Українські танцори на Чемпіонаті Європи зі спортивних бальних танців в англійському Блекпулі 2017 році

Гарна традиція Аматорської Ліги WDC AL - Чемпіонат Європи зі спортивних бальних танців в англійському Блекпулі, який збирає танцюристів різного віку напередодні Юніорського Блекпульского Танцювального Фестивалю. Офіційні змагання WDC давно славляться тим, що всі титульні Чемпіонати у всіх групах проходять в рамках одного танцювального події, так було і в цьому році. Вже не в перший раз на початку квітня найсильніші пари України відвідали ці найважливіші змагання.

15 і 16 квітня 2017 року місті Блекпул, Англія відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного танцю WDC AL European Championship 2017. Традиційно спортивні змагання проводилися у всіх вікових категоріях від ювеналів до сеньоров- 3 (від 50 років).

Суддівська бригада:

15 квітня: Adam Reeve, Alberto Pregnalato, Alexander Chesnokov, Andrej Skufca, Christopher Short, Darren Bennett, Elena Khvorova, Gary Foster, Hannes Emrich, Joanna Leunis, Jonathan Crossley, Kenny Welsh, Snieguole Wood, Stephen Hillier MBE.

16 квітня: Adrian Pritchard, Amanda Dokman, Carol Powell, David Sycamore, Denise Abrate, Duncan Trever, George Coad, Göran Nordin, Jonathan Wilkins, Leonid Pletnev, Maurizio Vescovо, Michael Barr, Roger Dolleans, Roman Myrkin, Україна.

Артем Куклін і Аліка Дика, КіевТЦ «Центр», студенти НУФВСУ подарували Україні блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи у віковій категорії «До 21 року Стандарт». Микита Дружинін та Анастасія Слюсар, Київ завоювали срібні нагороди. Ще одна українська пара Данило Добровольський і Анастсія Мальована, Київ, ТЦ «Максимум» стали третіми в цьому престижному фіналі.

6th = Oliver Hand and Marthe Ekrem Stone

Серед латиністів в цій же категорії «До 21 року» Латина українські танцюристи виступили гідно. Бронзовими призерами Чемпіонта Європи стали харків'яни Олег Скасків і Вікторія Майстер. У фіналі успішно виступила ще одна українська пара і зайняла 5 місце Володимир Неленсон & Влада Коваленко, Київ, КСТ «Inter-Dance».

WDC-AL European U21 Latin

1st = Nikita Poliakov and Daria Dubchak (Russia)

2nd = Lloyd Perry and Rebecca Scott (England)

3rd = Oleh Skaskiv and Viktoriia Maister (Ukraine)

4th = Petur Gunnarsson and Polina Oddr (Iceland)

5th = Volodymyr Nyelyeuoon & Vlada Kovalenko

6th = Oliver Beardmore and Lydia Hall (Bournemouth).

Продовжили хорошу традицію перемагати і завойовувати золоті медалі в категорії «Молодь» до 19 років в категорії європейська програма українська пара Данило Добровольський-Анастасія Мальована. Також відмінно виступили в цій категорії наші танцюристи Денис Савицький-Анна Алексєєва, які виграли срібні медалі. Достойно виступила ще одна наша пара в фіналі і завоювала 4 місце. Це Данило Кравчук і Анастасія Марченко.

WDC-AL European Under 19 Ballroom

1st = Danylo Dobrovolskyi and Anastasiia Malovana Ukraine

2nd = Denys Savytskyy and Anna Alieksieieva Ukraine

3rd = Oliver Hand and Marthe Ekrem Stone

4th = Danylo Kravchuk and Anastasiia Marchenko Ukraine

5th = Ilya Gasanov and Liudmila Raevskaya Russia

6th = Kacper Rutka and Sara Litorowicz Poland.

Чи не поступалися і наші латиністи в категорії «Молодь» до 19 років. Упевнена перемога нашої пари і звання Чемпіони Європи у Арсена Гаврищука і Олександри Калініченко, Київ, КСТ «Шанс». Молодці. Бронзовими призерами стали Дмитро Ліщук і Діана Мадій, Харків. Олексій Бонковський-Дарина Цибульська, а також Олександр Безкровний-Аліса Маргуліс, Харків, зайняли в фіналі відповідно 4 і 6 місця.

WDC-AL European Junior Latin

1st = Arsen Havrischyk & Alexanda Kalinichenko Ukraine

2nd = Vladislav Zhigarev and Diana Epeykina Russia

3rd = Dmytro Lishchuk and Diana Madii Ukraine

4th = Oleksiy Bonkovskyi and Daria Tsybulska Ukraine

5th = Glenn-richard Boyce and Caroly Janes England

6th = Oleksandr Bezkrovnyi and Alisa Margulis Ukraine.

Блискуче виступили на Чемпіонаті Європи серед ювеналів в латиноамериканській програмі наші танцюристи Кирило Журенко-Єлизавета Перегудова, Харків і завоювали золоті медалі. У фіналі також виступили танцюристи з України Іван Олексин-Каміла Новосілова. Гідний результат пари 5 місце.

WDC-AL European Juvenile Latin

1st = Kyrylo Zhurenko and Yelyzaveta Peregudova (Ukraine)

2nd = Alexander Leytland and Vitalia Shpakova (Russia)

3rd = Alexey Kozikhin and Kseniia Kovalenko (Russia)

4th = Maksim Tereshin and Uliana Zelikovskaya (Russia)

5th = Oleksin Ivan and Novosyolova Kamila (Ukraine)

6th = Andrei Sergeev and Polina Golovina (Russia).

Не було рівних нашим дивовижним танцюристам Артему Панасенко -Дарині Ясенівської. Вони заслужено стали Чемпіонами Європи серед ювеналів в європейській програмі. Бронзовими призерами стали українські танцюристи Іван Олексин і Каміла Новосьолова.

WDC-AL European Juvenile Ballroom

1st = Panasenko Artem and Yasenovska Daria Ukraine

2nd = Andrei Sergeev and Polina Golovina Russia

3rd = Oleksin Ivan and Novosyolova Kamila Ukraine

4th = Georgy Kulev and Mariia Ivanova Zhukovsky Russia Moscow

5th = Maxim Berezkin and Anna Panova Russia

6th = Maksim Tereshin and Uliana Zelikovskaya Russia.

Гідно виступили на Чемпіонаті Європи кияни Ігор Рєзнік-Марія Поліщук, студенти НУФВСУ та завоювали срібні медалі в категорії «Дорослі. Європейська програма». На 4 місці українські танцюристи Марко Ілліч і Юлія Ковтунова, Харків.

WDC-AL European Amateur Ballroom

1st = Kyle Taylor and Izabela Skierska England

2nd = 6 Igor Reznik and Mariia Polishchuk Ukraine

3rd = Alex Gunnarsson and Anna Trenzeleva Iceland

4th = Marko Ilich and Yuliia Kovtunova Ukraine

5th = Maciej Kadlubowski and Maja Kopacz Poland

6th = Jack Beale and Nataliia Siianko England.

Трішки не вистачило стати Чемпіонами Європи Даніілу Тимошенку-Марії Луковець серед молоді до 19 років, Київ, студентам НУФВСУ. Вони завоювали срібні медалі.

WDC-AL European Under19 Latin

1st = Ignatiy Malkov and Galina Voitenco (Russia)

2nd = Daniil Timoshenko and Mariia Lukovets (Ukraine)

3rd = Kristinn Thor Sigurdsson and Lilja Run Gisladottir (Iceland)

4th = Leonard Lini & Aiste Survilaite (Lithuania)

5th = Nikolai Kaskin and Yana Firsova (Russia)

6th = 299 Oliver Beardmore and Lydia Hall (Bournemouth)

Ще одна наша чудова пара стала срібним призером Чемпіонату Європи серед юніорів, стандарт - Дмитро Ліщук-Діана Медій. Олександр Безкровний і Аліса Маргуліс, Харків завоювали бронзові медалі. А Богдан Довгальов і Анна Томашевська зайняли в фіналі 4 місце.

WDC-AL European Junior Ballroom

1st = Glenn-richard Boyce and Caroly Janes (England)

2nd = Dmytro Lishchuk and Diana Madii (Ukraine)

3rd = Oleksandr Bezkrovnyi and Alisa Margulis (Ukraine)

4th = Bohdan Dovhalev and Anna Tomashevska (Ukraine)

5th = Vladislav Zhigarev and Diana Epeykina (Russia)

6th = Andrei Toader and Mia Linnik-holden (UK)

Дуже порадували наші професіонали-латиністи з Харкова Антон Скасків-Поліна Скасків, завоювавши заслужено бронзові медалі.