Участь українських пар в міжнародному турнірі "Minsk Open Dance Festival 2016"

Міжнародний турнір "Minsk Open Dance Festival 2016" відбувся 13 і 14 лютого 2016 року, в Мінську, Республіка Білорусь в готельному комплексі "Пекін".

У турнірі взяли участь понад 400 пар з усієї Білорусі і 11 країн світу, у віці від 6 до 60 років.

До складу міждународної судівської бригади увійшли також представники України. Голавний судья турніру Святослав Влох, суд"ї Прочко Юрій, Головащенко Руслан, Соронович Ігор, Лаптєва Олександра, Чернова Наталія, Ільїна Вікторія, Лемішко Олена.

В рамках цього турніру вперше був проведений Чемпіонат світу зі спортивних бальних танців у категорії "Професіонали" з шоу Європейської програми IDSA, який пройшов 13 лютого 2016 року. Його виграли представники Білорусії Артем Козиро і Анастасія Веселова.

Наша українська професійна пара з Києва Денис Парфьонов і Тетяна Сопіт блискуче виступили на Чемпіонаті світу і увезли з собою срібло і Кубок за друге місце. Вони стали першою українською парою, яка завоювала цей високий титул для України! Ми вітаємо нашу пару а також їх наставника Руслана Головащенко, КСТ "Фавор", всіх тренерів які з ними працювали на довгому шляху до перемоги!

Чудово виступили ще наші дві українські пари в фіналі Чемпіонату. Київська пара з клубу спортивного танцю "Супаданс" Владислав Луцький і Тетяна Рожкова зайняли 5 місце, а пара зі Львова Володимир Барабаш та Ірина Демчук, КСТ "Аеліта", тренер Юрій Прочко 6 місце. Ми бажаємо нашим танцюристам здоров'я і щастя і подальших успіхів у їхній творчості, перемог на турнірах, тренерської роботи!

Фінал Чемпіонату світу зі спортивних бальних танців у категорії «Професіонали» по шоу Європейської програми IDSA

1 Kazyra Artsiom -Veslova Anastsiia, Мінськ, Сигма, Козиро Олександр, Козиро Олена

2 Parfyonov Denis-Sopit Tetiana, Kyiv, Favor, Golovaschenko Ruslan,

3 Teleha Oleh - Molchanova Anastasiia, New York, Crystal, Lysenko Albert,

4 Sokolov Evgeny-Skibinskaya Alexandra, Moscow, Dancegroup, Tonello Luca,

5 Lutskyy Vladyslav- Rozhkova Tetiana, Kiev, Supadance, Soronovych Igor,

6 Barabash Volodymyr -Demchuk Iryna, Lviv, Aelita, Prochko Yuriy.

В неділю 14 лютого був розіграний Кубок світу серед аматорів з латиноамериканської програми IDSA. Володарями Кубка світу стала білоруська пара Андрій Кицун - Юлія Крепчук. На другому місці опинилася також білоруська пара Єгор Косяков і Анастасія Бельмач.

На третьому місці наша українська пара зі Львова Тарас Опаленик і Олена Кісліцина, КСТ "Аеліта", тренер Юрій Прочко. Вітаємо нашу пару з успіхом.

Крім цього в фіналі виступила ще одна наша пара зі Львова Григорій Дудяк і Соломія Вознюк, КСТ "Кристал", тренер Олександра Лаптєва. У півфіналі непогано виступила львівська пара Руслан Горбатсіо і Ярина Чаплик і зайняла 9 місце, КСТ «Кристал», тренер Олександра Лаптєва.

Фінал Кубка світу серед аматорів з латиноамериканської програми IDSA

1 Кицун Андрій - Крепчук Юлія, Мінськ, Танго, Баслик Марина, Ярцев Павло

2 Косяков Єгор - Бельмач Анастасія, Мінськ, Сигма, Козиро Олена, Козиро Олександр

3 Opalenyk Taras - Kislitsyna Olena, Lviv, Aelita, Prochko Yuriy,

4 Grama Alexandru - Budeanu Valeria, Chisinau Flagrant Condratieva Irina, Condratiev Maxim

5 Dudyak Hryhoriy - Vozniak Solomiia, Lviv, Crystal, Lapteva Alexandra,

6 Denisov Boris -Shklyar Tanelia, Karnaval Rehovot, Trilisky Anatoly.

14 лютого 2016 року в Мінську проводили Чемпіонат світу серед молоді до 21 року за програмою, стандарт IDSA. Стали Чемпіонами світу у впертій боротьбі наша українська пара з Києва Віталій Калюжний і Владислава Калетник, КСТ «Фавор», тренер Руслан Головащенко. На другому місці російська пара Владислав Крупський та Олександра Хатюніна Олександра. Третє місце дісталося білоруської парі Сергію Булдик і Олені Райко. Також у фіналі турніру успішно виступила українська пара Данило Кравчук і Анастасія Марченко, Київ, КСТ «Фавор», тренер Руслан Головащенко.

Інші результати наших українських пар:

10 місце - Євген Сіроштан і Єлизавета Завадська, Київ, КСТ «Вікторія-А», тренери Вікторія Ільїна, Андрій Зінченко;

15 місце - Олександр Дубовик і Валерія Дударенко, Київ КСТ «Фавор», тренер Руслан Головащенко.

Фінал Чемпіонату світу серед молоді до 21 року за програмою стандарт IDSA

1 Kaliuzhnyy Vitaliy- Kaletnik Vladyslava, Kyiv, Favor, Golovaschenko Ruslan,

2 Крупський Владислав - Хатюніна Олександра, Москва, Зірка, Zakharin Aleksey, Borodinov Vladyslav

3 Булдик Сергій - Райко Алена, Мінськ, Аурум, Леонтьєв Олександр, Парецкі Ольга

4 Кравчук Данило - Марченко Анастасія, Kyiv. Favor, Golovaschenko Ruslan

5 Тясто Данила - Унтон Наталія, Мінськ, Аурум, Леонтьєва Олена, Парецкі Ольга

6 Зиков Олексій - Птушкін Анна, Moscow, Vega-Step, Петренко

В рамках турніру відбувся турнір PRO - AM, де наші українські пари гідно виступили, зайняли призові місця і пройшло святкування 30-річчя танцювального клубу «Сигма», м. Мінськ.

На фото №№1-3 Денис Парфьонов і Тетяна Сопіт

На фото №№4-5 Владислав Луцький і Тетяна Рожкова

На фото №6 Володимир Барабаш та Ірина Демчук

На фото 7 срібні призери ПРО-АМ зліва на право Володимир Одинцов-Вікторія Муретова, Київ, Україна, переможці турніру ПРО-АМ Данило Уланов і Олена Глухівська, Росія.