Відкритий чемпіонат Києва з бальних танців 16 лютого 2008, дорослі (фоторепортаж Куценка Олександра)

 

Відкритий чемпіонат Києва з бальних танців 16 лютого 2008, дорослі (фоторепортаж Куценка Олександра)




Відкриті міські змагання
Статус змагань: Відкриті міські змагання
Дата: 16 лютого 2008 року
Головний суддя: Ігор Соронович, Київ
Організатори змагань: Ігор Соронович та Оксана Бойко, Київ

Загальна кількість: пар - 259, клубів - 33, міст - 12


Діти до 8 років (пар-5; клубiв-5; мiст-4)
1. Бабін Павло-Норишкіна Карина, Київ-Феєрія-Бурка Оксана
2. Мостовенко Тарас-Павленко Анастасія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
3. Дулінов Роман-Леонова Вероніка, Красноармійська-Едельвейс-Дацун Наталія
4. Поздняков В'ячеслав-Снітко Аліна, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
5. Напень Даніїл-Коновалова Дарья, Бориспіль-Супаданс-Руденко
Ювенали 1 «Н» до 10 (пар-11; клубiв-9; мiст-4)
1. Мельничук Дмитро-Ледовських Валерія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Теня Євген-Бондаренко Лідія, Красноармійська-Едельвейс-Дацун Наталія
3. Парасюк Єгор-Нечипоренко Юлія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
4. Мирончук Андрей-Деркач Алика , Київ-Березіль-Иванов Александр
5. Меренков Владислав-Д’ячкова Дар`я, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
6. Винниченко Максим-Коваленко Катерина, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
7. Кукуть Егор-Герасименко Анна, Київ-Гранд-Дует-Андрусенко М, Грабовський О
8. Кулешов Євген-Слюсаренко Марія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана, Спесивих Олена
9. Рой Антон-Сіліна Анна, Херсон-Променад-Кузьева Наталья Владимировна
10. Бабчук Роман -Боркун Дар`я, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
11. Тур Глєб-Харченко Олександра, Київ-Шанс-Паламарчук Анна
Ювенали 2 «Н» до 12 (пар-12; клубiв-8; мiст-5)
1. Падун Олександр-Вірич Ірина, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Лихошв Олександр-Шапран Валерія, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
3. Машковський Кирило-Біленко Катерина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
4. Цимбалюк Денис-Кучинська Юлія, Київ-Міф-Дибань Олена
5. Заболотний Богдан-Гербич Анастасія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
6. Козак Толик-Беренчук Даша, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
7...8. Гурський Дмитро-Колбасинська Дарья, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
7...8. Меренков Владислав-Д’ячкова Дар`я, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
9. Симоненко Дмитро-Борисова Марія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
10. Ільчишин Андріан-Шкред Анастасія, Київ-Березіль-Алфьорова Дарія
11. Ватаманюк Едвін-Джулай Олена, Київ-Міф-Дибань Олена
12. Педашевський Владислав-Руденко Вікторія, Бориспіль-Супаданс-Руденко
Юніори 1 «Н» до 14 (пар-8; клубiв-6; мiст-3)
1. Руссіян Олександр-Закрінічная Іра, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
2. Лихошва Олександр-Шапран Валерія, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
3. Бабчук Антон-Филипповская Елизавета, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
4. Радчук Олександр-Ходимчук Інна, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
5. Сало Ілля-Анцибор Владислава, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
6. Місяченко Володимир-Гайдук Анна, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
7. Опіч Анатолій-Броварець Світлана, Київ-Феєрія-Бурка Оксана
8. Кордюк Антон-Білокриницька Світлана, Київ-Супаданс-Козлов Павло
Ювенали 1 «Е» до 10 Ст (пар-4; клубiв-4; мiст-3)
1. Черненко Олексій-Дерев'янчук Дарина, Київ-Міф-Дибань Олена
2. Теня Євген-Бондаренко Лідія, Красноармійська-Едельвейс-Дацун Наталія
3. Кулішов Євген-Слюсаренко Марія, Київ-Супаданс-Спесивих Олена
4. Снітко Артем-Сороцька Марія, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
Ювенали 1 «Е» до 10 Лат (пар-5; клубiв-5; мiст-3)
1. Мирончук Андрей-Деркач Алика , Київ-Березіль-Иванов Александр
2. Теня Євген-Бондаренко Лідія, Красноармійська-Едельвейс-Дацун Наталія
3. Черненко Олексій-Дерев'янчук Дарина, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
4. Снітко Артем-Сороцька Марія, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
5. Тур Глєб-Харченко Олександра, Київ-Шанс-Паламарчук Анна
Ювенали 2 «Е» до 12 Ст (пар-8; клубiв-6; мiст-4)
1. Заяць Євген-Герасименко Єлизавета, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
2. Степаненко Андрей-Черненок Полина, Чернігів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
3. Галайковський Антон-Пасічник Катерина, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
4. Козак Толик-Беренчук Даша, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
5. Баранський Антон-Підгорна Анастасія, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
6. Бусловский Ярослав-Авраменко Ангелина, Чернігів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
7. Степаненко Євген-Попович Людмила, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
8. Конюхов Никита-Крячко Ирина, Харків-Тріумф-Балагула Ірина
Ювенали 2 «Е» до 12 Лат (пар-9; клубiв-7; мiст-4)
1. Ярошенко Ростислав-Горяча Єлізавета, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
2. Заєць Євген-Герасименко Єлизавета, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
3. Степаненко Андрей-Черненок Полина, Чернінів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
4. Галайковський Антон-Пасичник Катерина, Київ-Міф-Дибань Олена
5. Бусловский Ярослав-Авраменко Ангелина, Чернінів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
6. Козак Толик-Беренчук Даша, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
7. Степаненко Євген-Попович Людмила, Київ-Міф-Дибань Олена
8. Баранський Антон-Підгорна Анастасія, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
9. Двораковський Олександр-Скуратовська Ганна, Київ-Феєрія-Бурка Оксана
Юніори 1 «Е» до 14 Ст (пар-10; клубiв-6; мiст-3)
1. Виговський Данило-Нечитайло Катерина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
2. Кошевий Юрій-Ігнатюк Вікторія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Корж Олександр-Савастєєва Анастасія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
4. Кириченко Кирило-Коновалова Софія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
5. Турчин Богдан-Поливяная Аліна, Кременчук-«Ніка -стар» КЛК НАУ-Нестеренко Олександр
6. Андрущенко Дмитро-Мельничук Надія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
7. Видайко Федір -Слюсар Юлія, Київ-Феєрія-Бурка Оксана
8. Гладиш Андрій-Гладаревська Анна, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
9. Панченко Микола-Антонова Даша, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
10. Нечипоренко Дмитро-Гаврющенко Валерія, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
Юніори 1 «Е» до 14 Лат (пар-14; клубiв-8; мiст-4)
1. Кошовий Юрій-Ігнатюк Вікторія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Андрущенко Дмитро-Мельничук Надія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Кириченко Кирило-Коновалова Софія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
4. Турчин Богдан-Семененко Аліна, Кременчук-«Ніка -стар» -Нестеренко Олександр
5. Виговський Данило-Нечитайло Катерина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
6. Вальтер Олександр-Різуненко Ольга, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
7. Никифоров Микола-Сівацька Людмила, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
8...9. Дудка Станіслав-Черкаська Анастасія, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
8...9. Корж Олександр-Савастєєва Анастасія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
10. Щербань Костянтин-Тягній Юлія, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
11. Ісаєнко Константин-Пруднікова Карина, Київ-Березіль-Иванов Александр
12. Панченко Микола-Антонова Даша, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
13. Гладиш Андрій-Гладаревська Анна, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
14. Нечипоренко Дмитро-Гаврюшенко Валерія, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
Ювенали 2 «Д» до 12 Ст (пар-4; клубiв-3; мiст-1)
1. Калістов Михайло-Атрощенко Марія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
2. Рабчук Олександр-Бурковська Діана, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Білов Володимир-Тихонова Юлія, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
4. Мірвода Віталій-Верпатова Олександра, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
Ювенали 2 «Д» до 12 Лат (пар-10; клубiв-6; мiст-4)
1. Рабчук Олександр-Бурковська Діана, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Конюхов Никита-Крячко Ирина, Харків-Тріумф-Балагула Ірина
3. Калістов Михайло-Атрощенко Марія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
4. Степаненко Андрій-Черенок Поліна, Чернінів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
5. Білов Володимир-Тихонова Юлія, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
6. Сало Ярослав-Остапенко Світлана, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
7. Мірвода Віталій-Верпатова Олександра, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
8. Гармаш Роман-Кондратюк Марія, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
9. Хобта В'ячеслав-Дем'янчук Марія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
10. Боровик Ілля-Вишневська Юлія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
Юніори 1 «Д» до 14 Ст (пар-11; клубiв-8; мiст-2)
1. Кубаль В’ячеслав-Чернова Валерія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Лялька Богдан-Стольникович Катерина, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Кустов Юрій-Погребна Олександра, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
4. Дзнеладзе Георгій-Дзнеладзе Ніно, Київ-Міф-Дибань Олена
5. Дирда Ігор-Мотінова Катерина, Київ-Ірбіс-Калашнікова Ірина
6. Латанюк Ілля-Портнягіна Альона, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
7. Виговський Данило-Нечитайло Катерина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
8...9. Петрище Дмитрий -Волощук Дарья, Київ-Гранд-Дует-Андрусенко М, Грабовський О
8...9. Кулахметов Дмитро-Мєлєнєвська Владислава, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
10. Турковський Артем-Гриневич Яна, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
11. Хобта В'ячеслав-Дем'янчук Марія, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
Юніори 1 «Д» до 14 Лат (пар-15; клубiв-10; мiст-3)
1. Дзнеладзе Георгій-Дзнеладзе Ніно, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
2. Лялька Богдан-Стольникович Катерина, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Семенов Костянтин-Гребенік Поліна, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
4. Кубаль В’ячеслав-Чернова Валерія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
5. Латанюк Ілля-Портнягіна Альона, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
6. Кустов Юрій-Погребна Олександра, Київ-Полонез-Журавльова Анастасія
7. Дирда Ігор-Мотінова Катерина, Київ-Ірбіс-Калашнікова Ірина
8. Кулахметов Дмитро-Мєлєнєвська Владислава, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
9. Виговський Данило-Нечитайло Катерина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
10. Турковський Артем-Гриневич Яна, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
11. Никифоров Микола-Сівацька Людмила, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
12. Коба Дмитро-Кордюк Анастасія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
13. Вальтер Олександр-Різуненко Ольга, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
14. Дудка Станіслав-Черкаська Анастасія, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
15. Тройко Андрій-Карпець Юлія, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
Юніори 2 «Д» до 16 Ст (пар-8; клубiв-7; мiст-3)
1. Береговий Мирослав-Стовба Анна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
2. Лашко Антон-Шараєвська Єлізавета, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Мотінов Кирило-Олексенко Анна, Київ-Ірбіс-Калашнікова Ірина
4. Чорний Євген-Висоцька Ксенія, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
5. Сосновський Максим-Ковальова Таня, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
6. Таратайко Валентин-Булка Олена, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
7. Карпенко Артем-Чередник Дарья, Кременчук-«Ніка -стар» -Нестеренко Олександр
8. Міщенко Ігор-Зуй Єлизавета, Київ-Гранд-Дует-Андрусенко М, Грабовський О
Юніори 2 «Д» до 16 Лат (пар-8; клубiв-7; мiст-4)
1. Мотінов Кирило-Олексенко Анна, Київ-Ірбіс-Калашнікова Ірина
2. Пупко Андрій-Головань Олена, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
3. Береговий Мирослав-Стовба Анна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
4. Карпенко Артем-Чередник Дарья, Кременчук-«Ніка -стар» -Нестеренко Олександр
5. Горбань Дмитро-Мінакерман Наталія, Київ-Олтекс-Пігулевський Владислав
6. Сосновський Максим-Ковальова Таня, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
7. Таратайко Валентин-Булка Олена, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
8. Олексієв Сергій-Солдатова Ганна, Київ-Фаворит-Стадніков Володимир
Юніори 2 «С» до 16 Ст (пар-5; клубiв-3; мiст-3)
1. Осипенко Іван-Костилєва Наталія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Галактіонов Олексій-Суслова Даша, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
3. Бондарчук Максим-Іщенко Поліна, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
4. Вечеренко Сергій-Поводир Світлана, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
5. Бондаренко Євген-Чеботарьова Юлія, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
Юніори 2 «С» до 16 Лат (пар-6; клубiв-5; мiст-3)
1. Левонтуев Ярослав-Скирская Катерина, Київ-ТЦ Костроминых-Костромин Евгений
2. Ковтун Владислав-Красношапка Анна, Херсон-Променад-Кузьева Наталья Владимировна
3. Волобуєв Ігор-Пархоменко Вікторія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
4. Бондарчук Максим-Іщенко Поліна, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
5. Бондаренко Євген-Чеботарьова Юлія, Бровари-Престиж-Пащенко Микола Олександрович
6. Писаренко Игорь-Савченко Елизавета, Київ-ТЦ Костроминых-Костромин Евгений
ХОБІ «Д» Ст (пар-7; клубiв-4; мiст-1)
1. Корнієнко Андрій-Мазурук Яна, Київ-Олтекс-Пігулевський Владислав
2. Малий Андрій-Мала Катерина, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Портаненко Стас
3. Кобзаренко Богдан-Моісеєва Тетяна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Портаненко Стас
4. Заворотній Павло-Грохальська Наталія, Київ-Олтекс-Пігулевський Владислав
5. Подгорний Віталій-Красільничук Ганна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Портаненко Стас
6. Третяк Олег-Цилик Юлія, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
7. Авраменко Михайло-Бабич Марина, Київ-Березіль-Алфьорова Дарія
ХОБІ «Д» Лат (пар-10; клубiв-7; мiст-3)
1. Зубарь Юрій-Якушева Анна, Київ-Гранд-Дует-Андрусенко М, Грабовський О
2. Стрижко Михаил-Кальтя Оля, Харків-Тріумф-Балагула Ірина
3. Третяк Олег-Цилик Юлія, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
4. Малий Андрій-Мала Катерина, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Портаненко Стас
5. Кобзаренко Богдан-Моісеєва Тетяна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Портаненко Стас
6. Пупко Андрій-Головань Олена, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
7. Мойсеенко Владислав-Андросюк Валерия, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
8. Гнатуш Дмитро-Левішко Олександра, Полтава-Стиль-Горголь Віталій
9. Слипко Дмитро-Петрова Олена, Київ-Тандем-Горовецький Олександр
10. Астакін Євген-Мороз Аліна, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
Ювенали 2 до 12 Ст (пар-5; клубiв-5; мiст-1)
1. Броварський Ярослав-Швед Ірина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
2. Набок Артур-Рябовіл Поліна, Київ-Міф-Дибань Олена
3. Смірнов Влад-Лисовская Юлия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
4. Маевский Всеволод-Маевская София, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
5. Муромцев Дмитро-Гижко Єлизавета, Київ-Ритми-Яременко Ігор Володимирович
Ювенали 2 до 12 Лат (пар-7; клубiв-7; мiст-2)
1. Набок Артур-Рябовіл Поліна, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
2. Смірнов Влад-Лісовська Юлія, Київ-Оріон-Дикий.А.В
3. Маевский Всеволод-Маевская София, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
4. Броварський Ярослав-Швед Ірина, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
5. Муромцев Дмитро-Гижко Єлизавета, Київ-Ритми-Яременко Ігор Володимирович
6. Семенов Костянтин-Гребенік Поліна, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
7. Сало Ярослав-Остапенко Світлана, Лубни-Стиль-Горголь Віталій
Юніори 1 до 14 Ст (пар-12; клубiв-7; мiст-3)
1. Лоторєв Євген-Семеренко Анастасія, Київ-Міф-Дибань Олена
2. Урсатій Влад-Лысенко Ира, Київ-Оріон-Дикий.А.В
3. Євтерев Дмитрий-Маленко Валерия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
4. Тарасенко Александр-Лавриненко Ирина, Чернінів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
5. Ларіонов Максим-Васенда Марія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
6. Заіка Євген-Козловська Вікторія, Вінниця-Ніка-Коцюбняк Олена Володимирівна
7. Боднар Максим-Розмарица Алина, Київ-Оріон-Дикий.А.В
8. Лялька Богдан-Стольникович Катерина, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
9. Шикун Олександр-Нестеренко Софія, Київ-Міф-Дибань Олена
10...11. Гусак Артем-Якубовська Катерина, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
10...11. Нестеренко Тарас-Дробот Вікторія, Київ-Міф-Дибань Олена
12. Сірик Валентин-Маковецкая Дарина, Київ-Оріон-Дикий.А.В
Юніори 1 до 14 Лат (пар-14; клубiв-11; мiст-4)
1. Урсатій Влад-Лисенко Іра, Київ-Оріон-Дикий.А.В
2. Лоторєв Євген-Семеренко Анастасія, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
3. Цикота Едуард-Палєй Дарья, Київ-Альта-Балла Олексій, Тетяна
4. Тарасенко Александр-Лавриненко Ирина, Чернігів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
5. Євтерев Дмитрий-Маленко Валерия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
6. Ларіонов Максим-Васенда Марія, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
7. Корж Андрій-Ситник Олеся, Херсон-Променад-Кузьева Наталья Владимировна
8. Сльота Дмитро-Перевозник Катерина, Київ-Тандем-Горовецький Олександр
9. Латанюк Ілля-Портнягіна Альона, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
10. Петров Микита-Фараонова Вікторія, Чернігів-Данс-Лайф-Городецький Олександ
11. Боднар Максим-Розмариця Ангеліна, Київ-Оріон-Дикий.А.В
12. Заіка Євген-Козловська Вікторія, Вінниця-Ніка-Коцюбняк Олена Володимирівна
13. Сірик Валентин-Маковецька Дарина, Київ-Оріон-Дикий.А.В
14. Гусак Артем-Якубовська Катерина, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
Юніори 2 до 16 Ст (пар-8; клубiв-8; мiст-4)
1. Палей Дмитрий-Ершова Наталья, Київ-Оріон-Дикий.А.В
2. Куцик Олексій-Рябовіл Анастасія, Київ-Міф-Дибань Людмила, Олена
3. Луцкий Владислав-Євтошук Марія, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
4. Бунцев Віталій-Колодько Анна, Харків-Динамо-Харків-Пелех Сергій, Руда Анна
5. Примаков Олексей-Бут Яна, Чернігів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
6. Волобуєв Ігор-Пархоменко Вікторія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
7. Бондарчук Максим-Іщенко Поліна, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
8. Галактіонов Олексій-Суслова Даша, Могилів_Подільський-Ефект-Соломаха Дмитро
Юніори 2 до 16 Лат (пар-10; клубiв-9; мiст-5)
1. Павловский Максим-Гирда Юлия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
2. Яременко Денис-Баликова Даша, Київ-Оріон-Дикий.А.В
3. Бунцев Віталій-Колодько Анна, Харків-Динамо-Харків-Пелех Сергій, Руда Анна
4. Куцик Олексій-Рябовіл Анастасія, Київ-Міф-Дибань Олена
5. Примаков Олексей-Бут Яна, Чернінів-Данс-Лайф-Сергиенко Наталья
6. Грищук Михайло-Горбунос Вікторія, Вінниця-Ніка-Коцюбняк Олена Володимирівна
7. Ковтун Владислав-Красношапка Анна, Херсон-Променад-Кузьева Наталья Владимировна
8. Луцький Владислав-Євтошук Марія, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
9...10. Волобуєв Ігор-Пархоменко Вікторія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
9...10. Осипенко Іван-Костилєва Наталія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
Молодь 1 до 19 Ст (пар-7; клубiв-6; мiст-2)
1. Прохоренко Юрій-Сукач Марія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
2. Кравченко Дмитро-Гармаш Маргарита, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
3. Коросташов Денис-Мартенюк Ірина, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
4. Липовецкий Сергей-Мирона Анна, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
5. Горбач Богдан-Доля Анастасія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
6. Зінович Артем-Шевченко Анна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
7. Скоренко Ярослав-Притова Анастасія, Київ-Ірбіс-Калашнікова Ірина
Молодь 1 до 19 Лат (пар-11; клубiв-9; мiст-1)
1. Павловський Максим-Гирда Юлия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
2. Прохоренко Юрій-Сукач Марія, Київ-Астра-Григорович Віталій та Вероніка
3. Бойко Євген-Митриченко Марія, Київ-Міф-Дибань Олена
4. Сименчук Дмитро-Самсонова Олександра, Київ-СпортДанс-Федорчук Валентина, Орел Сергій
5. Коросташов Денис-Мартенюк Ірина, Київ-Вікторія – А-Ільїна Вікторія
6. Липовецкий Сергей-Мирона Анна, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
7. Рибальченко Антон-Устюгова Світлана, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
8. Карлос Мануель Терреро Булатов-Гречкосий Алина, Київ-ТЦ Костроминых-Костромин Евгений
9...10. Зінович Артем-Шевченко Анна, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
9...10. Горбач Богдан-Доля Анастасія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
11. Ломакин Сергей -Пустовойтова Дарья, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
Дорослі Ст (пар-6; клубiв-6; мiст-3)
1. Босецкий Сергей-Гладюк Лилия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
2. Коб'юк Ігор-Сіянко Наталія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
3. Жиленко Олексій-Сьоміна Анна, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
4. Кравченко Дмитро-Гармаш Маргарита, Запоріжжя-Динамо-Шевченко Руслан
5. Концедал Игорь-Малиновская Карина, Харків-Горизонт-Литвинов Алексей
6. Анрющенко Владимир-Зинченко Екатерина, Харків-Горизонт-Литвинов Алексей
Дорослі Лат (пар-9; клубiв-6; мiст-2)
1. Яременко Ігор-Ярославська Яна, Київ-Данс-Центр-Васютяк Юрій та Яна
2. Сидоренко Олег-Жученко Анастасия, Київ-Оріон-Дикий.А.В
3. Волошин Андрій-Бикова Анастасія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
4. Козлов Павло-Шаніна Анастасія, Київ-Супаданс-Соронович Ігор, Бойко Оксана
5. Концедал Игорь-Малиновская Карина, Харків-Горизонт-Літвінов Олексій
6. Федченко Дмитрий-Коваленко Марина, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
7. Морозов Станіслав-Дмитревич Олена, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
8. Ломакин Сергей -Пустовойтова Дарья, Київ-Імперія Танцю-Рыбак Сергей и Алёна
9. Лаврушка Артем-Цьома Ірина, Київ-Шанс-Бєднягіна Ірина


Создан 18 фев 2008