Итоги соревнований по спортивным бальным танцам "Киев.Опен-2009" 28-29 ноября 2009 г.

 

Итоги соревнований по спортивным бальным танцам "Киев.Опен-2009" 28-29 ноября 2009 г.




1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 26
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 19
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 8
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Дор Ст н/д:26





Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 50 5 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
2 27 10 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
3 22 16 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
4 369 19 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
5 19 25 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
6 54 30 Савинський Дмитро Єна Тетяна Престиж (Харків) Паюсова Світлана
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 22 51 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
2 50 50 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
3 27 44 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
4 369 35 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
5 54 31 Савинський Дмитро Єна Тетяна Престиж (Харків) Паюсова Світлана
6 19 30 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
7 106 22 Моцний Євген Суліма Валерія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
8 57 20 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
9 213 14 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
10..11 48 12 Прокопчук Володимир Звездова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
10..11 217 12 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
12 42 6 Парфьонов Денис Струк Ольга Супаданс (Київ) Соронович Ігор
13 37 3 Нагібін Роман Котенко Дар'я Тіп-Топ (Донецьк) Постников Вадим, Богатищев Олег, Мущанова Тетяна
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 50 55 Прохоренко Юрій Сукач Марія Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
2 27 53 Коб’юк Ігор Сіянко Наталія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
3 22 50 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
4..5 54 47 Савинський Дмитро Єна Тетяна Престиж (Харків) Паюсова Світлана
4..5 213 47 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
6..7 57 45 Сидоренко Ілля Гармаш Маргарита Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
6..7 369 45 Пігоцький Олексій Павлюк Ірина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
8..10 106 42 Моцний Євген Суліма Валерія Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
8..10 19 42 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
8..10 217 42 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
11 48 38 Прокопчук Володимир Звездова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
12 37 31 Нагібін Роман Котенко Дар'я Тіп-Топ (Донецьк) Постников Вадим, Богатищев Олег, Мущанова Тетяна
13 42 30 Парфьонов Денис Струк Ольга Супаданс (Київ) Соронович Ігор
14 287 28 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) Гурик Тарас
15 2 27 Андрющенко Володимир Фурсова Юлія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
16 6 24 Бойченко Дмитро Малько Віра Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
17 30 22 Колісник Юрій Товстопят Руслана Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
18 55 18 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Рудая Анна, Естеровський Вадим
19 3 15 Антоненко Вiктор Кулiк Ольга Мрія (Харків) Кабарухiн Володимир
20 409 6 Трубчинський Єгор Тракалюк Тетяна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
21..22 368 3 Турків Андрій Полюхович Галина Аеліта (Львів) Прочко Юрій
21..22 70 3 Юношев Олексій Зигура Тетяна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
23 44 2 Петровський Богдан Боброва Ірина Пульсар-Данс (Київ) Петровський Сергій,Суходольська Наталія
24..26 219 0 Колесник Дмитро Котова Марина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
24..26 10 0 Вакуленко Максим Шелест Ольга Селестіна (Київ) Вакуленко Максим, Шелест Ольга
24..26 61 0 Скобцов Олександр Кукса Ірина Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю Cуддi:
1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
__________________________________________________________________


4 Дата: 29.11.2009 Всього пар: 45
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 35
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Дор Лат н/д:45





Етап Final
М № S Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 14 5 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо-Київ (Київ) Влох Святослав
2 566 11 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Костянтин
3 1 15 Авраменко Антон Каплій Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
4 565 20 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
5 602 24,5 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна СССР (Іллічівськ) Рюпін Сергій
6 60 29,5 Скасків Антон Кобзева Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
Етап 1/2 F
М № S Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 14 53 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо-Київ (Київ) Влох Святослав
2 1 48 Авраменко Антон Каплій Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
3 566 45 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Костянтин
4 602 43 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна СССР (Іллічівськ) Рюпін Сергій
5 565 41 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
6 60 29 Скасків Антон Кобзева Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
7 66 21 Шилов Дмитро Порохова Софія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
8 68 19 Щепкин Михаил Абрамова Наталья Грация МГУ-1 (Москва) Комаров Сергей
9 601 12 Ткаченко Євген Храпак Валерія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
10 11 9 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
11 34 6 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
12 78 4 Тюткало Сергій Строкач Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
Етап 1/4 F
М № S Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 14 54 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо-Київ (Київ) Влох Святослав
1..2 1 54 Авраменко Антон Каплій Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
3 566 50 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Костянтин
4..5 60 46 Скасків Антон Кобзева Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
4..5 602 46 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна СССР (Іллічівськ) Рюпін Сергій
6 565 45 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
7 66 37 Шилов Дмитро Порохова Софія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
8 11 36 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
9..10 68 31 Щепкин Михаил Абрамова Наталья Грация МГУ-1 (Москва) Комаров Сергей
9..10 601 31 Ткаченко Євген Храпак Валерія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
11 34 29 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
12 78 25 Тюткало Сергій Строкач Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
13 49 21 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
14 478 20 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
15..16 24 18 Ємелін Василь Князькова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
15..16 120 18 Семенчук Дмитро Сорока Діана Профіт (Харків) Кочнєв Олег
17 133 17 Тіщенко Олексій Поліщук Аліса Аматор-Спорт-Данс (Київ) Кеба Алла, Мирослав
18 76 15 Шохін Валерій Літвінова Віра Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
19..20 32 14 Кононович Олександр Бондаренко Ольга Шанс (Київ) Бисько Олексій
19..20 13 14 Великголова Богдан Гречана Діана Данс-Лайф (Чернівці) Влох Дмитро
21 41 13 Паньков Іван Трубецька Ганна Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
22 26 10 Ісаєв Андрій Свірідова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергій
23..24 217 8 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
23..24 95 8 Камнев Олександр Устюгова Світлана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина

Дата: 29.11.2009 Всього пар: 45
8 Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 35
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по классах
1 Категорія: Дор Лат н/д:45



Етап 1/8 F
М № S Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..4 14 44 Влох Дмитро Ваганова Катерина Динамо-Київ (Київ) Влох Святослав
1..4 78 44 Тюткало Сергій Строкач Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
1..4 11 44 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
1..4 60 44 Скасків Антон Кобзева Поліна Супутник (Харків) Францен Сергій
5 34 43 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
6 1 40 Авраменко Антон Каплій Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
7..9 478 39 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
7..9 66 39 Шилов Дмитро Порохова Софія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
7..9 566 39 Числов Сергій Числова Дар'я Вояж (Харків) Бобрусь Костянтин
10 602 38 Кузьменко Ігор Кузьменко Тетяна СССР (Іллічівськ) Рюпін Сергій
11..12 68 37 Щепкин Михаил Абрамова Наталья Грация МГУ-1 (Москва) Комаров Сергей
11..12 49 37 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
13 133 36 Тіщенко Олексій Поліщук Аліса Аматор-Спорт-Данс (Київ) Кеба Алла, Мирослав
14 217 35 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
15..16 26 34 Ісаєв Андрій Свірідова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергій
15..16 76 34 Шохін Валерій Літвінова Віра Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
17 565 33 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
18..20 41 31 Паньков Іван Трубецька Ганна Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
18..20 95 31 Камнев Олександр Устюгова Світлана Оріон (Київ) Дикий Андрій, Жебрак Ірина
18..20 120 31 Семенчук Дмитро Сорока Діана Профіт (Харків) Кочнєв Олег
21..22 13 30 Великголова Богдан Гречана Діана Данс-Лайф (Чернівці) Влох Дмитро
21..22 601 30 Ткаченко Євген Храпак Валерія Фаворит (Київ) Стадніков Володимир
23..24 32 28 Кононович Олександр Бондаренко Ольга Шанс (Київ) Бисько Олексій
23..24 24 28 Ємелін Василь Князькова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
25 23 23 Єгоров Дмитро Шаніна Анастасія Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
26 17 22 Гилюк Олег Стєрлєва Ірина Силует (Харків) Хавкін Геннадій
27..28 21 19 Дикий Ігор Лисова Анна Лілея (Черкаси) Фролова Вера
27..28 65 19 Черепаня Роман Грещук Христина Крок (Стрий Львів.обл.) Черепаня Тарас
29 31 17 Колода Денис Раскіна Віра Силует (Миколаїв) Константинова Марина
30 55 16 Салін Сергій Заіченко Марія Динамо-Харків (Харків) Рудая Анна, Естеровський Вадим
31 567 15 Гончаров Дмитро Луценко Тетяна ЗАЛК (Запоріжжя) Кочкарьов Юрій
32 578 12 Єгоров Юрій Столяренко Катерина Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергій
33 409 7 Трубчинський Єгор Тракалюк Тетяна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
34..35 16 6 Ганушевич Олександр Кравчук Діана Шанс (Київ) Бисько Олексій
34..35 67 6 Шокарев Костянтин Дюденко Ганна Шанс (Київ) Бисько Олексій
36 140 5 Московченко Олексій Невмержицька Анна Фантом (Київ) Науменко Максим
37..38 18 4 Гуляєв Олексій Работа Юлія Оскар (Харків) Работа Вадим
37..38 517 4 Лук'янець Микита Безпала Марина Тандем (Київ) Горовецький Олександр
39..40 53 3 Ряшенцев Сергій Селіонова Марина Супутник (Харків) Францен Сергей, Гонтаренко Єкатерина
39..40 40 3 Опанасенко Олександр Машачкова Олена Арт (Кіровоград) Григорьева Олена, Ткач Юрій
41..42 20 2 Джарагян Арам Джарагян Ліана Престиж (Київ) Троїцкий Дмитро, Ноговіцина Марія
41..42 36 2 Мойсеєнко Владислав Коваль Євгенія Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
43..44 62 1 Сукач Микола Савченко Анастасія Джан-Ель (Феодосія) Баракян Каріна
43..44 64 1 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
45 219 0 Колесник Дмитро Котова Марина Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна


1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 19
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 14
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 8
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Мол-2 Ст н/д:19



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 91 5 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
2 116 12 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постникови Вадим та Ольга
3 363 15 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
4 104 21 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
5 119 24 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
6 106 28 Моцний Євген Суліма Валерія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 116 36 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постникови Вадим та Ольга
2 91 35 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
3 119 31 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
4 104 28 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
5 363 27 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
6 106 22 Моцний Євген Суліма Валерія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
7 112 21 Прокопчук Володимир Звездова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
8..9 81 20 Барталь Денис Філенко Вікторія Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
8..9 90 20 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
10 137 15 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
11 109 8 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Ювента (Київ) Марченко Володимир, Павлова Олена
12 700 7 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 363 45 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
2..3 116 42 Рябцев Антон Побоженко Христина Форум (Донецьк) Постникови Вадим та Ольга
2..3 109 42 Одінцов Володимир Акімова Анастасія Ювента (Київ) Марченко Володимир, Павлова Олена
4 104 41 Малєтін Ілля Садовська Юлія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
5 91 40 Доля Владислав Сидорова Олександра Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
6 106 38 Моцний Євген Суліма Валерія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
7 112 37 Прокопчук Володимир Звездова Марія Динамо-Київ (Київ) Тепленко Поліна
8 81 36 Барталь Денис Філенко Вікторія Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
9..10 137 35 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
9..10 700 35 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
11..12 119 34 Сеник Ярослав Андренко Аліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
11..12 90 34 Дахновський Дмитро Сукач Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
13 287 23 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) Гурик Тарас
14..15 114 16 Ротарь Олексій Шило Катерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
14..15 82 16 Білоус Артем Ілюшенко Олеся Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
16 110 13 Посмітюх Олександр Полив’яна Анастасія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
17 79 8 Лобченко Микита Біліневич Альона Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
18 288 4 Філінський Любомир Міщенко Анастасія Аеліта (Львів) Прочко Юрій
19 413 1 Василенко Владислав Ільченко Ірина Реверанс (Київ) Кравчук Оксана, Сергій
___________________________________________________________


1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 29.11.2009 Всього пар: 20
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 17
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 7
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
1 Категорія: Мол-2 Лат н/д:20



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 115 8 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 565 8 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
3 84 16 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
4 113 22 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
5 100 25 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
6 478 26 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 115 43 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2 565 40 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
3 113 33 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
4 100 31 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
5 478 30 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
6 84 26 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
7..8 137 17 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
7..8 93 17 Ісаєв Андрій Свірідова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергій
9 120 16 Сименчук Дмитро Сорока Діана Профіт (Харків) Кочнєв Олег
10 287 9 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) Гурик Тарас
11..12 95 4 Камнев Олександр Устюгова Світлана Оріон (Київ) Дикий Андрій
11..12 518 4 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 115 44 Рябчич Дмитро Юдицька Рузанна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
2..3 84 42 Васюк Кирило Черепкова Анастасія Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
2..3 565 42 Сердюк Нікіта Біатова Анастасія Топ-Денс (Харків) Волков Ігор, Іванова Елла
4..5 113 40 Просянюк Максим Христюк Маргарита Супутник (Харків) Францен Сергій
4..5 478 40 Циганок Станіслав Гридина Марина Супутник (Харків) Францен Сергій
6..7 93 39 Ісаєв Андрій Свірідова Вероніка Сузір'я (Харків) Кобзарь Сергій
6..7 137 39 Самсон Денис Маркіна Наіра ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
8 287 38 Бельбас Микола Систалюк Христина Динамо-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) Гурик Тарас
9 95 37 Камнев Олександр Устюгова Світлана Оріон (Київ) Дикий Андрій
10 518 33 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
11 100 32 Кунченко Антон Шевченко Кристина Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
12 120 29 Сименчук Дмитро Сорока Діана Профіт (Харків) Кочнєв Олег
13 96 22 Катана Ігор Кириленко Катерина Альта (Київ) Мартинюк Олена
14 105 17 Мансуров Тагір Андєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
15 111 16 Примаковський Олександр Захарова Лілія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
16 88 15 Гікалов Іван Гікалова Анастасія Вояж (Харків) Меліхов Вадим
17 101 12 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир, Павлова Олена
18..20 92 1 Зубенко Максим Сбоева Настя Ритми (Донецьк) Точка Сергій
18..20 158 1 Злидник Віталій Мельниченко Світлана Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
18..20 83 1 Бурдюгов Денис Моісеєнко Євгенія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
1 1 1 1 1 1
2
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 27
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 20
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 9
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Мол-1 Ст н/д:27



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 448 6 Коротченко Олександр Данилович Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
2 363 9 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
3 370 20 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Анна
4 161 22 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
5 141 25 Барталь Денис Філенко Вікторія Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
6 407 31 Негребецький Вадим Кремпіц Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
7 173 31 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнова Вікторія
8 700 36 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 448 37 Коротченко Олександр Данилович Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
1..2 363 37 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
3 161 35 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
4 370 33 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Анна
5 141 32 Барталь Денис Філенко Вікторія Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
6 173 25 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнова Вікторія
7..8 407 24 Негребецький Вадим Кремпіц Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
7..8 700 24 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
9 404 17 Луцький Владислав Євтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
10..11 205 16 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
10..11 164 16 Коросташов Деніс Костильова Наталія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
12 410 11 Лашко Аркадій Єременко Наталія Горизонт (Запоріжжя) Єрмоленко Анастасія
13 190 6 Романенко Андрій Климова Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
14 150 2 Волобуєв Ігор Чудік Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 363 45 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
2..4 141 43 Барталь Денис Філенко Вікторія Динамо-Запоріжжя (Запоріжжя) Шевченко Руслан
2..4 161 43 Іліч Марко Літвінова Марія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
2..4 448 43 Коротченко Олександр Данилович Софія Стиль (Донецьк) Гончаров Сергій
5 173 42 Марінеско Роман Дробатюк Ярина Віка-Данс (Львів) Ільїнова Вікторія
6 370 41 Калюжний Руслан Каліщук Валерія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Анна
7..8 205 40 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
7..8 404 40 Луцький Владислав Євтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
9 164 39 Коросташов Деніс Костильова Наталія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
10 407 37 Негребецький Вадим Кремпіц Яніна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
11 700 33 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
12 190 30 Романенко Андрій Климова Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
13..14 150 28 Волобуєв Ігор Чудік Тетяна Супаданс (Київ) Соронович Ігор
13..14 410 28 Лашко Аркадій Єременко Наталія Горизонт (Запоріжжя) Єрмоленко Анастасія
15 155 24 Демідов Кирило Костельникова Анна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
16 191 17 Ротарь Олексій Шило Катерина Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
17 188 14 Радченко Дмитро Сидоренко Ірина Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
18 170 7 Липовецький Сергій Стовба Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
19..21 175 6 Марченко Юра Глушко Анжеліка Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
19..21 176 6 Надєждін Олександр Конар Ангеліна Супутник (Харків) Францен Сергей, Гонтаренко Єкатерина
19..21 227 6 Бондаренко Макар Сухоставська Вікторія Віннер-Клаб (Київ) Литвиненко Вадим, Кордонець Катерина
22..24 166 4 Кудін Владислав Рибицька Олена Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
22..24 162 4 Ільїн Павло Стольнікович Катерина Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
22..24 199 4 Ткаченко Артем Ключко Юлія Лілея (Черкаси) Фролова Вера
25 153 3 Горбач Богдан Доля Анастасія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
26 251 2 Мельниченко Олександр Берест Олеся Силует (Харків) Білко Яніна
27 148 1 Василенко Влад Ільченко Іра Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 29.11.2009 Всього пар: 35
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 28
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 10
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Мол-1 Лат н/д:35



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 169 6 Кухарський Віктор Карпова Анна Динамо-Іллічівськ (Іллічівськ) Марич Сергій
2 154 9 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергей, Гонтаренко Єкатерина
3 362 15 Карташов Олександр Галькевич Анастасія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Сергій
4 164 24 Коросташов Деніс Костильова Наталія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
5 208 25 Шиндер Єфим Кузьєва Анастасія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
6 205 26 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
7 518 35 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1..2 154 39 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергей, Гонтаренко Єкатерина
1..2 169 39 Кухарський Віктор Карпова Анна Динамо-Іллічівськ (Іллічівськ) Марич Сергій
3 362 37 Карташов Олександр Галькевич Анастасія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Сергій
4 205 28 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
5 164 20 Коросташов Деніс Костильова Наталія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
6..7 518 19 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
6..7 208 19 Шиндер Єфим Кузьєва Анастасія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
8 363 18 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
9 568 17 Ковтун Владислав Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
10 172 13 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11 700 10 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
12 198 8 Тимошенко Єгор Чернюк Анастасія Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
13 157 3 Доскоч Андрій Жук Юлія Динамо-Харків (Харків) Рудая Анна, Естеровський Вадим
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 169 44 Кухарський Віктор Карпова Анна Динамо-Іллічівськ (Іллічівськ) Марич Сергій
2 154 43 Грицина Роман Марющенко Дар'я Супутник (Харків) Францен Сергей, Гонтаренко Єкатерина
3 362 41 Карташов Олександр Галькевич Анастасія ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Сергій
4 518 38 Василенко Олександр Мартенюк Ірина Данс-Університет (Київ) Завадський Володимир
5..6 205 36 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
5..6 208 36 Шиндер Єфим Кузьєва Анастасія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
7 363 35 Куцик Олексій Кісіль Світлана ДЮСШ №1 (Одеса) Палій Віктор
8 568 34 Ковтун Владислав Красношапка Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
9 164 32 Коросташов Деніс Костильова Наталія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
10 172 30 Мансуров Тагір Андрєєва Вікторія Горизонт (Харків) Літвінов Олексій
11..13 700 24 Ніколаєв Володимир Пархоменко Вікторія Супаданс (Київ) Соронович Ігор
11..13 157 24 Доскоч Андрій Жук Юлія Динамо-Харків (Харків) Рудая Анна, Естеровський Вадим
11..13 198 24 Тимошенко Єгор Чернюк Анастасія Лотос (Харків) Дмитренко Людмила
14 101 16 Курілов Юрій Ільїна Яна Ювента (Київ) Марченко Володимир, Павлова Олена
15 570 15 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила
16 404 14 Луцький Владислав Євтошук Марія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
17 579 12 Шевчук Геннадій Мирона Анна Юріс (Київ) Сенченко Юрій, Тетяна
18 178 9 Нєвєнчанний Дмитро Мітченко Марія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
19 186 8 Примаковський Олександр Захарова Лілія Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
20..21 170 6 Липовецький Сергій Стовба Анна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
20..21 155 6 Демідов Кирило Костельникова Анна Елегія (Краматорськ) Рудаков Владислав
22..23 174 5 Марченко Олександр Сидоренко Валерія Лілея (Черкаси) Фролова Вера
22..23 190 5 Романенко Андрій Климова Наталія Шанс (Київ) Беднягіна Ірина
24 580 3 Латанюк Ілля Портнягіна Олена Міф (Київ) Дибань Людмила
1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 29.11.2009 Всього пар: 33
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 23
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 10
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Юн-2 Ст н/д:33



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 277 5 Францен Олександр Щучинська Ольга Супутник (Харків) Францен Сергей
2 245 12 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
3 279 13 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
4 274 21 Урсатій Влад Рябовіл Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
5 226 26 Боднарь Максим Маковецька Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій
6 258 28 Новак Константин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 279 43 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 245 41 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
3 277 40 Францен Олександр Щучинська Ольга Супутник (Харків) Францен Сергей
4..5 226 29 Боднарь Максим Маковецька Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій
4..5 258 29 Новак Константин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
6 274 27 Урсатій Влад Рябовіл Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
7 290 18 Комельков Вдалислав Довгань Олена Україна (Полтава) Рагуліна Олена
8..9 244 11 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
8..9 278 11 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постникови Вадим та Ольга
10 222 10 Базелевський Михайло Денисова Анастасія Анастасія (Одеса) Кісліна Анастасія
11 243 9 Ларіонов Максим Соловей Анна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
12 520 2 Ануфрієв Михайло Козлова Євгенія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 279 45 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 243 44 Ларіонов Максим Соловей Анна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
3 277 43 Францен Олександр Щучинська Ольга Супутник (Харків) Францен Сергей
4 245 42 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
5 274 40 Урсатій Влад Рябовіл Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
6 258 36 Новак Константин Сафонова Еліна Горизонт (Харків) Леонтьев Олексій, Тахтамишева Світлана
7 226 32 Боднарь Максим Маковецька Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій
8 520 31 Ануфрієв Михайло Козлова Євгенія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
9 244 26 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
10 222 23 Базелевський Михайло Денисова Анастасія Анастасія (Одеса) Кісліна Анастасія
11..12 290 22 Комельков Вдалислав Довгань Олена Україна (Полтава) Рагуліна Олена
11..12 278 22 Хараман Дмитро Молодець Дар'я Форум (Донецьк) Постникови Вадим та Ольга
13..14 227 17 Бондаренко Макар Сухоставська Вікторія Віннер-Клаб (Київ) Литвиненко Вадим, Кордонець Катерина
13..14 235 17 Зайцев Борис Онацька Настя Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
15..16 234 16 Жук Дмитро Парфенюк Катя Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
15..16 246 16 Лялька Богдан Солдатова Олександра Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
17 364 15 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
18 230 14 Головко Антон Непийпиво Юлія Інко (Полтава) Прокопенко Олександр
19 251 12 Мельниченко Олександр Берест Олеся Силует (Харків) Білко Яна
20 229 10 Гавриленко Женя Шевченко Саша Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
21..22 275 7 Ухін Максим Громова Марія Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор
21..22 263 7 Писаренко Ігор Богачьова Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
23 471 3 Столяров Андрій Швидка Альбіна Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
24 221 0 Андрушко Артур Казидуб Крістіна Рондо (Львів) Астремська Людмила
1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 41
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 29
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
2 Категорія: Юн-2 Лат н/д:40



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 255 7 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
2 279 10 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3 232 13 Дроботов Роман Овчинникова Ксенія Капель (Дніпропетровськ) Грузинцев Євгеній
4 225 23 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
5 268 25 Сиром'ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнєв Олег
6 222 30 Базелевський Михайло Денисова Анастасія Анастасія (Одеса) Кісліна Анастасія
7 238 32 Калюжний Віталій Решетілова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 255 43 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
2 279 39 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
3 232 38 Дроботов Роман Овчинникова Ксенія Капель (Дніпропетровськ) Грузинцев Євгеній
4 268 35 Сиром'ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнєв Олег
5 225 29 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
6 238 20 Калюжний Віталій Решетілова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
7 222 18 Базелевський Михайло Денисова Анастасія Анастасія (Одеса) Кісліна Анастасія
8 226 17 Боднарь Максим Маковецька Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій
9 245 16 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
10 266 14 Садуро Микола Ситник Олеся Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
11..12 290 12 Комельков Вдалислав Довгань Олена Україна (Полтава) Рагуліна Олена
11..12 361 12 Тесленко Олексій Галькевич Ольга ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Сергій
13..14 243 11 Ларіонов Максим Соловей Анна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
13..14 274 11 Урсатій Влад Рябовіл Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 279 43 Хондарь Павло Хеджази Даяна Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
2 232 41 Дроботов Роман Овчинникова Ксенія Капель (Дніпропетровськ) Грузинцев Євгеній
3..5 238 38 Калюжний Віталій Решетілова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
3..5 225 38 Бесєдін Андрій Стаценко Таісія Профіт (Харків) Кочнєв Олег
3..5 255 38 Москальчук Микита Дзнеладзе Ніно Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
6 268 37 Сиром'ятников Дмитро Кравчук Дарья Профіт (Харків) Кочнєв Олег
7..9 274 25 Урсатій Влад Рябовіл Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
7..9 361 25 Тесленко Олексій Галькевич Ольга ТЦ Маріч (Одеса) Маріч Сергій
7..9 222 25 Базелевський Михайло Денисова Анастасія Анастасія (Одеса) Кісліна Анастасія
10 226 23 Боднарь Максим Маковецька Дарина Оріон (Київ) Дикий Андрій
11 245 22 Лоторєв Євген Семеренко Анастасія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
12..14 266 21 Садуро Микола Ситник Олеся Променад (Херсон) Кузьєва Наталія
12..14 290 21 Комельков Вдалислав Довгань Олена Україна (Полтава) Рагуліна Олена
12..14 243 21 Ларіонов Максим Соловей Анна Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
15 223 20 Білий Єгор Власова Ірина Лідер (Нікополь) Бузін Олександр
16 244 18 Латанюк Ілля Портнягіна Альона Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
17 252 17 Мігур Даніель Пак Анастасія Лілея (Черкаси) Фролова Вера
18..20 270 13 Сорока Дмитро Буракова Олександра Профіт (Харків) Кочнєв Олег
18..20 284 13 Юрченко Богдан Каспрун Мирослава Рондо (Львів) Астремська Людмила
18..20 360 13 Левшин Антон Гринько Лера Каскад (Лозовая) Мірошниченко Дмитро, Ольга
21 289 8 Мух Антуан Мух Олена Супутник (Харків) Кутявіна Світлана
22..23 263 6 Писаренко Ігор Богачьова Анна Астра (Київ) Григорович Віталій та Вероніка
22..23 358 6 Олійник Олександр Гром Зоряна Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим
24..25 359 4 Кукало Олександр Добровольська Вікторія Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим
24..25 364 4 Галактіонов Олексій Бєлова Альона Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю

Дата: 29.11.2009 Всього пар: 32
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 22
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 13
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
Категорія: Юн-1 Ст н/д:32



Final
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
297 5 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
328 10 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
302 18 Вихованець Олександр Сиренко Віолєтта Топ-Денс (Харків) Іванова Елла, Волков Ігор, Кравчук Віктор
311 21 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
313 21 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
307 30 Джансиз Миколай Заднепровська Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
1/2 F
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
297 35 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
328 35 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
311 31 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
313 27 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
302 26 Вихованець Олександр Сиренко Віолєтта Топ-Денс (Харків) Іванова Елла, Волков Ігор, Кравчук Віктор
307 20 Джансиз Миколай Заднепровська Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
333 17 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
350 15 Федоров Олексій Крук Єлізавета Діамант (Одеса) Федорови Анна, Денис
354 15 Ярмоленко Максим Коритнік Єлизавета Тіп-Топ (Донецьк) Постников Вадим, Богатищев Олег, Мущанова Тетяна
325 15 Маркин Олександр Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
336 14 Решетнік Євген Азарова Вікторія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
320 9 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій
324 7 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
449 4 Тимчук Віталій Ауер Анастасія Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим
1/4 F
№  Партнер Партнерка Клуб Тренер
311 34 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
297 30 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
313 28 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
328 28 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
333 27 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
302 26 Вихованець Олександр Сиренко Віолєтта Топ-Денс (Харків) Іванова Елла, Волков Ігор, Кравчук Віктор
354 25 Ярмоленко Максим Коритнік Єлизавета Тіп-Топ (Донецьк) Постников Вадим, Богатищев Олег, Мущанова Тетяна
350 24 Федоров Олексій Крук Єлізавета Діамант (Одеса) Федорови Анна, Денис
324 24 Максименко Олександр Павлова Валерія Данс-Степ (Маріуполь) Арепьєв Дмитро
307 23 Джансиз Миколай Заднепровська Ксенія Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
320 21 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій
449 21 Тимчук Віталій Ауер Анастасія Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим
336 18 Решетнік Євген Азарова Вікторія Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
325 18 Маркин Олександр Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
292 17 Біда Олексій Преап Даніелла Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
332 17 Паролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
308 14 Діденко Марк Стоказ Катерина Топ-Денс (Харків) Кравчук Віктор
334 13 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
343 13 Смірнов Влад Атрошенко Маша Оріон (Київ) Дикий Андрій
316 12 Корабльов Влад Сухотська Юлія Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
500 12 Мороз Андрій Мороз Катерина Натхнення (Вінниця) Байделюк Сніжана
349 11 Федичен Денис Лазарчук Анжеліка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
347 10 Тимошенко Антон Школьна Анастасія Ніка (Чернігів) Шудра Олена, Загоруйко Олексій
294 9 Богомол Олег Громова Дарія Школа Гараніної (Суми) Медуниця Олексій та Людмила
214 8 Дружинін Нікіта Могімі Каріна Гранд-Дует (Київ) Андрусенко Марина, Грабовський Олексій
286 8 Габчак Вадим Федорук Анастасія Динамо-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) Гурик Тарас
356 7 Яцкевич Лев Аралова Ольга Силует (Харків) Белко Яна
340 6 Савицький Максим Папенко Олександра Галатея (Київ) Шиманський Андрій
1 KYIV OPEN 2009 - XIV-ті традиційні відкриті змагання зі спортивного танцю
2
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 45
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 32
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 16
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Юн-1 Лат н/д:45



Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 297 7 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
2 311 10 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
3 313 16 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
4 344 23 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Гречана Діана
5 315 24 Коваленко Назар Романчук Яна Данс-Люкс (Докучаєвськ) Васюк Кирило
6 342 25 Скасків Олег Теклемариам Лелисе Супутник (Харків) Францен Сергей
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 311 38 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
2 297 35 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
3..4 315 33 Коваленко Назар Романчук Яна Данс-Люкс (Докучаєвськ) Васюк Кирило
3..4 313 33 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
5 342 26 Скасків Олег Теклемариам Лелисе Супутник (Харків) Францен Сергей
6 344 25 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Гречана Діана
7 325 21 Маркин Олександр Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
8 350 15 Федоров Олексій Крук Єлізавета Діамант (Одеса) Федорови Анна, Денис
9 367 14 Ажажа Нікіта Бєлова Наталія Натхнення (Харків) Забєлін Олександр, Антипова Ірина
10 328 13 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
11 352 9 Чечкін Дмитро Чечкина Екатерина Натхнення (Харків) Забєлін Олександр, Антипова Ірина
12 320 8 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 313 45 Калюжний Віталій Решетилова Дар’я Акцент (Полтава) Рагуліна Олена
2 315 41 Коваленко Назар Романчук Яна Данс-Люкс (Докучаєвськ) Васюк Кирило
3 297 40 Броварський Ярослав Гижко Єлизавета Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
4 342 38 Скасків Олег Теклемариам Лелисе Супутник (Харків) Францен Сергей
5 352 33 Чечкін Дмитро Чечкина Екатерина Натхнення (Харків) Забєлін Олександр, Антипова Ірина
6 311 32 Казаков Денис Саханенко Єкатерина Фієста (Запоріжжя) Шевцов Генадій
7 344 31 Соломович Артур Чернишевська Валерія Данс-Лайф (Чернівці) Гречана Діана
8 320 30 Лебедь Денис Ткаченко Катерина Оріон (Київ) Дикий Андрій
9 325 29 Маркин Олександр Швед Ірина Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
10 350 27 Федоров Олексій Крук Єлізавета Діамант (Одеса) Федорови Анна, Денис
11 328 24 Набок Артур Рябовіл Поліна Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
12 367 23 Ажажа Нікіта Бєлова Наталія Натхнення (Харків) Забєлін Олександр, Антипова Ірина
13..15 333 20 Полтавецький Григорій Яценко Діана Карнавал-Спартак (Сімферополь) Баєв Олександр, Марченко Юлія
13..15 332 20 Паролло Валентин Боброва Анастасія Оріон (Київ) Дикий Андрій
13..15 354 20 Ярмоленко Максим Коритнік Єлизавета Тіп-Топ (Донецьк) Постников Вадим, Богатищев Олег, Мущанова Тетяна
16..17 310 14 Іванов Андрій Солієва Дар'я Міф (Київ) Дибань Людмила
16..17 343 14 Смірнов Влад Атрошенко Маша Оріон (Київ) Дикий Андрій
18..20 349 10 Федичен Денис Лазарчук Анжеліка Болеро (Вінниця) Маковій Андрій
18..20 449 10 Тимчук Віталій Ауер Анастасія Фантазія (Біла Церква) Пелих Максим
18..20 294 10 Богомол Олег Громова Дарія Школа Гараніної (Суми) Медуниця Олексій та Людмила
21..22 295 9 Бондаренко Павло Путіліна Олександра Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
21..22 334 9 Полуцький Ігор Уварова Діана Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
23 330 7 Орел Богдан Лагута Станислава Альта (Київ) Балла Олексій та Тетяна, Мартинюк Олена
24 77 4 Заяць Євген Сівацька Людмила Супаданс (Київ) Соронович Ігор, Бойко Оксана
4 Дата: 29.11.2009 Всього пар: 21
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 18
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 3
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Мол+Дор Д+С Лат н/д:21

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 444 4 Шеремет Юрій Івашечкіна Марія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
2 418 11 Жибер Андрій Вакуленко Олена Ювента-Данс (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
3 433 11 Орищенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Мосцевий В’ячеслав
4 431 16 Мойсеєнко Владислав Коваль Євгенія Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
5 129 21 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента-Данс (Київ) Арнаутов Сергій, Чамата Анна
6 138 21 Зубарь Юрій Якушева Анна Гранд-Дует (Київ) Андрусенко Марина, Грабовський Олексій
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 444 28 Шеремет Юрій Івашечкіна Марія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
2 418 22 Жибер Андрій Вакуленко Олена Ювента-Данс (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
3 129 21 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента-Данс (Київ) Арнаутов Сергій, Чамата Анна
4 431 19 Мойсеєнко Владислав Коваль Євгенія Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
5 433 18 Орищенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Мосцевий В’ячеслав
6 138 17 Зубарь Юрій Якушева Анна Гранд-Дует (Київ) Андрусенко Марина, Грабовський Олексій
7 210 16 Русаков Євген Лихнякевич Наталія Фантом (Київ) Науменко Максим
8 416 8 Гуськов Павло Сікора Олеся Рондо (Львів) Астремська Людмила
9..10 422 7 Карюк Андрій Корніленко Вікторія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
9..10 516 7 Храмцов Роман Павловська Анна Тандем (Київ) Горовецький Олександр, Калініна Олена
11 218 3 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевой В'ячеслав
12 419 2 Заріпов Андрій Різниченко Ольга Супаданс (Київ) Кобюк Ігор
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 444 26 Шеремет Юрій Івашечкіна Марія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
2 138 25 Зубарь Юрій Якушева Анна Гранд-Дует (Київ) Андрусенко Марина, Грабовський Олексій
3 431 24 Мойсеєнко Владислав Коваль Євгенія Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
4..5 416 23 Гуськов Павло Сікора Олеся Рондо (Львів) Астремська Людмила
4..5 418 23 Жибер Андрій Вакуленко Олена Ювента-Данс (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
6..8 129 22 Білак Роман Кузнєцова Надія Ювента-Данс (Київ) Арнаутов Сергій, Чамата Анна
6..8 433 22 Орищенко Олексій Войтинська Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Мосцевий В’ячеслав
6..8 210 22 Русаков Євген Лихнякевич Наталія Фантом (Київ) Науменко Максим
9 419 18 Заріпов Андрій Різниченко Ольга Супаданс (Київ) Кобюк Ігор
10 422 15 Карюк Андрій Корніленко Вікторія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
11 218 14 Мигалюк Роман Боброва Ірина Данс-Центр (Київ) Мосцевой В'ячеслав
12 516 13 Храмцов Роман Павловська Анна Тандем (Київ) Горовецький Олександр, Калініна Олена
13..15 131 12 Усок Нікіта Канченко Єлізавета Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
13..15 439 12 Сліпко Дмитро Петрова Олена Тандем (Київ) Горовецький Олександр
13..15 211 12 Ємельянов Ігор Атаманенко Тетяна Фантом (Київ) Науменко Максим
16 440 11 Смирнов Юрій Костюк Світлана Шанс (Київ) Бисько Олексій
17 450 10 Федієнко Василь Чупахіна Дар'я Мечта (Харків) Кабарухін Володимир
18..19 420 9 Ільєнко Олег Ільєнко Ольга Міф (Київ) Дибань Людмила та Олена
18..19 434 9 Пашаєв Руслан Пустовіт Марія Шанс (Київ) Тришина Катерина
20..21 130 7 Родіонов Олексій Родіонова Людмила Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
20..21 442 7 Храбуст Микола Романова Анастасія Вікторія-А (Київ) Ільїна Вікторія, Жиленко Олексій
4 Дата: 28.11.2009 Всього пар: 28
Головний суддя: Святослав Влох, Київ Всього клубiв: 14
1 Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ Всього мiст: 2
Комп'ютерне забезпечення: "Скейтинг+". (050) 353-99-43. Олексій Червінський
Катег Спортивний комісар: Віталій Григорович, Київ Состав пар по класам
3 Категорія: Мол+Дор Д+С Ст н/д:28

Етап Final
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 413 8 Василенко Влад Ільченко Іра Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
2 430 9 Марченко Юра Глушко Анжеліка Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
3 435 12 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 443 16 Шарков Михайло Деріга Ольга Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
5 429 19 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
6 412 21 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
7 441 27 Стукаленко Олексій Поліщук Катерина Віннер-Клаб (Київ) Литвиненко Вадим, Кордонець Катерина
Етап 1/2 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 443 26 Шарков Михайло Деріга Ольга Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
2 413 24 Василенко Влад Ільченко Іра Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
3 429 21 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
4 435 20 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
5 441 18 Стукаленко Олексій Поліщук Катерина Віннер-Клаб (Київ) Литвиненко Вадим, Кордонець Катерина
6 430 17 Марченко Юра Глушко Анжеліка Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
7 412 13 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
8 417 11 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента-Данс (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
9..11 130 9 Родіонов Олексій Родіонова Людмила Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
9..11 414 9 Василенко Влад Пішеніна Катерина Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
9..11 427 9 Курільний Максим Венгер Ганна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Мосцевий В’ячеслав
12 411 7 Алфімов Олег Полторацька Тома Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
13 422 5 Карюк Андрій Корніленко Вікторія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
14 131 4 Усок Нікіта Канченко Єлізавета Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
15 426 3 Кравченко Анатолій Кравченко Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
Етап 1/4 F
М №  Партнер Партнерка Клуб Тренер
1 429 27 Лось Денис Вінницька Дар`я Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
2 430 25 Марченко Юра Глушко Анжеліка Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
3..4 413 24 Василенко Влад Ільченко Іра Реверанс (Київ) Кравчук Сергій
3..4 441 24 Стукаленко Олексій Поліщук Катерина Віннер-Клаб (Київ) Литвиненко Вадим, Кордонець Катерина
5 443 23 Шарков Михайло Деріга Ольга Олтекс (Київ) Пігулевський Владислав
6..7 130 21 Родіонов Олексій Родіонова Людмила Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
6..7 414 21 Василенко Влад Пішеніна Катерина Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
8..9 417 20 Діденко Костянтин Кушнєрьова Аліна Ювента-Данс (Київ) Чамата Анна, Арнаутов Сергій
8..9 427 20 Курільний Максим Венгер Ганна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Мосцевий В’ячеслав
10 435 19 Петенко Сергій Петенко Світлана Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
11 412 18 Батіщев Володимир Ангел Анна Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
12 426 17 Кравченко Анатолій Кравченко Юлія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
13 411 16 Алфімов Олег Полторацька Тома Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
14..15 422 15 Карюк Андрій Корніленко Вікторія Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
14..15 131 15 Усок Нікіта Канченко Єлізавета Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
16 445 14 Шконда Сергій Матвєєва Людмила Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
17 424 12 Ковальов Олександр Владика Анна Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
18..19 75 10 Астанін Євген Давидова Ніна Імперія Танцю (Київ) Рибак Сергій
18..19 215 10 Бондаренко Андрій Сємєрова Олена Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
20 134 8 Уваров Андрій Уварова Юлія Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
21..23 432 7 Мотриченко Микола Козловська Ольга Тандем (Київ) Горовецький Олександр
21..23 437 7 Прикащиков Михаило Евтушик Кристина Престиж (Київ) Троїцкий Дмитро, Ноговіцина Марія
21..23 447 7 Янченко Антон Радченко Олена Спорт-Данс (Київ) Федорчук Валентина
24 136 5 Кузнєцов Олександр Демиденко Оксана Данс-Центр (Київ) Васютяк Юрій, Яна
25..27 428 2 Лебеда Борис Нізамієва Ірина Супаданс (Київ) Парфьонов Денис
25..27 425 2 Козаков Максим Новікова Олександра Супаданс (Київ) Родіоничева Ганна
25..27 438 2 Скобцов Олександр Кукса Ірина Супаданс (Київ) Портаненко Станіслав
28 421 1 Карватка Анатолій Шуллє Юлія Торіус (Вінниця) Сокур Вікторія



Обновлен 10 сен 2013. Создан 30 ноя 2009