Чемпіонат України зі спортивних танців 27-28 .02.2010. Підсумки

 
 

Чемпіонат України зі спортивних танців 27-28 .02.2010. Підсумки




Чемпіонат України 2010
Статус змагань: Чемпіонат України
Дата: 14.2.2010 Всього пар: 3
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 3
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Григорович Віталій, Київ Состав пар по класам

Категорія: Професіонали Стандарт н/д:3

Final
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
571 5 Головащенко Руслан Головащенко Олена _ (Київ) _
600 10 Буланий Максим Спасітель Катерина Елегія (Краматорськ) _
219 15 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
Проф..латина
1 410 5 Волков Ігор Іванова Елла _ (Харків) _
2 219 11 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
3 280 14 Дикий Андрій Жебрак Ірина _ (Київ) _
___________________________________________________________________________
Проф..сек.латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 2 1 Дикий Андрій Жебрак Ірина _ (Київ) _
2 1 2 Міркін Роман Беднягіна Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
____________________________________________________________________________________
Сеньйори Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 41 5 Орел Павло Орел Олена Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 432 10 Савельєв Михайло Солнцева Галина Темп (Київ) Тищенко Ігор
3 695 15 Чуйков Сергій Чуйкова Валентина Еліт (Дніпропетровськ ) Лідовський Павло
4 416 20 Аксьонов Олександр Боклан Юлія Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
_______________________________________________________________________________
Сеньйори Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 662 7 Новохацький Сергій Гаврилюк Лариса Профіт (Харків) Кочнев Олег
2 41 9 Орел Павло Орел Олена Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
3 625 14 Бочаров Роман Кулешова Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
4 695 20 Чуйков Сергій Чуйкова Валентина Еліт (Дніпропетровськ ) Лідовський Павло

_______________________________________________________________________________
Дорослі Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 5 5 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 777 12 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
3 358 13 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
4 372 20 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
5 369 25 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 399 30 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 5 55 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 358 53 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
3 777 51 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
4 372 45 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
5 369 29 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 399 27 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7 366 24 Реплюк Анатолій Мамайсур Руслана Супутник (Харків) Францен Сергій
8 65 18 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
9 175 10 Мулляр Олександр Мулляр Катерина Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
10 398 8 Дундар Костянтин Матушова Тетяна Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
11 316 6 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
12 261 4 Соболевський Павло Гладюк Лілія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 777 55 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
1..2 5 55 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій
3 372 54 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо (Запоріжжя) Шевченко Руслан
4 358 53 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
5 399 48 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 369 47 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
7 366 46 Реплюк Анатолій Мамайсур Руслана Супутник (Харків) Францен Сергій
8..9 175 37 Мулляр Олександр Мулляр Катерина Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
8..9 65 37 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
10 261 36 Соболевський Павло Гладюк Лілія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
11 398 32 Дундар Костянтин Матушова Тетяна Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
12 316 27 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
13 331 25 Босецький Сергій Іванчик Даша Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
14 99 24 Нагібін Роман Котенко Дарія Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
15 200 23 Турків Андрій Полюхович Галина Аеліта (Львів) Прочко Юрій
16 244 20 Колісник Юрій Товстопят Руслана Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
17 15 17 Бойченко Дмитро Малько Віра Астра (Київ) Григорович Віталій
18 406 7 Шмирьов Сергій Коргун Ольга Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
19..20 314 5 Шарай Антон Новикова Олена Промінь (Запоріжжя) Бондаренко Григорій
19..20 283 5 Білоус Артем Ілюшенко Олеся Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
21 364 3 Юношев Олексій Зигура Тетяна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
22 313 2 Хрустальов Андрій Васильева Екатерина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій
23..24 63 1 Вакуленко Максим Шелест Ольга Селестіна (Київ) Вакуленко Максим, Шелест Ольга
23..24 218 1 Кравченко Павел Сьоміна Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
25 463 0 Колесник Дмитро Котова Марина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна

____________________________________________________________________________________
Дорослі Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 5 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 15 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3 358 16 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
4 666 18 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
5 363 21 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
6 445 30 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 55 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 40 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 363 36 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
3..4 666 36 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
5..6 358 32 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
5..6 445 32 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
7 457 29 Авраменко Антон Каплий Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8..9 194 17 Гайдаш Олександр Малишкіна Анастасія Супутник (Харків) Францен Сергій
8..9 799 17 Івасенко Олексій Блоткевич Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10 138 15 Скасків Антон Кобзєва Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
11 475 13 Шилов Дмитро Порохова Софія Супутник (Харків) Францен Сергій
12 888 8 Бісько Олексій Крисанова Єкатєріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 502 54 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо (Київ) Влох Святослав
2 471 53 Тарнавський Артур Дімент Марія Супутник (Харків) Францен Сергій
3 363 52 Ярьоменко Ігор Ярославська Яна Супутник (Київ) Францен Сергій
4 457 51 Авраменко Антон Каплий Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
5 666 49 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна У.С.С.Р (Іллічівськ) Рюпін Сергій
6 358 47 Кравчук Олександр Гетско Олеся Україна (Київ) _
7 445 44 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Константин
8 475 42 Шилов Дмитро Порохова Софія Супутник (Харків) Францен Сергій
9 799 41 Івасенко Олексій Блоткевич Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10 138 39 Скасків Антон Кобзєва Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
11 194 36 Гайдаш Олександр Малишкіна Анастасія Супутник (Харків) Францен Сергій
12 888 28 Бісько Олексій Крисанова Єкатєріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
13 466 19 Семенов Володимир Мущанова Ксенія Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
14..15 367 16 Валенко ОлексІй Тахтамишева Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
14..15 369 16 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
16 797 15 Піліпака Гліб Лунячек Каріна Профіт (Харків) Кочнев Олег
17 406 10 Шмирьов Сергій Коргун Ольга Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
18..21 400 9 Грицак Євген Гірда Юлія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..21 499 9 Сидоренко Олег Іщенко Поліна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..21 607 9 Тюткало Сергій Строкач Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
18..21 708 9 Цвєтков Олександр Балицька Анна Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
22 446 5 Колода Денис Раскіна Віра Силует (Миколаїв) Константинова Марина
23 669 4 Козлов Павло Герасименко Ольга Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
24 450 3 Дикий Ігор Лісова Анна Лілея (Черкаси) Фролови Валентин, Віра

________________________________________________________________________________
Мол.-2 Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 399 9 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2 4 10 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3 394 15 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
4 690 20 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
5 800 21 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 388 30 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 399 32 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2 4 26 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3 690 25 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
4..5 388 23 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 800 23 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 394 22 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
7 397 19 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постніков Вадим
8 321 10 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
9 261 9 Соболевський Павло Гладюк Лідія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
10 702 7 Огійчук Ігор Рожкова Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
11..12 345 5 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
11..12 409 5 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
13 260 4 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 399 35 Майдебура Максим Лук'яненко Інна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
1..2 4 35 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
3..5 690 34 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
3..5 397 34 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постніков Вадим
3..5 800 34 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6 394 33 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
7 260 32 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
8..9 321 31 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
8..9 388 31 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10 409 30 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
11 261 27 Соболевський Павло Гладюк Лідія Оріон (Київ) Головащенко Руслан, Альона
12 345 23 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
13 702 21 Огійчук Ігор Рожкова Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
14 341 9 Скоренко Ярослав Лашкова Ольга Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій
15 217 7 Романенко Андрій Клімова Наталія Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
16 211 3 Юрченко Михаило Танічева Єкатерина Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
17 100 1 Горбач Богдан Доля Анастасія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана

_________________________________________________________________________________
Мол.2 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 5 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 438 10 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 469 17 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
4 409 24 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
5 355 24 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
6 233 26,5 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
7 480 33,5 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 44 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 355 37 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
3 438 33 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4 469 31 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
5 409 28 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
6..7 233 19 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
6..7 480 19 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
8 444 16 Заяц Дмитро Спірідонова Ксенія Вояж (Харків) Бобрусь Константин
9 345 15 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
10 721 10 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11..12 564 9 Василенко Олександр Мартинюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
11..12 690 9 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 42 45 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 409 44 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
3 438 40 Васюк Кирил Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4 469 34 Кухарський Віктор Карпова Анна ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
5..6 690 33 Коросташов Денис Костилєва Наталія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
5..6 480 33 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
7..8 355 32 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
7..8 444 32 Заяц Дмитро Спірідонова Ксенія Вояж (Харків) Бобрусь Константин
9 345 30 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
10..11 233 28 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
10..11 564 28 Василенко Олександр Мартинюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
12 721 27 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
13 591 21 Ткаченко Євгеній Храпак Валерія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
14 478 19 Бабенко Владислав Йовик Ольга Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
15 405 18 Ларін Андрій Кушнарьова Єкатерина Фортуна (Донецьк) Постніков Андрій
16 443 17 Чикалов Іван Чикалова Анастасія Вояж (Харків) Мєліхов Вадим
17 544 16 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
18..19 447 13 Ісаєв Андрій Свиридова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергей
18..19 775 13 Рибальченко Антон Алієва Карина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
20 321 9 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
21 527 5 Мазник Кирило Дубовик Поліна Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
22 216 3 Маєвський Максим Олексіенко Світлана Шанс (Київ) Трішина Катерина
23 423 0 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина

________________________________________________________________________________
Молодь 1 Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 388 9 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
2 343 9 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
3 757 19 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
4 195 21 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
5 267 23 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 245 24 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 343 31 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
2..3 267 24 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
2..3 388 24 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 195 22 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
4..5 757 22 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
6 245 21 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
7 396 19 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
8..9 174 10 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
8..9 80 10 Ротарь Олексій Шило Екатерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
10..12 7 8 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
10..12 344 8 Калашник Влад Гаркушина Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор
10..12 342 8 Коротченко Олександр Даниловичь Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
13 243 3 Косюк Назар Полигач Юлія Альянс (Тернопіль) Полигач Ігор
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 396 32 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
1..2 343 32 Зинченко Андрій Познякова Наталія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
3 388 31 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4..5 267 30 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4..5 80 30 Ротарь Олексій Шило Екатерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
6 344 29 Калашник Влад Гаркушина Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор
7 757 28 Негребецький Вадим Кремпець Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8 245 27 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Марич Сергій
9 195 26 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
10 174 25 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
11 243 23 Косюк Назар Полигач Юлія Альянс (Тернопіль) Полигач Ігор
12 342 21 Коротченко Олександр Даниловичь Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
13 7 19 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
14 197 17 Леонідов Денис Рабинович Ірина Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
15 390 15 Волобуєв Ігор Чудік Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
16..17 39 14 Халматов Денис Усанова Мілена Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
16..17 308 14 Тіхвінський Павло Тонне Наталя Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
18 217 13 Романенко Андрій Клімова Наталя Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
19 257 9 Вікатто Павло Захарова Анастасія Карнавал (Маріуполь) Вікатто Іріна
20..21 248 5 Огньов Юрій Панаскевич Аліна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
20..21 317 5 Ільїн Павло Стольникович Катерина Астра (Київ) Григорович Віталій
22 659 4 Бобков Валентин Коровина Анна Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
23..24 184 2 Баршак Дмитро Тракалюк Вікторія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
23..24 359 2 Шигоцький Сергій Онишко Марина Фієста (Київ) Морозови Ірина та Сергій
25..26 441 1 Трет'яков Павло Балицька Каріна Тандем (Київ) Горовецький Олександр
25..26 340 1 Мокеев Всеслав Мокеева Анна Вікторія (Саки) Оберемко Светлана
27 306 0 Нозадзе Дмитро Шмельова Марія Фокстрот (Кривій Ріг) Компанієць Руслан

_________________________________________________________________________________
Молодь 1 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 362 6 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
2 201 10 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
3 267 16 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 636 18 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
5 699 26 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 265 29 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 201 29 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
2 362 28 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 267 24 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
3..4 636 24 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
5 265 18 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 699 16 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7..8 599 14 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
7..8 663 14 Ковтун Влад Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
9 721 13 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
10 236 12 Горбенко Вячеслав Амірханян Марина Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
11 81 9 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
12 544 5 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
13 564 4 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс Університет (Київ) Завадський Володимир
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 362 34 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергій
2 201 33 Корнієвський Євген Савченко Єлизавета Ювента (Київ) Марченко Володимир
3 267 26 Палєй Дмитро Цикалюк Оксана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4..5 599 24 Ліхачьов Єгор Шеховська Анастасія Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
4..5 636 24 Галай Ярослав Отришко Валентина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
6 265 23 Яременко Денис Лисенко Ірина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
7 699 22 Шиндер Єфім Боровик Тетяна Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
8..10 81 21 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
8..10 663 21 Ковтун Влад Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
8..10 721 21 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11 236 20 Горбенко Вячеслав Амірханян Марина Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
12..13 544 17 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир
12..13 564 17 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс Університет (Київ) Завадський Володимир
14..15 388 15 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
14..15 448 15 Сиром’ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнев Олег
16 134 13 Нєвєнчанний Дмитро Митченко Марія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
17 467 12 Огієнко Артем Мащенко Юлія Реноме (Харків) Імангулова Діана
18 396 11 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
19..20 39 9 Халматов Денис Усанова Мілена Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
19..20 440 9 Грицюк Сергій Чуйченко Анастасія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
21 477 8 Калюжний Максим Пасічна Фатима Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергей
22..23 7 7 Луцький Влад Евтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
22..23 473 7 Тимошенко Єгор Чернюк Анастасія Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
24 197 6 Леонідов Денис Рабинович Ірина Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
25 257 5 Вікатто Павло Захарова Анастасія Карнавал (Маріуполь) Вікатто Іріна

___________________________________________________________________________________
Юніори 2 стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 181 8 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
2 40 13 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3 84 17 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
4 301 19 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
5 733 21 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
6 402 29 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
7 395 33 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 40 33 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 181 32 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
3 301 27 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 733 23 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
5 395 19 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
6..7 84 16 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
6..7 402 16 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
8 147 15 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 117 12 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
10..11 135 6 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
10..11 240 6 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
12 501 5 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постніков Вадим
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 40 34 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 301 32 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
3 181 31 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
4 84 27 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 117 26 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
6..7 402 24 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор, Постніков Вадим
6..7 733 24 Комельков Владислав Довгань Олена Корида (Харків) Цихановський Валерій
8..10 135 23 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
8..10 240 23 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
8..10 501 23 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постніков Вадим
11..12 147 22 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
11..12 395 22 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
13 470 20 Новак Костянтин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій
14 346 16 Жук Дмитро Парфенюк Катерина Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
15..16 282 15 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
15..16 373 15 Євтєрєв Дмитро Ломакіна Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
17 76 10 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
18..19 71 6 Буцура Дмитро Садковська Олександра Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
18..19 407 6 Обухов Дмитро Лесна Світлана Супутник (Харків) Францен Сергій
20 248 5 Огньов Юрій Панаскевич Аліна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
21..23 12 4 Мирвода Віталій Чернова Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
21..23 249 4 Столяров Андрій Швидка Альбіна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
21..23 468 4 Чкан Олексій Волкова Марія Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
24..25 46 2 Лялька Богдан Солдатова Олександра Астра (Київ) Григорович Віталій
24..25 307 2 Іванов Андрій Солієва Дар"я Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр

_______________________________________________________________________________
Юніори 2 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 172 5 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2 198 11 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
3 40 14 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 81 22 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
5 199 27 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
6 282 28 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
7 246 33 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 172 35 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2 81 32 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
3 198 27 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
4..5 246 25 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
4..5 40 25 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
6 199 24 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
7 282 19 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
8 147 17 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 181 16 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
10 76 8 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
11 393 6 Тесленко Олексій Галькевич Ольга _ (_) _
12 311 5 Щербак Олександр Мельник Анастасія Шарм (Маріуполь) Федорова Т, Приходько А.
13 247 4 Мігур Данієль Пак Анастасія Лілея (Черкаси) Гаражун Максим, Хіврич Юрій, Довгань Вікторія
14 176 2 Заікін Михаило Гудім Анна Супутник (Харків) Францен Сергій
15 117 0 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 81 35 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Олена
2..3 172 33 Дроботов Роман Харченко Вікторія Супутник (Харків) Францен Сергій
2..3 198 33 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнев Олег
4 199 32 Івер Богдан Середа Тетяна СМАФТ (Суми) Попова Анна
5 246 30 Калюжний Віталій Решетилова Дарина Акцент (Полтава) Рагулина О.С.
6 181 28 Францен Олександр Щучинска Ольга Супутник (Харків) Францен Сергій
7 40 27 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
8 147 25 Боднар Максим Маковецкая Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 282 24 Черніков Сергій Харченко Олександра Динамо-Харків (Харків) Пелех Сергей, Рудая Анна, Эстеровский Вадим
10 393 23 Тесленко Олексій Галькевич Ольга _ (_) _
11 247 19 Мігур Данієль Пак Анастасія Лілея (Черкаси) Гаражун Максим, Хіврич Юрій, Довгань Вікторія
12 76 18 Орлов Євген Калитенко Анастасія Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
13..15 117 15 Петров Микита Фараонова Вікторія ТЦ Румянової (Одеса) Румянова М.В.
13..15 176 15 Заікін Михаило Гудім Анна Супутник (Харків) Францен Сергій
13..15 311 15 Щербак Олександр Мельник Анастасія Шарм (Маріуполь) Федорова Т, Приходько А.
16..18 84 14 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
16..18 407 14 Обухов Дмитро Лесна Світлана Супутник (Харків) Францен Сергій
16..18 500 14 Востріков Богдан Ткач Анастасія Легенда (Харків) Малько Владислав
19..20 301 13 Редзюк Роман Маленко Валерія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
19..20 395 13 Астахов Павло Лузіна Альона Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
21 192 10 Садуро Микола Ситник Олеся Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
22..23 135 9 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій, Савков Олександр
22..23 550 9 Парубець Ігор Кожедуб Анастасія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
24 315 6 Матвєєв Іван Поліванова Юлія Тріумф (Харків) Балагула Ірина
25 627 5 Айтімбетов Микола Додонча Ганна Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
26..27 309 3 Юрченко Богдан Каспрук Мирослава Рондо (Київ-Львів) Сорокіна Євгенія, Астремська Людмила
26..27 165 3 Фельгер Артем Скляр Дарина Гарде (Київ) Дибань Олена
28..29 373 2 Євтєрєв Дмитро Ломакіна Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
28..29 392 2 Габчак Вадим Федорук Анастасія Динамо (Ів-Франківськ) Гурик Тарас
30 241 1 Мух Антуан Мух Елена Супутник (Харків) Францен Сергій

_____________________________________________________________________________
Юніори 1 Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 6 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 402 9 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3 688 15 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
4 82 20 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 357 27 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
6 72 28 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 123 37 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
1..2 402 37 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3 688 33 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
4 82 32 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5..6 72 21 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
5..6 357 21 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
7..8 88 19 Калістов Михайло Мірошніченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7..8 180 19 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
9 685 18 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
10 675 14 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
11 122 12 Куклін Артем Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
12 222 7 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 42 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 688 40 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
3..4 402 39 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
3..4 82 39 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
5 72 35 Рожко Роман Кравчук Марія Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
6 122 33 Куклін Артем Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
7 357 31 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
8..9 222 27 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
8..9 675 27 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
10 88 26 Калістов Михайло Мірошніченко Діана Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
11 180 22 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
12 685 21 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
13 339 20 Корабльов Владислав Сухотська Юлія Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
14..16 610 17 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
14..16 291 17 Савицький Максим Папенко Олександра Галатея (Київ) Шиманський Андрій
14..16 682 17 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
17..18 124 15 Орел Богдан Лагута Станіслава Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
17..18 665 15 Ярмоленко Максим Коритнік Єлізавєта Тіп-Топ (Донецьк) Соловьов І.
19 151 14 Поролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
20 337 13 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
21 78 11 Єфремченков Андрій Никитинська Єлізавєта Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
22 254 8 Федичен Денис Лазарчук Анжеліка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
23 613 7 Яцкевіч Лев Аралова Ольга Силует (Харків) Хавкін Геннадій
24 28 4 Григорович Віталій Бурковська Діана Астра (Київ) Григорович Віталій

_______________________________________________________________________________
Юніори 1 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 5 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 675 16 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
3 427 16 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
4 688 23 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
5 202 23 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
6 577 25 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
7 402 32 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 43 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 688 35 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
3 202 30 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4..5 427 29 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
4..5 675 29 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
6 402 24 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
7 577 23 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
8 82 21 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
9 357 19 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10 361 17 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Великголова Богдан, Гредчана Діана
11 787 15 Веселий Сергій Євтушенко Каретина Профіт (Харків) Кочнев Олег
12..13 77 12 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
12..13 185 12 Дмитренко Дмитро Текелемаріам Лелісе Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
14 682 6 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 123 44 Броварський Ярослав Гіжко Єлізавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2..4 427 37 Чечкін Дмитро Чечкіна Катерина Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Антіпова Ірина
2..4 577 37 Ажажа Микита Бєлова Наталя Натхнення (Харків) Забелін Олександр, Грянік Вадим
2..4 688 37 Вихованець Олександр Сиренко Віолетта Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор, Волков Ігор, Іванова Елла
5..6 202 36 Коваленко Назар Романчук Яна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
5..6 361 36 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Великголова Богдан, Гредчана Діана
7 675 34 Казаков Денис Саханенко Катерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
8 82 32 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Олена,Кізіль Віталій, Савков Олександр
9 402 28 Каленюк Олександр Трошина Олександра Тіп-Топ (Донецьк) Соловйов Ігор
10..11 357 23 Резнік Ігор Новосьолова Поліна ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
10..11 682 23 Мельниченко Владислав Письменна Анна Профіт (Харків) Кочнев Олег
12 185 22 Дмитренко Дмитро Текелемаріам Лелісе Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
13..14 77 21 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
13..14 787 21 Веселий Сергій Євтушенко Каретина Профіт (Харків) Кочнев Олег
15 610 19 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
16 627 16 Айтімбетов Микола Додонча Ганна Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
17 337 14 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
18..19 151 12 Поролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..19 180 12 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
20 177 9 Петрук Адріан Внучкова Єлизавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
21..22 78 8 Єфремченков Андрій Никитинська Єлізавєта Біла Акація (Одеса) Герасименко Євген, Євгенія
21..22 420 8 Агванян Сергій Шаповало Даша Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
23 421 6 Сердюк Марк Марозайте Наталя Парадайз (Харків) Миколайчук Н.
24 429 5 Камалі Дмитро Савенко Наталка Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав

________________________________________________________________________________
Ювенали 2 Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 680 5 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
2 714 7 Саттаров Артем Шилова Марія Премьєра (Харків) Калачов Сергій
3 38 15 Караван Олексій Нечипоренко Юлія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 112 16 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
5 318 17 Кононенко Володимир Гончарова Наталія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
6 115 24 Нікішенко Матвій Данилкович Анастасія Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 680 24 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
1..2 714 24 Саттаров Артем Шилова Марія Премьєра (Харків) Калачов Сергій
3 318 20 Кононенко Володимир Гончарова Наталія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
4 38 18 Караван Олексій Нечипоренко Юлія Астра (Київ) Григорович Віталій
5 112 17 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
6 115 15 Нікішенко Матвій Данилкович Анастасія Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
7 719 12 Заболотний Костянтин Амеліна Ганна Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
8 132 11 Кушнір Сергій Куріцина Катерина Міф (Київ) Дибань Олена
9 524 9 Дутковский Константин Мирошниченко Карина Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
10 131 8 Агєєв Вадим Кучинська Юлія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
11 133 7 Черненко Олексій Дерев"янчук Дарина Міф (Київ) Дибань Олена
12 684 3 Лащенко Артем Іванішина Ірина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 680 28 Толстенко Олександр Гросова Дар'я Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
2..4 38 26 Караван Олексій Нечипоренко Юлія Астра (Київ) Григорович Віталій
2..4 112 26 Філонов Даніїл Хаммо Діана Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
2..4 115 26 Нікішенко Матвій Данилкович Анастасія Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
5 714 24 Саттаров Артем Шилова Марія Премьєра (Харків) Калачов Сергій
6..7 524 23 Дутковский Константин Мирошниченко Карина Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
6..7 719 23 Заболотний Костянтин Амеліна Ганна Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
8..9 131 22 Агєєв Вадим Кучинська Юлія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
8..9 318 22 Кононенко Володимир Гончарова Наталія ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса) Гоцуляк Олексій
10 132 21 Кушнір Сергій Куріцина Катерина Міф (Київ) Дибань Олена
11..12 684 18 Лащенко Артем Іванішина Ірина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
11..12 133 18 Черненко Олексій Дерев"янчук Дарина Міф (Київ) Дибань Олена
13 608 16 Сутир Кирило Лаврук Катерина Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
14 239 12 Задворнов Артем Маковій Вероніка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
15 629 9 Шумило Віктор Смірнова Єлизавета Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
16 58 7 Мельничук Дмитро Лєдовських Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
17 655 6 Коваленко Роман Бурлакова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
18 720 5 Бардієвський Владислав Долгова Валерія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
19 716 3 Яремчук Владислав Демченко Карина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
20 683 1 Бугаевский Дмитро Ігнатенко Вероніка Вернісаж (Маріуполь) Юшины Виктор, Марина

_______________________________________________________________________________
Ювенали 2 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 454 4 Марченко Олексій Харченко Олександра Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 683 6 Бугаевский Дмитро Ігнатенко Вероніка Вернісаж (Маріуполь) Юшины Виктор, Марина
3 609 9 Євдокименко Ярослав Ільяш Євгенія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
4 323 11 Косих Анатолій Іванова Ганна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
5 58 16 Мельничук Дмитро Ледовських Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
6 85 17 Воронько Олег Борисова Марія Астра (Київ) Гончаров Володимир
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 323 16 Косих Анатолій Іванова Ганна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 683 15 Бугаевский Дмитро Ігнатенко Вероніка Вернісаж (Маріуполь) Юшины Виктор, Марина
3 85 14 Воронько Олег Борисова Марія Астра (Київ) Гончаров Володимир
4 609 13 Євдокименко Ярослав Ільяш Євгенія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
5..6 58 12 Мельничук Дмитро Ледовських Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
5..6 454 12 Марченко Олексій Харченко Олександра Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7 684 10 Лащенко Артем Іванішина Ірина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
8..9 43 8 Катеньов Владислав Карева Лідія Астра (Київ) Григорович Віталій
8..9 353 8 Марківський Богдан Пащенко Поліна Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
10 221 7 Казаченко Володимир Маджанова Аліна Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
11 110 6 Крутенко Антон Хоменко Ірина Арт-Олімп (Обухов) Овсянникова Алина
12 495 5 Гнатюк Василь Микитюк Яна Модерн (Турійськ) Ткачук Юлія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 454 19 Марченко Олексій Харченко Олександра Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 221 18 Казаченко Володимир Маджанова Аліна Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
3 683 17 Бугаевский Дмитро Ігнатенко Вероніка Вернісаж (Маріуполь) Юшины Виктор, Марина
4..8 85 16 Воронько Олег Борисова Марія Астра (Київ) Гончаров Володимир
4..8 353 16 Марківський Богдан Пащенко Поліна Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
4..8 609 16 Євдокименко Ярослав Ільяш Євгенія Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
4..8 58 16 Мельничук Дмитро Ледовських Валерія Астра (Київ) Григорович Віталій
4..8 323 16 Косих Анатолій Іванова Ганна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
9 110 15 Крутенко Антон Хоменко Ірина Арт-Олімп (Обухов) Овсянникова Алина
10..11 43 13 Катеньов Владислав Карева Лідія Астра (Київ) Григорович Віталій
10..11 684 13 Лащенко Артем Іванішина Ірина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
12 495 12 Гнатюк Василь Микитюк Яна Модерн (Турійськ) Ткачук Юлія
13 704 11 Осташ Сергій Лондар Юлія Ліцей (Южний) Журенко Наталія
14 678 10 Лилик Микита Земляна Марина Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
15..16 126 9 Каранда Дмитро Дирва Анастасія Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
15..16 487 9 Добшинський Владислав Миронець Катерина Молодість (Кривій Ріг) Підтопний Володимир
17 140 8 Куценко Олександр Ярина Валентина Тріумф (Харків) Балагула Ірина
18..19 660 7 Меренков Владислав Шевченко Олександра Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
18..19 698 7 Лепетун Сергій Крачун Юлія Ліцей (Южний) Журенко Наталія
20 152 4 Лукін Олексій Козина Ольга Тріумф (Харків) Балагула Ірина

_________________________________________________________________________________
Ювенали 1 Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 5 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 562 11 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
3 144 14 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 508 22 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 424 27 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 144 33 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
2 116 32 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 562 29 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
4 508 27 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 183 25 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 424 19 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
7 370 15 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
8 439 14 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
9 428 7 Ширіма Адріан Дьоміна Єва Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
10 461 6 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
11 212 2 Ткаченко Дмитро Гуцало Катерина Шанс (Київ) Бєднягіна Ірина
12 606 1 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 562 35 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
1..2 116 35 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
3 144 34 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 508 33 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
5 424 27 Білявський Олексій Фартушна Аліна Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
6..7 461 26 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
6..7 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
8 428 25 Ширіма Адріан Дьоміна Єва Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
9..10 370 24 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
9..10 606 24 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
11 439 23 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
12 212 20 Ткаченко Дмитро Гуцало Катерина Шанс (Київ) Бєднягіна Ірина
13 127 19 Кушнір Віталій Топольняк Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена
14 513 17 Мороз Артур Кругликова Єлізавєта Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
15 259 15 Бабін Павло Наришкіна Каріна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
16 655 13 Коваленко Роман Бурлакова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
17..18 49 12 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
17..18 482 12 Поддубний Антон Бень Юлія Молодість (Кривій Ріг) Підтопний Володимир
Ювенали 1 Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 7 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 183 12 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
3 606 17 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
4 223 21 Чернов Ігор Гаврилюк Дарія Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
5 668 24 Роздайбіда Дмітрій Рижкова Юлія Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
6 508 24 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 31 Горшенин Ілля Кривко Дар`я Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2 183 26 Савчук Олександр Коваленко Влада Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
3 223 24 Чернов Ігор Гаврилюк Дарія Зоряний (Київ) Зощук Світлана, Євген
4 668 23 Роздайбіда Дмітрій Рижкова Юлія Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
5 606 20 Крайній Максим Лапатіна Настя Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
6 508 17 Сорокін Ілля Шурко Ангеліна Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
7..9 259 16 Бабін Павло Наришкіна Каріна Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
7..9 144 16 Щербак Марк Дугар Вікторія Астра (Київ) Григорович Віталій
7..9 562 16 Міхневич Владислав Ле Наталія Маестро (Донецьк) Глазков Віталій
10..11 370 9 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
10..11 461 9 Папуша Андрій Амірханян Наталія Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
12 49 3 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя

_______________________________________________________________________________
Хобі Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 5 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 718 7 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3 383 12 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 215 18 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
5 97 20 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
6 79 22 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 718 27 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
1..2 383 27 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3 585 24 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 79 21 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
5 97 19 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
6 215 18 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
7 713 12 Стукаленко Олексій Корнієнко Вікторія Віннер (Київ) Литвиненко Вадим
8 541 8 Сивківський Павло Харченко Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
9 379 6 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
10 391 3 Ковалев Олександр Владика Анна Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
11 139 2 Мотриченко Микола Козловська Ольга Тандем (Київ) Горовецький Олександр
12 676 1 Герасименко Павло Шпак Олена Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 215 28 Булига Тарас Барабаш Діана Шанс (Київ) Трішина Катерина
1..2 718 28 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3..4 383 27 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
3..4 585 27 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
5..6 379 26 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
5..6 79 26 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрія та Яна
7 97 25 Московченко Ілля Московченко Марія Фантом (Київ) Науменко Максим
8..9 676 23 Герасименко Павло Шпак Олена Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
8..9 713 23 Стукаленко Олексій Корнієнко Вікторія Віннер (Київ) Литвиненко Вадим
10 541 22 Сивківський Павло Харченко Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
11 391 19 Ковалев Олександр Владика Анна Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
12 139 18 Мотриченко Микола Козловська Ольга Тандем (Київ) Горовецький Олександр
13 696 14 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
14 659 0 Бобков Валентин Коровина Анна Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья

______________________________________________________________________________
Хобі Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 6 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 431 7 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
3 371 11 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
4 601 17 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
5 300 21 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
6 423 22 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 585 27 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 371 26 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
3 431 21 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
4 300 13 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
5..6 423 12 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
5..6 601 12 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
7 136 11 Ільєнко Олег Ільєнко Ольга Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
8 382 10 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
9..11 98 9 Ємельянов Ігор Атаманенко Тетяна Фантом (Київ) Науменко Максим
9..11 413 9 Бурчак Ігор Шафрай Надія Арт-Квартал (Рівне) Прокаєв Артур, Деревянчук Оксана
9..11 481 9 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
12 433 6 Смирнов Юрій Костюк Світлана Шанс (Київ) Бисько Олексій
13 435 3 Скурихін Дмитро Червякова Катерина Силует (Харків) Хавкін Геннадій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 371 28 Оріщенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
2 423 26 Вєчканов Юрій Артемова Ганна ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
3..4 601 25 Грибель Олексій Абрамович Ніна Супутник (Харків) Францен Сергій
3..4 431 25 Журачак Ярослав Маланчук Софія Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
5 585 24 Кобзаренко Богдан Брічковська Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
6 136 23 Ільєнко Олег Ільєнко Ольга Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
7 98 20 Ємельянов Ігор Атаманенко Тетяна Фантом (Київ) Науменко Максим
8 382 19 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
9 413 17 Бурчак Ігор Шафрай Надія Арт-Квартал (Рівне) Прокаєв Артур, Деревянчук Оксана
10..11 481 15 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевий В’ячеслав
10..11 435 15 Скурихін Дмитро Червякова Катерина Силует (Харків) Хавкін Геннадій
12 300 14 Ананко Валентин Захарченко Наталія Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
13 433 12 Смирнов Юрій Костюк Світлана Шанс (Київ) Бисько Олексій
14 696 9 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
15 418 8 Стрижко Михаил Дубровская Светлана Супутник (Київ) Яременко Ігор
16 414 2 Крещенко Володимир Стасюк Євгенія Шанс (Київ) Бисько Олексій
17 693 1 Спіцин Всеволод Зеленова Катерина Ліцей (Южний) Журенко Наталія
18..19 527 0 Мазник Кирило Дубовик Поліна Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
18..19 771 0 Галушков Дмитро Зайцева Елена Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга

_________________________________________________________________________________
Юнаки 2 Д Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 75 4 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 206 10 Іщук Олексій Зарубинська Ольга Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
3 670 12 Климочко Ростислав Свінціцька Христина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
4 143 14 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
5 647 22 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
6 107 22 Руссіян Олександр Шелудбко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 75 22 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 206 19 Іщук Олексій Зарубинська Ольга Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
3 670 18 Климочко Ростислав Свінціцька Христина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
4..5 143 17 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
4..5 647 17 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
6 107 14 Руссіян Олександр Шелудбко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
7 209 12 Севрук Вадим Григор’єва Аріна Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Анастасія
8 351 11 Лисенко Ярослав Демянчук Маргарита Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
9 465 9 Березанський Андрій Брунько Ярослава Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
10..11 29 8 Соломений Нікіта Ходимчук Інна Астра (Київ) Григорович Віталій
10..11 114 8 Усатов Олександр Кожухар Анастасія Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
12 103 7 Сучков Ігор Власик Аліна Імідж (Київ) Орел Павло, Олена
13 497 6 Колдушкин Дмитро Шульженко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 75 26 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1..2 143 26 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
3 465 22 Березанський Андрій Брунько Ярослава Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
4 670 21 Климочко Ростислав Свінціцька Христина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
5..6 209 20 Севрук Вадим Григор’єва Аріна Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Анастасія
5..6 29 20 Соломений Нікіта Ходимчук Інна Астра (Київ) Григорович Віталій
7..9 107 19 Руссіян Олександр Шелудбко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
7..9 206 19 Іщук Олексій Зарубинська Ольга Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
7..9 351 19 Лисенко Ярослав Демянчук Маргарита Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
10..11 103 18 Сучков Ігор Власик Аліна Імідж (Київ) Орел Павло, Олена
10..11 497 18 Колдушкин Дмитро Шульженко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
12..13 114 17 Усатов Олександр Кожухар Анастасія Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
12..13 647 17 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
14 348 16 Товстохатько Денис Сирникова Марина Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
15..16 276 11 Чижевський Михайло Соборова Крістіна Райдуга (Одеса ) Кравченко Валентина
15..16 89 11 Чуприна Дмитро Піхуля Кристина Дрімс (Київ) Терешко Наталія, Дуднік Руслан
17 493 10 Тіщенко Михайло Кошелева Анастасія Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
18..19 47 9 Озолін Олександр Євтушок Анастасія Астра (Київ) Григорович Віталій
18..19 635 9 Наумов Денис Одноралова Ольга Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
20 596 5 Білецький Андрій Авраменко Катерина Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
21 694 2 Зеленов Олександр Ришкович Лілія Ліцей (Южний) Журенко Наталія
22 697 1 Бацян Андрій Преда Тетяна Ліцей (Южний) Журенко Наталія

_________________________________________________________________________________
Юнаки 2 Д Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 75 4 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 143 10 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
3 385 11 Бойко Денис Жаркова Анастасія Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
4 647 19 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
5 497 19 Колдушкін Дмитро Шульженко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
6 250 21 Куринной Станислав Герлюк Олександра Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 75 26 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 385 21 Бойко Денис Жаркова Анастасія Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
3 143 20 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
4 497 19 Колдушкін Дмитро Шульженко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
5 250 14 Куринной Станислав Герлюк Олександра Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
6 647 13 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
7 29 12 Соломений Нікіта Ходимчук Інна Астра (Київ) Григорович Віталій
8 711 11 Швиданенко Вадим Кирилюк Єлизавета Ольтіма (Київ) Бакалор Тимофій, Максименко Ольга
9..10 89 10 Чуприна Дмитро Піхуля Кристина Дрімс (Київ) Терешко Наталія, Дуднік Руслан
9..10 670 10 Климочко Ростислав Свінціцька Христина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
11 209 7 Севрук Вадим Григор’єва Аріна Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Анастасія
12 681 5 Кравець Антон Шинковська Катерина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 75 26 Емірвелиев Тимур Ігумнова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 497 25 Колдушкін Дмитро Шульженко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3..4 29 24 Соломений Нікіта Ходимчук Інна Астра (Київ) Григорович Віталій
3..4 143 24 Корж Олександр Коновалова Софія Астра (Київ) Григорович Віталій
5 385 22 Бойко Денис Жаркова Анастасія Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
6 209 21 Севрук Вадим Григор’єва Аріна Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Анастасія
7..8 250 20 Куринной Станислав Герлюк Олександра Ольтіма (Київ) Максименко Ольга
7..8 647 20 Авраменко Сергій Приходько Влада СМАФТ (Суми) Маковецький Сергій
9 681 19 Кравець Антон Шинковська Катерина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
10 89 18 Чуприна Дмитро Піхуля Кристина Дрімс (Київ) Терешко Наталія, Дуднік Руслан
11..12 711 17 Швиданенко Вадим Кирилюк Єлизавета Ольтіма (Київ) Бакалор Тимофій, Максименко Ольга
11..12 670 17 Климочко Ростислав Свінціцька Христина Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
13..14 33 14 Симоненко Ярослав Курмаз Анна Астра (Київ) Григорович Віталій
13..14 107 14 Руссіян Олександр Шелудбко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
15 465 11 Березанський Андрій Брунько Ярослава Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
16 351 10 Лисенко Ярослав Демянчук Маргарита Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій, Федчишина Анастасія
17 543 9 Паламарчук Денис Харченко Олександра Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
18 276 8 Чижевський Михайло Соборова Крістіна Райдуга (Одеса ) Кравченко Валентина
19 635 5 Наумов Денис Одноралова Ольга Райдуга (Одеса) Кравченко Валентина
20 596 4 Білецький Андрій Авраменко Катерина Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
21..22 493 3 Тіщенко Михайло Кошелева Анастасія Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
21..22 697 3 Бацян Андрій Преда Тетяна Ліцей (Южний) Журенко Наталія
23 694 2 Зеленов Олександр Ришкович Лілія Ліцей (Южний) Журенко Наталія

_______________________________________________________________________________
Юнаки 1 Д Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 66 4 Кошелев Антон Ветошкіна Катерина Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
2 77 9 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
3 70 11 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 51 19 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
5 177 19 Петрук Адріан Внучкова Єлізавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
6 59 22 Петровський Валерій Веред Таїсія Астра (Київ) Гончаров Володимир
7 677 28 Радченко Денис Донка Дарина Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 66 26 Кошелев Антон Ветошкіна Катерина Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
2 77 23 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
3 70 21 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 177 17 Петрук Адріан Внучкова Єлізавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
5..7 51 15 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
5..7 59 15 Петровський Валерій Веред Таїсія Астра (Київ) Гончаров Володимир
5..7 677 15 Радченко Денис Донка Дарина Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
8 108 11 Сорока Руслан Мухіна Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
9 560 10 Медведев Артем Івженко Діана Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
10..12 121 9 Посипайко Дмитро Слюсаренко Марія Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
10..12 129 9 Галайковський Антон Кальчук Катерина Міф (Київ) Дибань Олена
10..12 556 9 Ігнатенко Нікіта Шестак Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
13 453 8 Араухо- Торрес Алекс Мітюрина Екатерина Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
14 35 5 Андрущенко Дмитро Федорова Анастасія Астра (Київ) Григорович Віталій
15 68 3 Трояновський Юрій Сірацька Марія Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 77 24 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 66 23 Кошелев Антон Ветошкіна Катерина Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
3 677 22 Радченко Денис Донка Дарина Престиж (Київ) Троїцький Дмитро, Ноговіцина Марія
4 51 21 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
5 177 20 Петрук Адріан Внучкова Єлізавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
6..7 59 19 Петровський Валерій Веред Таїсія Астра (Київ) Гончаров Володимир
6..7 70 19 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
8 453 17 Араухо- Торрес Алекс Мітюрина Екатерина Данс Стиль (Київ) Руденко Віталій і Левіт Ірина
9 129 15 Галайковський Антон Кальчук Катерина Міф (Київ) Дибань Олена
10 108 14 Сорока Руслан Мухіна Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
11..15 35 13 Андрущенко Дмитро Федорова Анастасія Астра (Київ) Григорович Віталій
11..15 121 13 Посипайко Дмитро Слюсаренко Марія Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
11..15 560 13 Медведев Артем Івженко Діана Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
11..15 68 13 Трояновський Юрій Сірацька Марія Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
11..15 556 13 Ігнатенко Нікіта Шестак Анастасія Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
16 281 12 Щульга Кирил Донець Діана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
17 671 11 Пинда Назар Марчак Марта Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
18 672 10 Комарніцький Андрій Цілик Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
19..20 69 9 Романюта Єгор Костенко Юлія Астра (Київ) Гончаров Володимир
19..20 490 9 Кривов Вадим Капітонова Анастасія Наталі (Макіївка) Глазкова Наталья
21 156 8 Бараніченко Олексій Прівізєнцева Алла Тріумф (Харків) Балагула Ірина
22 592 7 Душкін Андрій Яник Еліна Асгард (Боярка) Євлашевський Костянтин
23 673 6 Михайлюк Василь Місюра Олександра Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
24 214 5 Моісєєнков Дмитро Котенко Вікторія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина

________________________________________________________________________________
Юнаки 1 Д Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 77 4 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 298 14 Дерментлі Олександр Хаджиогло Ірина ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса ) Гоцуляк Олексій
3 177 15 Петрук Адріан Внучкова Єлизавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
4 70 15 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
5 51 16 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
6 128 20 Цимбалюк Денис Глоба Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 77 30 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
2 51 24 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
3 70 23 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4..5 177 20 Петрук Адріан Внучкова Єлизавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
4..5 298 20 Дерментлі Олександр Хаджиогло Ірина ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса ) Гоцуляк Олексій
6 128 19 Цимбалюк Денис Глоба Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
7..8 654 18 Логвин Дмитро Петренко Христина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
7..8 770 18 Нестеренко Олександр Холова Лола Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
9 59 17 Петровський Валерій Веред Таїсія Астра (Київ) Гончаров Володимир
10 222 10 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
11..12 563 7 Архипенко Ігор Усова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
11..12 671 7 Пинда Назар Марчак Марта Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
13 673 3 Михайлюк Василь Місюра Олександра Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 51 28 Заболотній Богдан Міщенко Марина Астра (Київ) Григорович Віталій
2 222 27 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
3..5 77 26 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
3..5 177 26 Петрук Адріан Внучкова Єлизавета Шанс (Київ) Миркін Роман, Бєднягіна Наталія
3..5 770 26 Нестеренко Олександр Холова Лола Кураж (Харків) Полуляхови Сергій, Ольга
6..7 128 25 Цимбалюк Денис Глоба Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
6..7 59 25 Петровський Валерій Веред Таїсія Астра (Київ) Гончаров Володимир
8..9 671 24 Пинда Назар Марчак Марта Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
8..9 654 24 Логвин Дмитро Петренко Христина Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія
10 70 23 Ебазеров Хайдерін Азарова Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
11 298 22 Дерментлі Олександр Хаджиогло Ірина ДЮСШ №1 «Профі» (Одеса ) Гоцуляк Олексій
12 673 20 Михайлюк Василь Місюра Олександра Віка-Данс (Львів) Ільїнов Максим
13 563 19 Архипенко Ігор Усова Ірина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
14 52 17 Моргосліп Дмитро Матвійчук Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
15 430 16 Берлов Олександр Москалюк Євгенія Шанс (Київ) Бисько Олексій
16 417 15 Іванченко Тимофій Юраш Вікторія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
17..19 35 14 Андрущенко Дмитро Федорова Анастасія Астра (Київ) Григорович Віталій
17..19 129 14 Галайковський Антон Кальчук Катерина Міф (Київ) Дибань Олена
17..19 56 14 Чумак Владислав Горох Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
20..21 426 11 Святелик Семен Гаврильченко Євгенія Парадайз (Харків) Миколайчук Н.
20..21 691 11 Чухно Олег Козицька Діана Вернісаж (Маріуполь) Юшины Виктор, Марина
22..23 66 10 Кошелев Антон Ветошкіна Катерина Біла Акація (Одеса) Базалова Марина
22..23 672 10 Комарніцький Андрій Цілик Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільіна Вікторія,Жиленко Олексій
24 560 8 Медведев Артем Івженко Діана Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
25 68 7 Трояновський Юрій Сірацька Марія Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
26 434 6 Каращук Максим Блохіна Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана

_______________________________________________________________________________
Ювенали 1 Е Стандарт
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 111 4 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
2 86 7 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
3 403 10 Денисюк Владислав Муляр Марина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
4 538 10 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
5 439 15 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
6 712 17 Тетерін Глєб Савельєва Дарія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 111 19 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
2 538 15 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3 403 14 Денисюк Владислав Муляр Марина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
4 86 13 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
5..6 439 9 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
5..6 712 9 Тетерін Глєб Савельєва Дарія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
7..9 212 8 Ткаченко Дмитро Гуцало Єкатерина Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
7..9 370 8 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
7..9 401 8 Кодимський Микита Бондаренко Діана Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
10 87 7 Ільїн Денис Кривонос Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
11 656 6 Боголюбов Даніїл Шваюк Марія ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
12..13 102 5 Мостовенко Тарас Павленко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
12..13 561 5 Шкляр Максим Топольницька Оксана Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 111 20 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
1..2 401 20 Кодимський Микита Бондаренко Діана Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
3 439 19 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
4 403 18 Денисюк Владислав Муляр Марина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
5..6 87 17 Ільїн Денис Кривонос Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
5..6 656 17 Боголюбов Даніїл Шваюк Марія ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
7..8 370 16 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
7..8 538 16 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
9..10 86 15 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
9..10 712 15 Тетерін Глєб Савельєва Дарія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
11 102 13 Мостовенко Тарас Павленко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
12..13 212 10 Ткаченко Дмитро Гуцало Єкатерина Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
12..13 561 10 Шкляр Максим Топольницька Оксана Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
14..15 513 9 Мороз Артур Кругликова Єлизавета Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
14..15 674 9 Ковалишин Назар Мулляр Ольга Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
16 687 8 Михайлюк Павло Тарнавська Марина Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
17..18 49 7 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
17..18 109 7 Андрусенко Вадим Станиславчук Дар'я Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
19 657 6 Мурафа Олексій Шум Катерина ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина

_________________________________________________________________________________
Ювенали 1 Е Латина
Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 111 3 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
2 86 10 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
3 538 10 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 102 12 Мостовенко Тарас Павленко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
5 439 13 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
6 87 17 Ільїн Денис Кривонос Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
7 370 19 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 538 18 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 111 17 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
3 439 15 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
4 87 13 Ільїн Денис Кривонос Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
5 102 12 Мостовенко Тарас Павленко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
6..7 86 10 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
6..7 370 10 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
8..9 127 9 Кушнір Віталій Топольняк Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
8..9 403 9 Денисюк Владислав Муляр Марина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
10 674 8 Ковалишин Назар Мулляр Ольга Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
11 513 7 Мороз Артур Кругликова Єлизавета Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
12 657 6 Мурафа Олексій Шум Катерина ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
13..14 401 5 Кодимський Микита Бондаренко Діана Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
13..14 638 5 Волчецький Віктор Бокало Анастасія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
15 712 3 Тетерін Глєб Савельєва Дарія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..3 538 18 Мукук Арсеній Захарченко Ганна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1..3 439 18 Котенко Василь Вільдман Каріна Шанс (Київ) Беднягіна Наталія, Миркін Роман
1..3 102 18 Мостовенко Тарас Павленко Анастасія Імідж (Київ) Орел Павло
4..6 638 16 Волчецький Віктор Бокало Анастасія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
4..6 87 16 Ільїн Денис Кривонос Дар’я Астра (Київ) Григорович Віталій
4..6 111 16 Шершун Назарій Сема Карина Данс-Арт (Київ) Черниш Артем, Окорокова Єкатерина, Глебов Мстислав
7..8 657 15 Мурафа Олексій Шум Катерина ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
7..8 712 15 Тетерін Глєб Савельєва Дарія Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
9 127 12 Кушнір Віталій Топольняк Анастасія Міф (Київ) Дибань Олена, Кізіль Віталій
10..11 86 11 Мороз Михайло Самокіша Дарина Астра (Київ) Гончаров Володимир
10..11 674 11 Ковалишин Назар Мулляр Ольга Гранде (Тернопіль) Мулляр Олександр
12..15 401 10 Кодимський Микита Бондаренко Діана Діамант (Одеса) Федорови Денис, Анна
12..15 513 10 Мороз Артур Кругликова Єлизавета Ритм (Запоріжжя) Шевцов Ігор
12..15 370 10 Московчук Владислав Бахур Олександра Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
12..15 403 10 Денисюк Владислав Муляр Марина Ефект (Могилів-Подільський) Бондар Юлія
16..18 109 9 Андрусенко Вадим Станиславчук Дар'я Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
16..18 656 9 Боголюбов Даніїл Шваюк Марія ТЦ Маріч (Одеса) Благоразумна Марина
16..18 687 9 Михайлюк Павло Тарнавська Марина Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
19 212 8 Ткаченко Дмитро Гуцало Єкатерина Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
20 49 6 Пішенко Владислав Ходатай Катерина Болеро (Вінниця) Зозуля Наталя
21 561 4 Шкляр Максим Топольницька Оксана Данс-Максимум (Київ) Ігнатенко Андрій,Наталія
22 679 1 Афонін Михайло Мороз Марія Шанс (Київ) Бисько Олексій


Создан 18 мар 2010