На XXVIII Міжнародногому турніру зі спортивного танцю "Парад Надій 2017"

 

На XXVIII Міжнародногому турніру зі спортивного танцю "Парад Надій 2017"




25-26 лютого 2017 року Києві, у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", з успіхом пройшов XXVIII Міжнародний турнір зі спортивних танців "Парад надій". Танцюристи не тільки могли позмагатися на танцювальному паркеті, але познайомитися з багато цікавими історичними пам'ятками Києва.

 

Турнір відбувся за сприяння Асоціації спортивних танців України, Групи компаній "ФОКСТРОТ" та під керівництвом беззмінного організатора - Валентини Федорчук, голови колегії Асоціації спортивного танцю України, заслуженого тренера України зі спортивного танцю і президента Школи танців Федорчук, Олени Лемішко, майстри спорту міжнародного класу, судді вищої світової категорії. Шість відділень протягом двох днів, близько тисячі учасників з різних країн.

 

На паркеті XXVIII Міжнародного турніру зі спортивного танцю «Парад Надій» майстерність спортсменів оцінювали справжні світові зірки спортивного танцю - висококваліфікована, компетентна суддівська колегія.

25 лютого в вечірньому відділенні з шоу виступили професіонали Справжньою окрасою став показовий виступ Олександра і Катерини Мулляр з Тернополя, переможців Кубка Світу IDSA в Китаї, призерів Чемпіонату України, фіналістів міжнародних змагань серед професіоналів в стандартній програмі з Тернополя КСТ «Гранде», а також призерів чемпіонату світу за латиноамериканським секвею киян Максима Рижикова і Олени Дибань.

 

У цьому році організатори провели на паркеті "Параду" флешмоб "Манекен челлендж", який почався в кінці минулого року за кордоном і був переданий "Параду Надій" спортсменами з Китаю. Флешмоб відбувся відразу після церемонії відкриття вечірнього відділення 25 лютого під час виконання віденського вальсу.

Близько 300 медалей завоювали учасники фестивалю за 2 дні. Кращими за версією "Параду надій -2017" були кияни - саме вони забрали більшість нагород змагання.

 

Турнір "Парад надій" у віковій категорії "Дорослі", латина виграли кияни Максим Боднар і Анна Письменна  (клуб "Шанс"). У цьому велика заслуга їх тренерів, чемпіонів Світу з 10 танців серед професіоналів Романа Миркіна і Наталії Беднягіної, які від щирого серця весь величезний професійний досвід, знання передають своїм учням. Кияни Назарій Коваленко і Станіслава Лагута, «Inter-Dance» завоювали срібні медалі. На третьому місці гості з Москви Дмитро Чечкін і Таїсія Чалбасова, «Імпульс».

 

Фінал Дорослі Латина 

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Боднар Максим-Письменна Анна,       Київ, Шанс,         Бєднягіна Наталія, Миркін Роман,

2.Коваленко Назарій-Лагута Станіслава,        Київ, Inter-Dance,         Река Денис, Мартинюк Олена,

3.Чечкін Дмитро-Чалбасова Таїсія,        Москва,     Імпульс      Чалбасова Тетьяна

4.Торкот Валентин-Квурт Анастасія,     Львів,         Crystal,      Лаптєва Олександра

5.Виниченко Павло-Повзун Олександра,        Київ, Inter-Dance,         Мартинюк Олена Река Денис,

6.Хільченко Владислав-Дудка Елена,    Київ, Данс-Центр,        Васютяк Юрій

7.Нєлєнсон Володимир-Коваленко Влада,     Київ,         Inter-Dance         , Мартинюк Олена, Река Денис.

 

Відмінно виступили на "Параді надій" серед дорослих в стандарті кияни. В результаті жорсткої конкуренції, стали Ploszaj Patryk-Мірошниченко Діана (ТЦ "Максимум"), другими - Євтерєв Дмитро-Дорофей Валерія (КСТ "Фавор"), а бронза дісталася Нікіті Дружиніну і Анастасії Слюсар (ТЦ "Максимум").

 

Фінал Дорослі Стандарт

Место         Участник 1 Участник 2          Город        Клуб Тренер 

1.Ploszaj Patryk-Мірошніченко Діана,    Київ, Максимум, Буланный Максим, Портаненко Стас,Коляда Наталія, Спасітель Катерина

2       Євтєрєв Дмитро-Дорофей Валерія,        Київ,          Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан

3       Дружинін Нікіта Слюсар Анастасія        Київ  Максимум Буланный Максим Портаненко Стас, Коляда Наталия Спасітель Катерина

4       Босецький Сергій-Мізера Катерина       , Київ         , Фавор,     Головащенко Олена,Головащенко Руслан

5       Коросташов Денис-Сябро Анастасія,     Київ, Астра,        Григорович Вероніка, Григорович Віталій

6       Савицький Максим-Рябовіл Поліна,      Київ, Максимум, Спасітель Катерина,Буланий Максим

 

У самій старший віковій категорії "Сеньйори" (від 35 років і вище) в латиноамериканській програмі переможцями турніру стали кияни Дмитро Колесник і Марина Котова ("Body Feet Studio". Срібло завоювали кияни Павло Орел і Олена Орел (" Спорт - Данс ").

 

Фінал Сеньйори Латина  

Место         Участник 1 Участник 2          Город        Клуб Тренер

1.Колесник Дмитро-Котова Марина,     Київ, Боді Фіт,    Яременко Iгор

2.Орел Павло-Орел Олена,  Київ, Спорт-Данс,        Федорчук Валентина

 

 

Серед сеньйорів в стандартній програмі переможцями стали Ольга та Володимир Гринь з Дніпра (клуб "Ренесанс"). Друге місце зайняли київська пара Микола Храбуст і Ольга Різниченко ТЦ «Максимум». У трійку призерів увійшли танцюристи з Дніпра Юрій Воронов і Рита Воронова КСТ «Ренесанс».

 

Фінал Сеньйори Стандарт  

Место         Участник 1 Участник 2 Город       Клуб Тренер

1.Гринь Володимир-Гринь Ольга,         Дніпро,      Ренесанс    Мальована, Ольга Мальований Кирило,

2.Храбуст Микола-Різниченко Ольга,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим,

3.Воронов Юрій-Воронова Ріта,  Дніпро,      Ренесанс,   Мальований Кирило, Шатов Олег,

4.Тимочко Микола-Вітренко Олена,      Київ, Dance Olymp,     Крамар Ольга

5.Масловський Руслан-Масловська Марина,  Київ, Dance Avenue,Єгорова Ірина, Єгоров Дмитро,

6.Мотриченко Микола-Гучек Наталія,   Київ, Тандем,      Горовецкий Олександр

 

Турнір порадував учасників цікавою програмою з «родзинками». Раз на його паркеті розіграли єдиний в світі кубок Фокстроту на краще виконання цього складного танцю. Господарями кубка - 2017 від Групи компаній "ФОКСТРОТ" стали кияни Дмитро Евтерев і Валерія Дорофей (Київ, КСТ «Фавор»).

 

Фінал Фокстрот

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Євтєрєв Дмитро-Дорофей Валерія,     Київ, Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан,

2.Босецький Сергій-Мізера Катерина,   Київ, Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан,

3.Zinchenko Andrii-Байсарова Катерина,         Київ, Фавор,      Головащенко Олена, Головащенко Руслан,

4.Коросташов Денис-Сябро Анастасія,  Київ, Астра,        Григорович Вероніка, Григорович Віталій,

5.Трояновський Юрій-Шидловська Євгенія,  Київ, Спорт-Данс,        Федорчук Валентина

6.      Жуковський Андрій-Литовкіна Анастасія, Київ,      Ніка-Данс, Єкімова Ольга, Владіміров Юрій,

 

 

Кращими в категорії "Молодь - 2", латиноамериканська програма стали москвичі Дмитро Чечкін і Таїсія Чалбасова. Володарями срібних нагород стали кияни Микита Василенко та Єлизавета Булочнікова. «Бронзу» в турнірі завоювали київська пара Володимир Нєлєнсон і Влада Коваленко.

 

Фінал  Молодь 2 Латина  

Место         Участник 1 Участник 2          Город        Клуб Тренер

 

1.Чечкин Дмитрий-Чалбасова Таисия,   Москва,     Импульс,   Чалбасова Татьяна

2.Василенко Микита-Булочнікова Єлизавета, Київ, Боді Фіт.    Яременко Iгор

3.Нєлєнсон Володимир-Коваленко Влада      , Київ         , Inter-Dance.       Мартинюк Олена, Река Денис

4.Бігус Максим-Розгон Ангеліна,  Хмельницький,   УСПІХ,      Горобець Юрій, Горобець Вікторія

5.Камшиленко Родіон-Коломєйцева Ніка       , Київ         . Данс-Центр,      Васютяк Юрій, Васютяк Яна

6.Grama Alexandru-Budeanu Valeria       , Tiraspol,  Expresia,    Casianova Svetlana, Andronic Andrey.

 

Переможцями турніру в категорії «Молодь 2», європейська програма стали Микита Дружинін і Анастасія Слюсар, Київ. Срібні медалі завоювали Денис Савицький і Анна Алексєєва, Київ. Третє місце дісталося київській парі Максиму Савицькому і Поліні Рябовіл.

 

Фінал  Молодь 2 Стандарт  

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Дружинін Нікіта-Слюсар Анастасія,   Київ, Максимум, Буланий Максим Портаненко Стас, Коляда Наталія, Спасітель Катерина

2.Савицький Денис-Алєксєєва Анна,      Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій,

3.Савицький Максим-Рябовіл Поліна,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим,

4.Алексєєв Богдан-Карась Олеся, Київ, Шанс, Бєднягіна Наталія, Миркін Роман,

5.Нєлєнсон Володимир        -Коваленко Влада,       Одеса,        Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан,

6.Артеменко Андрій-Лисицина Анастасія,      Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим,

7.Мороз Дмитро          -Трегуб Олена,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим.

 

Серед латиністів в категорії «Молодь- 1» кращими були Влад Степурко та Даяна Васютяк, Київ, Данс-Центр. Порадували своїм виступом танцюристи з Куп'янська Харківської області Олексій Мордвинов і Христина Бокова. В результаті вони гідно зайняли 2 місце. Бронзові медалі за киянами Василем Котенко і Даніелою Нерозніковой.

 

Фінал Молодь 1 Латина 

Место         Участник 1 Участник 2 Город       Клуб Тренер

1.Степурко Влад-Васютяк Даяна, Київ, Данс-Центр,        Васютяк Яна

2.Мордвінов Олексій-Бокова Кристина,          Куп'янськ, Spektr,       Ширяева Анна

3.Котенко Василь-Нерознікова Даніела,         Київ,         Inter-Dance,         Река Денис, Мартинюк Олена,

4.Мілінчук Олексій-Мілінчук Лілія,       Харків,      StarDance, Музыченко Наталья, Гайдаш Олександр,

5.Ліпшиць Станіслав-Томас Юлія, Херсон,    Латинос,    Ткаченко Іван, Порощай Лілія

6.Хілл Християн-         Лемішко Анастасія, Київ,     Спорт-Данс,        Федорчук Валентина.

 

У категорії "Молодь-1" перемогли в європейській програмі кияни Данило Добровольський і Анастасія Мальована, Київ (клуб "Максимум"). «Срібло» завоювали Денис Савицький і Анна Алексєєва. На третьому місці - Дмитро Мороз і Олена Трегуб, Київ.

 

Фінал Молодь 1 Стандарт

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Добровольський Данило-Мальована Анастасія,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим

2.Савицький Денис-Алєксєєва Анна,      Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

3.Мороз Дмитро-Трегуб Олена,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим

4.Шипілін Клим-Ясинська Анна,   Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим

5.Дубовік Олександр-Дударенко Валерія       , Кривий Ріг,       МАСТЕРС,         Шульга Володимир

6.Бенівський Михайло-Бондарь Даяна,  Київ, Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан

 

Захоплюючий турнір з латиноамериканської програми категорії Юніори-2 завершився наступними результатами: золоті нагороди Богдан Довгальов і Анна Томашевська (Київ, «Баланс») Срібні медалі завоювали танцюристи з Києва Арсен Гаврищук та Олександра Калиниченко, Київ, «Шанс». На третьому місці Дмитро Роздайбіда і Владислава Вурсалова (Київ, «Inter-Dance»).

 

Фінал Латина Юніори 2 

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Довгальов Богдан-Томашевська Анна,        Київ,         Баланс,      Переводчик Антон, Переводчик Дар'я

2.Гаврищук Арсен-Калініченко Олександра,  Київ, Шанс          , Бєднягіна Наталія, Миркін Роман

3.Роздайбіда Дмітро-Вурсалова Владислава, Київ, Inter-Dance,         Река Денис, Мартинюк Олена

4.Мартиненко Олег-Калітвенцева Діана,         Київ, Inter-Dance , Река Денис, Мартинюк Олена

5.Бонковський Олексій         -Цибульська Дар'я,      Київ, Шанс,         Бєднягіна Наталія, Миркін Роман

6.Равлик Артур-Маргіта Соломія,         Київ, Inter-Dance.         Река Денис, Мартинюк Олена.

 

Турнір по стандарту в категорії «Юніори 2» виграли Богдан Довгальов і Анна Томашевська (Київ, ТСК "Баланс"). Срібними призерами стали Дмитро Родін і Єлизавета Перепелиця (Київ ТСК «Альта»). На третьому місці Олег Мартиненко та Діана Калитвенцева (Київ, «Максимум»).

 

Фінал Стандарт Юніори 2 

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Довгальов Богдан-Томашевська Анна,        Київ, Баланс,      Переводчик Антон, Переводчик Дар'я,

2.Родін Дмитро-Перепелиця Єлизавета,          Київ, Альта.        Балла Тетяна, Балла Олексій,

3.Мартиненко Олег-Калітвенцева, Діана         , Київ,        Максимум,          Спасітель Катерина, Буланий Максим,

4.Бонковський Олексій-Цибульська Дар'я, Київ,     Шанс          , Бєднягіна Наталія, Миркін Роман,

5.Тропша Вадим-Дрожанська Анастасія         , Київ         , Шанс,       Бєднягіна Наталія, Миркін Роман,

6.Афонін Михайло-Винокурова Юлія,  Одеса,        Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан.

 

Юніорський турнір (Юніори 1) по латині виграли Артур Равлик і Соломія Маргіта (Київ, «Inter-Dance»). На другому місці Дмитро Родін і Єлизавета Перепелиця (Київ, «Альта»). Бронзові медалі завоювали Роман Широкий і Аліна Куснер (Харків, «StarDance»).

 

Фінал Юніори 1 Латина  

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Равлик Артур- Маргіта Соломія         , Київ,        Inter-Dance , Река Денис, Мартинюк Олена

2.Родін Дмитро-Перепелиця Єлизавета,          Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

3.Широкий Роман-Куснер Аліна, Харків,      StarDance, Іліч Марко, Гайдаш Олександр

4.Кушнарьов Данiель-Бойко Дiана        , Харків,    Lisabond,   Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій

5.Глєбов Родіон-Яшта Олександра,       Київ, Рік Роуз,    Охрименко Александр, Перепеча Ярослав

6.Сидоренко Микола-Гугніна Аліка,     Одеса,        Royal Dance Team Катана Ігор, Гоцуляк Олексій

 

 

Найсильніший парою в категорії «Юніори 1» Стандарт були визнані Дмитро Родін і Єлизавета Перепелиця, Київ, «Альта»). На другій сходинці п'єдесталу танцюристи Михайло Бокий і Міла Ковальова з Запоріжжя, «Динамо-Запоріжжя».

 

Фінал Юніори 1 Стандарт  

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Родін Дмитро-Перепелиця Єлизавета,          Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій,

2.Бокій Михайло-Ковальова Міла,         Запоріжжя,         Динамо-Запоріжжя,     Шевченко Руслан

3.Галич Михайло-Скоробогач Софія,    Одеса,        Фавор,       Головащенко Олена, Головащенко Руслан,

4.Поштук Семен-Дробязко Марія,         Київ, Максимум, Спасітель Катерина, Буланий Максим,

5.Кіфа Данило-Остапюк Катерина,        Київ, Астра,       Гончаров Володимир

6.Талпа Микита-Лагута Анна,       Київ, Максимум, Буланий Максим, Спасітель Катерина.

 

Костянтин Мартинович і Вікторія Таращенко (Київ, «Альта») стали переможцями турніру Ювенали 2 з латиноамериканської програми. На другому місці Денис Лисенко і Діана Лисенко (Рівне, «Флеш»). Бронзові медалі завоювали Олексій Бабко та Анастасія Бобраніцька (Київ, «Рік Роуз»).

 

Фінал Ювенали 2 Латина

1.Мартинович Костянтин-Таращенко Вікторія        , Київ         , Альта.      Балла Тетяна, Балла Олексій

2.Лисенко Денис-Лисенко Діана,   Рівне, Флеш, Гриценюк Роман

3.Бабко Олексій-Бобраніцька Анастасія,         Київ,          Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Евгенія

4.Нетреба Кирило-Нетреба Вероніка,    Запоріжжя,         Браво, Лашко Аркадій, Еременко Наталія

5.Панасенко Артем-Ясеновська Дар'я,   Київ, Рік Роуз,    Охрименко Александр, Колесниченко Евгенія

6.Лавришин Павло-Полубень Златослава,      Київ, Шанс,         Бєднягіна Наталія, Миркін Роман

 

 

У категорії "Ювенали 2" переможцями змагань за стандартом стали вихованці з Києва «Рік Роуз» Артем Панасенко і Дарина Ясеновська. Срібними призерами стали Денис Лисенко і Діана Лисенко, Рівне, «Флеш».

 

Фінал Ювенали 2 Стандарт

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Панасенко Артем-Ясеновська Дар'я,   Київ, Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Євгенія

2.Лисенко Денис-Лисенко Діана,   Рівне,         Флеш         , Гриценюк Роман

3.Мартинович Костянтин-Таращенко Вікторія,       Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

4.Лавришин Павло-Полубень Златослава       , Київ, Шанс, Бєднягіна Наталія, Миркін Роман

5.Нетреба Кирило-Нетреба Вероніка,    Запоріжжя,         Браво         , Лашко Аркадий, Єременко Наталія

6.Бабко Олексій-Бобраніцька Анастасія,         Київ,         Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Євгенія

 

У латиноамериканській програмі Ювенали-1 перемогли турніру представники Харкова КСТ «Lisabond» Олексій Смирнов і Олена Синенко. На другому місці Єгор Палюра і Софія Дзюба (Дніпро, «Тріумф +»). Бронзові медалі завоювали Матвій Діденко і Карина Бічінюк (Одеса, «ДЮСШ №1).

 

Фінал Латина Ювенали 1 Латина

 

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Смирнов Олексiй-Синенко Олена,       Харків,      Lisabond,   Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій,

2.Палюра Єгор-Дзюба Софія,       Дніпро,      Тріумф+,   Круковський Микита, Кадаєва Аліса,

3.Діденко Матвій         -Бичинюк Карина,       Одеса,        ДЮСШ №1,        Палій Віктор, Давидова Діана,

4.Путілін Микола-Жагліна Анастасія,    Сімферополь,     Аргос         Путіліна Наталія, Путілін Петро,

5.Стеценко Данило-Кравченко-Скалозуб Карина,   Херсон,      Латинос,    Порощай Лілія, Домбровская Катерина,

6.Осадца Денис-Орліта Анастасія,         Тернопіль, Гранде,      Мулляр Катерина

 

У змаганнях за стандартною програмою наймолодшою вікової категорії Ювенали 1 перемогу святкували Микола Путілін і Анастасія Жагліна (Сімферополь, «Аргос»). «Срібло» завоювали Дмитро Калістов і Дарина Трофименко (Київ, «Мідія»). Бронзовими призерами стали Олексій Смирнов і Олена Синенко з Харкова, КСТ «Lisabond».

 

Фінал Стандарт Ювенали 1

Место         Участник 1 Участник 2 Город        Клуб Тренер

1.Путілін Микола-Жагліна Анастасія,    Симферополь,    Аргос,        Путіліна Наталья, Путілін Петро

2.Калістов Дмитро-Трофименко Дарія, Київ, МіДіЯ,       Калістов Михайло, Калістова Любов

3.Смирнов Олексiй-Синенко Олена,       Харків,      Lisabond,   Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій

4.Палюра Єгор-Дзюба Софія,       Дніпро,      Тріумф+,   Круковський Микита, Кадаєва Аліса

5.Діденко Матвій         -Бичинюк Карина,       Одеса,        ДЮСШ №1,        Палій Віктор, Давидова Діана

6.Микитенко Іван-Лісова Поліна,  Київ, OLTEX,     Пігулевський  Владислав

 

Організатори «Параду Надій» дякують за багаторічну підтримку спортивних танців засновників ГК «ФОКСТРОТ» Геннадія Виходцева та Валерія Маковецького, а також торгову мережу «Фокстрот. Техніка для дому »і особисто В'ячеслава Поврозника, партнера точного часу - мережа« Секунда »і виконавчого директора Андрія Острогляда.

 

Автор: Олександр Куценко, Київ



Создан 28 фев 2017