Участь українських спортсменів в турнірі "Open Prague" зі спортивних танців в Празі (Чехія) 12-14 вересня 2014 року

12 - 14 вересеня 2014 року в чеській столиці Празі пройшов великий турнір з танцювального спорту.

Танцюристи з України брали участь у змаганнях і досягли непоганих успіхів.

Наші спортсмени із Ужгорода Володимир Лятов і Вероніка Мишко (тренер Олександра Мирославівна  Мишко, клуб "Грація" виграли WDSF World Open Standard, на другу сходинку п'єдесталу піднялися Паоло Кампіджотто та Аліна Петре з Румунії, а на третю - з Росії Іван Новіков і Анна Барбачева

Всього брало участь 96 пар із 17 країн в європейській програмі.

WDSF World Open Latin

В латині наша українська пара Роман Гербей і Віра Бондарева із Южноукраїнська (тренер Людмила Юрійовна Самчинська, клуб "Вдохновение") посіли третє місце WDSF World Open Latin Перше місце дісталось росіянам Андрію Кисельову та Анастасії Кисельової. Друге місце зайняли Джоель Лопес і Крістіна Беспечнова (Андорра).

1. Andrey Kiselev - Anastasia Kiseleva, Russian Federation

2.Joel Lopez - Kristina Bespechnova, Andorra

3. Roman Gerbey - Vera Bondareva, Ukraine

4.Andrea Silvestri - Varadi Martina, Hungary

5.Filip Karasek - Sabina Karaskova, Czech Republic

6. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova, Estonia.

На 9 сходинці таблиці результатів виявилися Олександр Ребров і Юлія Стешенко, на 22 - Володимир Лятов і Вероніка Мишко, на 92 місці - 10-11 сходинці остановілісьАртем Терехов і Анна Асєєва, на 13-й - Леонід Хохлов та Олександра Шошнева, на 22-й -Андрію Ятченко і Діана Дзуенко, всі три танцювальних дуети танцюють за Україну.

6. Andrey Philippov - Maria Tikhonova, Russian Federation

В турнірі «WDSF Open Prague Czech Republic» категорії Дорослі (Професійний Дивізіон WDSF PD) за європейською програмою виграли Емануель Валері і Таня Келети, що представляють Данію. На другу сходинку п'єдесталу зійшли Данатас Везеліс і Ліна Чаткевічуте з Литви. Третіми стали Мартін Дворак і Сюзана Сілханова з Чехії.

У тому ж турнірі тієї ж категорії, але вже в латиноамериканській програмі першими стали Андрій Зайцев і Єлизавета Черевична з Росії. Другими - Даніеле Саржента і Уляна Фоменко з Італії, третіми - Лука Серджиу і Марія Арсес з Німеччини.

На фото  Володимир Лятов і Вероніка Мишко

Танцювальна пара Володимир Лятов і Вероніка Мишко недавно виступили на Кубку Чемпіонів у Москві, а раніше - привезли перемогу з престижних змагань в Тюмені.Несмотря на політичну ситуацію, спортсменів в Росії прийняли дуже тепло.

Як розповіла Вероніка, місяць тому танцювальна пара стала переможцем престижного турніру в Тюмені (змагання тільки за запрошеннями). А в минулу суботу Володимир Лятов і Вероніка Мишко танцювали в Москві на Кубку Чемпіонів.

«Це теж змагання за запрошеннями. Учасниками були 6 пар-чемпіонів з Росії, України, Італії, Латвії, листкове і Канади », - каже Вероніка.

«Організація була на вищому рівні. І, незалежно від політичної ситуації, глядачі приймали нашу пару дуже тепло », - додає чемпіонка.