Чемпіонат світу Аматорської Ліги WDC з десяти спортивних танців серед аматорів, а також Кубок світу IDSA Standard, латину.Київ,10-11 грудня 2011".

 

Чемпіонат світу Аматорської Ліги WDC з десяти спортивних танців серед аматорів, а також Кубок світу IDSA Standard, латину.Київ,10-11 грудня 2011".




У минулі вихідні 10-11 грудня, в Києві у Палаці спорту відбувся Чемпіонат світу Аматорської Ліги WDC з десяти танців, а також Кубок світу IDSA Standard, латину.

        
Організатори змагання: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Головне управління з питань фізичної культури та спорту Київської міської адміністрації, Асоціація Спортивного Танцю України, Академія Танцю.

 
Головний судячи змагань Святослав Влох. Судили чемпіонат світу професійна міжнародна суддівська лінійка - 37 суддів з 14 країн світу: Abrate Jerry - Italy, Armstrong Len – UK, Baroulina Ekaterina – Russia, Barsi Rene – France, Bara Boleslaw – Poland, Bellinger Robert - UK, Breuer Karl – Germany, Burns Donnie – Scotland, Burns Heidi – USA, Condratiev Maxim – Romania, Condratieva Irina – Moldova, Cocchi Riccardo – USA, Duknauskas Vytautas – Lithuania, Emrich Hannes – UK, Fletcher Alan – UK, Gerard Josette – France, McColl Barbara – UK, McDonald Gary- USA, Pokrovskaya Yana-Russia, Popov Stanislav – Russia, Powell Carol – UK, Short Rita - Uk, Sienkiewicz Marek - Poland, Sinkinson Andrew – UK, Stojkovich  Zlatko – Serbia, Teplenko Polina – Russia, Tonello Luca – Italy, Trilisky Anatoly – Israel, Wood John – UK, Wood Snieguole – UK, Zagoruychenko Yulia – USA; Klyuev Alexey – Russia; Mlodawska Zuzanna – Poland; Shichkin Alexandr – Russia; Pyankov Lev – Russia; Irina Maximova – Russia; Kees Goedegebuur – Netherlands.

 

Почесне право приймати цей міжнародний турнір України виграла у 4-х претендентів: Росії, Болгарії, Великобританії та Гонконгу, продемонструвавши світової громадськості високий професіоналізм наших танцюристів.За право називатися найсильнішими танцюристами світу в чемпіонаті боролися 775 пар з 12 країн світу. Призовий фонд турніру склав 43 тисячі євро. Крім нагород спортсмени отримали і рейтингові бали. Результати чемпіонату світу зараховані в рейтингах WDC AL і IDSA.

  
Конкурсною програмою на чемпіонаті світу зі спортивних танців не обмежилися. Кращі з кращих виступали у показових шоу. Крім того, свою нову програму з п'яти танців на суд української публіки представили дворазові чемпіони світу в латиноамериканській програмі американці Юлія Загоруйченко та Ріккардо Коки.

    
Подія пройшло на хорошому рівні і створило глобальний резонанс. Наступне подібний захід відбудеться вже 28-29 січня 2012 року, коли пройдуть WDC AL світ 10 Танці Чемпіонату та Чемпіонату Світу IDSA. Так само за підсумками нинішнього чемпіонату України отримали право провести чемпіонат Pro-Am Зараз розглядається питання про проведення в Україні змагань світової серії серед професіоналів.

Нововведенням для Україні стала пряма трансляція турніру, показана на першому українському танцювальному телеканалі українському телебаченні спортивним танцям. Це нововведення було дуже позитивно сприйняте українською публікою, тим більше, що під час трансляції глядачі могли поспілкуватися між собою в он-лайн чаті.

   
Отже, чемпіонами світу чемпіонату зі спортивних танців у програмі з 10 танців по різним віковим категоріям стали:

Ювенали 1: Долгов Микита - Федорова Олександра (Україна).

 

Ювенали 2: Горшенін Ілля - Кривко Дар'я (Україна).

Юніори 1: Степаненко Ян - Рябов Поліна (Україна).

Юніори 2: Каташинський Артемій - Каташинська Марина (Ірландія).

Молодь 1: Хондар Павло - Хеджазі Дайана (Україна).

Молодь 2: Хоменко Харитон - Щучунска Ольга (Україна).

Дорослі: Кравчук Олександр - Гецько Олеся (Україна).

 

Сеньйори: Менафрон Олівер - Ніколо Патрісія (Франція).

      
Усі фіналісти турніру були нагороджені кубками та медалями, призами від спонсорів.

Детальні результати змагань у фіналах.

 

 

Ювенали 1:

 

 

 1. Dolgov Nikita - Fedorova Aleksandra    (Ukraine)

2. Usanov Alexandr - Fedorova Aleksandra    (Ukraine)

3. Buglak Oleksandr- Zadorognaya Olga    (Ukraine)

4. Dovgan Anatoliy- Zadorognaya Olga (Ukraine)

5. Nastavniy Dmitro - Nigalzinska Karina    (Ukraine)

6. Talpa Mykyta - Yefanova Yelyzaveta    (Ukraine) 

 

Ювенали 2:

 

 

1. Gorshenin Illya-Kryvko Darya    (Ukraine)

2. Savchuk Oleksandr- Fartushna Alina    (Ukraine)

3. Kovalov Mykyta  - Vysotska Mariya    (Ukraine)

4. Krayniy Maksym - Kovalenko Vlada    (Ukraine)

5. Amsatr Iusif - Lisiztina Anastasiya    (Ukraine)

6. Bezkrovnyy Oleksandr- Madyy Diana    (Ukraine)

 

Юніори 1:  

  

1. Stepanenko Jan - Rjabovil Polina    (Ukraine)

2. Moroz Andriy - Moroz Katerina    (Ukraine)

3. Makarenko Egor - Poshtuk Polina   (Ukraine)

4. Kalistov Mykhaylo - Miroshnychenko Diana    (Ukraine)

5. Grama Aleksandr - Bugaev Aleksa   (Moldova)

6. Malkov Ignatiy - Sidorova Anastasiya    (Ukraine)

7. Kalishchuk Ruslan -  Dolzhikova Jaroslava    (Ukraine)

 

 

Юніори 2:  

 

1. Katashinskiy Artemiy  - Katashinskaya Marina    (Ireland)

2. Kalenuk Aleksander - Troshina Aleksandra    (Ukraine)

3. Korablov Vladislav - Suhotskaia Ulia    (Ukraine)

4. Fedorov Aleksey - Kruk Yelizaveta    (Ukraine)

5. Lebed Denys -  Shved Iryna    (Ukraine)

6. Melnichenko Vladislav - Pysmenna Anna (Ukraine)

7. Druzhynin Nikita - Bobrova Anastasiya    (Ukraine)

 

Молодь 1:  

  

1. Khondar Pavel - Khedzhazi Dayana   (Ukraine) 

2. Negrebec`kij Vadim - Krempic Janina   (Ukraine)

3. Ursatiy Vladyslav - Iavrinenko Iryna   (Ukraine)

4. Komelkov Vlad  -  Dovgan Elena   (Ukraine) 

5. Yevterev Dmytro  Makovetska Darina   (Ukraine) 

6. Lashko Arkadij - Eremenko Natasha   (Ukraine)

 

Молодь 2:  

  

1. Khomenko Khariton - Shchuchynska Olga    (Ukraine)

2. Rezepin Yuri - Rezepina Veronika    (Italy) 

3. Korostashov Denis - Kostyleva Nataliya  (Ukraine)   

4. Belousov Dimitriy -  Shagalina Anna    (Ukraine)  

5. Giniyatullin Ayaz - Giniatullina Aysylu    (Russia) 

6. Buntsev Vitaliy - Buntsev Vitaliy    (Ukraine) 

 

Дорослі:

  

1. Kravchuk Oleksandr - Getsko Olessia  (Ukraine)

 

2. Iavarone Gaetano - Napolitano Emanuela (Italy)

 

3. Govorov Nikolay - Tolstaya Evgeniya    (Russia)

4. Dolya Vladislav - Sidorova Alexandra     (Ukraine)

5. Kazlauskas Jonas - Chan Jasmine     (Lithuania)

6. Nakostenko Dmitry -  Chernesheva Polina      (Russia)

 

Сеньйоры:

 

1.Menaphron Oliver Nicolo Patricia    (France)

2.Kotsar –Mikhail –Melnik Olga    (Russia)

3.Orel Pavlo Orel Olena  (Ukraine)

4. Khrabust Mykola - Riznychenko Olga (Ukraine)

5.Sharpe Ian –Lawrence Victoria    (England)

6. Kolesnik Dmitry - Kotova Marina    (Ukraine)

 

 

          Детальні результати змагань у фіналах на  Кубок світу IDSA за стандартною та латиноамериканською програмами.11 грудня 2011 року  

 

Сеньйори:    Стандарт

 

1.Kotsar Mikhail- Melnik Olga    (Russia)

2. Grin` Volodimir- Grin` Ol`ga    (Ukraine)

3. Orel Pavlo- Orel Olena   (Ukraine)

4. Menaphron Oliver- Nicolo Patricia    (France)

5. Sytnik Oleg- Sytnik Svetlana    (Ukraine)

6. Motrychenko Mykola- Satula Olena    (Ukraine).

 

Сеньйори:  Латина

 

1. Menaphron Oliver- Nicolo Patricia    (France)

2. Khrabust Mykola- Riznychenko Olga    (Ukraine)

3. Orel Pavlo- Orel Olena    (Ukraine)

4. Kotsar Mikhail- Melnik Olga    (Melnik Olga)

5. Kolesnik Dmitry- Kotova Marina    (Ukraine)

6. Kuzahmetov Mihail- Korobskay Nataly    (Ukraine).

 

Дорослі: Стандарт

 

1. Sirbu Andrey- Hixson Alexandra    ((England)

2. Iavarone Gaetano- Napolitano Emanuela    (Italy)

3. Dolya Vladislav- Sidorova Alexandra    (Ukraine)

4. Volkov Andrey-Kravchenko Anastasia    (Russia)

5. Prokhorenko Yuriy- Mariya Sukach    (Ukraine)

6. Kobiuk Igor- Siyanko Natalya    (Ukraine).

 

Дорослі: Латина

1. Vlokh Dmytro- Kharchenko Viktoriya    (Ukraine)

2. Kravchuk Oleksandr- Getsko Olessia    (Ukraine)

3. Anton Nesterko- Darya Maryushchenko    (Ukraine)

4. Chislov Sergey-Chislova Daria    (Ukraine)

5. Samoshchenko Mikhail- Krisanova Ekaterina    (Ukraine)

 6. Gordeev Danila- Chrnyshova Nina     (Russia).

 

Молодь 2: Стандарт

 

1.Volkov Andrey - Kravchenko Anastasia    (Russia)

2. Kaljuzhnij Ruslan- Kalishchuk Valerija    (Ukraine)

3. Ilich Marko- Sadovskaya Yuliya    (Ukraine)

4. Lutskiy Vladislav- Shevchenko Anna    (Ukraine)

5. Khomenko Khariton- Shchuchynska Olga    (Ukraine)

6. Korostashov Denis- Kostyleva Nataliya    (Ukraine).

 

Молодь 2: Латина

1. Grytsuk Sergiy- Shehovskaya Anastasia    (Ukraine)

2. Urodlivchenko Stanislav- Borovyk Tetyana    (Ukraine)

3. Fedotov Dmitriy- Nechaeva Tatiana     (Russia)

4. Yaremenko Denis- Lysenko Irina    (Ukraine)

5. Mansurov Tagyr- Lisna Svitlana    (Ukraine)

6. Galocchio Alessio- Botta Marta    (Italy).

 

Молодь 1: Стандарт

 

1. Volkov Andrey- Kravchenko Anastasia    (Russia)

2. Negrebec`kij Vadim- Krempic Janina    (Ukraine)

3. Khondar Pavel- Khedzhazi Dayana    (Ukraine)

4. Komelkov Vlad - Khedzhazi Dayana    (Ukraine)

5. Zinchenko Andriy- Poznyakova Natalia   (Ukraine)

6. Yevterev Dmytro-Makovetska Darina    (Ukraine).

 

Молодь 1: Латина

 

1. Oligov Bogdan- Sereda Dar`ja    (Ukraine)

2. Khisamutdinov Ruslan- Rabinovich Elena    (Russia)

3. Oligov Roman - Babay Valeriya    (Ukraine)

4. Besedin Andrey - Kravchuk Dariya    (Ukraine)

5. Chernykov Sergiy- Kharchenko Oleksandra    (Ukraine)

6. Khudoliy Ivan- Kharchenko Oleksandra    (Ukraine)

7. Bonavolta Marco - D`Angelo Anna Christina    (Italy).

 

Юніори 2: Стандарт

 

1. Kalenuk Aleksander- Troshina Aleksandra    (Ukraine)

2. Vykhovanets Aleksandr- Novoselova Polina    (Ukraine)

3. Druzhynin Nikita- Bobrova Anastasiya    (Ukraine

4. Porollo Valentyn- Laguta Stanyslava    (Ukraine)

5. Korablov Vladislav- Suhotskaia Ulia    (Ukraine)

6. Melnichenko Vladislav- Pysmenna Anna    (Ukraine)

7. Reshetnik Yevgeniy- Nesterenko Sofiya     (Ukraine)

 

Юніори  2: Латина

 

1. Bonavolta Marco- D`Angelo Anna Christina    (Italy)

2. Vykhovanets Aleksandr- Novoselova Polina    (Ukraine)

3. Kazakov Denis- Sakhanenko Ekaterina    (Ukraine)

4. Zaychenko Anatoly- Averina Nadezda    (Russia)

5. Lebed Denys-Shved Iryna    (Ukraine)

6. Fedorov Aleksey- Kruk Yelizaveta    (Ukraine)

 

Юніори 1: Стандарт

1. Stepanenko Jan- Rjabovil Polina      (Ukraine)

2. Moroz Andriy- Moroz Katerina    (Ukraine)

3. Makarenko Egor - Poshtuk Polina    (Ukraine)

4. Kostiuk Danil- Mazhova Darja    (Ukraine)

5. Malkov Ignatiy- Sidorova Anastasiya    (Russia)

6. Kalishchuk Ruslan-Dolzhikova Jaroslava    (Ukraine)

 

Юніори 1: Латина

 

1. Stepanenko Jan- Rjabovil Polina    (Ukraine)

2. Dermentli Aleksandr- Markina Angelina    (Ukraine)

3. Moroz Andriy- Moroz Katerina    (Ukraine)

4. Grama Aleksandr- Bugaev Aleksa    (Moldova)

5. Kovrizhnih Jurij- Samars`ka Julija    (Ukraine)

6. Kalishchuk Ruslan- Dolzhikova Jaroslava    (Ukraine).

 

Ювенали 2: Стандарт

1. Kovalov Mykyta- Vysotska Mariya    (Ukraine)

2. Gorshenin Illya- Kryvko Darya    (Ukraine)

3. Savchuk Oleksandr- Fartushna Alina    (Ukraine)

4. Amsatr Iusif- Lisiztina Anastasiya    (Ukraine)

5. Bezkrovnyy Oleksandr- Madyy Diana Madyy Diana    (Ukraine)

6. Lishchuk Dmitriy- Osadchuk Anastasiya    (Ukraine)

 

Ювенали 2: Латина

 

1. Gorshenin Illya- Kryvko Darya    (Ukraine)

2. Savchuk Oleksandr- Fartushna Alina    (Ukraine)

3. Kovalov Mykyta- Vysotska Mariya    (Ukraine)

4. Amsatr Iusif- Lisiztina Anastasiya    (Ukraine)

5. Lishchuk Dmitriy- Osadchuk Anastasiya    (Ukraine)

6. Krayniy Maksym - Kovalenko Vlada   (Ukraine)

 

Ювенали 1: Стандарт

 

1. Dolgov Nikita- Fedorova Aleksandra    (Ukraine)

2. Usanov Alexandr - Kostyc Maria    (Ukraine)

3. Buglak Oleksandr- Zadorognaya Olga   (Ukraine)

4. Mazipura Matvyi-Vyshnevska Elyzaveta   (Ukraine)

5. Nastavniy Dmitro- Nigalzinska Karina   (Ukraine)

6. Dovgan Anatoliy- Markina Mariya   (Ukraine)

7. Kindukov Stepan- Mordvinova Alexandra   (Russia).

 

Ювенали 1: Латина

 

1. Dovgan Anatoliy- Markina Mariya   (Ukraine)

2. Kushnarenko Andrey- Bokova Kristina   (Ukraine)

3. Dolgov Nikita- Fedorova Aleksandra   (Ukraine)

4. Buglak Oleksandr- Zadorognaya Olga   (Ukraine)

5. Nastavniy Dmitro- Nigalzinska Karina   (Ukraine)

6. Privarskiy Maksim- Dimitrova Alina   (Ukraine)

 

 

 

 

Олександр Куценко

 

 



Обновлен 24 мар 2015. Создан 18 дек 2011