Українські пари на UK Open 2016, Борнмут, Англія

Три дні з 19 по 21 січня 2016 року у англійському Борнмуті проходив відкритий Чемпіонат Великобританії 2016 (UK Open Championships) серед професійних і аматорських танцювальних дуетів. На цьому турнірі Україна представила більше 40 танцювальних пар.В перший конкурсний день пройшли змагання Rising Stars серед аматорських та професійних дуетів.

Успіхом для українських танцюристів завершилися аматорські змагання з європейських танців. Відразу три пари потрапили у фінал UK Open Championships 2016, причому дві з них зайняли кращі позиції: Олександр Каленюк - Олена Абліцова на першому місці, Андрій Михайлов - Анна Богачова на другому і Марко Іліч - Юлія Ковтунова зупинилися на п'ятому місці. 3 місце дісталося польській парі Krzysztof Myka - Agnieszka Osrodka. Представники Англії Vadim Negrebetskiy - Bettina Hatfield на 4 місці. На шостому румуни Rares Cojoc - Andreea Matei. Сьоме місце у фіналі зайняли Michal Le - Sandra Jablonska (Польща).

Українці Володимир Одинцов - Вікторія Чорника зупинилися на 8 сходинці, Денис Коросташов - Анастасія Сябро на 15, Микола Дружинін - Діана Мірошниченко на 17, 25-Владислав Котелков-Олена Довгань, 30-Віталій Калюжний-Владислав Калетник, 35 - Артем Белмега-Анна Шевченко, 37-Артем Куклін-Аліка Дика, 78-Богдан Кобзаренко-Олена Вакуленко.

У латиноамериканській програмі танців Rising Stars переможцями стали канадські представники Adam Hathazi - Morgana Lakatos-hayward. На другому місці Joel Lopez - Kristina Bespechnova, виступаючі за Іспанію. Замкнули трійку призерів росіяни Антон Лам-Вірі - Анастасія Савінска. Четвертую і п'яту сходинку посіли пари, які танцюють за США, Tagyr Mansurov - Alexandra Kondrashova і Pavel Stepanchuk - Gabriella Sabler. Китайська пара Tang Yi Ming - Huang Xin Yi на шостому місці. Ще одна російська пара, Микита Поляков - Дар'я Дубчак, у фіналі посіла сьоме місце.

Українські пари в цій категорії посіли наступні місця. Олександр Камнєв-Катерина Перевозник - 8, Максим Боднар - Єлизавета Внучкова - 19, Роман Олігов- Катерина Саханенко - 30, Денис Леонідов-Валерія Бушук -39, Олег Гулюк - Ірина Гулюк - 43, Григорій Голоднов - Олександра Буракова - 48, Сергій Решенцев-Марина Селіонова, 114-Богдан Кобзарнко-Олена Вакуленко.

Професійний турнір Rising Stars зі стандарту виграли Vladislav Shahov - Ekaterina Popova (США). Слідом за ними, на другому місці, розташувалися росіяни Дмитро Накостенко - Аліна Ощепкова. Jim Chen - Anita Chen (Тайвань) на третьому місці. Китайці Liu Ya - Wang Yi Xi стали четвертими. На п'ятому та шостому місці танцюристи з Японії Kenji Moriwaki - Miku Matoba і Teppei Hamada - Yui Masuda відповідно.

Українські пари успішно виступили у півфіналі Денис Парфьонов і Тетяна Сопіт, Київ зайняла 8 місце, Олександр Мулляр - Катерина Мулляр, Тернопіль - 12.

З латини кращої професійної парою в Rising Stars були визнані Arkady Bakenov - Rosa Filippello (Англія). На другому і третьому місці Francesco Bertini - Sabrina Manzi і Nikita Malakhov - Nadezda Vlasova, виступаючі за США. Польський професійний дует Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz на четвертій позиції. На п'ятій наша українська пара Антон Скасків - Поліна Скасків з Харкова. Ji Wang - Jian Hui Pan з Китаю на шостому місці. Сьомими у фіналі танцювали Jean Philippe Milot - Laurence Bolduc з Канади.

Українські професійні пари зайняли наступні місця: 12- Дмитро Панков-Олеся Панкова, 25 - Сергій Рибак-Яна Русенюк, 26 - Артем Дібцев-Ірина Письменна, 36-Вячеслав Мосцевой-Олександра Повзун, 49 - Дмитро Шилов-Олена Дудка, 58-Валерій Шохін-Віра Литвинова.

У фіналі аматорських змагань за стандартом виступили по дві пари з Польщі та Росії і по одній з Китаю, України та Англії. Переможцями стали польські танцюристи Sergiu Rusu - Dorota Makar. Їх співвітчизники Lukasz Tomczak - Aleksandra Jurczak на третьому місці. Другими стали китайці Chong He -Jing Shan. На четвертому і п'ятому місці російські пари Дієго Аріас Прадо - Катерина Ермолина і Федір Ісаєв - Ганна Зуділін відповідно. Українці Станіслав Портаненко - Наталя Коляда з Києва на шостому і англійці Alex Freyr Gunnarsson - Liis End на сьомому місці.

Ще кілька українських танцювальних пар показали гарні результати. У число кращих потрапили Ігор Рєзнік - Марія Поліщук з Києва зайняли 9 місце, Олександр Каленюк- Олена Абліцова - 15, Андрій Михайлов-Анна Богачова - 18, Дмитро Дахнівський і Анна Сукач - 38 , Марко Іліч-Юлія Ковтунова - 41, Микита Дружинін-Діана Мірошниченко - 45, Віталій Калюжний-Владислава Калетник - 56, Владислав Котелков-Олена Довгань- 56, Денис Коросташов-Анастасія Сябро - 59, Артем Куклін-Аліка Дика - 59, Володимир Одінцов- Вікторія Черних - 61, Артем Белмега-Анна Шевченко-79,Богдан Кобзаренко-Олена Вакуленко-106

Російський дует Микита Бровко - Ольга Урумова продовжили свою переможну серію, вигравши змагання серед аматорів з латиноамериканської програми. Представники США Ferdinando Iannaccone - Yulia Musikhina покращили свій результат у порівнянні з Блекпулом і International минулого року, зайнявши другу позицію і вигравши у своїх суперників з Данії Morten Löwe - Roselina Doneva, яким на цей раз довелося задовольнитися третім місцем. Дві словенські пари були представлені в фіналі аматорського турніру UK Open 2016: Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva зайняли четверте місце і Damir Haluzan - Anna Mashchyts шість. Між ними, на п'ятому місці, представники Естонії Manuel Frighetto - Karin Rooba.

У півфіналі успішно виступили українські танцюристи кияни 7 місце - Антон Нестерко-Дар'я Марушенко, а у чвертьфіналі 15 місце - Олександр Кравчук-Олеся Гецко, Київ.

Наступні результати наших пар:42 -Максим Боднар - Єлизавета Внучкова, Київ, 49 - Олександр Камнєв-Катерина Перевозник, Київ, 58-Роман Олігов-Катерина Сахненко, 73-Олег Гулик-Ірина Гулик, 81-Григорій Голоднов-Олександра Буракова, 103-Сергій Ряшенцов-Марина Селіонова, 107-Денис Леонідов-Валерія Бушук, 140-Богдан Кобзаренко-Олена Вакуленко.

Без змін залишається трійка призерів серед професіоналів: дві пари, які танцюють за США, Arunas Bizokas - Katusha Demidova і Victor Fung - Anastasia Muravyova займають перше і друге місце відповідно і бронзові призери Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio, виступаючі за Англію.Помінялися місцями Domen Krapez - Natasha Karabey (Німеччина) і Valerio Colantoni - Monica Nigro (Італія). На цей раз попереду виявилися представники Німеччини. На шостому місці завершили фінал китайські професіонали Chao Yang - Yiling Tan.

У Професійних змаганнях зі стандарту серед українських пар кращий результат показали Антон Переводчик - Дар'я Переводчик, Київ - 53 місце, Олександр Мулляр-Катерина Мулляр, Тернопіль-82, Денис Парфьонов - Тетяна Сопіт, Київ-91.

Ріккардо Коки і Юлія Загоруйченко, що представляють США, здобули перемогу на змаганні серед Професіоналів з латиноамериканських танців. Мауріціо Весково і Андра Вайділайте, танцюючі за Канаду, стали срібними призерами, а Стефано Ді Філіппо і Дарина Чеснокова, виступаючі за США, були удостоєні бронзових нагород.Танцюристи з Росії Євген Смагін і Поліна Казаченко посіли четверте місце, представники Англії, Нейл Джонс і Катерина Соколова, зупинилися на п'ятій сходинці, а Дорін Фрекатану і Марина Сегеева, танцюючі за Молдавію, посіли шосте місце в цьому фіналі.

Успішно виступили у чвертьфіналі наші танцори кияни Дмитро Влох - Катерина Крисанова зайнявши 19 місце. Інші результати наших пар: 37 місце зайняли - Антон Скасків-Поліна Скасків з Харкова, 44 - Дмитро Панков-Олеся Панкова, Київ. 59 - Сергій Рибак-Яна Русенюк, Київ. 73 - Артем Дібцев - Ірина Письменна з Кривого Рогу, 85 - Вячеслав Мосевой-Олександра Повзун, 94 - Валерій Шохін - Віра Литвинова, 104 - Дмитро Шилов- Олена Дудка.

В цілому можна сказати, що українські танцюристи гідно виступили на відкритому Чемпіонаті Англії зі спортивних танців. Однак я не можу мовчати про одну нашу пару, це Юрій Прохоренко і Марія Сукач. Вони народилися і виросли в Києві. Дуже добре, гідно виступали за свій клуб, Київ, Україна, стали майстрами спорту України, є тренерами клубу "Соболь Денс" в Києві, але чомусь громадяни України виступають за Росію ось уже кілька років. Вони явно не патріоти нашої країни і їх вчинок виникає у мене обурення. Росія ворог нашої країни, а ця пара підтримує Росію і постійно виступає ось уже 4 роки за країну-агресора. Ось і в Англії вони в черговий раз знову виступили за Росію. Чому мовчать наші танцювальні керівники АСТУ С.Влох, Міністерство молоді та спорту України на цей вчинок, немає ніякої реакції. Необхідно нашим чиновникам від спорту внести пропозицію в Положення міжнародних спортивних організацій (WDC, IDSA, EDSF, WDS AL) про те, що громадяни конкретної країни не мають права виступати за іншу державу, поки вони не оформлять собі громадянство іншої країни.