Дмитро Родін і Ліза Перепелиця, триразові чемпіони Світу зі спортивних танців

Дмитро Родін і Ліза Перепелиця, триразові Чемпіони Світу зі спортивних танців

Дмитро Родін почав танцювати в 4 роки, свій шлях у галузі хореографічного мистецтва починав в одному з мелітопольських колективів студія бального танцю "Step by Step", керівник Михайло Литвиненко, де з перших днів занять буквально закохався в спортивні бальні танці і займався по кілька годин на тиждень. Він почав опановувати навичками спортивної майстерності. Танцював в парі з Дашею Шапіренко. Вони брали участь в танцювальних турнірах і перемагали в Мелітополі, Запоріжжі. За кілька годин в тиждень майбутній Чемпіон Світу опановував навичками танцювальної майстерності.

Зі спогадів Ольги Родіної (бабусі Дмитра Родіна) до 8 років хлопчик жив в Мелітополі, потім сім'я переїхала до Києва, де він продовжив займатися танцями в колективі "Альта", керівники КСТ Олексій і Тетяна Балла.

Дмитро танцює з липня 2015 року в парі з чарівною Єлизаветою Перепелицею.

Ліза Пепепеліца, вже в чотири роки починає проявляти інтерес до танців, і батьки з задоволенням віддають її в перший спортивно-бальний клуб в Києві "Феєрія", керівник Сластьон Наталія, де її навчили першим танцювальним рухам, першим па, любити танець і чути музику .

Ліза із задоволенням відвідувала тренування і швидко розвивалася. Незабаром вона стала в пару з першим партнером Пененко Сашком. Дебютні турніри, удачі і перемоги супроводжували дітей, постійні тренування і наполеглива праця приносили свої плоди.

Потім, настав момент, щось міняти і прийняли рішення перейти в інший танцювальний клуб, яким став КСТ "Шанс", керівники Миркін Роман і Беднягина Наталя, чемпіони Європи та Світу з 10 танців. Незважаючи на те, що Єлизавета ще захоплювалася літературою, плаванням і кінним спортом, її основним заняттям були спортивні танці.

У цьому клубі у Лізи і Саші спостерігається стрімкий прогрес і вони починають перемагати на міжнародних турнірах. Ліза в 8 років зі своїм партнером Сашею Пененко стає Чемпіонами Ассена 2013 року по європейській програмі, завойовують титул Чемпіонів Світу в Парижі з латиноамериканської програми в категорії Ювенали 1.

Незабаром пара розпадається і в 2015 році Єлизавета стає в пару з вже відбувся танцюристом Дмитром Родіним і переходить в КСТ "Альта" керівники Олексій і Тетяна Балла.

Пара проводить більшу частину свого часу в спортивному залі, активно тренуються, готують нову програму і звикають один до одного. Спочатку пара підкорила своєю майстерністю і високим рівнем підготовки членів журі на різних конкурсах і фестивалях України: в Києві, Львові, Полтаві, Тернополі, Одесі, Харкові та інших містах, потім з успіхом виступала на Міжнародному рівні в Росії, Польщі, Нідерландах, Англії, Франції та інших країнах світу. Танцюють Дмитро і Єлизавета європейську і латиноамериканську програми.

Дімі довелося заново доводити, що він багато чого вміє, виявляючи наполегливість, цілеспрямованість, твердий характер.

Уже через три місяці плідних тренувань вони виходять на паркет великого міжнародного турніру і привозять першу, спільну золоту медаль в категорії "Ювенали 2", потім в Ассені, 2 золоті медалі і абсолютна перемога на Чемпіонаті Світу в Парижі, в якому здобули 6 золотих медалей. Повернувшись додому в Київ, танцювальний дует був запрошений взяти участь в телепрограмі «Сніданок з «1 + 1», де юні танцюристи дали невелике інтерв'ю (своє перше інтерв'ю вони давали в Парижі для французького телебачення) і станцювали попурі з латиноамериканської програми.

Хлопці згадують, що їм було дуже важко, відповідально, але й дуже приємно виступати на такому масштабному змаганні, де їх майстерність оцінювали світові метри танцювального спорту. Організація турніру була на найвищому рівні: чудова музика, високий рівень підготовки танцювальних пар, авторитетне суддівство, вдячна публіка. Своїми шістьма золотими медалями, заробленими на чемпіонаті світу, Діма і Ліза зобов'язані своїм суворим, але улюбленим тренерам Тетяні і Олексію Балла, які вкладають в них всю свою любов і професіоналізм.

З січня 2016 року пара Діми і Лізи переходять в категорію "Юніори 1". Їх перше великий турнір в Блекпулі, в якому вони входять до фіналу європейської програми, потім стають віце-чемпіонами України в стандарті, Чемпіонами International в Англії, в стандарті, Чемпіонами Ассена за стандартом і третє місце в латиноамериканській програмі, Чемпіонами Світу в Парижі в стандарті і фіналістами латинської програми. Треба врахувати той факт, що Ліза майже завжди брала участь у старших категоріях і лідирувала незважаючи ні на що.

На вересневому 2016 року турнірі в польському місті Радом пара привезла 4 кубка, золоті і срібні медалі за перші і другі місця, жовтневий міжнародний конкурс "Інтернейшнл 2016" - золоті медалі за європейською програмою і листопадовий Міжнародний конкурс "Dutch Open Championships 2016" кубок за 1 місце в європейській програмі та бронзові медалі за 3 місце в латиноамериканській програмі, що пройшов в Нідерландах в місті Ассен, Нідерланди. На останніх змаганнях пара стала чемпіоном в європейській програмі, а в латиноамериканській зайняла почесне III місце.

З 2 по 4 грудня 2016 року в Парижі, Франція відбулося головне змагання цього року, Відкритий Чемпіонат Світу Аматорської Ліги Всесвітньої Ради Танцю у європейській та латиноамериканській програмах (WDC AL OPEN WORLD BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS). Він пройшов в рамках одного з найпрестижніших і популярних танцювальних фестивалів спортивного бального танцю - «Disneyland Dance Festival 2016».

Чемпіонат Світу WDC Al в Парижі став вже традиційним турніром, одним з найулюбленіших у танцюристів. Але щоб виступити на рівні з іншими учасниками, потрібно сильно постаратися. Пара Дмитра і Єлизавети з поставленим завданням впоралася і показала себе з найкращого боку. Своїм запальним танцем підкорили серця тисяч глядачів. Саме вони стали Чемпіонами світу WDC AL, завоювали золоті медалі серед Юніорів -1 до 14 років за європейською програмою і піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу. В їх честь також прозвучав гімн України. У латиноамериканській програмі вони зайняли 5 місце.

Чемпіонів, Діму і Лізу, залишається тільки привітати і побажати їм подальших успіхів.