Успішний виступ України на Чемпіонаті Європи WDC AL з латини та стандарту в Англії

 

Успішний виступ України на Чемпіонаті Європи WDC AL з латини та стандарту в Англії




   26 і 27 березня 2016 року в Блекпул, Англія Проходив Чемпіонат Європи WDC AL зі спортивного танцю (2016 WDC AL Чемпіонат європейської) в зимових садів. Танцювальні пари Європи змагалися в 22 вікових категоріях.

 

  Чемпіонами Європи з латиноамериканської програми в категорії  "Ювенали" Стала українська пара Арсеній Мороз-Софія Ярославська.

 

     Їх спільне танцювання розтопили серце кожного глядача. Було приємно бачити як в честь переможців наших хлопців грав Гімн України «Ще не вмерла України». У нашій спортивної команди, тренерів, вболівальників виникли емоції захоплення, гордості переповнювали їх, найприємніші впечетления. Наші спортсмени, тренери з національними прапорами України, з національними синьо-жовтими стрічками сердечно вітали наших переможців! Багато наших уболівальників були одягнені в національний український одяг.

 

      Вітаємо танцюристів і тренерів з цим високим результатом!

 

      Срібним призером Чемпіонату Європи в цій віковій категорії стала пара з Ісландії Исландии Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir. Бронзу вибороли танцюристи з Росії Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova (Russia).

Ще одна українська пара успішно станцювала в фіналі турніру і зупинилася на 4 місці Данило Кифа та Катерина Остапюк.

 

Фінал Ювенали, латина

1. Arsenij Moroz & Sofiya Yaroslavskaya (Ukraine)

2. Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir (Iceland)

3. Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova (Russia)

4. Danilo Kifa & Katerina Ostapyuk (Ukraine)

5. Peter Tatar & Tatiana Panaitova (Russia)

6. Mason Bevan & Millie Davies-English (Wales)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 финала

8. Yuriy Varachev & Tamila Slesarenko (Ukraine)

9. Artem Panasenko & Darya Yasenovskaya (Ukraine)

11. Bogdan Bobko & Mariya Taranenko (Ukraine)

1/4 финала

13. Timofej Petruk & Valeriya Ilchuk (Ukraine)

15. Dmitry Majevskiy & Mariya Pinchuk (Ukraine)

16. Oleksij Zaharchenko & Margarita Nelip (Ukraine)

Раунд 1

25. Oleksij Babko & Vìktoriya Tarashchenko (Ukraine)

 

         Серед ювеналів зі стандарту переможцями Чемпіонату Європи стала танцювальна пара з Росії Peter Tatar & Tatiana Panaitova.

        Успішно виступили наші українські танцюристи. Їх завзятість і бажання танцювати дали свої результати Дмитро Маєвський і Марія Пінчук завоювали срібні медалі.

         У трійку призерів також увійшла наша українська пара Данило Кифа та Катерина Остапюк.

У фіналі брала участь ще одна наша пара Олексій Захарченко та Маргарита Неліп зайняла 7 місце.

 

Фінал Ювенали, стандарт

1. Peter Tatar & Tatiana Panaitova (Russia)

2. Dmitry Majevskiy & Mariya Pinchuk (Ukraine)

3. Danilo Kifa & Katerina Ostapyuk (Ukraine)

4. Rafael Agaev & Anna Panova (Russia)

5. Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir (Iceland)

6. Andrej Sergeev & Polina Golovina (Russia)

7. Oleksij Zaharchenko & Margarita Nelip (Ukraine)

 

Результаты українських спортсменів в 1/2 финалу, ¼ финалу

1/2 финала

8. Artem Panasenko & Darya Yasenovskaya (Ukraine)

9. Kirill Deli & Vìktorìya Êgorova (Ukraine)

10. Bogdan Bobko & Mariya Taranenko (Ukraine)

1/4 финала

13. Arsenij Moroz & Sofiya Yaroslavskaya (Ukraine)

15. Oleksij Babko & Vìktoriya Tarashchenko (Ukraine)

22. Timofej Petruk & Valeriya Ilchuk (Ukraine)

23. Yuriy Varachev & Tamila Slesarenko (Ukraine)

 

У латиноамериканській програмі чемпіонату Європи в категорії «Юніори» до 14 років золоті медалі виграли танцюристи з Росії Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova, англійці удостоєні срібних медалей Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden.

Бронзу здобули заслужено наша пара Микита Каналюк і Станіслава Мельник. Ще дві пари з України успішно виступили у фіналі - Іван Костенко-Софія Котеленець, і Олег Мартиненко-Діана Калітвенцева і зайняли відповідно 4 і 5 місця.

 

ФІНАЛ юніори до 14 років, латина

1. Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova (Russia)

2. Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden (England)

3. Nikita Kanalyuk & Stasya Melnik (Ukraine)

4. Ivan Kostenko & Sofiya Kotelenets (Ukraine)

5. Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva (Ukraine)

6. Danny Wright & Ella Perry (England)

 

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 фіналу

 

7. Artur Ravlik & Margita Solomiya (Ukraine)

8. Nazar Yanchyshyn & Viktoria Zakharchenko (Ukraine)

10. Mihail Galich & Vladislava Vursalova (Ukraine)

11. Rodion Glebov & Aleksandra Yashta (Ukraine)

13. Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa (Ukraine)

14. Andrej Yakovets & Karolina Hill (Ukraine)

1/4 финала

18. Anton Bochka & Valeriya Grigorenko (Ukraine)

20. Mikita Talpa & Anna Yasinskaya (Ukraine)

21. Gleb Bersutskij & Daniela Koretska (Ukraine)

24. Kostyantin Kirichishin & Elizaveta Chernyaeva (Ukraine)

27. Vlad Sokur & Alika Gugnina (Ukraine)

Раунд 1

29. Oleksandr Kelner & Elizaveta Vishnevskaya (Ukraine)

 

        Найсильнішою парою чемпіонату Європи зі стандарту, вікова категорія «Юніори» до 14 років стали російська пара Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova. На другому місці англійська пара Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden.

       Бронзу завоювала наша українська пара Георгій Сизоненко та Ксенія Батарчук.

Ще одна наша пара успішно виступила в фіналі Олег Мартиненко-Діана Калитвенцева і зайняла 4 місце.

 

ФІНАЛ юніори до 14 років, стандарт

1. Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova (Russia)

2. Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden (England)

3. Georgiy Sizonenko & Kseniya Batarchuk (Ukraine)

4. Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva (Ukraine)

5. Viacheslav Plyatsok & Alina Vlasova (Russia)

6. Filipp Kochanov & Maria Evseeva (Russia)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 фіналу

7. Nikita Kanalyuk & Stasya Melnik (Ukraine)

8. Anton Bochka & Valeriya Grigorenko (Ukraine)

9. Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa (Ukraine)

13. Mihail Galich & Vladislava Vursalova (Ukraine)

1/4 финала

14. Mikita Talpa & Anna Yasinskaya (Ukraine)

15. Rodion Glebov & Aleksandra Yashta (Ukraine)

15. Kostyantin Kirichishin & Elizaveta Chernyaeva (Ukraine)

21. Vlad Sokur & Alika Gugnina (Ukraine)

Раунд 1

30. Artur Ravlik & Margita Solomiya (Ukraine)

 

У латиноамериканській програмі чемпіонату в категорії юніори до  пара з Росії Ilya Lukoshin & Valentina Zafran отримали найвищі нагороди. Відразу за ними, на другому місці українці, Дмитро Ліщук - Анастасія Осадчук.

Представники Англії, Oliver Beardmore & Lydia Hall, замкнули трійку призерів.

 

ФІНАЛ юніори до 16 років, латина

1. Ilya Lukoshin & Valentina Zafran (Russia)

2. Dmitriy Lischuk & Anastasiya Osadchuk (Ukraine)

3. Oliver Beardmore & Lydia Hall (England)

4. Kacper Rutka & Sara Litorowicz (Poland)

5. Glenn Richard Boyce & Caroly Janes (England)

6. Kristinn Thor Sigurdsson & Kayleigh Andrews (England)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

7. Marik Scherbak & Oleksandra Putilina (Ukraine)

7. Yegor Tverdokhlebov & Yana Kostenko (Ukraine)

12. Denis Savitskiy & Anna Alekseeva (Ukraine)

13. Oleksiy Bonkovskyy & Dariya Tsibulska (Ukraine)

1/4 финала

14. Aleksandr Bezkrovnyy & Alisa Margulis (Ukraine)

16. Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska (Ukraine)

21. Klim Shypilin & Diana Madiy (Ukraine)

24. Daniel Augustin & Masha Savchuk (Ukraine)

27. Oleksiy Marchenko & Mariya Singaevskaya (Ukraine)

Раунд 2

28. Oleg Zugan & Mira Vinokurova (Ukraine)

32. Mykhayl Baev & Elizaveta Basenko (Ukraine)

34. Daniil Ryabenko & Anastasiya Korzheva (Ukraine)

36. Hristiyan Hill & Anastasiya Lemishko (Ukraine)

40. Mikhaylo Benivskiy & Vlada Kovalenko (Ukraine)

42. Danilo Yanchishin & Marta Burgan (Ukraine)

45. Danil Kozovnik & Olya Polyakova (Ukraine)

Раунд 1

52. Vladislav Kravtsov & Anastasiya Rusetskaya (Ukraine)

55. Nazar Kovalishin & Olga Mullyar (Ukraine)

60. Yan Yakovlev & Darya Grinenko (Ukraine)

 

         Чемпіонат Європи категорія Юніори 2 за європейською програмою виграла англійська пара Glenn Richard Boyce & Caroly Janes (England), срібні нагороди удостоєні Kacper Rutka & Sara Litorowicz (Poland), що представляють Польщу, бронзовими призерами чемпіонату стали українці Михайло Бенівський і Влада Коваленко.

Ще три українські пари гідно виступили в фіналі Денис Ільїн - Дар'я Самокиш, Денис Савицький-Анна Алексєєва, Олександр Безкровний і Аліса Маргуліс і зайняли відповідно 4, 5 і 6 місця.

 

ФІНАЛ юніори до 16 років, стандарт

1. Glenn Richard Boyce & Caroly Janes (England)

2. Kacper Rutka & Sara Litorowicz (Poland)

3. Mikhaylo Benivskiy & Vlada Kovalenko (Ukraine)

4. Denis Ilin & Darya Samokisha (Ukraine)

5. Denis Savitskiy & Anna Alekseeva (Ukraine)

6. Aleksandr Bezkrovnyy & Alisa Margulis (Ukraine)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 фіналу

 

11. Andrey Artemenko & Anastasiya Lisitsina (Ukraine)

12. Mykhayl Baev & Elizaveta Basenko (Ukraine)

1/4 финала

14. Dmitriy Lischuk & Anastasiya Osadchuk (Ukraine)

16. Maksim Telenkov & Anastasiya Volynets (Ukraine)

17. Oleksiy Marchenko & Mariya Singaevskaya (Ukraine)

19. Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska (Ukraine)

20. Klim Shypilin & Diana Madiy (Ukraine)

22. Oleksiy Bonkovskyy & Dariya Tsibulska (Ukraine)

25. Roman Marchenko & Nataliya Pompenko (Ukraine)

26. Danil Kozovnik & Olya Polyakova (Ukraine)

Раунд 2

29. Daniel Augustin & Masha Savchuk (Ukraine)

29. Vladislav Kravtsov & Anastasiya Rusetskaya (Ukraine)

34. Vadym Tropsha & Anastasiya Drozhanska (Ukraine)

36. Danilo Yanchishin & Marta Burgan (Ukraine)

43. Daniil Ryabenko & Anastasiya Korzheva (Ukraine)

46. Nazar Kovalishin & Olga Mullyar (Ukraine)

 

      У Чемпіонаті Європи категорія «Молодь» до 21 року золото вибороли англійська пара Luke Miller & Vera Alkevich (England). Срібні і бронзові медалі виграли росіяни відповідно Ignatiy Malkov & Sofiya Ternovaya (Russia) і Nikita Polyakov & Darya Dubchak (Russia). На жаль наші спортсмени не брали участь у фіналі.

 

ФІНАЛ  Молодь до 21року, латина

1. Luke Miller & Vera Alkevich (England)

2. Ignatiy Malkov & Sofiya Ternovaya (Russia)

3. Nikita Polyakov & Darya Dubchak (Russia)

4. Lloyd Perry & Rebecca Scott (England)

5. Vladislav Grigin & Galina Voitenko (Russia)

6. Alessio Manni & Giulia Antonelli (Italy)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 фіналу

 

7. Vladislav Salnikov & Yulyya Chernysh (Ukraine)

14. Nikita Vasilenko & Anna Pismennaya (Ukraine)

20. Daniil Tymoshenko & Mariya Lukovets (Ukraine)

Раунд 2

34. Nikita Bespalov & Tatyana Sarieva (Ukraine)

 

       Англійська пара Alex Plant & Faye Edge (England) стали переможцями Чемпіонату Європи з стандарту в групі «Молодь» до 21 року. Українські спортсмени посіли срібло Віталій Калюжний - Владислава Калетник, бронзові медалі - Микита Дружинін-Діана Мірошниченко.

 

Фінал Молодь, стандарт

1. Alex Plant & Faye Edge (England)

2. Vitaliy Kalyuzhnyy & Vladislava Kaletnik (Ukraine)

3. Nikita Druzhinin & Diana Miroshnichenko (Ukraine)

4. Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya (Russia)

5. David Cochran & Kaari Kink (England)

6. Oliver Hand & Ellie Beacock (England)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу, ¼ фіналу

1/2 фіналу

7. Artem Kuklin & Alika Dikaja (Ukraine)

9. Nikita Vasilenko & Anna Pismennaya (Ukraine)

1/4 финала

17. Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko (Ukrain

 

         Захоплюючий Чемпіонат Європи з латиноамериканської програми категорії «Дорослі» завершився наступними результатами:

Золоті медалі завоювали Morten Löwe & Roselina Doneva (Denmark) (Данія), срібні нагороди прикрасили костюми спортсменів з Росії Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich (Russia). Бронзові нагороди виборов дует з Італії Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko (Italy).

 

Фінал Дорослі, латина

1. Morten Löwe & Roselina Doneva (Denmark)

2. Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich (Russia)

3. Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko (Italy)

4. Ilya Sizov & Yulia Koshkina (Russia)

5. Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya (Russia)

6. Denys Samson & Yuliya Nikitenko (England)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу

1/2 фіналу

9. Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova (Ukraine)

 

          У фіналі Чемпіонату Європи WDC AL 2016 серед дорослих зі стандарту танцювали по дві пари від Польщі, Англії і по одній з Росії та України. Дуети Sergiu Rusu & Dorota Makar (Poland) і Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak (Poland) зайняли відповідно перший і другий рядок. На третьому місці англійська пара Kyle Taylor & Izabela Skierska (England). Серед фіналістів дуже молода і перспективна наша пара Ігор Резнік і Марія Поліщук зайняла 5 місце.

 

Фінал Дорослі, стандарт

1. Sergiu Rusu & Dorota Makar (Poland)

2. Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak (Poland)

3. Kyle Taylor & Izabela Skierska (England)

4. Alex Freyr Gunnarsson & Liis End (England)

5. Igor Reznik & Mariya Polischuk (Ukraine)

6. Anton Nedotsukov & Anna Rozhkova (Russia)

Результати українських спортсменів в 1/2 фіналу

1/2 фіналу,¼ финалу

Раунд 2

28. Vladislav Komelkov & Elena Dovgan (Ukraine)

41. Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko (Ukraine)

 

          На Чемпіонаті Європи серед професіоналів з латиноамериканських танців успішно виступили англійці і зайняли перше і друге місце 1 Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Англія і Arkady Bakenov & Rosa Filippello Англія.

 Бронзу здобули професійні танцюристи з Німеччини Valera Musuc & Nina Trautz. Наші танцюристи в змаганнях з латини серед професіоналів не брали участь.

 

Фінал Професіонали, латина

1 Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Англия

2 Arkady Bakenov & Rosa Filippello Англия

3 Valera Musuc & Nina Trautz Германия

4 Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Россия

5 Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Англия

6 Andrew Escolme & Amy Louise Baker Англия

 

          Успішний виступ англійці продовжили в категорії «Професіонали» За стандартом і 4 пари змагалися у фіналі Чемпіонату Європи. Переможцями турніру стали англійці Mark Elsbury & Olga Elsbury, на другому представники США Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina

. На третьому - танцювальний дует з Росії Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya.

Танцюристи з України в цій категорії участі не брали.

 

Фінал, професіонали, стандарт

1 Mark Elsbury & Olga Elsbury Англия

2 Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina США

3 Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Россия

4 Alex Sindila & Jade Main Англия

5 Richard Still & Morgan Hemphill Англия

6 Tomasz Wezykowski & Yaroslava Perederiy Англия

 

         Танцюристи з України в категорії «Професіонали», стандарт участі не брали.

 

        На Чемпіонаті Європі танцюристи змагалися у вікових категоріях «Сеньйори 1», «Сеньйори 2», «Сеньйори 3».

       На жаль наші танцюристи не брали участь на Чемпіонаті. Я думаю, що Міністерству молоді і спорту, а також Асоціації спортивного танцю України не до кінця приділяють увагу фінансовій підтримці спортсменів в підготовці і виступу на Чемпіонатах Європи, Світу та Блекпульского танцювального фестивалю.

 

Матеріал підготував Олександр Куценко, Київ



Обновлен 06 апр 2016. Создан 02 апр 2016