Підсумки міжнародних змагань зі спортивного танцю "Uzhgorod Open 2016"

 

Підсумки міжнародних змагань зі спортивного танцю "Uzhgorod Open 2016"




 

       Поблизу обласного центру Закарпаття, у спорткомплексі «Золота Гора» (с. Барвінок) 23 квітня 2016 року успішно стартували міжнародні змагання зі спортивного танцюм "Uzhgorod Open 2016".

Головний суддя Дмитро Базела, організатор турніра Олександра Мишко

 

      Протягом 2 днів у змаганнях взяли участь 964 пари з України та ще 8 країн.

Це змагання міжнародного календаря Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF) - WDSF Open Standard, WDSF Open Latin, Чемпіонат України серед команд формейшн St, Lat, Міжнародні відкриті та класифікаційні змагання.

 

23 квітня, у перший день XIV міжнародних змагань, спортсмени змагалися у 22-ох категоріях. Участь у змаганнях взяли танцюристи з 8-ми країн світу та 24-ох міст України. Загалом представлено конкурсантів з 59 танцювальних клубів.

 

 Підсумки - Латина WDSF Open  Adult Latin

З 24 пар, 4 країн посіли спортсмени:

1 місце: Роберт Поклітар – Анастасія Дарчук (м.Чернівці)

2 місце: Олександр Добровольський – Валерiя Шкиря (м.Одеса)

3 місце: Віктор Натрасенюк – Даніелла Преап (м. Київ)

4 місце: Олексій Тіщенко – Марія Водопьянова (м.Київ)

5 місце: Владислав Степанський – Ірина Будинкевич (м. Львів)

7 місце: Богдан Колос – Юлія Попович (м. Чернівці)

9 місце: Станіслав Любчак – Наталья Смірнова (м. Львів)

10 місце: Данило Горбань – Каріна Чепілевська (м. Київ)

11 місце: Юрій Лиманський – Єлизавета Грищенко (м. Київ)

12 місце: Купецький Дмитро – Наталія Горностай (м. Львів)

14 місце: Андрій Ятченко – Ганна Скуратівська (м. Київ)

15 місце: Михайло Лазорко – Лідія Оліярник (м. Київ)

16 місце: Смолюх Роман – Косогова Сільвана (м. Львів)

18-20 місце: Володимир Фіцай – Богдана Туркевич (м. Ужгород)

21-22 місце: Сергій Шушвар – Анна Гурик (м. Львів)

23 місце: Данило Клокта – Олександра Колліє (м. Львів)

24 місце: Тарас Міщан – Андріана Цая (м. Ужгород)

 

23.04.2016 WDSF Open Adult Standard– Ukraine (Uzhgorod )

Підсумки -  Стандарт WDSF Open Adult Standart

23.0

З 25 пар, 4 країн посіли спортсмени:

1 місце: Владислав Корабльов – Євгенія Ільяш (м.Київ)

2 місце: Віктор Натрасенюк – Даніелла Преап (м. Київ)

3 місце: Болеслав Субботенко-Алла Прівізєнцева (м. Київ)

8 місце: Юрій Лиманський – Єлизавета Грищенко (м. Київ)

9 місце: Верба Ярослав – Вербецька Дар’я (м. Одеса)

10 місце: Сергій Шмирьов – Катерина Вороная (м. Ужгород)

12 місце: Роман Бухта та Марія Галай (м. Львів)

14-15 місце: Всеволод Князь – Христина Любуська (м. Львів)

14-15 місце: Максим Горячок – Інна Гевал (м. Хмельницький)

18 місце: Аркадій Гуловський – Яна Микитюк (м.Ковель)

19 місце: Володимир Фіцай – Богдана Туркевич (м. Ужгород)

20 місце: Роман Назаркевич – Софія Лазаркевич (м. Львів)

21-23 місце: Валентин Брачка – Марія-Олена Бачинська(м. Львів)

21-23 місце: Синишин Іван – Біжок Анна (м. Львів)

21-23 місце: Немелівський Остап – Марко Наталія (м. Львів)

24 місце: Тарас Міщан – Андріана Цая (м. Ужгород)

25 місце: Роман Парешний – Ярина Олярчук (м. Львів)

 

       Найбільше медалей вибороли спортсмени з Києва: з 11 медалей у киян 7 золотих. Танцюристи зі Львова також вибороли 11 медалей, з яких 2 золоті. У закарпатських спортсменів 9 золотих медалей, з яких 4 золоті. Представники Ужгорода вибороли 9 медалей, золотих – 4.

Крім того, закарпатські спортсмени виступали у 9-ти фіналах. Загалом медалі здобули 19 представників з різних міст та чотирьох країн.

 

       З успішними виступами сміливо можна привітати танцюристів, що представляли Закарпаття - Клуб cпортивного танцю "Грація" (головний тренер Олександра Мишко) вперше в історії Закарпаття виборов "золото" чемпіонату серед команд формейшн. Cпівпостановником переможного номеру – «Іспанія» – ужгородських спортсменів є аспірантка Ужгородського національного університету, майстер спорту міжнародного класу Вероніка Мишко. 

      Танцюристи, які "запалювали" "Uzhgorod Open 2016", восени представлятимуть Україну на всесвітньому чемпіонаті з танців у Відні (Австрія).

 

 

   Юніори Juniors 1 Open / Латино-американська програма

 

         Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          338      Sardari Dmitri  Pripa Ecaterina Moldova                     

2          280      Пранничук Максим  Кушнiр Олександра  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

3          267      Бойко Денис  Нонко Олександра    Київ    Данс Арт        Черниш Артем

 Черниш Катерина

4          359      Ротар Степан            Юрова Алiна Одеса  Маестро         Сiкорська Євгенiя

5          310      Пелих Денис Цихоня Дана Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

6          297      Пашинський Олександр      Ралик Дарина            Чернiвцi         Гранд  Даньков Сергiй

 

 

Юніори Juniors 1 Open / Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          332      Турченяк Олександр Чернiкова Софiя        Київ    DanceCenter Stardust  Грицак Сергiй

2          267      Бойко Денис  Нонко Олександра    Київ    Данс Арт        Черниш Артем

Постнiков Вадим

3          338      Sardari Dmitri  Pripa Ecaterina Moldova                     

4          256      Нiколайчук Микита  Гапон Олександра    Днiпропетровськ      Гармонiя        Бабiй Андрiй

5          317      Буглак Андрiй           Ушенко Анастасiя     Київ    Реверанс        Кравчук Сергiй

 Федчишина Анастасiя

6          210      Прошкiн Михайло     Сухоiваненко Анастасiя       Київ    Reverans          Кравчук Оксана

 

Юніори Juniors 2 Open  Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          268      Шершун Назар          Аушева Анастасiя     Київ    Данс Арт        Черниш Артем

 Черниш Катерина

2          358      Мельник Максим      Водоп’янова Єва      Київ    Данс Арт        Черниш Артем

3          366      Kirkliauskas Gustas     Bernataviciute Zymante            Lithuania          Alitys  

4          338      Sardari Dmitri  Pripa Ecaterina Moldova                     

5          342      Cazacu Stefan  Balan Tatiana   Moldova                     

6          278      Кирстя Андрiй          Мiнтенко Божена      Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

 

 

Юніори Juniors 2 Open  Європейська  програма

           

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          358      Мельник Максим      Водоп’янова Єва      Київ    Данс Арт        Черниш Артем

Постнiков Вадим

2          258      Petko Marek   Sankova Vanesa          Slovakia                     

3          342      Cazacu Stefan  Balan Tatiana   Moldova                     

4          255      Лосєв Влад    Ювко Олеся   Днiпропетровськ      Гармонiя        Бабiй Андрiй

5          360      Жемелко Володимир           Вантух Софiя Львiв   Браво  Водолазька Полiна

6          275      Стойка Владислав    Вербова Яна  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

 

 

Ювенали Juveniles 1 Open   Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          328      Кучеренко Севастiан            Денисенко Софiя      Киiв    DanceTime      Покладiй Марiя

 Торошанко Олександр

2          321      Юров Нiкiта   Галiтовська Анастасiя          Одеса  Маестро         Капустинський Дмитро

 Сiкорська Євгенiя

3          313      Мельниченко Антон            Ткачук Алiса  Житомир       Сузiр’я            Грибан Валентина

 Грибан Анастасiя

4          295      Швед Дмитро            Сiчковська Ангелiна Чернiвцi         Гранд  Даньков Сергiй

5          121      Мацола Владислав   Кошман Вiкторiя       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

6          331      Шаповал Павло        Бенца Софiя   Київ    DanceCenter Stardust  Грицак Сергiй

 

 

Ювенали Juveniles 2 Open  Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          305      Нiкiтьонок Андрiй     Полубень Златослава           Київ    DanceCenter Stardust  Грицак Сергiй

2          259      Колчинцев Володимир       Андреєва Надiя         Коростень      Мрiя    Нiколайчук Володимир

3          347      Калiнський Данило  Завадецька Дарина   Львiв   Браво  Водолазька Полiна

4          334      Bodruc Adrian Rotaru Laura    Moldova                     

5          140      Фаринич Крiстiан     Дурневич Крiстiна    Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

6          279      Власов Олександр    Яковенко Марiя        Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

 

 

Ювенали Juveniles 2 Open)/ Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          305      Нiкiтьонок Андрiй     Полубень Златослава           Київ    DanceCenter Stardust  Грицак Сергiй

2          259      Колчинцев Володимир       Андреєва Надiя         Коростень      Мрiя    Нiколайчук Володимир

3          334      Bodruc Adrian Rotaru Laura    Moldova                     

4          352      Ковальчук Юрiй        Дмитришин Софiя    Самбiр            Фантазiя         Дмитришин Вiта

5          140      Фаринич Крiстiан     Дурневич Крiстiна    Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

 

 

Молодь Youth Open / Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Финал

1          193      Степанський Владислав      Будинкевич Iрина     Львiв   Естет   Муж Богдан

 Муж Iрина

2          257      Пекунов Акiм Савiна Дар’я  Днiпропетровськ      Гармонiя        Петровський Олег

3          377      Бiлозор Юрiй Стецуняк Андрiана   Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

4          266      Ахундов Руслан        Шулiма Олександра  Київ    Данс Арт        Черниш Артем

 Черниш Катерина

5          268      Шершун Назар          Аушева Анастасiя     Київ    Данс Арт        Черниш Артем

Черниш Катерина

6          182      Гуловський Аркадiй Микитюк Яна           Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

 

 Молодь Youth Open   Європейська програма

 

Место №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          336      Горячок Максим       Гевал Iнна     Хмельницький          Крок   Чолан Мар’ян

 Чолан Оксана

2          211      Верба Ярослав          Вербецька Дар Я       Одесса            Фемида          Верба Игорь, Кривенко Анна

3          343      Rotari Ilia         Dontu Raluca   Moldova                     

4          257      Пекунов Акiм Савiна Дар’я  Днiпропетровськ      Гармонiя        Петровський Олег

5          182      Гуловський Аркадiй Микитюк Яна           Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

6          444      Король Данило         Леськiв Уляна           Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй, Хiцяк Назар

 

 

Молодь+Дорослi В   Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер           

Фінал

1          195      Нагiрняк Володимир            Митко Марта Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

2          318      Шалаковський Вiталiй          Ройко Софiя   Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

3          304      Личко Владислав      Тур Дiана       Миколаїв        Олiмпiя           Коваль Микола

 Саєнко Iрина

4          348      Смолюх Роман          Косогова Сiльвана    Львiв   Браво  Водолазька Полiна

5          335      Крысь Андрей          Крысь Юлия  Київ    Sky Dance       Крись Андрiй

6          197      Сворень Владислав  Сиркашева Олександра       Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

7          323      Мудрук Дмитро        Крачун Юлiя  Одеса  Маестро         Капустинський Дмитро   Сiкорська Євгенiя

 

 

Молодь+Дорослi С   Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          73        Фiцай Володимир     Туркевич Богдана     Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

2          214      Назаркевич Роман    Назаркевич Соломiя Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй  Пивоварова Олена

3          274      Парешний Роман      Олiярчик Ярина        Львiв   Едельвейс      Левицький Всеволод

4          213      Кушка Роман Нетреба Катерина    Львiв   Фокстрот       Хiцяк Назар

 Явдошик Алла

5          184      Павлючик Антон      Гич Анна       Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

6          316      Ященко Антон          Грєчiн Марiя  Київ    Реверанс        Кравчук Сергiй

 Федчишина Анастасiя

7          190      Шушвар Сергiй         Гурик Анна    Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

 

 

Молодь+Дорослi В  Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          319      Калинiй Роман          Калинчук Наталiя     Iвано-Франкiвськ      Кармен           Калинчук Оксана

2          195      Нагiрняк Володимир            Митко Марта Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

3          70        Мiщан Тарас  Цая Андрiана Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

4          350      Копач Зорян  Варищук Марiя          Львiв   Браво  Водолазька Полiна

5          348      Смолюх Роман          Косогова Сiльвана    Львiв   Браво  Водолазька Полiна

 

 

 Молодь+Дорослi С   Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          304      Личко Владислав      Тур Дiана       Миколаїв        Олiмпiя           Коваль Микола  Саєнко Iрина

2          73        Фiцай Володимир     Туркевич Богдана     Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

3          319      Калинiй Роман          Калинчук Наталiя     Iвано-Франкiвськ      Кармен           Калинчук Оксана

4          350      Копач Зорян  Варищук Марiя          Львiв   Браво  Водолазька Полiна

5          322      Отлiванов Владислав           Голинська Анастасiя            Одеса  Маестро         Капустинський Дмитро

Сiкорська Євгенiя

6          315      Кльокта Даниїл         Коллє Олександра    Київ    Reverans          Кравчук Оксана

7          222      Заяць Роман  Пшик Уляна   Львiв   Фокстрот       Хiцяк Назар

Поливка Андрiй

 

         Ювенали 1+2 D     Загальний залік

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          86        Оремус Данiель         Канюк Надiя  Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 Доманська Вiта

2          352      Ковальчук Юрiй        Дмитришин Софiя    Самбiр            Фантазiя         Дмитришин Вiта

3          279      Власов Олександр    Яковенко Марiя        Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

4          140      Фаринич Крiстiан     Дурневич Крiстiна    Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

5          365      Новiков Валентин     Горбач Марiя Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем,  Савицька Ольга

6          198      Сполiтак Максим      Муж Соломiя             Львiв   Естет   Муж Богдан

 Муж Лiдiя

 

 

         Ювенали 1Є    Загальний залік

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     місто (Країна)            Клуб   Тренер

Фінал

1          311      Маринiч Iван Iльченко Надiя           Вiнниця          Лiга-А Висоцький Руслан

2          121      Мацола Владислав   Кошман Вiкторiя       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

3          208      Решетников Данiєль Яковлева Валерiя      Харкiв Grand  Богданова Лариса

4          331      Шаповал Павло        Бенца Софiя   Київ    DanceCenter Stardust  Грицак Сергiй

Главный судья:         Базела Дмитро (Київ)

 

         Ювенали 2Є /Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          320      Алексеєнко Тимофій Русескул Таїсiя           Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

2          349      Височанський Юрiй Смовженко Юлiя      Львiв   Браво  Водолазька Полiна

3          137      Сташук Максим        Торохтiна Нiколетта  Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

4          300      Гучко Марко  Мельничук Нiколь    Дрогобич       Libertango       Метик Мар’яна, Стецькiв Павло

5          351      Затварський Олег     Бандрiвська Ольга-Катерина          Самбiр            Фантазiя         Ленець Руслан, Дмитришин Вiта

6          85        Наздравецький Артем          Рейпашi Марiель       Ужгород         Грацiя Мишко Олександра, Доманська Вiта

7          72        Сютрик Олександр   Мазюта Анастасiя     Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 

         Юнiори 1D  Загальний залік

Место №№    Партнер         Партнерша     Город (Страна)         Клуб   Тренер

Фінал

1          339      Rebeja Cosmin            Chiforisin Valeria         Moldova                     

2          252      Чарковський Назар   Чорна Алiна   Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

3          246      Коваль Святослав    Лотиш Вiкторiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

4          148      Стружак Валерiй       Федько Юлiя  Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

5          282      Федак Сергiй Вакарчук Катерина   Чернiвцi         Фенiкс            Городинська Анастасiя

6          362      Балашов Микита       Казарян Маргарита  Київ    Reverans          Кравчук Оксана

 

         Юнiори 1Є   Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          340      Дворнiк Iлля  Дворнiк Веронiка      Хмельницький          Крок   Чолан Георгiй

 Чолан Оксана

2          285      Тащук Юрiй   Гаврищук Юлiя         Чернiвцi         Фенiкс            Городинська Анастасiя

3          309      Іващенко Артур         Носикова Катерина  Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

4          74        Чопик Дмитро          Чопик Анна   Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

5          294      Кушнiрик Максим     Брус Яна        Чернiвцi         Гранд  Даньков Сергiй

6          283      Петрюк Михайло      Буджак Тетяна           Чернiвцi         Фенiкс            Городинська Анастасiя

7          301      Дякiв Данило Вiйчук Дiана  Дрогобич       Libertango       Метик Мар’яна

 Стецькiв Павло

 

 

         Юнiори 2Є        Загальний залік

Место №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          154      Iваньо Олександр     Ремета Дарина          Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

2          61        Бiлогубка Артур        Мiцьо Надiя   Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

3          341      Дiянчук Дмитро        Лiщишина Єлiзавета Хмельницький          Крок   Чолан Мар’ян, Чолан Георгiй

4          281      Павлович Євген       Атодиресе Анна       Чернiвцi         Фенiкс            Городинська Анастасiя

5          181      Троян Iгор      Долинич Анастасiя   Перечин         Полонес         Керецман Тетяна

6          263      Єденюк Едуард         Кушнiр Софiя Чернiвцi         Проминь        Хомiцька Зоя

 

Фінал   команд    Формейшн, латина

1 місце Клуб «Грація» Ужгород,  тренер Мишко О.М.

2 місце клуб  «Калейдоскоп»,  Київ, тренер Базела Дмитро

3 місце Клуб «Сучасні ритми», Костянтинівка, тренери Савченко Євген, Швидченко Василь

 

Фінал   команд   Формейшн, стандарт

1 місце  Клуб «Фенікс», Чернівці, Городинська Анастасія

2 місце  Клуб «Троянда»,  Луцьк, тренер Кравчук С.М.

 

24 квітня 2016 року День другий

 

Ледi Соло Ювенали 1     Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал  Загальний залік

1          138      Сташук Таiсiя             Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

2          127      Посоленик Анна                   Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

3          419      Вiщук Юлiя                Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

4          428      Тропанець Софiя                  Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

5          124      Михайлюк Христина                       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

6          423      Мастикаш Меланiя               Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

7          427      Чеботаренко Ольга               Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

 

 

Ледi Соло Ювенали 1+2Н     Загальний залік

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал Загальний залік

1          138      Сташук Таiсiя             Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

2          398      Бабич Камiлла                      Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

3          421      Тавалiка Софiя                       Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

4          485      Ячменьова Софiя                  Житомир       Естет   Висоцька Тетяна

5          428      Тропанець Софiя                  Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

6          395      Крупельницька Емiлiя                      Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

7          141      Фединська Анна                   Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

 

 

Ледi Соло Ювенали 2Є    Загальний залік

           

Место №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          135      Смєлова Ксенiя                    Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

2          421      Тавалiка Софiя                       Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

3          398      Бабич Камiлла                      Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

4          423      Мастикаш Меланiя               Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

5          427      Чеботаренко Ольга               Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

6          151      Шманьо Крiстiна                  Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

7          92        Федак Камiла            Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 Доманська Вiта

 

Ледi Соло Юніоры 1Є /  Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Финал

1          462      Чернишевич Мирослава                 Київ    Тенденс (ДЮСШ СУПАДАНС)     Євтушенко Тетяна   

2          421      Тавалiка Софiя                       Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

3          398      Бабич Камiлла                      Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

4          470      Герасик Анна                        Київ    Тенденс (ДЮСШ СУПАДАНС)     Євтушенко Тетяна

5          463      Копилець Ольга                   Київ    Тенденс (ДЮСШ СУПАДАНС)     Юношев Олексiй

6          125      Пазина Уляна                       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

 

 

Фінал          Ювенали 1Є Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          311      Маринiч Iван Iльченко Надiя           Вiнниця          Лiга-А Висоцький Руслан

2          441      Буренко Марк            Зюзькiна Кiра Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим,  Федотова Яна

3          460      Куцулима Максим    Панченко Софiя        Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим,  Федотова Яна

4          308      Федотов Владислав  Федотова Алина       Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

5          407      Воробйов Кирило    Тавалiка Софiя           Одеса  Елiт Данс       Кравченко Оксана

6          411      Свiнцiцький Артем   Ярошинська Софiя    Житомир       Данс Лайф     Радіонов Артем, Савицька Ольга

 

 

Ювенали 2Є / Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          457      Алексеєнко Тимофій Русескул Таїсiя           Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

2          450      Бойко Максим           Щербан Анастасiя     Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

3          434      Шкода Костянтин     Євчинська Єва          Луцьк  Троянда          Кравчук Сергiй

4          85        Наздравецький Артем          Рейпашi Марiель       Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 Доманська Вiта

5          203      Шукатка Андрiй        Рожкова Злата           Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

6          435      Кондратюк Владислав         Пiддубна Алiна          Луцьк  Троянда          Кравчук Ольга

7          410      Кучинський Володимир      Довбиш Лiдiя Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем,  Савицька Ольга

 

 

Ювенали 1+2 D / Латино-американська програма 

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          347      Калiнський Данило  Завадецька Дарина   Львiв   Браво  Водолазька Полiна

2          86        Оремус Данiель         Канюк Надiя  Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 Доманська Вiта

3          365      Новiков Валентин     Горбач Марiя Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем,  Савицька Ольга

4          220      Смiльський Артур     Коваль Валерiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй. Хiцяк Назар

5          349      Височанський Юрiй Смовженко Юлiя      Львiв   Браво  Водолазька Полiна

6          85        Наздравецький Артем          Рейпашi Марiель       Ужгород         Грацiя Мишко Олександра,  Доманська Вiта

 

 

Ювенали 1+2 D / Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          365      Новiков Валентин     Горбач Марiя Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем,  Савицька Ольга

2          220      Смiльський Артур     Коваль Валерiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй, Хiцяк Назар

3          347      Калiнський Данило  Завадецька Дарина   Львiв   Браво  Водолазька Полiна

4          86        Оремус Данiель         Канюк Надiя  Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

 Доманська Вiта

5          349      Височанський Юрiй Смовженко Юлiя      Львiв   Браво  Водолазька Полiна

6          85        Наздравецький Артем          Рейпашi Марiель       Ужгород         Грацiя Мишко Олександра,  Доманська Вiта

 

 

Ювенали 1Є  Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          311      Маринiч Iван Iльченко Надiя           Вiнниця          Лiга-А Висоцький Руслан

2          208      Решетников Данiєль Яковлева Валерiя      Харкiв Grand  Богданова Лариса

3          441      Буренко Марк            Зюзькiна Кiра Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим,  Федотова Яна

4          420      Запаранюк Владислав          Тимчук Анна-Марiя  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

5          460      Куцулима Максим    Панченко Софiя        Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим,  Федотова Яна

6          308      Федотов Владислав  Федотова Алина       Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

 

:

Ювеналы 1Н     Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          433      Марков Урмас           Колеснiк Вiкторiя      Луцьк  Троянда          Кравчук Ольга

2          441      Буренко Марк            Зюзькiна Кiра Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим

 Федотова Яна

3          121      Мацола Владислав   Кошман Вiкторiя       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

4          308      Федотов Владислав  Федотова Алина       Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

5          420      Запаранюк Владислав          Тимчук Анна-Марiя  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

6          480      Шимкiв Олексiй        Кiм Марiя       Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим

 Федотова Яна

 

 

Ювенали 2Є   Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          457      Алексеєенко Тимофій           Русескул Таїсiя           Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

2          434      Шкода Костянтин     Євчинська Єва          Луцьк  Троянда          Кравчук Сергiй

3          203      Шукатка Андрiй        Рожкова Злата           Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

4          450      Бойко Максим           Щербан Анастасiя     Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

5          116      Кляп Юрiй     Чубiрко Крiстiна        Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

6          137      Сташук Максим        Торохтiна Нiколетта  Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

 

 

 Ювенали 2Н   Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          216      Єфiмов Маркiян        Везденко Софiя         Львiв   Фокстрот       Князь Всеволод

 Поливка Андрiй

2          137      Сташук Максим        Торохтiна Нiколетта  Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

3          225      Гутчак Владислав     Рубель Антонiна       Львiв   Фокстрот       Любуська Христина

 Поливка Андрiй

4          443      Кокiн Вiталiй Сапко Анастасiя        Одесса            Фемида          Кривенко Ганна

5          487      Бiлий Валерiй            Гiлевич Олеся           Львiв   Фоловей        Фiлiнська Надiя

 Фiлiнський Любомир

6          418      Буришин Антон        Калитчук Амелiя       Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

7          448      Дойников Артем      Коваленко Дар’я       Одеса  Аркадiя           Кузьмiнський Георгiй

 

:

Юнiори 1Є   Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          246      Коваль Святослав    Лотиш Вiкторiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

2          340      Дворнiк Iлля  Дворнiк Веронiка      Хмельницький          Крок   Чолан Георгiй

 Чолан Оксана

3          309      Іващенко Артур         Носикова Катерина  Одеса  Лiлiя    Федотов  Сергей

4          409      Крикунов Микола    Свiнцiцька Алiна       Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем

 Савицька Ольга

5          66        Завадяк Андрiй         Соханич Анна           Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

6          206      Жабинець Андрiй     Венгринович Христина       Львiв   Естет   Муж Богдан

 Муж Лiдiя

7          270      Григорєв Iгор            Репетило Алiна         Львiв   Едельвейс      Левицький Олег

8          187      Федоров Владислав Бегаль Владислава    Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

 

Юнiори 2D   Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          139      Тарнай Андрiй          Тарнай Габрiелла      Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

2          486      Смiрнов Володимир Рогова Дар’я  Одесса            Фемида          Кривенко Ганна

3          147      Рогожнiков Максим  Лендьел Крiстiна      Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

4          326      Єгоров Олег  Юрченко Тетяна       Одеса  Маестро         Капустинський Дмитро,  Сiкорська Євгенiя

5          119      Лабiк Володимир      Балiцька Ребекка       Ужгород         ПрестижФаринич Каролiна

6          111      Євтушенко Олексiй  Тисовська Iванна      Ужгород         ПрестижФаринич Каролiна

7          251      Цукерман Ярослав    Пiган Марта   Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

 

 

:

Юнiори 2D    Загальний залік

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)Клуб  Тренер

Фінал

1          139      Тарнай Андрiй          Тарнай Габрiелла      Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

2          326      Єгоров Олег  Юрченко Тетяна       Одеса  Маестро         Капустинський Дмитро

 Сiкорська Євгенiя

3          379      Власов Владислав    Каплуновська Катерина      Київ    Reverans          Кравчук Оксана

4          196      Павлик Богдан          Гула Оксана   Львiв   Естет   Муж Маркiян

Муж Богдан

5          111      Євтушенко Олексiй  Тисовська Iванна      Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

6          119      Лабiк Володимир      Балiцька Ребекка       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

7          262      Янчик Максим          Шмiдова Даша           Чернiвцi         Проминь        Хомiцька Зоя,  Хомицкий Владимир

 

:

Юнiори 2Є   Європейська програма

 

Место №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          147      Рогожнiков Максим  Лендьел Крiстiна      Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

2          157      Симчера Роланд       Бiро Богларка Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

3          154      Iваньо Олександр     Ремета Дарина          Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

4          61        Бiлогубка Артур        Мiцьо Надiя   Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

5          229      Мокшин Артем         Шпак Юстина           Львiв   Фокстрот       Любуська Христина,  Поливка Андрiй

6          341      Дiянчук Дмитро        Лiщишина Єлiзавета Хмельницький          Крок Чолан Мар’ян,  Чолан Георгiй

7          442      Романець Тимофiй    Iванченко Лiлiя         Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим,  Федотова Яна

 

 

Юніори 1+2 В    Європейска програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          363      Проценко Олексiй    Соколовська Софiя   Київ    Реверанс        Кравчук Сергiй

 Федчишина Анастасiя

2          360      Жемелко Володимир           Вантух Софiя Львiв   Браво  Водолазька Полiна

3          258      Petko Marek   Sankova Vanesa          Slovakia                     

4          275      Стойка Владислав    Вербова Яна  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

5          212      Iгнатчук Юрiй           Грех Олена    Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Пивоварова Олена

 

:

 Юніори 1+2 В   Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          360      Жемелко Володимир           Вантух Софiя Львiв   Браво  Водолазька Полiна

2          275      Стойка Владислав    Вербова Яна  Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

3          439      Виноградов Родiон   Яструб Олена            Миколаїв        Олiмпiя           Коваль Микола

 Саєнко Iрина

4          307      Федотов Олександр Волошенюк Олександра      Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

5          363      Проценко Олексiй    Соколовська Софiя   Київ    Реверанс        Кравчук Сергiй

 Федчишина Анастасiя

6          431      Поченчук Максим     Кудрявцева Єлизавета         Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

 

Юніори 1D / Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)Клуб  Тренер

Финал

1          340      Дворник  Iлля           Дворнiк Веронiка      Хмельницький          Крок   Чолан Марьян

2          362      Балашов Микита       Казарян Маргарита  Київ    Reverans          Кравчук Оксана

3          246      Коваль Святослав    Лотиш Вiкторiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй,  Явдошик Алла

4          309      Иващенко Артур       Носикова Екатерина Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

5          148      Стружак Валерiй       Федько Юлiя  Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

6          183      Керничишин Станiслав       Ткачук Дарiя  Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

 

  Юніори 1Д  Латино-американська програма

 

Место №№    Партнер         Партнерша     Город (Страна)         Клуб   Тренер

Финал

1          252      Чарковський Назар   Чорна Алiна   Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

2          148      Стружак Валерiй       Федько Юлiя  Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

3          215      Гончаров Олександр            Слюсар Анастасiя     Львiв   Фокстрот       Князь Всеволод,  Поливка Андрiй

4          330      Павлишин Максим   Пiган Соломiя            Львiв   Фокстрот       Балтрунас Ольга,  Поливка Андрiй

5          362      Балашов Микита       Казарян Маргарита  Київ    Reverans          Кравчук Оксана

6          417      Риков Артем  Ванзуряк Людмила   Чернiвцi         Гармонiя        Богданова Тетяна

 

 

 Юніори 1Є  Латино-американська програма

 

Место №№    Партнер         Партнерша     Город (Страна)         Клуб   Тренер

Фінал

1          446      Бiлобров Олексiй      Єгорова Єлизавета   Одесса            Фаворит         Капустинський Кирилл

2          246      Коваль Святослав    Лотиш Вiкторiя          Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй,  Явдошик Алла

3          417      Риков Артем  Ванзуряк Людмила   Чернiвцi         Гармонiя        Богданова Тетяна

4          309      Иващенко Артур       Носикова Екатерина Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

5          340      Дворнiк Iлля  Дворнiк Веронiка      Хмельницький          Крок   Чолан Георгiй

 Чолан Оксана

6          409      Крикунов Микола    Свiнцiцька Алiна       Житомир       Данс Лайф     Радионов Артем,  Савицька Ольга

 

:

Юніори 1Н /Загальний залік

 

Місто  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          371      Крамаренко Дмитро Шеремет Владислава           Костянтинiвка           Сучаснi рiтми            Савченко Євген, Швидченко Василь

2          66        Завадяк Андрiй         Соханич Анна           Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

3          482      Гаман Орест  Шимкiв Катерина     Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим

 Федотова Яна

4          272      Сорока Роман           Рожкова Валерiя       Львiв   Едельвейс      Левицький Олег

5          400      Арат Iлья        Лукас Влада   Львiв   Лiдер   Iрена Бусь

 Радченко Олена

6          436      Гаврилишин Мар’ян            Дмитрук Дзвенислава          Львiв   Карменс         Дмитрук Свiтлана

 

 

 

Юніори 1С  Латино-американська програма

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          310      Пелих Денис Цихоня Дана Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

2          359      Ротар Степан            Юрова Алiна Одеса  Маестро         Сiкорська Євгенiя

3          306      Блошенко Владислав           Бондарь Карина        Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

4          370      Бодько Дмитро         Шкорина Алiна         Київ    Reverans          Кравчук Оксана

5          210      Прошкiн Михайло     Сухоiваненко Анастасiя       Київ    Reverans          Кравчук Оксана

6          449      Щербан Ярослав       Зарицька Христина  Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

 

Юніори 1С   Європейська програма

 

Место №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Фінал

1          317      Буглак Андрiй           Ушенко Анастасiя     Київ    Реверанс        Кравчук Сергiй,  Федчишина Анастасiя

2          210      Прошкiн Михайло     Сухоiваненко Анастасiя       Київ    Reverans          Кравчук Оксана

3          310      Пелих Денис Цихоня Дана Одеса  Лiлiя    Федотов Сергей

4          215      Гончаров Олександр            Слюсар Анастасiя     Львiв   Фокстрот       Князь Всеволод,  Поливка Андрiй

5          186      Сєрков Олександр    Ткачук Анастасiя       Ковель           Модерн          Ткачук Iгор

6          306      Блошенко Владислав           Бондарь Карина        Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

 

         Юніори 2D  Европейська програма

            №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

            Фінал

1          251      Цукерман Ярослав    Пiган Марта   Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Явдошик Алла

2          139      Тарнай Андрiй          Тарнай Габрiелла      Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

3          372      Мiрошниченко Станicлав    Шелудченко Марiя    Костянтинiвка           Сучаснi рiтми            Савченко Євген, Швидченко Василь

4          111      Євтушенко Олексiй  Тисовська Iванна      Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

5          147      Рогожнiков Максим  Лендьел Крiстiна      Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

6          119      Лабiк Володимир      Балiцька Ребекка       Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

7          471      Zagiba Matyas Horvathova Janka        Slovakia                     

 

 

Юніори  2Є  Латино-американська програма

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Финал

1          147      Рогожнiков Максим  Лендьел Крiстiна      Ужгород         Глорiя Данканич Мирослава

2          61        Бiлогубка Артур        Мiцьо Надiя   Ужгород         Грацiя Мишко Олександра

3          154      Iваньо Олександр     Ремета Дарина          Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

4          442      Романець Тимофiй    Iванченко Лiлiя         Київ    Лiга А Київ    Федотов Максим

 Федотова Яна

5          341      Дiянчук Дмитро        Лiщишина Єлiзавета Хмельницький          Крок   Чолан Мар’ян

 Чолан Георгiй

6          157      Симчера Роланд       Бiро Богларка Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

7          181      Троян Iгор      Долинич Анастасiя   Перечин         Полонес         Керецман Тетяна

 

Юніори 2Н Загальний залік

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

Финал

1          157      Симчера Роланд       Бiро Богларка Берегово        Гармонiя        Фiцай Володимир

2          132      Михайлюк Орест      Семерак Анастасiя    Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

3          134      Муска Микола           Смєлова Ксенiя         Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

4          128      Романюк Крiстiан     Посоховська Анастасiя         Ужгород         Престиж         Фаринич Каролiна

5          176      Вайданич Давiд        Кочiш Петра  Берегово        Болеро            Геревич Василь

 

 

Юніори 2С  Латино-американська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

 

Фінал

1          431      Поченчук Максим     Кудрявцева Єлизавета         Чернiвцi         Карнавал       Пiскарьов Андрiй

2          439      Виноградов Родiон   Яструб Олена            Миколаїв        Олiмпiя           Коваль Микола

 Саєнко Iрина

3          489      Пастущак Роман        Гриня Iрина   Львiв   Фоловей        Фiлiнська Надiя

 Фiлiнський Любомир

4          438      Крутяк Ярослав        Садова Оксана          Львiв   Талiсман         Загребiна Анна

5          472      Кондратюк Олександр         Чорна Єлiзавета        Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

6          367      Жердєв Микита        Пилаєва Анастасiя    Київ    Данс Арт        Черниш Артем

 Черниш Катерина

7          307      Федотов Олександр Волошенюк Олександра      Одеса  Лiлiя    Федотова Лилия

 

 Юніори 2С   Європейська програма

 

Місце  №№    Партнер         Партнерша     Місто (Країна)           Клуб   Тренер

 

Фінал

1          367      Жердєв Микита        Пилаєва Анастасiя    Київ    Данс Арт        Черниш Артем

 Черниш Катерина

2          212      Iгнатчук Юрiй           Грех Олена    Львiв   Фокстрот       Поливка Андрiй

 Пивоварова Олена

3          218      Полiщук Iлля  Сидор Ярина Львiв   Фокстрот       Князь Всеволод

 Поливка Андрiй

4          472      Кондратюк Олександр         Чорна Єлiзавета        Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

5          381      Рак Роман      Iгельська Катерина   Львiв   Академiя танцю        Мартiянов Сергiй

6          399      Назаренко Iван          Федорова Ксенiя       Київ    Аматор-спорт-данс  Кеба Алла,  Кеба Мирослав       Князь Всеволод

 

 Поливка Андрiй

4          472      Кондратюк Олександр         Чорна Єлiзавета        Одеса  Слава  Марiнеску Вячеслав

5          381      Рак Роман      Iгельська Катерина   Львiв   Академiя танцю        Мартiянов Сергiй

6          399      Назаренко Iван          Федорова Ксенiя       Київ    Аматор-спорт-данс  Кеба Алла,  Кеба Мирослав

 

 

 

Матеріал підготував Олександр Куценко

 

 

.



Обновлен 27 апр 2016. Создан 25 апр 2016