Антон

Скасків Поліна

Харьков

Спутник

Францен Сергей

547

3

Леонов Максим

Дибань Олена

Киев

Динамо-Киев

Влох Святослав

166

4

Быков Владислав

Апанасова Эльмира

Луганск

Авангард

Апанасова Эльмира

353

5

Adriano De luca

Checsin Tatiana

Chisinau

F

---

 


 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

 

Профессионалы ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

324

1

Кобюк Ігор

Гладюк Лиля

Киев

Супаданс

Бойко Оксана, Соронович Игорь

294

2

Соколов Евгений

Скибинская Александра

Moldova

---

---

296

3

Барабаш Володимир

Демчук Ірина

Львов

Аэлита

Прочко Юрий

332

4

Парфьонов Денис

Сопіт Тетяна

Киев

Фавор

Головащенко Алена, Головащенко Руслан

166

5

Быков Владислав

Апанасова Эльмира

Луганск

Авангард

Апанасова Эльмира

336

6

Додонча Юрій

Додонча Олена

Киев

Динамо-Киев

Влох Святослав

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

ProAM Scholarship, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

308

1

Зайцев Максим

Речицкая Алла

Днепропетровск

школа Ежовой

Ежова Елена

326

2

Исаев Валентин

Петренко Наталия

Киев

Body feet

Ярославская Яна, Яременко Игорь

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

ProAM Scholarship, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

270

1

Огийчук Игорь

Усачова Виктория

Киев

Данс-Центр

Васютяк Яна, Васютяк Юрий

293

2

Евтерев Дмитрий

Бальбух Наталия

Киев

Body feet

Евтерев Дмитрий

501

3

Ануфриев Михаил

Цукур Наталия

Киев

Arthur Murray

---

369

4

Одинцов Владимир

Подвигина Елена

Киев

Big dance

---

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 2 Н ОК Парад Надежд, Общая

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

13

1

Арсентьев Александр

Земцова Мария

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

163

2

Кучерук Ілля

Шалимінова Ксенія

Киев

Гарде

Вахрушев Сергей

139

3

Калитич Мар`ян

Кручко Вікторія

Львов

Crystall

Лаптева Александра

33

4

Дойчев Костянтин

Звєрєва Валерія

Киев

Ольтима

Максименко Ольга, Бакалор Тимофій

290

5

Яковенко Богдан

Гаєва Зінаїда

Киев

Миф

Дыбань Алена

241

6

Гельман Марк

Войтенко Яна

Киев

Рондо

Сидоренко Илья

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 1 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

286

1

Афонін Данило

Мартинюк Олександра

Киев

Интер денс

Река Денис

230

2

Бабко Олексій

Таращенко Вікторія

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

297

3

Логвиненко Платон

Лебедь Поліна

Киев

Возрождение

Прогнимак Наталья

355

4

Муравський Степан

Грабовська Габріелла

Киев

Гранд-Дуэт

Грабовский Алексей, Андрусенко Марина

342

5

Поволоцькій Ярослав

Рудь Милєна

Сумы

Школа Гараниной

Жук Марина, Жук Константин

352

6

Кондратнев Владислав

Бреабина Яна

Кишинев

Флагрант

---

 


 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 1 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

230

1

Бабко Олексій

Таращенко Вікторія

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

355

2

Муравський Степан

Грабовська Габріелла

Киев

Гранд-Дуэт

Грабовский Алексей, Андрусенко Марина

342

3

Поволоцькій Ярослав

Рудь Милєна

Сумы

Школа Гараниной

Жук Марина, Жук Константин

352

4

Кондратнев Владислав

Бреабина Яна

Кишинев

Флагрант

---

297

5

Логвиненко Платон

Лебедь Поліна

Киев

Возрождение

Прогнимак Наталья

343

6

Стеблиненко Арсений

Король Тамара

Харьков

Силуэт

Хавкин Геннадий

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

351

1

Романенко Артем

Черникова София

Харьков

StarDance

Илич Марко, Гайдаш Александр

233

2

Панасенко Артем

Ясеновська Дар'я

Киев

Рик Роуз

Колесниченко Евгения

344

3

Давиденко Виктор

Кутыркина Валерия

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

107

4

Мое Томас

Тараненко Мария

Киев

V.I.dance

Ильина Яна, Волков Денис

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Ювеналы 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

233

1

Панасенко Артем

Ясеновська Дар'я

Киев

Рик Роуз

Колесниченко Евгения

351

2

Романенко Артем

Черникова София

Харьков

StarDance

Илич Марко, Гайдаш Александр

344

3

Давиденко Виктор

Кутыркина Валерия

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

107

4

Мое Томас

Тараненко Мария

Киев

V.I.dance

Ильина Яна, Волков Денис

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 Е OK Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

338

1

Синегуб Игорь

Иванова Алена

Харьков

Сфера

Кулик Анна, Егоров Юрий

288

2

Неживенко Олег

Парахонько Катерина

Киев

Флеш Кристал

Лебедин Светлана, Довгалин Кирилл

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Юниоры 2 Е OK Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

338

1

Синегуб Игорь

Иванова Алена

Харьков

Сфера

Кулик Анна, Егоров Юрий

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Юниоры 1, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

8

1

Храпаль Єгор

Лемішко Анастасія

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

183

2

Поспєлов Олександр

Бальошенко Анастасія

Херсон

Променад

Кузьева Наталья

181

3

Мартиненко Олег

Калітвенцева Діана

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

28

4

Бонковський Олексій

Вільдман Каріна

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

357

5

Стас Іван

Колос Татьяна

Одесса

Белая Акация

Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина

358

6

Іванов Віктор

Кіртока Аліна

Одесса

Белая Акация

Базарова Марина

380

7

Марченко Алексей

Лавриненко Агния

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Rising Stars Юниоры 1, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

358

1

Іванов Віктор

Кіртока Аліна

Одесса

Белая Акация

Базарова Марина

181

2

Мартиненко Олег

Калітвенцева Діана

Донецк

Танцевальный Центр Максимум

Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина

115

3

Котенко Василий

Нерознікова Даніела

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

28

4

Бонковський Олексій

Вільдман Каріна

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

228

5

Рудзінський Матвій

Гальченко Єлизавета

Киев

Альта

Балла Татьяна, Балла Алексей

248

6

Тропша Вадим

Дрожанская Анастасия

Киев

Шaнс

Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Сеньоры ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

205

1

Орел Павло

Орел Олена

Киев

Спорт-данс

Федорчук Валентина

282

2

Храбуст Николай

Ризниченко Ольга

Киев

Интер денс

Мартынюк Елена

388

3

Мотриченко Микола

Гучек Наталія

Киев

Тандем

Осадчая Анастасия, Горовецкий Александр

 

 

Переможці - Всі категорії - Всі програми

Сеньоры ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер

Місце

Партнер

Партнерка

Місто

Клуб

Тренер, Керівник

419

1

Гринь Владимир

Гринь Ольга

Днепропетровск

Ренессанс

Малеваный Кирилл

268

2

Савельев Михаил

Демиденко Оксана

Киев

Темп

Кеба Кристина, Вовненко Татьяна

335

3

Колесник Дмитро

Котова Марина

Киев

Супаданс

Бойко Оксана, Соронович Игорь

282

4

Храбуст Микола

Різниченко Ольга

Киев

КСТ Феникс

Коляда Наталия, Портаненко Станислав

88

5

Тимочко Микола

Вітренко Елеонора

Киев

Dance Olymp

 Крамарь Ольга

388

6

Мотриченко Микола

Гучек Наталія

Киев

Тандем

Осадчая Анастасия, Горовецкий Александр

 

 

 

 

 

 

 

lang=

/span

td style=

/p

UK



Обновлен 24 мар 2015. Создан 21 окт 2014