Підсумки міжнародного турніру зі спортивних танців "UKRAINIAN OPEN 2016"

 

Підсумки міжнародного турніру зі спортивних танців "UKRAINIAN OPEN 2016"




 

          19 та 20 березня 2016 року  в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Асоціації спортивного танцю України, Київської міської державної адміністрації, КСТ "Супаданс" відбулися  міжнародні змагання зі спортивних танців "UKRAINIAN OPEN 2016". В рамках цих змагань відбувся Чемпіонат України серед професіоналів 2016 (стандарт та латина, секвей стандарт), відбірковий на чемпіонати світу та Європи WDC.

          Головний суддя змагань - Віталій Григорович (Київ). Спортивний інспектор - Юрій Зирянов (Київ). Іноземні судді змагань: Lynn HARMAN (England), Alesia MANFREDINI (Italy), Nicola NORDIN (England), Lyn MARRINER (England), Egor VYSHEGORODTSEV (Russia), Graham OSWICK (England), Jonathan WILKINS (USA), Nunzio MARIANO (Italy), Aliaksandr KAZYRA (Belarus), Irina KONDRATIEVA (Moldova), Maksim CONDRATIEV (Moldova), Aleksey ZAKHARIN (Russia), Polina TEPLENKO (Russia).

Українські судді змагань були запрошені за результатами виступів на змаганнях "KYIV OPEN 2015"-28-29 листопада 2015 року: Святослав Влох, Олена Мартинюк, Олексій Балла, Руслан Головащенко, Oлег Шапіро, Максим Буланий, Роман Миркін, Oлександр Гайдаш, Богдан Великголова.

        Відбувалось відкрите суддівство у рейтингових категоріях. Вболівальників  чекала запекла безкомпромісна боротьба найсильніших танцювальних пар в усіх вікових групах змагань, великий танцювальний майданчик, простора зона підготовки до змагань, оприлюднення наживо результатів змагань. Конкурсанти змагатися в європейській і латиноамериканській програмах у різних вікових категоріях: діти на день проведення змагання не повинно виповнитись 8 років, ювенали 1 (8-9 років), ювенали 2 (10–11 років), юніори 1(12–13 років), юніори 2 (14–15 років), молодь 1 (до 19 років), молодь 2 до 21 року, дорослі (19 років і старші), сеньйори (35 років і старші), професіонали від 25 років,  Rising Stars (Вісхідні зірки) та Pro-Am (учень та професійний тренер).

          Організатори одного з найбільших турнірів України Ігор Соронович та Оксана Бойко подарували справжній танцювальний свято для танцюристів з усіх куточків України та інших країн світу – Молдавії, Білорусії, Норвегії. Всього виступило на турнірі 380 танцювальних пар.

—      Постійне зростання кількості захоплених молодих людей, які приходять до нас на заняття, потребує від тренерів клубу високого фахового рівня, — говорить перед початком змагань Ігор Соронович, президент клубу "Супаданс". — Це один із небагатьох видів спорту, у якому однаково важливу роль відіграє підготовка обох партнерів танцювальної пари. Навіть більше, заняття спортивними танцями неабияким чином впливають на гармонійний розвиток особистості. Сподіваємося, що глядачі "Ukrainian Open 2016" отримають естетичне задоволення від побаченого під час змагань. Ну а спортсмени зроблять усе необхідне для того, щоб кожен танець було виконано з душею, щоб кожен танець викликав захоплення. І не тільки журі!

 

        Як завжди з великим інтересом вболівальники зустріли на танцювальному паркеті професіоналів.

       У латиноамериканській програмі серед професіоналів Чемпіонат України виграли Дмитро Влох - Катерина Крисанова з Києва. Друге місце дісталося парі їх одноклубникам переможців з "Динамо-Київ" Максиму Леонову - Олені Дибань. Бронзу виграли Сергій Рибак-Яна Русенюк, Київ

 

Фінал  Професіонали Відкритий Чемпіонат України, LA

Місце,    Партнер-Партнерка,     Місто,        Клуб,          Тренер,        Керівник

1   Влох Дмитро-Крисанова Катерина,         Київ,         Динамо-Київ, Влох Святослав

2   Леонов Максим-Дибань Олена, Київ, Динамо-Київ, Влох Святослав

3   Рибак Сергій-Русенюк Яна,  Київ, Імперія Танцю,    Русенюк Яна, Рибак Сергій

4   Мосцевой Вячеслав-Повзун Олександра,         Київ, Данс-Центр,        Васютяк Юрій

 

        Вперше відкритий чемпіонат України з європейської програми виграла пара з Києва Денис Парфьонов – Тетяна Сопіт, срібні медалі вибороли львівяни Володимир Барабаш-Ірина Лемчук,  бронзові  медалі виграли Олег Телега-Анастасія Молчанова, Київ.

 

Фінал Професіонали Відкритий Чемпіонат України, ST

Місце,    Партнер-Партнерка,     Місто,        Клуб,          Тренер, Керівник

1   Парфьонов Денис-Сопіт Тетяна, Київ,    Фавор         Головащенко Олена, Головащенко Руслан

2   Барабаш Володимир-Демчук Ірина, Львів, Аеліта,    Прочко Юрій

3   Телега Олег-Молчанова Анастасия, Київ, Фавор,        Головащенко Руслан, Лысенко Альберт

4   Луцкий Владислав-Рожкова Тетяна, Київ,   Супаданс,  Соронович Ігор

 

      В рамках цього турніру  був проведений Чемпіонат України зі спортивних бальних танців у категорії "Професіонали" з секвою, європейська програма.

       Чемпіонами України з європейського секвею стали Олег Телега-Анастасія Молчанова, Київ. Срібні медалі завоювали Владислав Луцький-Тетяна Рожкова, Київ. Бронзу вибороли Денис Парфьонов-Тетяна Сопіт, Київ.

     Як відомо, у форматі секвея пари танцюють 3-4 хвилинний номер, що поєднують в собі елементи відразу п'яти танців: повільного вальсу, танго, квікстепа, віденського вальсу і фокстроту. Смислова спрямованість програми секвей полягає в передачі глядачеві художнього образу композиції за допомогою техніки європейських (стандарту) в процесі створення на майданчику різноманітних і постійно змінюються відповідно до музичним супроводом, що рухаються або на мить завмирають, при цьому добре хореографічно промальованих образів обраної композиції за допомогою використання обширного набору специфічних танцювальних рухів. Композиції секвея наповнюються життєвою силою за рахунок хореографічного відображення іскрометною зміни музичних настроїв, що, в свою чергу, не повинно призводити до втрати характеру і стилю кожного з танців, до втрати враження цілісного танцювального твору.

 

 

Фінал Професіонали Секвей Відкритий Чемпіонат України, Секвей

Місце,    Партнер-Партнерка,     Місто,        Клуб,          Тренер, Керівник

1   Телега Олег-Молчанова Анастасія,        Київ, Фавор,        Головащенко Руслан, Лысенко Альберт

2   Луцкий Владислав-Рожкова Тетяна,        Київ, Супаданс,  Соронович Ігор

3   Парфьонов Денис-Сопіт Тетяна,    Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

4   Барабаш Володимир-Демчук Ірина,        Львів,         Аеліта,        Прочко Юрій

 

 

        В латиноамериканських танцях у віковій категорії "Дорослі" перемогу святкували кияни з КСТ «Шанс» Максим Боднар-Єлізавета Внучкова, Київ, срібло взяли Дмитро Лозовий-Єлізавета Гижко, Київ,  бронзу – Назарій Коваленко-Станіслава Лагута, Київ. 

 

Фінал Дорослі, LA  

Місце     Партнер-    Партнерка, Місто,        Клуб,          Тренер, Керівник

1   Боднар Максим-Внучкова Єлизавета,     Київ, Шанс, Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

2   Позовний Дмитро-Гижко Єлизавета,      Київ, Inter-Dance - -

3   Коваленко Назарій-Лагута Станіслава,    Київ, Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

4   Гилюк Олег-Гилюк Ирина,    Харків,       DANCE MASTERS,      Шилов Дмитрий

5   Торкот Валентин-         Квурт Анастасія, Львів, Crystal,      Лаптева Олександра

6 Вініченко Павло-Кур'янова Марина, Київ,         Inter-Dance, Мартинюк Олена, Рєка Денис

 

        Ігор Рєзнік- Марія Поліщук з Києва отримали перемогу в змаганнях з європейської програми танців, категорія "Дорослі" Андрій Михайло-Анна Богачова стали другими, а Нікіта Дружинін-Діана Дружініна з Києва завоювали бронзу.

 

Фінал Дорослі, ST  

Місце,    Партнер-Партнерка,     Місто,        Клуб,          Тренер, Керівник

1        Резнік Ігор-         Поліщук Марія,   Київ, Танцювальний Центр «Максимум»         Портаненко Станіслав, Спасітель Катерина

2        Михайлов Андрій-Богачова Анна,  Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

3        Дружинін Нікіта-Мірошніченко Діана,   Київ, Танцювальний Центр «Максимум» Портаненко Станіслав, Коляда Наталія, Буланий Максим, Спасітель Катерина

4        Одінцов Володимир-Черних Вікторія,     Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

5        Куклін Артем-Дика Аліка,     Київ, Танцювальний Центр «Максимум»,        Буланий Максим, Спасітель Катерина

6        Євтєрєв Дмитро- Дорофей Валерія,         Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

 

    В найстаршій віковій категорії "Сеньйори" латину виграли Микола Храбуст і Ольгі Різниченко, Київ, друге місце посіли Павло Орел і Олена Орел, Київ.

 

 

Фінал Сеньйори, LA        

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб         Тренер,      Керівник

1   Храбуст Микола-Різниченко Ольга, Київ, Inter-Dance         Рєка Денис, Мартинюк Олена

2   Орел Павло-Орел Олена, Київ, Спорт –Данс,      Федорчук Валентина

 

          У стандарті серед Сеньйорів золоті медалі завоювали також Микола Храбуст і Ольга Різниченко, Київ. Друге місце посіла пара із Дніпропетровська Володимир Гринь і Ольга Гринь. Бронза дісталася Юрію Воронову і Ріті Вороновій із Дніпропетровська.

 

Фінал    Сеньйори, ST      

Номер   Місце         Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Храбуст Микола-Різниченко Ольга, Київ,Танцювальний Центр «Максимум», Спасітель Катерина, Буланий Максим

2   Гринь Володимир-Гринь Ольга,    Дніпропетровськ,         Ренесанс,  Мальована Ольга, Мальований Кирило

3   Воронов Юрій-Воронова Ріта,       Дніпропетровськ,         Ренесанс,   Мальований Кирило, Шатов Олег

4   Савельєв Михайло-Демиденко Оксана,   Київ, Соболь Денс,  Сукач Марія, Прохоренко Юрій

5   Омельченко Максим-Шевчук Ірина,   Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

6   Калиниченко Вадим-Калиниченко Яніна,        Харків,       Мечта,        Кулик Ольга, Антоненко Віктор

 

        Назарій Коваленко-Станіслава Лагута, Київ виграли змагання з латиноамериканських танців в категорії «Молодь 2». Друге місце вибороли Артур Соломович і Олена Бойко, Чернівці, а третіми стали  Денис Лебедь-Юлія Жукова, Київ. 


Фінал  Молодь 2, LA   

Місце,        Партнер-Партнерка,     Місто,        Клуб,          Тренер, Керівник

1        Коваленко Назарій-Лагута Станіслава,    Київ, Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

2        Соломович Артур-Бойко Олена,    Чернівці,    ДансЛайф, Великголова Діана, Великголова Богдан

3        Лебедь Денис-Жукова Юлія, Київ, Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

4        Калініченко Віктор-Калініченко Олександра,   Київ, Шанс,         Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

5        Федоров Олексій-Оникиєнко Марія,       Київ, Інтер-данс, Река Денис, Мартинюк Олена

6        Фесенко Денис-Чібухчян Татевік,  Харків,       Профіт,      Кочнєв Олег


          В європейскій програмі «Молодь-2» перемогу святкували Віталій Калюжний і

Владислава Катетник, Київ, Нікіта Дружинін і Діана Мірошниченко, Київ заняли друге місце,

а Артем Куклін і Аліка Дика, Київ - третє.

 

Фінал     Молодь 2, ST     

Місце     Партнер     Партнерка      Місто         Клуб       Тренер, Керівник

1   Калюжний Віталій-Калєтнік Владислава, Київ, Фавор,        Головащенко Олена, Головащенко Руслан

2   Дружинін Нікіта-Мірошніченко Діана,     Київ, Танцювальний Центр «Максимум», Портаненко Станіслав, Коляда Наталія, Буланий Максим, Спасітель Катерина

3   Куклін Артем-Дика Аліка, Київ, Танцювальний Центр «Максимум», Буланий Максим, Спасітель Катерина

4   Савицький Максим-Рябовіл Поліна, Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

5   Добровольський Данило-Мальована Анастасія,        Київ, Максимум,  Спасітель Катерина, Буланий Максим

6   Бешкенадзе Тимур-Слюсар Анастасія, Харків,  Супутник,  Францен Сергій, Савинський Дмитро

 

       У віковій  категорії "Молодь 1", латина перше місце вибороли Вівктор Калініченко і Олександра Калініченко, Київ. Друге місце посіли кияни Марк Щербак і Олександра Путіліна. Бронзу вибороли Артур Соломович і Олена Бойко,Чернівці.

 

Фінал  Молодь 1, LA        

Місце         Партнер     Партнерка  Місто         Клуб          Тренер, Керівник

1        Калініченко Віктор-Калініченко Олександра,   Київ, Шанс,         Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

2        Щербак Марк-Путіліна Олександра,        Київ, Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

3        Соломович Артур-Бойко Олена,    Чернівці,    ДансЛайф, Великголова Діана, Великголова Богдан

4        Тимошенко Даніїл-Луковець Марія, Київ,  Шанс, Бєднягіна Наталія, Миркін Роман

5        Лебедь Денис-Жукова Юлія, Київ  Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

6        Grama Alexandru-Budeanu Valeria,    Chisinau,     Flagrant       Condratiev Maksim, Condratieva Irina

 

         В категорії "Молодь1", стандарт перемогли Микита Василенко і Анна Письменна, Київ. На другому місці Антон Зонь і Вікторія Красножон, Київ. На третьому-Максим Савицький і Поліна Рябовіл, Київ.

 

     Фінал   Молодь 1, ST       

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Василенко Микита-Письменна Анна,      Київ, Танцювальний Центр «Максимум», Спасітель Катерина, Буланий Максим

2   Зонь Антон-Красножон Вiкторiя,  Київ, Реверанс,   Федчишина Анастасія, Кравчук Сергій

3   Савицький Максим-Рябовіл Поліна, Київ,  Альта,  Балла Тетяна, Балла Олексій

4   Добровольський Данило-Мальована Анастасія,  Київ,    Максимум,  Спасітель Катерина, Буланий Максим

5   Бешкенадзе Тимур-Слюсар Анастасія, Харків, Супутник,  Францен Сергій, Савинський Дмитро

6   Шипілін Клим-Мадій Діана,   Харків, StarDance,  Гайдаш Олександр, Іліч Марко

 

            Інші фінали турніру

 

Фінал    PRO-AM Scholarship, LA       

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Рассказов Георгій-Кареліна Галина,        Київ, Боді Фіт,     Рассказов Георгій

2   Грицина Роман-Козіна Вікторія,    Київ, BIG Dance, Грицина Роман

3   Волков Денис-Августін Галина,     Київ, Супаданс,  Волков Денис

4   Одінцов Володимир-Вінокурова Анастасія,     Київ, BIG Dance, Одінцов Володимир

5   Хільченко Владислав-Мішкур Аліна,       Київ, Данс-Центр,        Хільченко Владислав

 

Фінал    PRO-AM Scholarship, ST       

Місце         Партнер,     Партнерка,  Місто,         Клуб,     Тренер, Керівник

1   Одінцов Володимир-Боголюбова Ольга,          Київ. BIG Dance, Головатенко Богдан

2   Зінченко Андрій-Шинковська Екатерина,Київ,          Вікторія А, Зінченко Андрій, Ільїна Вікторія

3   Дружинін Нікіта-Ізвєкова Інна,       Київ  -        Дружинін Нікіта

4   Михайлов Андрій-Дибова Євгенія, Київ, -----   Михайлов Андрій

5   Євтєрєв Дмитро-Попова Ольга,     Київ, BIG Dance, Євтєрєв Дмитро

6   Кравчук Євген-Цибань Вероніка,   Київ, BIG Danc,   Кравчук Євген

 

Фінал  Молодь+Дорослі Rising Stars, LA     

Номер   Місце         Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1        Опаленик Тарас-Кісліцина Олена,  Львів,         Аеліта,        Прочко Юрій

2        Grama Alexandru-Budeanu Valeria,    Chisinau      Flagrant       Condratiev Maksim, Condratieva Irina

3   Василенко Микита-Булочнікова Єлизавета,  Київ, Боді Фіт,  Ярославська Яна, Яременко Iгор

4   Берлов Олександр-Іванова Ганна,  Київ, StarWay,  Бисько Олексій

5   Дудяк Григорій-Возняк Соломія,   Львів,         Crystal,   Лаптева Олександра

6   Капанадзе Тимур-Фойчук Катерина, Чернівці,    ДансЛайф, Великголова Діана, Великголова Богдан

 

Фінал Молодь+Дорослі Rising Stars, ST      

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Kudriashev Stanislav-Kudriasheva Anna, Minsk,    Аурум,       Леонтьєв Олександр

2   Лобченко Нiкiта-Стовба Анна, Київ, Імперія Танцю,  Рибак Сергій

3   Васькін Владислав-Тимофієнко Настасья, Запоріжжя,  Динамо-Запоріжжя, Шевченко Руслан

4   Корчмар Кирило-Янкул Ганна,      Одеса,        ДЮСШ №1,        Палій Віктор

5   Півненко Євгеній-Ковальова Анастасія,  Харків,  StarDance,  Садовська Юлія, Іліч Марко

6   Rybalko Danyil-Ekrem Marthe, Oslo, NeRo Sportsdansere      Lowe Pia Lundanes, Lowe Janick Glud

 

Фінал   Ювенали 1, LA     

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Смирнов Олексiй         -Пернеровська Валерiя,         Харків,       Lisabond     Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій

 

Фінал   Ювенали 1, ST     

 

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Костенко Олександр-Лісна Дар'я,  Харків,       UkrDanceTeam,    Кравчук Віктор, Шапіро Олег

2   Мандриков Тимур-Балла Еліна,      Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

3   Смирнов Олексiй-Пернеровська Валерiя,  Харків,      Lisabond,    Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій

 

Фінал    Ювенали 2, LA    

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Антонов Гліб-Ліннік Євангеліна,    Харків,       UkrDanceTeam,    Кравчук Віктор, Шапіро Олег

2   Мороз Арсеній-Ярославська Софія, Харків,       UkrDanceTeam,    Кравчук Віктор, Шапіро Олег

3   Маєвський Дмитро-Пінчук Марія,  Київ, Рік Роуз,    Колесниченко Євгенія, Кравчук Віктор

4   Турченяк Олександр-Чернікова Софія,   Київ, Dance center Stardust,    Грицак Сергій

5   Кіфа Данило-Остапюк Катерина,   Київ, Астра,        Григорович Віталій, Гончаров Володимир

6   Бабаєв Олександр-Халина Софія,   Харків,       StarDance,  Музиченко Наталія, Гайдаш Олександр

 

                      Фінал  Ювенали 2 Rising Stars  LA

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Альджбур Махмуд-Логунова Софія,  Суми,         СМАФТ,    Попова Анна

2   Бобко Богдан-Тараненко Марія, Київ, Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Євгенія

3   Варачев Юрій-Слєсаренко Таміла, Южне,        Мечта,        Слєсаренко Сніжанна

4   Бабко Олексій-Таращенко Вікторія, Київ,        Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

5   Захарченко Олексій-Неліп Маргарита,     Київ, Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Євгенія

6   Федюк Денис  - Цимбаліста Анастасія   Івано-Франківськ, IDS   Яцик Павло, Косович Юрій   

 

Ювенали 2 Rising Stars, ST       

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Бобко Богдан-Тараненко Марія,    Київ, Рік Роуз,    Охрименко Олександр, Колесниченко Євгенія

2   Нікітьонок Андрій-Полубень Златослава,         Київ,         Dance center Stardust,         Грицак Сергій

3   Василюк Денис-Жомир Анастасія,         Полтава,     Gold Star,   Камельков Владислав, Давгань Олена

4   Сперанський Іван-Голованова Дар'я, Львів,      Вікаданс,    Ільїнова Вікторія, Ільїнов Максим

5        Бабко Олексій-Таращенко Вікторія.        Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

6        Костерін Микита-Кишко Алевтина.         Мелітополь,         Step by step, Шевцов Денис, Шевцова Марина

 

Фінал  Ювенали 2, ST      

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Делі Кирило-Єгорова Вікторія,      Вишгород, Школа танцю DSF,       Ареп'єва Маргарита, Ареп'єв Дмитро

2   Маєвський Дмитро-Пінчук Марія,  Київ, Рік Роуз,    Колесниченко Євгенія, Кравчук Віктор

3   Турченяк Олександр-Чернікова Софія,   Київ. Dance center Stardust,    Грицак Сергій

4   Кіфа Данило-Остапюк Катерина,   Київ, Астра,        Григорович Віталій, Гончаров Володимир

5   Панасенко Артем-Ясеновська Дар'я,       Київ, "Рік Роуз",    Колесниченко Євгенія, Кравчук Віктор

6   Поштук Семен-Кутиркіна Валерія, Київ, Танцювальний Центр «Максимум»,         Спасітель Катерина, Буланий Максим

 

Юніори 1, LA

Місце        Партнер Партнерка       Місто         Клуб        Тренер, Керівник

1   Мартиненко Олег-Калітвенцева Діана,     Київ, Inter-Dance, Рєка Денис, Мартинюк Олена

2   Янчишин Назар-Захарченко Вікторія,     Львів,         Crystal,       Лаптева Олександра

3   Родін Дмитро-Перепелиця Єлизавета,     Київ, Альта.        Балла Тетяна, Балла Олексій

4   Галич Михайло   Вурсалова Владислава Київ  Inter-Dance Рєка Денис, Мартинюк Олена

5   Широкий Роман-Куснер Аліна,      Харків,       StarDance,  Іліч Марко, Гайдаш Олександр

6   Саханенко Іван-Желєзнякова Альона,     Запоріжжя, Гармонія,   Степанов Дмитро, Саханенко Катерина

 

Юніори 1 Rising Stars, LA

 

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Глєбов Родіон-Яшта Олександра,  Київ, Рік Роуз,    Охрименко Александр, Перепеча Ярослав

2   Яковець Андрій-Хілл Кароліна,      Київ, Спорт –Данс,      Федорчук Валентина

3   Кушнарьов Данiель-Бойко Дiана,   Харків,       Lisabond,    Лiсняк Ольга, Бондарєв Андрій

4   Поплета Ігор-Малофій Ксенія,        Чернівці,    ДансЛайф, Великголова Діана, Великголова Богдан

5   Кульшан Кирило-Оберемок Катерина,    Харків,       ТСК Харків,        Посипайко Елеонора, Сенчіло Ярослав

6   Павленко Віталій-Задорожна Ольга,        Київ, Inter-Dance Рєка Денис, Мартинюк Олена

 

Юніори 1 Rising Stars, ST

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Бойко Денис-Нонко Олександра,   Київ, Данс-Арт,  Черниш Катерина, Черниш Артем

2   Ланін Дмитро-Сьомкіна Олександра,      Київ, Танцювальний Центр «Максимум»         Спасітель Катерина, Буланий Максим

3   Бокій Михайло-Ковальова Міла,     Запоріжжя, Динамо-Запоріжжя      Шевченко Руслан

4   Кавун Дмитро-Балабан Таїсія,       Харків,       StarDance,  Іліч Марко, Гайдаш Олександр

5   Саханенко Іван-  Желєзнякова Альона,   Запоріжжя, Гармонія,   Степанов Дмитро, Пивненко Василий

6   Берсуцький Гліб-Корецька Даніела,        Львів,         Crystal,       Торкот Валентин, Лаптева Олександра

 

Юніори 1, ST

Місце     Партнер     Партнерка  Місто         Клуб         Тренер, Керівник

1   Родін Дмитро-Перепелиця Єлизавета,     Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

2   Сизоненко Георгій-Батарчук Ксенія,       Харків,       StarDance,  Садовська Юлія, Іліч Марко

3   Мартиненко Олег-Калітвенцева Діана,     Київ, Танцювальний Центр «Максимум» Спасітель Катерина, Буланий Максим

4   Терещенко Олег-Борисюк Вероніка,       Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

5   Афонін Михайло-Вінокурова Юлія, Київ,         Фавор,        Головащенко Руслан, Головащенко Олена

6   Пономаренко Крістофер-Вільдман Марина,     Київ, Шанс,         Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

 

 

Фінал Юніори 2, LA

 Місце        Партнер     Партнерка  Місто         Клуб Тренер, Керівник

1   Гаврищук Арсен-Вільдман Карина,         Київ, Шанс,         Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

2   Савицький Денис         -Алєксєєва Анна, Київ, Альта,        Балла Тетяна, Балла Олексій

3   Крайній Максим-Кучер Анастасія, Київ, Данс-стиль,         Левіт Ірина, Руденко Віталій

4   Бонковський Олексій-Цибульська Дар'я,  Київ, Шанс, Миркін Роман, Бєднягіна Наталія

5   Августін Даніель-Савчук Марія,     Київ, ДЮСШ Супаданс,       Волков Денис, Ільїна Яна

6   Хілл Християн-Лемішко Анастасія,         Київ, Спорт –Данс,      Федорчук Валентина

 

 

 

Матеріали підготував Олександр Куценко

 

 

.



Обновлен 23 мар 2016. Создан 22 мар 2016