Олександр Куценко "МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР У КИЄВІ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ «ПАРАД НАДІЙ 2013".

 

Олександр Куценко "МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР У КИЄВІ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ «ПАРАД НАДІЙ 2013".




 

 

     23 та 24 лютого столиця України зібрала кращих спортсменів країни та зарубіжжя на щорічний ХХIV Міжнародний турнір зі спортивних танців "Парад надій".

 

        Змагання пройшли за активної підтримки Асоціації спортивного танцю України та його президента Святослава Влоха. Очолила суддівську команду наша співвітчизниця, заслужений тренер України, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю України Валентина Федорчук.

 

        Організаторами турніру стали Валентина Федорчук. На паркеті турніру працювала зіркова команда рефері: 5 суддів з Англії, по одному - з Південної Африки, Франції, Італії. Всі - чинні чемпіони та легенди спортивного танцю в світі.

"Парад надій" процвітає, завдяки сприянню Міністерства України у справах освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Міжнародної асоціації спортивного танцю, Асоціації спортивного танцю України.

 

     Лідер ринку побутової техніки та електроніки торгова мережа "Фокстрот. Техніка для дому" в 10 разів підтримав Міжнародний турнір зі спортивних танців "Парад надій".

 

      Було на кого подивитися! 1028 танцювальних пар з 5 країн в ці дні зібралися в Києві у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" - танцювальні дуети з України, Італії, Росії, Молдови та Казахстану. Пари зійшлися в самих різних вікових категоріях: "дорослі", "молодь 2", "молодь 1", "юніори 2", "юніори 1", "ювенали 2", "ювенали 1", "сеньйори". Також виступили за програмою "формейшн" (командні виступи) з латиноамериканської програми і Pro-Amпо аргентинському танго (в парі - вчитель і учень).


        У програмі "Параду надій-2013" відбулися Чемпіонат Європи зі спортивних танців у 8 вікових категоріях та змагання за кубок Києва. Спортсмени змагалися за єдиний у своєму роді кубок "Фокстрот" (заснований постійним партнером організаторів турніру - торговельною мережею "Фокстрот". Техніка для дому), а також зійшлися в спеціальному турнірі на краще виконання цього найскладнішого європейського танцю. Адже історики танців впевнені, що саме фокстрот надав найбільший вплив на розвиток бальних танців у всьому світі. Вважається, що деякі сучасні танці беруть свій початок саме з фокстроту!

 

    У ритмі фокстроту ми проводжаємо зиму і вітаємо весну, а з нею - кращих майстрів мистецтва танцю, які розвивають цю спортивного школу в Україні, пропагують спорт та здоровий спосіб життя серед співвітчизників.

 

   Валентина Федорчук розвиває Дитячо-юнацький спортивно-танцювальний Центр "Спорт-Данс" і разом зі своїми однодумцями 24 роки тому заснувала унікальне свято краси і грації - турнір "Парад Надій".

Елегантні фраки, розкішні сукні, вишукані зачіски - і ось чарівна мелодія повільного вальсу за лічені секунди заповнила зал столичного виставкового центру атмосферою романтичного аристократизму. Пристрасне танго змушувало серця глядачів битися в прискореному темпі, а з перших тактів повільного фокстроту або квікстепа зал наповнювала атмосфера Америки початку 1930-х років. І хоча гості турніру уважно дивилися за кожним відпрацьованим па в цьому марафоні на шпильках, багато відбивали ритм запальної джайву або пасодобля, сидячи на своїх місцях.

 

        "Парад надій" залишили яскраві спогади в душах не тільки учасників турніру, але і його глядачів. Неймовірна пластика танцюристів, яскрава режисура танців, приголомшливі костюми, спортивні силуети нікого не залишили байдужими. А ще радісна і повна веселої музики атмосфера - і все це в кубку із золотистим нарисом від генерального партнера параду Групи компаній "Фокстрот".

 

    За яскраве шоу спортсменів порадували нагородами та сюрпризами партнери "Параду надій" - торгова мережа "Фокстрот". Техніка для дому ", мережа магазинів" Секунда ", ТМ" Сандора ", Сімейний центр розвитку та розваг" Дивосвіт "та голова правління соціального центру Геннадій Виходцев, який вже 10 років допомагає відбутися" Параду Надій ".

 

        Організатори вдячні інформаційним партнерам змагання: це "Наше Радіо", газети "Точка", "Кияни", "День", а також інтернет-порталів "MostDanse", "Оглядач". Телетрансляцію турніру проводили телекомпанія НТВ + і танцювальний інтернет-портал "MostDanse".

        330 медалей були вручені кращим танцюристам України та зарубіжжя, кубок "Фокстроту" поїхав до Москви, Кубок "Фокстроту", за який на "Параді" боролися найсильніші танцювальні пари, відвезли в Росію Кирило Потапов і Марія Панева. А українська пара Гілюк Олег і Стерлева Ірина з Харкова стали кращими за виконання латиноамериканського танцю румби.

 

        Найперспективніші отримали подарунки від голови правління соціального центру, співзасновника ГК "Фокстрот" Геннадія Виходцева.

 

        Організаторам спортивного свята вдячні, в першу чергу, спортсмени. Поки вони були зайняті на паркеті, емоціями поділилися їхні батьки:

- Ми дуже вболіваємо за своїх дітей, бажаємо їм натхнення, легкого паркету і перемоги, - каже Софія Дубіль, мама Миколи Дубіля, який посів перше місце в категорії "Ювенали". - Все заради перемоги! А за результати ми вдячні клубу "Браво і керівникам Аркадію Ляшко і Наталії Яременко.

 

        Наталія Яременко, тренер успішно виступила пари, розповіла, що займається танцями вже 13 років: "Кожен рік приймаємо участь в" Параді Надій ". Сьогодні я привезла своїх учнів, які вже увійшли до фіналу".

 

        Кияни, на думку організаторів "Параду",  виступили гідно. Журі оцінили яскраві "па" вихованців клубу "Спорт-Данс" (Київ) Михайла Калістово і Олександри Рябухи (юніори 2 стандарт). Успішно виступили їх одноклубники Дмитро Рябчіч і Ганна Лісова (категорія "дорослі, латина").

 

        За яскраве шоу спортсменів подякували партнери - торговельна мережа "Фокстрот. Техніка для дому", мережа магазинів "Секунда", ТМ "Сандора", Сімейний центр розвитку та розваг "Дивосвіт". А самим маленьким танцюристам - учасникам категорії "Бейбі" (4-7 років) особливі подарунки вручив голова правління соціального центру Геннадій Виходцев, який вже 10 років допомагає відбутися "Параду Надій". Адже малюки з категорії "Бейбі" - найперспективніші танцюристи! Головні їх медалі ще попереду.

 

    Олександр КУЦЕНКО

 

 

                Результати  фіналів змагань 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед дорослих по стандарту стали.

  1. Пешкін Сергій и Олеся Мокрова-Росія. 2. Потапов Кирило і Панєва Марія-Росія.3.Зінченко Андрій и Молодець Дарья-Україна.

 

Категорія: Фінал Чемпіонат Європы по стандарту серед дорослих Adults St IDSA    

1       Peshkun Sergey -  Mokrova Olesya _ (Russia);

2          Potapov Kirill - Paneva Mariya    _ (Russia);

3       Zinchenko Andrii   -      Molodets Darya  _ (Ukraine);

4       Savinskiy Dmitriy   -     Fursova Julia      _ (Ukraine);

5       Rezepin Yury -    Rezepina Veronika      _ (Italy);

6       Mullyar Oleksandr   -    Mullyar Katerina         _ (Ukraine);

7       Antonenko Viktor  -     Kulik Olga          _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед дорослих з латиноамериканської програми стали.

  1. Літвинов Володимир і Ніколаєва Ольга-Росія.2.Числов Сергій і Числова Дарья.-Росія. 3. Бертіні Францеско і Ханзи Сабрина-Італія.

 

Категорія: Фінал Чемпионат Европы по латиноамериканской програмне среди взрослых  Adults Lat IDSA    

1       Litvinov Vladimir    -   Nikolaeva Olga  _ (Russia);

2       Chislov Sergey -  Chislova Daria   _ (Ukraine);

3       Bertini Francesco   -     Hanzi Sabrina     _ (Italy);

4       Ryabchich Dmitriy   -   Lisovaya Anna    _ (Ukraine;

5       Oligov Bogdan  - Sereda Darya      _ (Ukraine);

6       Mansurov Tagir - Evtushenko Ekaterina _ (Ukraine).

 

      Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед дорослих  по 10 танцям стали.

1.Резепин Юрій и Резепина Вероніка, Італія. 2.  Пешкин Сергій і Мокрова Олеся, Росія.3. Нуждов Олексій и Гармаш Маргарита, Україна.

 

Категорія: Фінал Чемпіонат Європи з 10 танців серед дорослих   Adults 10 dances IDSA    

1       Rezepin Yury  -   Rezepina Veronika      _ (Italy);

2       Peshkun Sergey  -Mokrova Olesya _ (Russia);

3       Nuzhdov Oleksiy   -      Garmash Margarita      _ (Ukraine);

4       Sukhomlyn Roman    -  Rabinovych Irina         _ (Ukraine);

5       Nakostenko Dmitriy -   Oshchepkova Alina     _ (Russia);

6       Terentev Vadim - Rusachenko Natalya    _ (Ukraine);

7       Umsha Leonid -  Filipchuk Natalya        _ (Russia);

8       Zaretskiy Oleksandr   -  Onishko Marina _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед сеньоров по стандарту стали.

  1. Коцарь Михайло і Мельник Ольга, Росія. 2.Мосцевой Сергій і Поспелова Ольга, Україна. 3. Храбуст Микола і Різніченко Ольга, Україна.

 

 Категория: Финал Чемпионат Европы по стандарту среди сеньоров Seniors St IDSA    

1       Kotsar Mikhail   -   Melnik Olga      _ (Russia);

2       Mostovoy Sergey   -      Pospelova Olga  _ (Ukraine);

3       Khrabust Nikolay   -     Reznichenko Olga       _ (Ukraine);

4       Sytnik Oleg  -       Sytnik       Svetlana   _ (Ukraine);

5       Motrichenko Mikola    -     Guchek Natalia  _ (Ukraine);

6       Yatsenko Sergey    -  Tsokur Ekaterina         _ (Ukraine);

7       Bolbotenko Vadim     -    Bolbotenko Inna _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед сеньоров по латиноамериканской програмне стали.

  1. Храбуст Микола і Різніченко Ольга-Україна. 2. Орел Павло і Орел Олена-Україна. 3. Колесник Дмитро і Котова Марина,Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Европи з латиноамериканскої програми серед сеньйорів Seniors Lat IDSA    

1       Khrabust Nikolay    -    Reznichenko Olga       _ (Ukraine);

2       Orel Pavel -Orel Elena _ (Ukraine);

3       Kolesnik Dmitro   -      Kotova Marina   _ (Ukraine);

4       Kovalchuk Aleksandr   -        Rechitskaya Alla _ (Ukraine);

5       Kotsar Mikhail  - Melnik Olga       _ (Russia).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед сеньйорів з 10 спортивних танців стали.

  1. Коцарь Михайло і Мельник Ольга, Росія.2. Храбуст Микола і Різніченко Ольга-Україна. 3. Мотриченко Микола і Ващук Жанна.-Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європы по 10 танцям серед сеньйорів  Seniors 10 dances IDSA                                 

1       Kotsar Mikhail  - Melnik Olga       _ (Russia;

2       Khrabust Nikolay  -      Reznichenko Olga       _ (Ukraine);

3       Motrichenko Mikola -  Vashchuk Zhanna        _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молодежи 2 по стандарту стали.

1. Зінченко Андрій і Малодець Дарья, Україна.2.Негребецький Вадим і Кремпіц Яна, Україна. 3. Демидов Кирило і Шушинська Ольга,Україна.

Категорія: Финал Чемпіонат Європи серед Молоді  2 по стандарту Youth-2 St IDSA    

1       Zinchenko Andrii    -     Molodets Darya  _ (Ukraine);

2       Negrebetskiy Vadim -   Krempits Yanina         _ (Ukraine);

3       Demidov Kirill -  Shchuchinskaya Olga  _ (Ukraine);

4       Yashan Oleg   -    Korovina Anna   _ (Ukraine);

5       Klyuchko Nikita- Bordunova Karina       _ (Ukraine);

6       Kosyuk Nazar   -  Poligach Yuliya _ (Ukraine).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молоді 2 по латиноамериканським танцам стали.

1.Олігов Богдан и Середа Дарья,Україна. 2. Беседін Андрій и Ляшенко Вікторія, Україна.3. Мансуров Тагир і Євтушенко Катерина,Україна.

Категорія: Фінал Чемпионат Европы среди молодежи 2 по латиноамериканським танцам  Youth-2 Lat IDSA    

1       Oligov Bogdan -  Sereda Darya      _ (Ukraine);

2       Besedin Andrey - Lyashenko Viktoriya   _ (Ukraine);

3       Mansurov Tagir - Evtushenko Ekaterina _ (Ukraine);

4       Khondar Pavel  -  Khedzhazi Dayana       _ (Ukraine);

5       Khudoley Ivan  -  Selezneva Alisa  _ (Ukraine);

6       Postolachi Paul-Yulian        Voitenko Galina _ (Moldova);

7       Lashko Arkadiy  -Eremenko Natalya       _ (Ukraine).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молоді 2 по 10 танцам стали.

  1. Негребецкий Вадим и Кремпіц Яна,Україна.2. Кличко Нікіта і Бордунова Карина, Україна.3. Ляшко Аркадий и Єременко Наталія, Украина.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європы по 10 танцам среди Молоді 2   

Youth-2 10 dances IDSA                                         

1       Negrebetskiy Vadim  -  Krempits Yanina         _ (Ukraine);

2       Klyuchko Nikita- Bordunova Karina       _ (Ukraine);

3       Lashko Arkadiy - Eremenko Natalya       _ (Ukraine);

4       Rotar Aleksey   -  Shilo Katerina    _ (Ukraine)         ;

5       Galaktionov Aleksey -  Moiseenko Evgeniya   _ (Ukraine);

6       Tkachenko Artyom  -    Ponomarenko Anna     _ (Ukraine);

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молоді 1 по стандарту стали.

  1. Боднар Максим і Внучкова Єлизавета, Україна.2. Лех Євгеній и Євдокимова Ксения, Росія. 3. Яшан Олег і Коровіна Анна,Україна

Категория: Фінал Чемпіонат Європы серед Молоді 1 по стандарту  

Youth-1 St IDSA                                  

1       Bodnar Maksim  -Vnuchkova Elizaveta  _ (Ukraine);

2       Lekh Evgeniy  -    Evdokimova Kseniya  _ (Russia);

3       Yashan Oleg   -    Korovina Anna   _ (Ukraine);

4       Komelkov Vlad - Dovgan Elena     _ (Ukraine);

5       Grigorev Pavel  - Tretyak Valeriya _ (Ukraine);

6       Nabok Artur   -    Mityurina Ekaterina    _ (Ukraine);

7       Opryshko Artyom    -    Vystorobskaya Lolita  _ (Ukraine);

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молоді 1з латиноамериканської програми стали.

  1. Боднар Максим и Внучкова Елизавета, Україна.2. Черніков Сергій і Харченко Олександра, Україна.3. Казаков Денис і Саханенко Катерина,Україна.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європы серед Молоді 1 по латиноамериканській програмі   Youth-1 Lat IDSA                        

1       Bodnar Maksim - Vnuchkova Elizaveta  _ (Ukraine);

2       Chernikov Sergey   -     Kharchenko Aleksandra        _ (Ukraine);

3       Kazakov Denis -  Sakhanenko Katerina   _ (Ukraine);

4       Khondar Pavel  -  Khedzhazi Dayana       _ (Ukraine);

5       Orlov Evgeniy  -  Erina Marina      _ (Ukraine);

6       Postolachi Paul-Yulian        Voitenko Galina _ (Moldova);

7       Khudoley Ivan -   Selezneva Alisa  _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед молоді 1 по 10 танцам стали.

  1. Котелков Влад і Довгань Олена, Україна. 2. Малко Глеб і Швед Ірина, Украина, 3. Вида Олексій і Лагута Станислава, Україна.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європы серед Молоді 1 по 10 танцам

Youth-1  10 dances IDSA    

 

1       Komelkov Vlad - Dovgan Elena     _ (Ukraine)

2       Malko Gleb  -      Shved Iryna         _ (Ukraine)

3       Bida Aleksey   -   Laguta Stanislava        _ (Ukraine)

4       Sakun Fedor   -    Kovalenko Karina       _ (Ukraine)

5       Kostyushko Konstantin    -    Lapina Mariya    _ (Ukraine)

6       Dozorov Daniil  -Bazdyreva Elizaveta    _ (Russia)

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед юніорів 2 по стандарту стали.

1. Дружинін Нікіта і Мірошниченко Діана, Україна. 2. Калістов Михайло і Рябуха Олександра, Україна. 3. Кораблев Владислав і Сухоцька Юлія, Україна. 

Категорія: Фінал Чемпіонат Європи серед юніорів 2 по стандарту

JUN-2 St IDSA    

1       Druzhinin Nikita  -       Miroshnichenko Diana         _ (Ukraine);

2          Kalistov Mikhail   -    Ryabukha Aleksandra  _ (Ukraine);

3       Korablov Vladislav  -   Sukhotska Yuliya        _ (Ukraine);

4       Melnichenko Vladislav   -      Pismennaya Anna        _ (Ukraine);

5       Krivov Vadim  -  Gammova Kseniya      _ (Ukraine);

6       72     32     Aytimbetov Mikolay-   Dolzhikova Yaroslava _ (Ukraine);

7       288   35     Fedorov Oleksii- Kruk Elyzaveta   _ (Ukraine);

8       310   38     Maksimenko Aleksandr    -    Kuznetsova Lyubina    _ (Ukraine).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед  юниорів 2 по латиноамериканським танцям стали.

  1. Авганян Сергій і Шаповалова Дарья, Україна. 2. Скасків Олег і Сіренко Віолетта, Україна. 3. Мельниченко Владислав і Письменна Анна, Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європы серед юніорів 2 по латиноамериканскій програмі   JUN-2 Lat IDSA                                

1       Agvanyan Sergey   -      Shapovalova Darya      _ (Ukraine);

2       Skaskiv Oleg   -   Sirenko Violetta _ (Ukraine);

3       Melnichenko Vladislav   -      Pismennaya Anna        _ (Ukraine);

4       Polyakov Nikita- Khodina Yuliya  _ (Russia);

5       Aytimbetov Mikolay -  Dolzhikova Yaroslava _ (Ukraine);

6       Fedorov Oleksii- Kruk Elyzaveta   _ (Ukraine);

7        Maksimenko Aleksandr  -     Kuznetsova Lyubina    _ (Ukraine);

8       Lebed Denis   -     Putilina Aleksandra     _ (Ukraine);

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед юниоров 2 стали.

  1. Федоров Олексій і Крук Єлизавета, Україна. 2. Атимбетов Микола і Должникова Ярослава, Україна. 3. Котов Павло і Скорина Катерина,Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європи серед юніорів 2 по 10 танцям

JUN-2    10 dances IDSA    

1       Fedorov Oleksii -Kruk Elyzaveta   _ (Ukraine);

2       Aytimbetov Mikolay -  Dolzhikova Yaroslava _ (Ukraine);

3       Kotov Pavel   -    Skorina Ekaterina        _ (Ukraine);

4       Maksimenko Aleksandr  -      Kuznetsova Lyubina    _ (Ukraine);

5       Lebed Denis    -    Putilina Aleksandra     _ (Ukraine);

6       Grama Alexandru     -   Bugaev Alexa     _ (Moldova).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед юниоров 1 по стандарту.

  1. Василенко Нікіта і Солодухина Олександра. Україна. 2. Налотов Антон і Солодухина Журавльова Анастасія, Україна. 3. Савицький Денис і Трегуб ЕОена, Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європи серед юніорів 1 по стандарту

JUN-1 St IDSA    

1       Vasilenko Nikita   -      Solodukhina Aleksandra       _ (Ukraine);

2       Nalotov Anton  - Zhuravlova Anastasiya         _ (Ukraine);

3       Savitskiy Denis  - Tregub Olena      _ (Ukraine);

4       Pankratov Artur -Yudashova Elizaveta   _ (Ukraine);

5       Tereshchenko Georgii- Mazur Svetlana  _ (Ukraine);

6       Getalo Aleksey  - Polischuk Sofiya         _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед юниорів 1 по латиноамериканскій програмі стали.

  1. Степурко Влад и Васютяк Даяна. 2. Павленко Валерий и Пилник Анастасия, Украина. 3. Романюк Богдан и Лапатина Анастасия, Украина.

Категория: Фінал Чемпіонат Європи серед юниорів 1 по латиноамериканскій программі  JUN-1  Lat IDSA    

1       Stepurko Vlad  -  Vasyutyak Dayana       _ (Ukraine);

2       Pavlenko Valeriy   -      Pilnik Anastasiya         _ (Ukraine);

3       Romanyuk Bogdan   -   Lapatina Anastasiya     _ (Ukraine);

4       Krayniy Maksim -Kovalenko Vlada         _ (Ukraine);

5       Vasilenko Nikita   -      Solodukhina Aleksandra       _ (Ukraine);

6       Getalo Aleksey -  Polischuk Sofiya         _ (Ukraine);

7       Pankratov Artur-Yudashova Elizaveta   _ (Ukraine);

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед юниоров 1 по 10 танцам стали.

  1. Павленко Валерій и Пилник Анастасія, Україна. 2. Василенко Нікіта і Солодухіна Олександра, Україна. 3. Панкратов Артур і Юдашова Єлизавета, Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європы середи юниорів 1 по 10 танцам

JUN-1   10 dances IDSA                            

1       Pavlenko Valeriy  -       Pilnik Anastasiya         _ (Ukraine);

2       Vasilenko Nikita    -     Solodukhina Aleksandra       _ (Ukraine);

3       Pankratov Artur- Yudashova Elizaveta   _ (Ukraine);

4       Putilin Mikhail  - Mekhonoshina Anastasiya    _ (Ukraine);

5       Getalo Aleksey -  Polischuk Sofiya         _ (Ukraine);

6       Jirziu Anatolii -   Budeanu Valeria          _ (Moldova).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед ювеналів 2 по стандарту стали.

  1. Довгальов Богдан и Томашевска Анна, Україна. 2. Довгальов Нікіта и Федорова Олександра, Україна. 3. Усанов олександр і Костюк Марія, Україна.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європи среди ювеналів 2 по стандарту

Juv-2  St IDSA   

1       Dovgalov Bogdan  -     Tomashevska Anna      _ (Ukraine);

2       Dolgov Nikita  -  Fedorova Oleksandra  _ (Ukraine);

3       Usanov Aleksandr  -     Kostyuk Mariya  _ (Ukraine);

4       Demchenko Igor -Davidenko Vlada         _ (Ukraine);

5       63     25     Baev Mikhail  -    Basenko Elizaveta       _ (Ukraine);

6       219   27     Yanchishin Nazar     -   Zakharchenko Viktoriya       _ (Ukraine).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед ювеналів 2 по латиноамериканскій програмі стали.

  1. Сидоренко Микола і Маркіна Марія, Україна. 2. Довгальов Богдан і Томашевська Анна, Україна. 3. Янчишин Назар і Захарченко Вікторія, Україна.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європи серед Ювеналів 2 по латиноамериканскій програмі     Juv-2 Lat IDSA                        

1       Sidorenko Nikolay  -    Markina Mariya  _ (Ukraine);

2       Dovgalov Bogdan   -    Tomashevska Anna      _ (Ukraine);

3       Yanchishin Nazar   -     Zakharchenko Viktoriya       _ (Ukraine);

4       Dovgan Anatolii- Khoroshun Margarita  _ (Ukraine);

5       Usanov Aleksandr    -   Kostyuk Mariya  _ (Ukraine);

6       Dolgov Nikita  -  Fedorova Oleksandra  _ (Ukraine);

7       Martynenko Oleg    -     Meskeva Darya   _ (Ukraine);

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед  ювеналів 2 по 10 танцам стали.

  1. Довгальов Богдан і Томашевська  Анна, Україна. 2. Усанов Олександр і Костюк Марія, Україна, 3. Янчишин Назар і Захарченко Вікторія, Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європы серед Ювеналів 2 по 10 танцам

Juv-2 10 dances IDSA    

1       Dovgalov Bogdan  -     Tomashevska Anna      _ (Ukraine);

2       Usanov Aleksandr  -     Kostyuk Mariya  _ (Ukraine);

3       Yanchishin Nazar   -     Zakharchenko Viktoriya       _ (Ukraine);

4       Dolgov Nikita -   Fedorova Oleksandra  _ (Ukraine);

5       Baev Mikhail  -    Basenko Elizaveta       _ (Ukraine);

6       Martynenko Oleg   -      Meskeva Darya   _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед ювеналів 1 по стандарту стали.

  1. Черноусов Данило і Кравченко Дарья. 2. Соколов Андрій и Колосова Аріна, Україна. 3. Довганич Воладимир і Гугніна Аліка, Україна.

Категорія: Финал Чемпіонат Европы среди Ювеналів 1 по стандарту 

Juv-1 St IDSA                                    

1       Chernousov Daniil   -   Kravchenko Darya       _ (Ukraine);

2       Sokolov Andrey    -     Kolosova Arina          _ (Russia);

3       Dovganich Vladimir  -  Gugnina Alika    _ (Ukraine);

4       Sadovikov Dmitriy   -   Kodak Elizaveta _ (Ukraine);

5       Medunitsa Zakhar    -    Gritsuk Dasha    _ (Ukraine);

6       Vasilchenko Maksim  - Andreeva Elizaveta      _ (Ukraine).

 

Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед ювеналів 1 по латиноамериканскій програмі стали.

  1. Соколов Андрій і Кравченко Дарья, Україна. 2. Черноусов Данило і Кравченко Дарья, Україна. 3. Довганич Володимир і Гугнина Аліка, Україна.

Категорія: Фінал Чемпіонат Європы серед Ювеналів 1 по латиноамериканскій програмі     Juv-1 Lat IDSA    

1       Sokolov Andrey- Kolosova Arina  _ (Russia);

2       Chernousov Daniil  -    Kravchenko Darya       _ (Ukraine);

3       Dovganich Vladimir  -  Gugnina Alika    _ (Ukraine);

4       Serebriakov Volodimir    -     Terzi Oleksandra         _ (Ukraine);

5       Evtushenko Timur   -    Mironkina Polina        _ (Ukraine);

6       Tretyak Mikhail - Kuzmina Anna   _ (Ukraine).

 

 Переможцями і  призерами Чемпіонату Європи серед ювеналів по 10 танцам стали.

1.Соколов Андрій і Соколова Аріна. 2. Довганич Воладимир і Гугніна Аліка, Україна. 3. Василенко Максим і Андреєва Єлизавета, Україна.

Категория: Фінал Чемпіонат Європи серед Ювеналів 1 по 10 танцям

Juv-1  10 dances IDSA    

1       Sokolov Andrey    -     Kolosova Arina          _ (Russia);

2       Dovganich Vladimir   - Gugnina Alika    _ (Ukraine);

3       Vasilchenko Maksim -  Andreeva Elizaveta      _ (Ukraine);

4       Sadovikov Dmitriy  -    Kodak Elizaveta _ (Ukraine);

5       Lozovskiy Daniil    -     Poleshchuk Alina        _ (Ukraine);

6       Stupachenko Artem  -   Gnatyuk Sofia    _ (Ukraine);

 

 

Категория: Rising Stars JUN-2 Lat                                        

1           Борисюк Руслан - Книвец Алина  Модерн (Николаев)       Катана Игорь;

2           Макеев Андрей  -Казарян Елизавета Кристалл (Харьков)  Столяренко Екатерина;

3       Грозенко Данило  -     Колесник Анастася    Альянс (Харьков)      Оксененко Андрей;

4       Куксинський Максим    -     Едишерашвили Євгения    Антарес (Киев) Белуха Дмитрий;

5       Шемет Сергей  - Заяц Ирина        Конфетти (Красноград)     Матвийчук Алексей;

6       Масенко Виктор -       Додонча Анна   Real Dancing Studio (Одесса)      Дьячков Антон, Амирханян.

 

Категория: Rising Stars Youth-1 Lat                                     

1       Швиданенко Вадим -Якименко Валентина          Ольтима (Киев)          Бакалор Тимофей, Максименко Ольга;

2       Щербак Александр -   Резниченко Владимира      Шарм (Мариуполь)  

Федорова Татьяна;

3       Бойко Денис   -  Ноник Диана     Ольтима (Киев)          Бакалор Тимофей;

4       Фисенко Максим   -    Корелова Мария        Карнавал (Москва)    Ратченкова Светлана;

5       Папян Размик  - Романенко Ольга       Мастерс (Кривой Рог)        Шульга Владимир, Луковская Полина

6          Макеев Андрей   -     Казарян Елизавета     Кристалл (Харьков)   Столяренко Екатерина;

7       Сорока Руслан  -Мухина Анастасия     Body Feet (Киев)        Яременко Игорь.

 

Категория: Hobby C+B St Ukr Open Cup    

1       Опрышко Артём   -     Высторобская Лолита        Диамант (Луганск)    Григорян Максим;

2       Пяташ Алексей - Бондарева Александра       Диамант (Луганск)    Григорян Максим;

3       Волобуев Ігор  - Арутюнян Арцвик     Данс-Центр (Киев)    Васютяк Юрий, Яна;

4       Григорович Виталий -Чернова Валерия       Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

5       Заболотний Богдан   Тихонова Юлия         Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

6       Булгаков Максимилиан      Бояршинова Ольга    Динамо - Запорожье (Запорожье)      Шевченко Руслан;

7       Кравец Марк     Храпова Ольга  Спорт-Данс (Киев)    Федорчук Валентина;

 

 Категория: Hobby C+B Lat Ukr Open Cup                                   

1       Савка Василий - Попчук Анастасия     Данслайф (Черновцы)        Великголова Богдан;

2       Ярош Володимир  -    Кирилюк Лилия         Crystal (Львов)  Лаптева Александра;

3       Бондар Артем -  Атаманюк Валерия    Гранд-Дуэт (Николаев)      Терикова Юлия;

4       Єфремов Сергей        Шинковская Екатерина     Виктория-А (Киев)    Ильина Виктория;

5       Мельниченко Александр   Зайцева Катюша        Кураж (Харьков)       

Полуляховы Сергей, Ольга;

6       Касьяненко Максим  Денисенко Анастасия         Реверанс (Киев)         Кравчук Оксана, Сергей, Федчишина Анастасия;

7       Жибер Андрей  Кузнецова Надежда   Ювента (Киев)  Чернявский Глеб.

 

 

Категория: JUN-2 C St Ukr Open Cup    

1       Жиляев Владислав   - Шкляренко Наталия  Данс Степ (Мариуполь)     Арепьев Дмитрий;

2       Невмиваний Владислав  -   Драч Єлизавета Авангард (Луганск)   Апанасова Эльмира;

3       Красуцький Данило -  Крюкова Ганна Диамант (Одесса)      Федоровы Денис, Анна;

4       Кияниця Иван   Лобойко Анастасия   Феникс (Киев)  Якименко Дмитрий;

5       Петровский Валерий Кривонос Дария        Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

6          Моисеенков Дмитрий      Гуцало Екатерина      Шaнс (Киев)      Миркин Роман, Беднягина Наталья;

7          Лебедянский Евгений     Янченко Дарья Авангард (Луганск)   Апанасова Эльмира.

 

Категория: JUN-2 C Lat Ukr Open Cup    

1       Павленко Валентин  - Черепкова Диана       Модерн (Николаев)   Катана Игорь;

2       Малоштан Евгений  - Сапич Алина     Анна (Сумы)     Мельник Роман, Анна;

3       Исаенко Дмитрий   -   Танцюра Татьяна       I-Style (Черкассы)      Кривошея Оксана;

4       Петровский Валерий Кривонос Дарья         Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

5       Черненький Никита  Никейцева Дарья       Карнавал-Спартак (Симферополь)         Баев Александр;

6       Мельський Александр        Чаплик Ярина   Crystal (Львов)  Лаптева Александра;

7       Орт Сергей        Черненок Полина      Альта (Киев)     Балла Алексей, Татьяна.

 

 

Категория: JUN-1 C St Ukr Open Cup     

1       Гарасим Назар-  Вербицкая Вероника Кристалл (Львов)      Лаптева Александра;

2       Пастухов Антон   -      Чибухчян Татевик     Максимум (Донецк)  Васюк Кирилл;

3       Рожков Андрей -Макарчук Виктория  Данс Степ (Мариуполь)     Арепьев Дмитрий;

4       Свиридов Кирилл      Гончарова Арина       Топ-Денс (Харьков)  Волков Игорь;

5       Алёхин Артур    Резник Елизавета       Максимум (Донецк)  Васюк Кирилл;

6       Чумак Олег        Безпала Александра   Школа Гараниной (Сумы) Жук Константин, Марина;

7       Ильин Денис     Рибаченко Аделина   Миф (Киев)       Дыбань Алена.

 

 

Категория: JUN-1 C Lat Ukr Open Cup    

1       Васькин Владислав   -Кличко Дарья   Динамо - Запорожье (Запорожье)         Шевченко Руслан;

2       Космаров Сергей  -     Балко Екатерина        Аргос (Симферополь)        Путилин Петр;

3       Козлов Руслан - Ванда Марьяна Миф (Киев)       Дыбань Алена;

4       Караван Андрей         Карева Лидия    Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

5       Безуглий Павел Наумець Анастасия   Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

6       Поляков Эдуард        Матвеева Виктория   Данс Степ (Мариуполь)     Арепьев Дмитрий;

7       Шутаев Дмитрий       Хмель Анна       Аргос (Симферополь)        Путилин Петр.

 

 

Категория: JUN-2 D Lat Ukr Open Cup    

1       Никора Никита- Периг Людмила         Олимпия (Николаев) Саенко Ирина;

2       Германович Ричард - Кравченко Ирина      Реверанс (Киев)         Кравчук Оксана, Сергей, Федчишина Анастасия;

3       Ляпин Евгений- Проценко Анна Латинос (Херсон)      Порощай Лилия;

4       Вильский Макс Суровова Альона       Соболь (Москва)       Покальнетова Полина;

5       Рябченко Максим      Тесленко Софія         Школа Гараниной (Сумы) Гаранина Ольга;

6       Козлов Руслан  Ванда Марьяна Миф (Киев)       Дыбань Алена;

 

Категория: JUN-1 D St Ukr Open Cup    

1       Шмонько Богдан -      Шмонько Владислава        Астра (Киев)     Бойченко Дмитрий;

2       Ягожинский Владислав    - Лемец Яна         Белая Акация (Одесса)       Базарова Марина, Чепуржинский Октавиан;

3       Николаев Женя- Доценко Настя Школа Гараниной (Сумы) Медуница Алексей, Людмила;

4       Вакулишин Дмитро   Позняк Ярослава       Школа Гараниной (Сумы) Жук Константин, Марина;

5       Лупеха Дмитро Жукова Юлия   Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

6       Сивик Свирид   Данилюк Юстина      Кристалл (Львов)      Лаптева Александра.

 

 

Категория: JUN-1 D Lat Ukr Open Cup    

1       Сивик Свирид -  Данилюк Юстина      Кристалл (Львов)      Лаптева Александра;

2       Николаев Женя -Доценко Настя Школа Гараниной (Сумы) Медуница Алексей, Людмила;

3       Ягожинский Владислав  -   Лемец Яна         Белая Акация (Одесса)       Базарова Марина, Чепуржинский Октавиан;

4       Корнеев Никита         Бик Диана Crystal (Львов)  Лаптева Александра;

5         Лупеха Дмитро         Жукова Юлия   Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

6         Литвинов Руслан     Тур Диана Олимпия (Николаев)Саенко Ирина;

7         Музычук Евгений    Ланьо Лера        ДЮСШ №1 (Киев)    Гоцуляк Алексей.

 

 

Категория: Juv-2 D St               

1       Петрук Андрей-  Гальченко Єлизавета          Альта (Киев)     Балла Алексей, Татьяна;

2       Рудзинський Матвей -Снежин Катерина      Альта (Киев)     Балла Алексей, Татьяна;

3       Тропша Вадим - Савченко София        Шaнс (Киев)      Миркин Роман, Беднягина Наталья;

4       Сорокин Данил Бабанская Любовь    Максимум (Донецк)  Васюк Кирилл;

5       Журавлёв Павел         Лемишко Анастасия  Спорт-Данс (Киев)    Федорчук Валентина;

6       Матяш Константин   Кузнецова Вероника Белый Клуб (Одесса) Белоусовы Елена, Александр.

 

 

Категория: Juv-2 D Lat                      

1       Амоль Никита -  Друян София    Данс-Стиль (Киев)    Руденко Виталий, Левит Ирина;

2       Терещенко Олег -        Борисюк Вероника    Альта (Киев)     Балла Алексей, Татьяна;

3       Рудзинський Матвей -Снежин Екатерина    Альта (Киев)     Балла Алексей, Татьяна;

4       Журавлёв Павел   -      Лемишко Анастасия  Спорт-Данс (Киев)    Федорчук Валентина;

5       Рыбалко Вадим          Шмакова Маргарита Радуга (Севастополь)         Рыбак Алена;

6       Тропша Вадим  Савченко София        Шaнс (Киев)      Миркин Роман, Беднягина Наталья;

7       Понамаренко Кристофер  - Вильдман Марина     Шaнс (Киев)      Миркин Роман, Беднягина Наталья.

 

 

Категория: JUN-1 E St Ukr Open Cup     

1       Крестяников Дмитрий   -    Фомина Анна    Белая Акация (Одесса)       Базарова Марина, Чепуржинский Октавиан;

2       Притискач Евгений -  Бергман Ніколь          ДЮСШ №1 (Одесса)         Гоцуляк Алексей;

3       Рудь Сергей      Шуляк Дарья     Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

4       Сорокун Єгор   Бражник Виктория    Премьера (Киев)        Билий Елена;

5       Сушко Александр      Сушко Дарина  Миф (Киев)       Дыбань Алена;

6       Хоменко Илья  Гринь Екатерина        Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

7       Богданцев Микита    Чепляка Анна    Болеро (Винница)      Маковей Андрей, Зозуля Наталия.

 

Категория: JUN-1 E Lat Ukr Open Cup                               

1       Рудь Сергей      Шуляк Дарья     Астра (Киев)     Григорович Вероника, Виталий;

2       Богданцев Микита    Чепляка Анна    Болеро (Винница)      Маковей Андрей, Зозуля Наталия;

3       Крестяников Дмитрий       Фомина Анна    Белая Акация (Одесса)       Базарова Марина, Чепуржинский Октавиан;

4       Фащевський Володимир   Завадська ЄлизаветаВиктория-А (Киев)    Жиленко Алексей, Ильина Виктория;

5       Самойленко Владислав      Золотарева Валерия  Виктория-А (Киев)    Жиленко Алексей, Ильина Виктория;

6       Сушинський Иван     Канивец Инна   Динамо Сумы (Сумы)        Сафронова Ольга.

 

 

Категория: Juv-2 E St                         

1          Маслий Семен         Юрова Дарья    Силуэт (Харьков)       Павлова Екатерина;

2       Костенко Иван Котеленець Софья    Dance Star (Киев)       Тюткало Сергей, Строкач Анна;

3       Сорокин Игорь Сальникова Николь  КСТ Евгения Панченко (Одесса)         Панченко Евгений;

4       Минцев Юрий  Уразгильдеева Карина       Премьер (Харьков)    Калачев Сергей;

5          Загоровський Владислав          Максимова Мария     Данс-Стиль (Киев)         Руденко Виталий, Левит Ирина;

6       Колесник Дмитрий    Литвин Дарья   Астра (Киев)     Бойченко Дмитрий;

7       Августин Даниель     Винокурова Юлия     Флеш Кристал (Киев)         Волков Денис, Ильина Яна.

 

 

Категория: Formation    

1       Грация ПНПУ           Грация (Полтава)       Горголь Петро;

2       Латинский квартал              ДЮСШ Колос (Полтава)  Сидак Оксана;

3       Ад-Астра 1                  Ад Астра (Димитров)         Волкова Наталия;

4       Ад-Астра 2                Ад Астра (Димитров)         Волкова Наталия.

 

 

Категория: Baby   (5-7 лет)

1      Мое Томас   -  Могилюк Ярослава      Киев       Флеш Кристал        Волков Денис, Ильина Яна

2      Титов Никита     -   Мовчан Неонила  Киев       Аврора   Тракалюк Татьяна

3      Арутюнян Диана - Георгий      Радченко   Вишневое      Ренесанс        Гамарец Сергей

4      Радченко Влад   -   Нетреба Вероника        Запорожье     Браво        Лашко Аркадий

5      Сеит-Арифов - Рустем   Сеит-Арифова Лилия  Саки       Лицей        Нескубина Ольга

 

Внимание! Более 300 фото можна посмотреть на этом сайте в разделе «Фото»

 

 

 

 

 

 



Обновлен 26 янв 2017. Создан 04 мар 2013